Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 Katarzyna Strzałkowska 1979 45 bieg 10km A
2 Irena Kubacka 1989 Antonin BEBS Sport Club bieg 10km A
3 Adam Śledź 1995 Babimost BKB Bakcyl bieg 10km A
4 Michał Misiorny 1962 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
5 Michal Korzeniewski 1980 Baranowo bieg 10km A
6 Wiesława Karkowska 1960 Baranowo bieg 10km A
7 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 4,3 km A
8 Marcin Kędziora 1978 Baranowo Generacja fitness bieg 10km A
9 Joanna Goździerska 1989 Baranowo bieg 4,3 km A
10 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km B
11 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km B
12 Magdalena Misiorna 1964 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
13 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 4,3 km A
14 Bartosz Michalak 1985 Biedrusko Łasuchy bieg 10km A
15 Piotr Głogowski 1973 Biedrusko Błękitny Staw bieg 10km A
16 Jacek Soska 1979 Biedrusko bieg 4,3 km B
17 Joanna Soska 1979 Biedrusko bieg 4,3 km B
18 Marta Kubiak 1990 Biedrusko bieg 10km A
19 Julita Woźniak 1977 Biedrusko bieg 10km B
20 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 4,3 km A
21 Marzena Janicka 1975 Biedrusko bieg 10km B
22 Piotr Krawiec 1971 Biskupice bieg 10km A
23 Ewa Buda 1992 Blizanów bieg 4,3 km B
24 Łukasz Buda 1990 Blizanów bieg 4,3 km B
25 Mariusz Wojtyński 2000 Bolechowo bieg 4,3 km A
26 Ada Ślusarczyk 1991 Bolechowo-Osiedle bieg 10km A
27 Justyna Piosik 1971 Bolewice Nordic Walking 4,3km A
28 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team bieg 10km A
29 Paweł Zaremba 1982 Borek Wlkp bieg 4,3 km A
30 ZUZANNA ZAREMBA 2001 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp / Sporty Walki Gostyń bieg 4,3 km B
31 Anna Brust 1976 Borówiec Sportowy Team Żabki bieg 10km A
32 Paweł Walkowiak 1970 Borowo-Młyn Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
33 Justyna Walkowiak 1997 Borowo-Młyn Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
34 Arleta Bącik 1976 Brodnica Team Iłówiec bieg 4,3 km A
35 rafał wozny 1971 Brodnica baksterzy bieg 10km A
36 dorota wozna 1972 Brodnica baksterzy bieg 10km A
37 Luiza Włodarczak 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 4,3 km A
38 Marcin Rożek 1983 Budzyń bieg 10km A
39 Krystian Króliczak 1995 Buk bieg 10km A
40 Przemysław Kocik 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 4,3 km A
41 Marta Piosik 1989 Buk bieg 4,3 km A
42 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk amator - niezrzeszony bieg 4,3 km A
43 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km B
44 Anna MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 4,3 km B
45 Tomasz Bury 1985 Bydgoszcz bieg 10km A
46 Mateusz Makuch 1988 Bydgoszcz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
47 Bartosz Napieralski 1981 Bydgoszcz Hator bieg 10km A
48 Łukasz Nowak 1983 Bydgoszcz Virtual Runner Club bieg 10km A
49 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
50 Marcin Wolniewicz 1982 Bytkowo bieg 10km A
51 Przemysław Pioterek 1975 Błażejewo bieg 4,3 km B
52 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 4,3 km A
53 Elżbieta Kornacka 1964 Chocz bieg 4,3 km B
54 Grzegorz Kuczmaja 1988 Chodecz Kroku23 Running Team bieg 10km A
55 Łukasz Sędłak 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
56 DARIA KASZTARYNDA 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
57 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice bieg 10km A
58 Marta Urbaniak 1982 Czapury Sportowy Team Żabka bieg 10km A
59 Magdalena Małecka 1972 Czarnków bieg 4,3 km B
60 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
61 Szymon Małecki 1971 Czarnków bieg 4,3 km A
62 Urszula Małecka 1998 Czarnków bieg 4,3 km A
63 Maciej Fronda 1983 Czarnków bieg 10km A
64 Maciej Pertek 1984 Czarnków FCBP bieg 10km B
65 Radomir Pertek 1977 Czarnków FCBP bieg 10km B
66 Michał Jajuga 1980 Czempiń Dirty Sparrows bieg 10km A
67 Michał Szymański 1996 Czempiń bieg 4,3 km A
68 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
69 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
70 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega bieg 10km A
71 ARLETA CZERWIŃSKA 1959 CZERWONAK #Drużyna M bieg 10km A
72 Mikołaj Lasek 1985 Czmoń Pan Wuefista/ Muay Running Team bieg 10km A
73 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 4,3 km A
74 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa bieg 10km A
75 Tomasz Ciskowski 1965 Dąbrowa bieg 10km A
76 Marta Orłowicz 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
77 Mariusz Nowak 1967 Dąbrówka bieg 10km B
78 Jan Magnuszewski 1981 Dąbrówka Klub Miłosników Białej bieg 10km A
79 Magda Laufer 1984 Dąbrówka bieg 10km A
80 Piotr Orłowicz 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
81 Weronika Dudzińska 1981 Dąbrówka bieg 4,3 km A
82 Patryk Maligranda 1978 Dąbrówka HugoBobik bieg 10km A
83 Katarzyna Bittner 1981 Dąbrówka HugoBobik bieg 10km A
84 Joanna Skowrońska 1987 Dąbrówka bieg 4,3 km A
85 Marcin Hofman 1992 Dąbrówka bieg 10km A
86 Magdalena Wlaź 1992 Dąbrówka bieg 4,3 km B
87 Arkadiusz Rogalski 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
88 Katarzyna Skowrońska 1961 Dąbrówka bieg 4,3 km A
89 Małgorzata Skowrońska 1989 Dąbrówka bieg 4,3 km A
90 Hubert Bilski 1989 Damasławek bieg 10km B
91 Patrycja Nowak 1998 Daszewice bieg 4,3 km B
92 Maciej Haremza 1984 Daszewice Kung Fu Małpy/ DąbrowskiTeam bieg 4,3 km A
93 Ewelina Cieśla 1986 Dębno bieg 4,3 km A
94 Karol Gramała 1993 DObieżyn bieg 4,3 km B
95 Radosław Tomczak 1961 Dolsk bieg 4,3 km A
96 Ewa Majchrzak 1975 Dolsk bieg 4,3 km A
97 Mikołaj Majchrzak 2000 Dolsk bieg 4,3 km A
98 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 4,3 km A
99 Łukasz Krzyśka 1985 Dopiewiec bieg 10km B
100 Agata Kaszub 1967 Dopiewo bieg 4,3 km A
101 ROBERT OLEJNICZAK 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 4,3 km B
102 Beata Przybysławska 1989 Działyń bieg 4,3 km A
103 Dominika Waś 1985 Elbląg bieg 10km B
104 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 4,3 km A
105 Łukasz Fąka 1975 Gębice KB Gmina Czarnków bieg 4,3 km A
106 Monika Fąka 1976 Gębice KB Gmina Czarnków bieg 4,3 km B
107 Mateusz Rejnart 1991 Giżycko Stowarzyszenie Aktywni z cukrzycą bieg 10km A
108 Małgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG. SOKÓŁ Gniewkowo bieg 10km A
109 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO bieg 10km A
110 Bartosz Menz 1989 Gniezno Sportowy Team Żabka bieg 4,3 km A
111 aureliusz wyrębek 1993 gniezno Night Runners Gniezno bieg 10km A
112 Karolina Olejniczak 1981 Gniezno PDO biega bieg 10km A
113 Małgorzata Penkert 1975 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
114 Dorota Sobczak 1977 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
115 Tomasz Ciesielski 1968 Gniezno Kulb Biegacza Zawał bieg 10km A
