Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 Ada Ślusarczyk 1991 Bolechowo-Osiedle bieg 10km A
2 Ada Szuberska 1992 Rogoźno HANSA-FLEX bieg 10km A
3 Ada Szajdak 1989 Szamotuły PRO 366 bieg 4,3 km A
4 Adam Błaszczyk 1994 Jarocin bieg 10km B
5 Adam Pakulski 1992 Poznań Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego bieg 10km A
6 Adam Radke 1984 POZnań FamilyTeam bieg 10km A
7 Adam Snuszka 1970 Kiszkowo bieg 10km A
8 Adam Omieczyński 1986 Nowe Kramsko bieg 10km A
9 Adam Śledź 1995 Babimost BKB Bakcyl bieg 10km A
10 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 4,3 km A
11 Adam Przybylski 1985 Poznań bieg 10km A
12 Adam Gatner 1957 Serock LUKS Serock bieg 10km A
13 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
14 Adam Biskup 1997 Stęszew 4Faces running team bieg 10km A
15 Adam Dzik 1976 Poznań bieg 10km A
16 Adam Czerniejewicz 1988 Suchy Las bieg 4,3 km A
17 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
18 Adam Drewnowski 1969 Trzcianka ZASAPANI bieg 4,3 km A
19 Adam Kasprzak 1990 Pudliszki bieg 10km A
20 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 10km A
21 Adam Budzyła 1980 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
22 Adam Kobiałka 1978 Poznań bieg 10km A
23 Adam Leszynski 1992 Wysogotowo Baltazary bieg 4,3 km A
24 Adrian Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
25 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań bieg 10km A
26 Adrian Bartkowiak 1979 Poznań Arena Ruchu bieg 4,3 km A
27 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
28 Adrian Szulc 1987 ROKIETNICA bieg 4,3 km A
29 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A
30 Adrian Stachecki 1988 Sulechów SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA bieg 10km A
31 Adrian Szymot 1988 oborniki P.OSZUKIWACZE S.TARTÓW OBORNIKI bieg 4,3 km A
32 ADRIAN SOŁTYSIAK 1998 SWARZĘDZ bieg 10km A
33 Adrian Libera 1983 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
34 Adrian Tomaszewski 1989 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 4,3 km A
35 Adrian Szałata 1989 Krotoszyn KB Czarne Wilki bieg 4,3 km A
36 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk amator - niezrzeszony bieg 4,3 km A
37 AGATA OLZACKA 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
38 Agata Grabowska 1997 Mogilno bieg 10km A
39 Agata Kaszub 1967 Dopiewo bieg 4,3 km A
40 Agata Stermula 1982 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
41 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
42 Agata Eliasz-Kaczmarek 1980 Suchy Las bieg 10km A
43 Agata Grobelska 1992 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
44 Agata Szwarc 1993 Poznań bieg 10km B
45 Agata Surdyk 1966 Golęczewo Nordic Walking 4,3km A
46 Agata Nowak 1983 Poznań bieg 10km A
47 Agata Paluszek 1982 Kazimierz Biskupi bieg 4,3 km B
48 Agata Kania 1983 Poznań bieg 10km A
49 Agata Kaczorowska 1988 Poznań bieg 10km B
50 AGATA SZMANIA 1985 MARGONIN WATAHA bieg 4,3 km A
51 Agata Steinke 1979 POZNAŃ bieg 10km A
52 Agata Milińska 1980 Kostrzyn bieg 4,3 km A
53 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 4,3 km A
54 Agata Pona 1981 Wiry bieg 4,3 km A
55 Agata Skupin 1987 Poznań kobietybiegaja.pl bieg 4,3 km A
56 Agata Pietrzak 1988 Świnice Warckie Drużyna od serca bieg 4,3 km A
57 Agnieszka Michalska 1980 Poznań bieg 10km A
58 Agnieszka Ślebioda 1985 Środa Wielkopolska bieg 10km A
59 Agnieszka Flis 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
60 Agnieszka Krzewińska 1990 Poznań bieg 10km A
61 Agnieszka Kołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
62 Agnieszka Gaweł-Wróbel 1980 Miękowo bieg 4,3 km B
63 Agnieszka Kostusiak 1980 Mosina bieg 4,3 km A
64 Agnieszka Mroskowiak - Wylegała 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km A
65 Agnieszka Nowicka 1976 Krzyszkowo Kierska Rodzina Kijków Nordic Walking 4,3km A
66 Agnieszka Szymańska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
67 Agnieszka Pawlak 1986 Oborniki bieg 10km A
68 Agnieszka Witczak- Flajszer 1986 Międzychód bieg 10km A
69 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 4,3 km A
70 Agnieszka Otto 1975 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
71 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
72 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366 bieg 4,3 km A
73 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Fit4Life bieg 10km A
74 Agnieszka Häuser 1988 Poznań Nordic Walking 4,3km B
75 Agnieszka Gizelska 1971 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
76 Agnieszka Jasiczak 1991 Poznań bieg 10km A
77 AGNIESZKA KANIECKA 1979 Plewiska Biegowe ADHD bieg 10km A
78 Agnieszka Hulewicz 1985 Poznań kobietybiegaja.pl bieg 10km A
79 Agnieszka Szczerbal 1975 Poznań TKKF MPK Poznań bieg 10km A
80 Agnieszka Nowakowska 1994 Kostrzyn JUMPERS bieg 4,3 km A
81 Agnieszka NiewczasiStefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg 10km A
82 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
83 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 4,3 km A
84 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 4,3 km A
85 Agnieszka Szenknecht 1980 Poznań bieg 10km A
86 Agnieszka Wanielista 1984 poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
87 Agnieszka Brodzińska 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
88 Agnieszka Sawicka 1983 Poznań Deloitte Adventure Team bieg 10km A
89 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
90 Agnieszka Popielarz 1983 Skórzewo Pozruniacy bieg 10km A
91 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań CITY ZEN_ bieg 4,3 km A
92 Agnieszka Liczak 1975 Oborniki bieg 4,3 km B
93 Agnieszka Buszta 1992 Poznań bieg 4,3 km A
94 Agnieszka Tomaszewska 1991 Poznań EKOTEL Active Team bieg 10km A
95 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
96 Agnieszka Sobocińska-filut 1978 Poznań bieg 4,3 km A
97 Agnieszka Lulka-Pawlak 1987 Poznań bieg 10km B
98 Agnieszka Dziamska 1990 Krzeszkowice bieg 4,3 km A
99 Agnieszka Nowicka 1987 Oborniki bieg 4,3 km