116 Karolina Lesińska 1977 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
117 Anna Bubacz 1983 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
118 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER Nordic Walking 4,3km A
119 Natalia Smelkowska 1987 Gniezno ZAWSZE W BIEGU bieg 4,3 km A
120 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
121 Sebastian Schneider 1986 Gniezno PDO biega Nordic Walking 4,3km A
122 Kasia Skowrońska 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
123 Artur Wiesner 1974 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 4,3 km A
124 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
125 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
126 Aneta Wencel 1974 Gniezno Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
127 Waldemar Wolek 1973 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
128 Agata Surdyk 1966 Golęczewo Nordic Walking 4,3km A
129 Beata Skotnicka 1972 Golęczewo KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
130 Dariusz Skotnicki 1970 Golęczewo BZWBK RUNNERS TEAM bieg 4,3 km A
131 Roksana Kubiak 1989 Golina Night Runners bieg 4,3 km A
132 Małgorzata Dolna 1992 Góreczki bieg 10km A
133 Łukasz Harasimowicz 1992 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
134 Rafał Jakubowski 1978 Gostyń Zakwasy Team bieg 10km A
135 Dawid Biernat 1986 Gostyń bieg 10km B
136 Witold Dzitkowski 1985 Gowarzewo bieg 10km A
137 Tomasz Starczynski 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
138 Szymon Bytniewski 1991 Gowarzewo Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu/Unia Swarzędz bieg 10km B
139 Evita Golik 1982 Gowarzewo bieg 10km A
140 Krzysiek Golik 1977 Gowarzewo bieg 10km A
141 Marek Mocek 1998 Granowo Danflor Team bieg 10km A
142 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 4,3 km A
143 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
144 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp bieg 10km A
145 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD bieg 10km A
146 Agata Stermula 1982 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
147 Filip Hubert Wróbel 2001 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
148 Kamilla Wróbel 1978 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
149 Leszek Wróbel 1975 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
150 Hanna Mazurkiewicz 1971 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
151 Michał Paszke 1974 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
152 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 4,3 km A
153 Alina Kudlińska 1967 Gruszczyn bieg 4,3 km A
154 Łukasz Szeszuła 1990 Gułtowy bieg 10km A
155 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZsers bieg 10km A
156 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 4,3 km A
157 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
158 Sławomir Dopierała 1976 Iwno bieg 10km B
159 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km A
160 Malwina Czekalska 1991 Jaksice Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
161 Damian Górski 1988 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
162 Bartłomiej Grobelski 1988 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 10km A
163 Tomasz Woźniak 1989 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
164 Marek Grobelski 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
165 Agata Grobelska 1992 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
166 Kinga Bąk 1983 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
167 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 10km A
168 Izabela Tarnowska 1991 Janowiec Wielkopolski PDO biega Nordic Walking 4,3km A
169 MONIKA PROSIANOWSKA 1973 Janowiec Wlkp Nordic Walking 4,3km B
170 Ania Śmigowska 1995 Jarnatów Dziku i Spółka bieg 10km A
171 Łukasz Marciniak 1982 Jarocin 16. jarociński batalion remontu lotnisk bieg 10km A
172 Adam Błaszczyk 1994 Jarocin bieg 10km B
173 Wojciech Majchrzak 1986 Jarocin bieg 10km B
174 Zuzanna Roszak 1992 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 4,3 km A
175 Grażyna Eliasz 1954 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km A
176 Natalia Teresa Nowak 1984 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 4,3 km A
177 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km B
178 Agnieszka Zaworska 1974 Jarocin bieg 4,3 km A
179 Dagmara Kuś 1984 Jarocin Biegacze Jaricin bieg 4,3 km A
180 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
181 JUSTYNA BOGACZ-CHOJNACKA 1974 KALISZ SKAZANI SKARSZEW bieg 10km A
182 Mariusz Makowski 1982 Kalisz bieg 10km A
183 PIOTR CHOJNACKI 1973 KALISZ SKAZANI SKARSZEW bieg 10km A
184 Dariusz Piasecki 1972 Kamieniec www.kapsaicyna.eu bieg 10km A
185 Joanna Białek-Opas 1984 Kamionki bieg 4,3 km A
186 Kasia Ludwiczak-Olszewska 1982 Kamionki bieg 10km A
187 Szymon Lochyński 1978 Kamionki bieg 10km B
188 Monika Ziółkowska 1988 Kamionki Żabka Sportowy Team bieg 4,3 km A
189 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners bieg 10km A
190 Grzegorz Okupski 2001 Kargowa bieg 4,3 km B
191 Krzysztof Okupski 1995 Kargowa bieg 10km B
192 Roman Bury 1972 Karski bieg 10km A
193 Anna Kowalik 1978 Kasinka Mała Biegam i co z tego? bieg 4,3 km A
194 Dawid Siemion 1986 Katowice WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
195 Agata Paluszek 1982 Kazimierz Biskupi bieg 4,3 km B
196 Artur Trzciński 1978 Kazimierz Biskupi Osp Tokarki bieg 10km A
197 Sylwia Nowak 1996 Kazimierz Biskupi Brygada Żółwi bieg 4,3 km A
198 Zuzanna Nadobnik 1997 Kaźmierz bieg 10km B
199 Joanna Konieczna 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
200 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km A
201 Piotr Bielejewski 1984 Kaźmierz bieg 10km A
202 Katarzyna Buśko 1988 Kaźmierz KASIA BIEGA :) bieg 10km A
203 Marcin Czeczko 1978 Kaźmierz bieg 10km A
204 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
205 Agnieszka Czeczko 1983 Kaźmierz bieg 10km A
206 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 4,3 km A
207 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A
208 Tomasz Banaszczyk 1985 Kaźmierz GROOBAS TEAM bieg 10km A
209 Katarzyna Piechocka 1984 Kaźmierz Kaźmierz bieg 4,3 km B
210 Magdalena Szymczak - Banaszczyk 1986 Kaźmierz bieg 4,3 km A
211 Henryka Kubiak 1973 Każmierz bieg 4,3 km A
212 Marcin Piechocki 1985 Kaźmierz Kaźmierz bieg 10km A
213 Andrzej Jakubowski 1980 Kaźmierz bieg 4,3 km A
214 Bartosz Tabat 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
215 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 10km A
216 Andrzej Marcinkowski 1972 Kicin bieg 10km A
217 Małgorzata Podmasko 1960 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
218 Monika Gagolewicz-Wilk 1977 Kiekrz bieg 4,3 km A
219 Jacek Lipiński 1975 Kiekrz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
220 Monika Gdeczyk 1975 Kiekrz bieg 4,3 km B
221 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
222 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A
223 Ryszard Sklepik 1979 Kiekrz KIEKRZańscy Śmigacze bieg 10km A
224 Anita Brdys 1986 Kiekrz bieg 10km A
225 Marcin Dreger 1977 Kiekrz bieg 10km A
226 Adam Snuszka 1970 Kiszkowo bieg 10km A
227 Wioleta Snuszka 1973 Kiszkowo Nordic Walking 4,3km A
228 Patrycja Snuszka 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
229 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 4,3 km A
230 Sandra Kubiak 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
231 Dorota Szaj 1970 Kobylniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
232 Jarosław Szaj 1970 Kobylniki Słynni Kenijczyczy bieg 10km A
233 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
234 Grażyna Wirbał 1993 Kobylniki bieg 10km A
235 Karol Walter 1989 Kokoszczyn bieg 10km B
236 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 4,3 km B
237 Tomasz Chasiński 1986 Komorniki bieg 4,3 km A
238 Artur Owczarek 1970 Komorniki bieg 10km A
239 Marcin Domaniecki 1985 Komorniki PEARL iZUMi Polska bieg 10km A
240 Wiktoria Król 1991 Komorniki Nordic Walking 4,3km A
241 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
242 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
243 Hanna Idzikowska 1957 Komorniki Nordic Walking 4,3km A
244 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 4,3 km B
245 Sylwia Małachowska-Zgoła 1973 Komorowo Nordic Walking 4,3km A
246 Lucyna Białkowska 1973 Komorowo bieg 10km A
247 Paweł Grześkowiak 1981 Komorowo bieg 10km A
248 Przemysław Zgoła 1976 Komorowo bieg 10km A
249 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 4,3 km A
250 Ewa Suplicka 1988 Konin #Drużyna M bieg 10km A
251 Marcin Podlasiński 1996 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
252 Monika Adamkiewicz 1975 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
253 Małgorzata Wieczorkiewicz 1972 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
254 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin xxx bieg 10km A
255 Rafał Szadkowski 1978 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
256 RAFAŁ DULEWICZ 1976 Końskie PASAT bieg 4,3 km B
257 Przemysław Nowak 1981 Kórnik brak bieg 4,3 km A
258 Zbysiu Przybylski 1986 Kórnik Petarda bieg 10km B
259 Szymon Fenikowski 1976 Kórnik Świerczewo Run bieg 10km A
260 Agnieszka Bączyk 1979 Kórnik bieg 10km A
261 Edyta Józefowicz 1974 Koscian Kościan Team bieg 10km A
262 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Fit4Life bieg 10km A
263 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN bieg 10km A
264 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
265 Łukasz Kowalczyk 1987 Kościan Fit4Life bieg 10km A
266 Krzysztof Krylle 1977 Kościan KOŚCIAN TAM bieg 10km A
267 Barbara Stefańska 1988 Kościan bieg 4,3 km B
268 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km B
269 Waldemar Kwiatkowski 1965 Kościan bieg 10km A
270 Mateusz Maćkowiak 1993 Kościan Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
271 Szymon Nowak 1972 Kościelna Wieś Lost Sheeps bieg 10km B
272 Tatiana Gajor 1980 Kostrzyn bieg 4,3 km A
273 MARIUSZ CHŁĘDOWSKI 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
274 Arkadiusz Miliński 1971 Kostrzyn Nordic Walking 4,3km A
275 Szymon Pokorski 1996 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
276 Jakub Pińczak 1991 Kostrzyn Sportowy Team Żabka bieg 4,3 km A
277 Agnieszka Nowakowska 1994 Kostrzyn JUMPERS bieg 4,3 km A
278 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
279 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 4,3 km A
280 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
281 Angelika Jankowiak 1983 Kostrzyn EKOTEL Active Team bieg 10km A
282 Natalia Wawer-Malińska 1993 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
283 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 4,3 km A
284 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
285 Sebastian Jankowiak 1980 Kostrzyn EKOTEL Active Team bieg 10km A
286 Agata Milińska 1980 Kostrzyn bieg 4,3 km A
287 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
288 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Marsz po Zdrowie Poznań Nordic Walking 4,3km A
289 Karina Lisiak 1990 kostrzyn wlkp bieg 4,3 km A
290 Remigiusz Szymański 1957 Kostrzyn Wlkp. Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
291 Maria Walenciak 1957 Kowanówko Nordic Walking 4,3km A
292 Tomasz Młodożyński 1970 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
293 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
294 Przemysław Twardowski 1977 Kozieglowy bieg 10km A
295 Monika Lipowicz 1991 Kozieglowy bieg 10km A
296 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 4,3 km A
297 Anna Andrzejewska 1979 Koziegłowy 1979 bieg 4,3 km A
298 Urszula Cyraniak 1971 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km A
299 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy bieg 4,3 km A
300 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km A
301 Krystian Kozajda 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km A
302 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy bieg 4,3 km A
303 Róża Mądrawska 1991 Koziegłowy bieg 10km A
304 Kasia Woźniak 1977 Koziegłowy #Drużyna M bieg 10km A
305 ROBERT BŁASZAK 1973 Koziegłowy TBT&BEZ SPINY bieg 4,3 km A
306 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy Open bieg 4,3 km A
307 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega Nordic Walking 4,3km A
308 Sebastian Kujawa 1979 Koziegłowy #OwocBiega bieg 10km B
309 Krzysztof Kaczmarek 1984 Koziegłowy bieg 4,3 km A
310 Marcin Andrzejewski 1975 Koziegłowy 1975 bieg 4,3 km A
311 Małgorzata Wojtaszek 1981 Koło bieg 10km A
312 Renata Piekarska 1977 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
313 Grzegorz Zawadzki 1963 Koło bieg 4,3 km A
314 Elżbieta Zawadzka 1967 Koło Nordic Walking 4,3km A
315 Elżbieta Cybulska 1983 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
316 Jacek Pawelski 1976 Krosno Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
317 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań bieg 10km B
318 Ania Matusiak 1980 Krosno bieg 4,3 km B
319 robert gadziński 1975 krosno bieg 10km A
320 Bogumił Kostka 1980 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn bieg 10km A
321 Łukasz MIELCAREK 1986 krotoszyn bieg 10km A
322 LUIZA DZIUBA 1987 KROTOSZYN KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA bieg 4,3 km A
323 Adrian Szałata 1989 Krotoszyn KB Czarne Wilki bieg 4,3 km A
324 Agnieszka Czerwińska 1982 Krotoszyn Night Runers bieg 10km A
325 Agnieszka Dziamska 1990 Krzeszkowice bieg 4,3 km A
326 Marcin Pluskota 1981 Krzeszkowice bieg 4,3 km A
327 Agnieszka Nowicka 1976 Krzyszkowo Kierska Rodzina Kijków Nordic Walking 4,3km A
328 Krzysztof Ochocki 1975 Krzyszkowo bieg 10km A
329 Agnieszka Budziak 1977 Krzyszkowo bieg 4,3 km B
330 Monika Piechel 1996 Krzywiń bieg 4,3 km A
331 Maciej Wojtczak 1988 Krzywiń bieg 4,3 km B
332 Kamilla Wojtczak 1987 Krzywiń bieg 4,3 km B
333 Magdalena Rosińska 1995 Książ Wielkopolski bieg 10km B
334 Karolina Pigla 1995 Kuślin bieg 10km B
335 Marta Zimna 1993 Kuślin bieg 10km B
336 Piotr Kowalski 1997 Kutno bieg 4,3 km A
337 Aleksandra Zawadzka 1998 Kutno bieg 4,3 km A
338 Anna Bracław-Ogórkiewicz 1976 Kłecko bieg 4,3 km B
339 Magdalena Woźny 1974 Kłecko bieg 4,3 km A
340 JAN MIKOŁAJCZAK 1954 Legnica Nordic Walking 4,3km A
341 Daniel Bartosik 1981 Leszno Drużyna Szpiku bieg 10km A
342 Paulina Janowicz 1986 Leszno bieg 10km A
343 Aleksandra Banak 1989 Leszno bieg 4,3 km A
344 Krzysztof Sadowski 1976 Leszno bieg 10km B
345 Izabela Brzęczek 1971 Leszno bieg 4,3 km B
346 Magdalena Sadowska 1976 Leszno bieg 10km B
347 Leszek Polaszewski 1987 Leszno CAG Leszno bieg 4,3 km A
348 Paulina Janowicz 1986 Leszno bieg 4,3 km A
349 Sylwia Horbik 1985 Leszno bieg 4,3 km A
350 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno K3 bieg 10km A
351 Dominik Dunkowski 1981 Lipno bieg 10km A
352 Agnieszka Dunkowska 1981 Lipno bieg 10km A
353 Marta Chojnacka 1983 LUBiN Night Runners bieg 10km A
354 Mateusz Szydłowski 1987 Luboń bieg 10km A
355 Magdalena Pacholska 1977 Luboń bieg 4,3 km A
356 Paulina Kania 1981 Luboń bieg 10km A
357 Bartosz Grzybek 1978 Lubon FORTEC bieg 10km A
358 Artur Grzybek 1973 LUBOŃ FORTECA bieg 10km A
359 Artur Cichy 1978 Luboń bieg 10km A
360 Robert Pieczyński 1965 Luboń Moto-Centrala bieg 10km A
361 WOJCIECH PRYSIAŻNY 1981 LUBOŃ bieg 10km B
362 Beata Pieczyńska 1962 Luboń Moto-Centrala Nordic Walking 4,3km A
363 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
364 Łukasz Krokowski 1985 Luboń 23 Luboń Team bieg 10km A
365 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A
366 Mariusz Pawlak 1986 Luboń bieg 10km A
367 Marlena Aleksandrowicz 1977 Luboń bieg 10km A
368 Dariusz Barecki 1983 Luboń bieg 10km B
369 Marek Parecki 1983 Luboń NO NAME bieg 10km A
370 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
371 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A
372 Tomasz Pięta 1977 Luboń TOPFARM bieg 10km A
373 Ela Łukaszewska 1982 Luboń FOCH bieg 4,3 km A
374 Tomasz Łukaszewski 1979 Luboń bieg 4,3 km B
375 Andrzej Galasiński 1963 Luboń Grupa Sigmeo bieg 10km A
376 Joanna Kuczyńska-Smura 1979 Lubon bieg 4,3 km A
377 Natalia Wasielewska 1984 Luboń Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
378 Karolina Kurzyk 1979 Luboń bieg 10km A
379 Magdalena Padła 1983 Luboń Lucky LUZers bieg 4,3 km A
380 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 4,3 km A
381 Maciej Modrzejewski 1972 Luboń bieg 4,3 km A
382 Monika Ruta 1971 Luboń bieg 4,3 km B
383 Martyna Nalborska 1990 Luboń Sportowy Team Żabka bieg 4,3 km A
384 Izabela Sendecka 1984 Luboń bieg 10km A
385 Monika Krokowska 1988 Luboń Kroku23 Running Team bieg 4,3 km A
386 Piotr Jaroszewski 1993 Lubraniec bieg 4,3 km A
387 Monika Jaroszewska 1994 Lubraniec bieg 4,3 km A
388 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
389 Katarzyna Budziak 1985 Lusówko bieg 4,3 km B
390 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
391 Przemysław Zgoła 1971 Lusówko Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
392 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km B
393 Alicja Czerwińska 1985 Lusowo bieg 4,3 km A
394 Karol Mroczkowski 1985 Lutogniew ks krotosz krotoszyn bieg 10km A
395 Joanna Rzeszutek 1995 Lwówek bieg 10km A
396 Mateusz Ratajski 1992 Lwówek bieg 10km A
397 Maria Cebernik 1984 Lwówek Phoenix contact wielkopolska bieg 10km A
398 Sławomir Kucz 1973 Lwòwek Amator bieg 10km A
399 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 4,3 km A
400 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km B
401 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA bieg 4,3 km B
402 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km B
403 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 10km B
404 AGATA SZMANIA 1985 MARGONIN WATAHA bieg 4,3 km A
405 MARIUSZ SZMANIA 1983 MARGONIN WATAHA bieg 10km A
406 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km B
407 grzegorz gola 1971 markowo bieg 10km A
408 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo bieg 10km A
409 Agnieszka Witczak- Flajszer 1986 Międzychód bieg 10km A
410 Katarzyna Karaś 1976 Międzychód bieg 10km B
411 Daniel Jankowiak 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
412 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 10km A
413 Emilia Fechner 1995 Międzychód bieg 10km A
414 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 4,3 km A
415 Damian Żuchowski 1979 Międzychód bieg 10km A
416 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
417 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód bieg 10km A
418 Jaub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17 WBZ Miedzyrzecz bieg 4,3 km A
419 Agnieszka Gaweł-Wróbel 1980 Miękowo bieg 4,3 km B
420 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy biegamy bieg 4,3 km B
421 Ewa Grunwald 1989 Mieleszyn PDO biega bieg 10km A
422 Paweł Woś 1969 Mielno Marka Formy Piotr i Paweł bieg 10km A
423 MARIUSZ WOJTKOWIAK 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl bieg 10km A
424 Piotr Marciniak 1965 MILICZ MAIDEN MILICZ bieg 10km B
425 Agata Grabowska 1997 Mogilno bieg 10km A
426 Natalia Czerwiec 1997 Mogilno bieg 10km A
427 Krzysztof Kotz 1980 Mościenica Nubijscy Wojownicy bieg 10km A
428 Łukasz Grajcar 1983 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km B
429 Agnieszka Kostusiak 1980 Mosina bieg 4,3 km A
430 Magdalena Grajcar 1986 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km B
431 Anna Jessa 1975 Mosina bieg 4,3 km A
432 Krzysztof Sprenger 1980 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km A
433 Zdzisław Zawal 1954 Mosina bieg 4,3 km A
434 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team bieg 10km B
435 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina bieg 10km A
436 Małgorzata Dutkiewicz 1971 Mrowino bieg 4,3 km A
437 monika józefczak 1980 mrowino bieg 4,3 km A
438 Marcin Potrawiak 1991 Mrowino bieg 10km A
439 Marcin Staniek 1975 Mrowino bieg 10km A
440 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega Nordic Walking 4,3km A
441 Patrycja Bożkiewicz 1980 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
442 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
443 Agnieszka NiewczasiStefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg 10km A
444 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
445 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 4,3 km B
446 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
447 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
448 Wiesław Grzywczak 1956 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
449 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
450 Karina Terebelska 1979 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
451 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
452 Katarzyna Siwek 1992 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
453 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 4,3 km A
454 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
455 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA bieg 10km A
456 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
457 Edyta Kepinska 1964 Murowana Goslina bieg 4,3 km A
458 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 4,3 km A
459 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km B
460 Tomasz Bilski 1975 Nekla Active Nekla bieg 10km A
461 Joanna Gawrońska 1990 Niechanowo bieg 4,3 km A
462 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU bieg 4,3 km A
463 Sabina Rydzyńska 1992 Niechorze bieg 10km A
464 Mateusz Stawski 1992 Niepruszewo bieg 10km A
465 Magdalena Humerska 1972 Nowa Sól bieg 4,3 km A
466 Marlena Ratajczak 1978 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól bieg 10km B
467 Mateusz Drzazgowski 2000 Nowa Wieś bieg 4,3 km B
468 Justyna Drzazgowska 1983 Nowa Wies bieg 4,3 km B
469 Karolina Bilawa 1995 Nowa Wieś 17 WBZ Miedzyrzecz bieg 4,3 km A
470 Adam Omieczyński 1986 Nowe Kramsko bieg 10km A
471 Anna Błaszczyk 1987 Nowe Skalmierzyce bieg 4,3 km A
472 Jolanta Knop 1991 Nowy Tomyśl bieg 10km A
473 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
474 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl bieg 10km A
475 Agnieszka Brodzińska 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
476 grzegorz prętki 1979 nowy tomyśl bieg 4,3 km B
477 Michał Nowak 1989 Nowy Tomyśl Dirty Sparrows bieg 10km A
478 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A
479 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 4,3 km B
480 Joanna Plesińska 1978 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km B
481 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
482 Agnieszka Pawlak 1986 Oborniki bieg 10km A
483 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
484 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
485 Leszek Piechocki 1989 Oborniki m&w spedition bieg 10km A
486 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
487 Marcin Żerko 1980 Oborniki bieg 10km A
488 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 4,3 km B
489 Jolanta Paluch 1964 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
490 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km B
491 Jakub Faron 1982 Oborniki Just4Fun bieg 10km B
492 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
493 Jonathan Facer 1966 Oborniki bieg 10km A
494 Iwona Chmielarczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km A
495 Agnieszka Liczak 1975 Oborniki bieg 4,3 km B
496 Agnieszka Nowicka 1987 Oborniki bieg 4,3 km B
497 Adrian Szymot 1988 oborniki P.OSZUKIWACZE S.TARTÓW OBORNIKI bieg 4,3 km A
498 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
499 AGNIESZKA PIECHOCKA 1984 OBORNIKI bieg 4,3 km B
500 Maciej Wtorek 1980 Oborniki Just4Fun bieg 10km B
501 DANIEL JASIEWICZ 1999 OBORNIKI bieg 4,3 km B
502 Klaudia Kaczmarek 1996 Oborniki bieg 10km A
503 MACIEJ Antkowiak 1979 Oborniki Kuna Kowanówko bieg 10km B
504 Paulina Spadło 1984 Oborniki bieg 4,3 km A
505 Barbara Sobczak 1971 Oborniki bieg 10km A
506 Grzegorz Ciźla 1986 Oborniki bieg 10km A
507 Anna Piechocka 1992 Oborniki CEDC bieg 4,3 km A
508 Izabela Olszewska 1982 Oborniki Mamy biegamy bieg 4,3 km A
509 Irena Najdek 1971 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
510 Dominik Lorenc 1989 Oborniki bieg 4,3 km B
511 Piotr Zieliński 1978 Oborniki Wielkopolskie Biegajnia Poznań bieg 10km A
512 Andrzej Mankowski 1965 Oborniki Wlkp bieg 4,3 km A
513 Joanna Śliwińska 1985 Obrzycko bieg 4,3 km A
514 maciej siejek 1984 Obrzycko bieg 10km A
515 Daniel Kruszona 1982 Obrzycko Armia Krajowa bieg 4,3 km A
516 Violetta Fietz 1967 Obrzycko Nordic Walking 4,3km A
517 Daniel Mikielski 1990 Olsztynek bieg 10km A
518 Robert Szypura 1970 Opalenica bieg 10km A
519 Katarzyna Szypura 1972 Opalenica bieg 10km A
520 Karol Szypura 2001 Opalenica bieg 10km A
521 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 4,3 km B
522 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A
523 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica bieg 4,3 km A
524 Tomasz Perz 1986 Opalenica bieg 10km A
525 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg 10km A
526 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 10km A
527 Krzysztof Owsiany 1983 Oporówko GemuStudio.com bieg 10km B
528 Anita Owsiana 1987 Oporówko GemuStudio.com bieg 10km B
529 Krystian Sobczyk 1988 Osiek Fit4Life bieg 10km A
530 Anna Bartkowiak 1980 Ostroróg bieg 10km B
531 Magdalena Słupińska 1982 Ostroróg bieg 10km B
532 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski Nordic Walking 4,3km B
533 Przemek Stępień 1994 Ostrów Wielkopolski MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
534 Łukasz Gruchot 1984 ostrow wlkp bieg 10km A
535 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega bieg 10km A
536 Kinga Łuczkiewicz 1990 Oława bieg 4,3 km A
537 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366 bieg 4,3 km A
538 Tomasz Korcewicz 1979 PALĘDZIE Kiszona Kapusta bieg 10km A
539 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie Nordic Walking 4,3km A
540 Joanna Nowakowska 1990 Palędzie Stasiu Team bieg 10km A
541 Milena Pawlak 1987 Pamiątkowo bieg 10km A
542 Iga Kąkolewska 1996 Parkowa 8 bieg 10km B
543 Grzegorz Pańczak 1977 Pięczkowo bieg 10km A
544 Estera Bartol 1974 Piła Policja bieg 10km A
545 MICHAŁ KUŚNIERZ 1983 PIŁA Biegam Bo Lubię - to nie klub:) bieg 10km A
546 Dariusz Skowera 1966 Piła ZUH MITEK PIŁA bieg 10km A
547 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runners bieg 10km A
548 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runners bieg 10km A
549 Ewa Drzcimska 1968 Piła Nordic Walking 4,3km A
550 Jadwiga Pietrzak 1964 Piła Nordic Walking 4,3km A
551 Jakub Hływa 1993 Piła bieg 10km A
552 Natalia Niedziela 1990 Pleszew bieg 4,3 km A
553 Joanna Jamborska 1989 Pleszew Pryzmat Team bieg 10km B
554 Agnieszka Flis 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
555 AGNIESZKA KANIECKA 1979 Plewiska Biegowe ADHD bieg 10km A
556 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska Plewiska z Kolejorzem bieg 10km A
557 Monika Hajdamowicz 1988 Plewiska bieg 10km B
558 Beata Krzyżagórska 1967 Plewiska bieg 10km A
559 Kosma Bednarski 1989 Plewiska bieg 4,3 km A
560 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 4,3 km A
561 Grzegorz Grześnik 1981 Plewiska Drużyna Tata Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
562 Paweł Zborowski 1969 Plewiska bieg 10km A
563 Bartosz Berłowski 1986 Plewiska Albeco Team bieg 10km A
564 Anna Grześnik 1985 Plewiska Mama Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
565 Bartosz Kaiiser 1978 plewiska Winter is coming bieg 10km A
566 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 4,3 km A
567 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 4,3 km A
568 Joanna Pasternak-Jurkiewicz 1977 Plewiska bieg 4,3 km A
569 KAROLINA SZUMA 1981 PLEWISKA bieg 4,3 km A
570 Marcin Sroka 1978 Plewiska bieg 10km A
571 Karolina Zięba 1996 Pniewy bieg 10km A
572 Elżbieta Nekanda-Trepka 1973 Pobiedziska Pro366 bieg 4,3 km A
573 Dagmara Gierasińska 1997 Pobiedziska AZS UAM Poznań bieg 10km A
574 Rafał Mrówczyński 1976 Pobiedziska Respect Zang Sport bieg 10km A
575 Daria Durczewska 1988 Poniec bieg 4,3 km A
576 Dawid Kowalczyk 1989 Ponin Fit4Life bieg 10km A
577 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
578 Marek Milanowski 1976 Potasze bieg 4,3 km A
579 Weronika Milanowska 1981 Potasze Nordic Walking 4,3km A
580 Mariusz Łoboda 1953 Pozanń bieg 10km A
581 Piotr Mroczkowski 1990 Poznań Maszeruj albo giń! bieg 10km A
582 Agnieszka Michalska 1980 Poznań bieg 10km A
583 Halina Garniewicz 1938 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA Nordic Walking 4,3km A
584 Karolina Napieralska 1982 Poznań Hator bieg 4,3 km A
585 Paulina Tarach 1986 Poznań bieg 10km A
586 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 4,3 km B
587 Tomasz Kaczmarek 1984 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
588 Katarzyna Prętnicka 1981 Poznań bieg 10km A
589 Maciej Gnusowski 1974 poznań KB ILOVEZIEMEK bieg 10km A
590 Mikołaj Przybylak 1990 Poznań Brygada Żółwi bieg 4,3 km A
591 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners Nordic Walking 4,3km A
592 Adrian Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
593 Michał Szarycz 1985 Poznań bieg 10km A
594 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań bieg 10km A
595 Eryk Mariankowski 1994 Poznań bieg 10km A
596 Paweł Machnicki 1976 Poznań bieg 10km A
597 magdalena jakubowska 1973 Poznań bieg 10km A
598 Liliana Janiak 1980 Poznań bieg 10km A
599 Łukasz Paszkowski 1979 Poznań bieg 10km A
600 Marta Kąkolewska 1993 Poznań Sportowy Team Żabka bieg 4,3 km A
601 Maja Tworska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
602 JACEK WOLAK 1970 POZNAŃ #Drużyna M bieg 10km A
603 Krzysztof Gierłowski 1979 Poznań Siła Marzeń bieg 10km B
604 Agnieszka Krzewińska 1990 Poznań bieg 10km A
605 Lena Maksymenko 1993 Poznan bieg 10km B
606 Lucyna Siatecka 1968 Poznań bieg 10km A
607 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
608 Agnieszka Kołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
609 Tatiana Verevkina 1993 Poznan bieg 4,3 km B
610 Andrzej Miszczuk 1980 Poznań bieg 10km A
611 Ryszard Żurowski 1979 poznań RYBCZYŃSKI BIKES Remmers TP-Link Team bieg 10km A
612 Dariusz Mazur 1967 Poznań Vulkaneria67 bieg 10km A
613 Jakub Krych 1976 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
614 Michał Wylegała 1982 Poznań Renifer Rudolf KS bieg 10km B
615 Krzysztof Gutowski 1986 Poznań #Drużyna M bieg 10km A
616 Małgorzata Kołacka 1993 Poznań OŚ AZS POZNAŃ/Sportopedica bieg 10km B
617 Jaś Kolanowski 1984 Poznań bieg 10km A
618 Piotr Jasinski 1971 Poznan FORMATIQ RUN bieg 4,3 km A
619 Marcin Hampel 1979 Poznań wkurw_team bieg 10km A
620 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań Nordic Walking 4,3km A
621 Marysia Nizińska 1997 Poznań bieg 4,3 km A
622 TOMASZ PARYS 1982 Poznań bieg 10km B
623 Maciej Zaremba 1974 Poznań Wybiegać marzenia / ASICS FrontRunner Polska bieg 10km A
624 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singltraków bieg 10km B
625 Ewa Bartkowiak 1979 Poznań Arena Ruchu Nordic Walking 4,3km A
626 Iwona Rybacka 1975 Poznań bieg 10km A
627 Renata Rubach 1983 Poznań Kardio HCP Nordic Walking 4,3km A
628 Magda Trzaskowska 1975 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
629 Paula Pęk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
630 Jacek Jajeśnica 1975 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
631 Przemysław Nowakowski 1976 Poznań Wielkopolskie Stowarzyszenie Młodzieżowe bieg 10km A
632 Kinga Tomaszewska 1974 Poznań bieg 10km B
633 Artur Schaefer 1969 Poznań Borant Team bieg 10km A
634 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań bieg 10km A
635 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 10km B
636 Agnieszka Mroskowiak - Wylegała 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km A
637 Ewa Pięta - Świderska 1979 Poznań bieg 4,3 km A
638 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 Nordic Walking 4,3km A
639 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
640 Henryk Lubawy 1959 Poznań Nordic Walking 4,3km A
641 Michał Sypniewski 1972 Poznan bieg 10km A
642 AGATA OLZACKA 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
643 GRAŻYNA Grocholewska 1971 POZNAŃ bieg 4,3 km B
644 Marta Paprzycka 1982 Poznań bieg 4,3 km A
645 Agnieszka Szymańska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
646 Michał Stempski 1984 Poznań bieg 10km A
647 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
648 Anna Mensfeld 1985 Poznań Concordia Runners Team bieg 4,3 km A
649 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
650 Marcia Glapa 1991 Poznań bieg 10km A
651 Joanna Mróz 1975 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
652 Marek Tobis 1961 Poznań Markowe Bieganie bieg 10km A
653 Barbara Miękisiak 1982 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
654 Paulina Wolgetan 1996 Poznań bieg 10km A
655 Julita Dziedzic 1986 Poznań Drużyna od serca bieg 4,3 km A
656 Piotr Zachoszcz 1985 Poznań bieg 10km B
657 Katarzyna Radecka 1975 Poznań Simplicity Team bieg 4,3 km A
658 karolina adamek 1989 Poznań Toporek bieg 4,3 km A
659 Wojciech Zalewski 1982 Poznań KB UE Poznań bieg 10km A
660 Marcin Tupaj 1991 Poznań bieg 10km A
661 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań AZ TEAM bieg 4,3 km A
662 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 4,3 km A
663 Katarzyna Błaszak 1971 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
664 Jacek Schmidt 1966 Poznań bieg 10km A
665 Artur Kędzierski 1982 Poznań bieg 10km A
666 Mikołaj Michalski 1977 Poznań bieg 10km A
667 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 4,3 km B
668 Małgorzata Grudziak 1982 Poznań HANSA-FLEX bieg 4,3 km A
669 Katarzyna Krasin 1986 Poznań Kasia i Paweł Team bieg 10km A
670 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A
671 Paulina Zawadzka 1995 Poznań bieg 4,3 km A
672 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
673 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
674 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
675 Justyna Weltrowska 1969 Poznań bieg 4,3 km A
676 Tomasz Tamul 1988 Poznań bieg 10km A
677 Paweł Krasin 1986 Poznań Kasia i Paweł Team bieg 10km A
678 Anna Michalak 1979 Poznań bieg 4,3 km A
679 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan bieg 10km A
680 Aneta Paszczak 1995 Poznań bieg 4,3 km A
681 Joanna Mamys 1976 Poznań bieg 10km A
682 Michał Sokołowski 1991 Poznań Sportowy Team Żabka bieg 4,3 km A
683 Piotr Lepczynski 1987 Poznan bieg 4,3 km A
684 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań Rozmiary bieg 4,3 km A
685 Zdzisław Szukała 1962 Poznań bieg 10km A
686 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
687 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 4,3 km A
688 Szymon Tomczak 1984 Poznań Stajnia Crossfit bieg 10km A
689 Joanna Mazur-Łuczak 1978 Poznań bieg 4,3 km A
690 Anna Rudy 1986 Poznań Keviny bieg 10km B
691 Beata Porzuckowiak 1981 Poznań bieg 4,3 km A
692 Tomasz Witaszek 1981 Poznań bieg 10km A
693 Krzysztof Zimny 1985 Poznań bieg 4,3 km A
694 Marta Dymek 1983 Poznań KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
695 Robert Nowakowski 1973 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
696 Damian Tomas 1990 Poznań D&W bieg 10km B
697 Marlena Antczak 1989 Poznań Sportowy Team Żabka bieg 4,3 km A
698 Szymon Gatner 1983 Poznań bieg 4,3 km A
699 Natalia Jasinska 1971 Poznan FORMATIQ RUN Nordic Walking 4,3km A
700 Basia Czarnecka 1976 Poznań MUAY Runnig Team bieg 10km A
701 Agnieszka Otto 1975 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
702 Adam Pakulski 1992 Poznań Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego bieg 10km A
703 Adrian Bartkowiak 1979 Poznań Arena Ruchu bieg 4,3 km A
704 Małgorzata Talarczyk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
705 Magdalena Jankowska 1976 Poznań Bez spiny bieg 4,3 km A
706 Joanna Danielczak 1982 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
707 Małgorzata Schaefer 1970 Poznań Borant Team bieg 10km A
708 Natalia Siwek 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km A
709 Sabina Zielińska 1977 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
710 Marta Mikołajczyk 1984 Poznań bieg 10km A
711 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
712 Tomasz Wozniak 1957 Poznan bieg 10km A
713 Emil Skitek 1988 Poznań bieg 10km A
714 Maciej Grzechowiak 1985 Poznań Zabiegani bieg 4,3 km B
715 Monika Biała 1975 Poznań bieg 10km A
716 Aneta Szyja 1990 Poznan bieg 10km B
717 Tomasz Grocholewski 1970 Poznań bieg 4,3 km B
718 Piotr Stachowiak 1971 Poznań bieg 10km A
719 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
720 Adam Radke 1984 POZnań FamilyTeam bieg 10km A
721 Krzysztof Grys 1980 Poznań Nubijscy Wojownicy bieg 10km A
722 Dorota Pakulska 1963 Poznań DC Puśkówka Tośkówka Nikodem United bieg 10km A
723 Marek Habersack 1973 Poznań bieg 4,3 km A
724 Magdalena Świerzowska 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
725 Marcin Przybylski 1986 Poznań OLX GROUP TEAM bieg 10km B
726 Radosław Konieczny 1974 Poznań IGEL DIVERS bieg 4,3 km A
727 Waldemar Klauze 1989 Poznań bieg 10km A
728 Ewa Graj 1972 Poznań KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
729 Mikołaj Babiak 1962 Poznań bieg 4,3 km A
730 Paweł Jazikowski 1972 Poznań STRZESZYN bieg 10km A
731 Elżbieta Tobis 1961 Poznań bieg 4,3 km B
732 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań bieg 4,3 km A
733 Krzysztof Pawski 1987 Poznań bieg 10km A
734 Karolina Olasinska 1990 Poznan bieg 4,3 km A
735 Anna Gawron 1997 Poznań bieg 4,3 km A
736 Elżbieta Frątczak 1969 Poznań Drużyna od serca Nordic Walking 4,3km A
737 Luca Casadio 1992 Poznan bieg 10km B
738 Monika Olechowska 1982 Poznań 1982 bieg 10km A
739 Mariusz Serwa 1973 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
740 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
741 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 4,3 km A
742 Irina Wojnarowska 1987 Poznań bieg 10km A
743 Jakub Trawiński 1985 Poznań bieg 4,3 km A
744 Agnieszka Häuser 1988 Poznań Nordic Walking 4,3km B
745 Łukasz Danielczak 1992 Poznań KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
746 Tomasz Wasiak 1971 Poznań Tata Kuby i Patryka bieg 10km A
747 Jakub Ciesiołka 1980 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
748 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
749 Tomasz Sojkin 1983 Poznań bieg 4,3 km A
750 Agnieszka Gizelska 1971 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
751 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
752 Agnieszka Jasiczak 1991 Poznań bieg 10km A
753 Marta Janke 1985 Poznań bieg 4,3 km A
754 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km B
755 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
756 Jakub Mozolewski 1987 Poznań bieg 10km A
757 Aldona Nowicka 1972 Poznań Rupotki bieg 10km A
758 Katarzyna Łazarowicz 1973 Poznań velocity bieg 10km A
759 Agnieszka Hulewicz 1985 Poznań kobietybiegaja.pl bieg 10km A
760 Oskar Matuszewski 1991 Poznań bieg 10km B
761 Sławomir Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
762 Tomasz Szczodrowski 1983 Poznań DHL GLOBAL FORWARDING bieg 10km A
763 Małgorzata Brudzińska 1989 Poznań 4Faces running team bieg 10km A
764 Patryk Pieczyński 1987 Poznań KB Intrex Poznań bieg 10km B
765 Anna Pilch 1982 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
766 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
767 Jarosław Szygenda 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
768 Magdalena Kaczmarek 1984 Poznań bieg 10km A
769 Agnieszka Szczerbal 1975 Poznań TKKF MPK Poznań bieg 10km A
770 Joanna Gałczyńska 1985 Poznań Drużyna od serca bieg 10km A
771 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
772 Monika Łapińska 1991 Poznań bieg 10km A
773 Dominika Czermak 1991 Poznań bieg 10km B
774 Samira Klimek 1983 Poznań biegam bo lubię bieg 4,3 km B
775 Kamil Bilicki 1991 Poznań bieg 4,3 km A
776 Joanna Przybylska 1987 Poznań bieg 10km A
777 Dawid Sworek 1988 Poznań EUROKOS bieg 10km A
778 Hubert Stanislawski 1993 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 10km A
779 Małgorzata Śmigielska 1979 Poznań Ciastki pz./ parkrun poznań bieg 10km A
780 Paweł Olejniczak 1969 Poznań bieg 10km B
781 Karolina Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
782 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 4,3 km A
783 Piotr Wanielista 1980 Poznań bieg 10km A
784 Justyna Bednarek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
785 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
786 Jakub Wiśniewski 1986 Poznań Zabiegani bieg 4,3 km B
787 Rozalia Ignerska 1982 Poznań bieg 10km A
788 Sylwia Krzemińska-Słowek 1973 Poznań bieg 10km A
789 Dominika Litwiniuk 1991 poznań PRZETRUCHTANE bieg 10km A
790 Anna Karnaś 1987 Poznań bieg 10km A
791 Paweł Garniewicz 1961 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA Nordic Walking 4,3km A
792 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
793 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 4,3 km A
794 Lilianna Kasprzyk 1960 Poznań UKS Dąb Suchy Las Nordic Walking 4,3km A
795 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
796 Sławomir Otto 1965 Poznań Night Runners Poznań bieg 10km B
797 Bartosz Dahlke 1984 Poznań Team BartDee bieg 10km A
798 Krzysztof Majewski 1980 Poznań Itelligence sp. z o. o. bieg 4,3 km A
799 Izabela Drost 1983 Poznań bieg 4,3 km A
800 Piotr Szymański 1992 Poznań bieg 10km B
801 Tomasz Choinski 1980 Poznan bieg 10km A
802 Joanna Klak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
803 Dobrawa Dachtera - Janiuk 1983 Poznań - bieg 10km A
804 Izabela Kasprowiak 1991 Poznań bieg 4,3 km A
805 Rafał Ławniczak 1978 Poznań bieg 10km A
806 Sofya Iskakova 1993 Poznań bieg 10km B
807 Paulina Biadała 1981 Poznań Makaron Team bieg 10km A
808 Magdalena Kowalska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
809 Jolanta Mrotek 1992 Poznań bieg 4,3 km A
810 Magdalena Mańczak 1979 Poznań bieg 4,3 km B
811 Artur Błaszak 1970 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
812 Przemysław Dysarz 1981 Poznań bieg 10km A
813 Jakub Geppert 1984 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A
814 maria maloszczyk 1957 poznan Nordic Walking 4,3km A
815 Magdalena Kałos 1985 Poznań bieg 10km B
816 Mariusz Jagła 1989 Poznań bieg 10km A
817 Beata Lisiecka 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
818 Sebastian Szeszuła 1992 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
819 Tomasz Masłowski 1975 Poznań Martyna bieg 10km A
820 Halina Kamińska-Marciniak 1955 Poznań Nordic Walking 4,3km B
821 Anastasia Titova 1988 Poznań bieg 10km B
822 Łukasz Żak 1980 Poznań bieg 10km A
823 Andrzej Żuchlewski 1975 Poznań bieg 10km A
824 Beata Piechota 1985 Poznań Grupa OLX bieg 10km B
825 Wioleta Sojkin 1979 Poznań bieg 4,3 km A
826 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 4,3 km A
827 Marek Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
828 Piotr Gizelski 1969 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
829 Daria Wawrzyniak 1992 Poznań bieg 10km B
830 Rafał Mandziak 1979 Poznań bieg 4,3 km A
831 Lena Połukord 1984 Poznań Respect Zang Sport bieg 4,3 km A
832 Piotr Bąkowski 1987 Poznań Huragan Strzeszyn bieg 10km A
833 Monika Kurpisz 1971 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
834 Mikołaj Kaźmierczak 1981 Poznań CSWLąd bieg 10km A
835 jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
836 Bartosz Machonski 1974 Poznań Zabawki HitCena.pl bieg 10km A
837 Małgorzata B 1980 Poznań Sportowy Team Żabka bieg 10km A
838 Ewa Lecka 1987 Poznan bieg 4,3 km A
839 Dominika Hofman 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
840 Zuzanna Binda 1994 Poznan bieg 4,3 km B
841 Krzysztof Waraczewski 1986 Poznan Party Pizza bieg 10km A
842 Patryk Pośpieszyński 1992 Poznań bieg 10km A
843 Cezary Kamiński 1986 Poznań bieg 10km B
844 Marzena Skolarus-Tomczak 1959 Poznań bieg 4,3 km A
845 Hanna Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
846 Mateusz Furmaniak 1989 Poznań Husaria Race Team bieg 4,3 km A
847 Ewa Susmarska 1996 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
848 Jan Deckert 1954 Poznań --- bieg 10km A
849 Matylda Rychlewicz 1975 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
850 Agnieszka Szenknecht 1980 Poznań bieg 10km A
851 Michał Zybura 1977 Poznań whisky drinkers bieg 10km A
852 TOMASZ GŁOWACKI 1980 Poznań bieg 10km B
853 Dawid Kubiak 1982 Poznań ASICS Polska bieg 10km A
854 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 4,3 km A
855 Przemyslaw Kliks 1981 Poznań bieg 10km A
856 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A
857 Maciej Ogórkiewicz 1976 Poznań bieg 10km A
858 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 4,3 km A
859 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 4,3 km A
860 Emilia Wawrzyniak 1988 Poznań bieg 4,3 km B
861 łukasz kaczmarek 1973 poznań bieg 10km A
862 Tomasz Walczak 1972 Poznań Grupa Biegowa Muszkieterowie bieg 10km A
863 Justyna Leciejewska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
864 Adam Przybylski 1985 Poznań bieg 10km A
865 Maria Skrzypczak 1990 Poznań EUROKOS bieg 10km A
866 Julia Fliegner 1985 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
867 Klaudia Smulkowska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
868 Wiktor Bakalarski 1986 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
869 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 4,3 km A
870 Marcin Machyński 1980 Poznań bieg 10km B
871 Artur Medel 1984 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km B
872 Michalina Pelińska 1984 Poznań bieg 10km A
873 Agnieszka Wanielista 1984 poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
874 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 4,3 km A
875 Małgorzata Nita 1971 Poznań bieg 10km A
876 DORITA GRĘDA 1994 Poznań #doritarun bieg 10km A
877 Marcin Bednarek 1985 Poznań Biegam żeby jeść więcej ciastków bieg 10km A
878 Anna Cerańska 1967 Poznań Night Runners bieg 10km A
879 Gian Andrea Baretton 1995 Poznan bieg 4,3 km B
880 Jakub Ryniecki 1986 Poznań bieg 10km A
881 Tomasz Pluciński 1980 Poznań Honey Stinger Runners bieg 10km A
882 Beata Stanisz 1965 Poznań bieg 4,3 km A
883 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
884 Michał Rychłowski 1973 Poznań U Leniwej Danuty bieg 4,3 km A
885 Magda Sabiniewicz 1992 Poznań bieg 10km A
886 Marzena Kruczkowska 1985 Poznań bieg 10km A
887 bartosz żyła 1985 poznan bieg 10km A
888 Agnieszka Sawicka 1983 Poznań Deloitte Adventure Team bieg 10km A
889 Anna Capelik 1985 Poznań OLX Group bieg 10km B
890 Dorota Kaliszuk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
891 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 10km A
892 Joanna Skąpska 1977 Poznań Biegowe ADHD bieg 10km A
893 Marta Kurek 1997 Poznań ESC R.A.C.E. bieg 10km B
894 Magdalena Glapiak 1984 Poznań bieg 10km A
895 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
896 Paweł Stefański 1988 Poznań bieg 4,3 km B
897 Joanna Lulka 1972 Poznań bieg 4,3 km A
898 Paweł Kotecki 1984 Poznań Iłówiec Team bieg 4,3 km A
899 Anna Dysarz 1979 Poznań Nordic Walking 4,3km A
900 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
901 Piotr Kaczmarek 1984 Poznań bieg 10km A
902 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 4,3 km A
903 Wioleta Zając 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
904 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
905 Katarzyna Łabuzińska 1983 Poznań bieg 4,3 km A
906 Małgorzata Polarok 1980 Poznan Nordic Walking 4,3km B
907 Ilona Korda 1989 Poznań bieg 4,3 km A
908 Łukasz Frankowski 1984 Poznań bieg 10km A
909 Julia Jałowska 2001 Poznań bieg 4,3 km A
910 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 4,3 km A
911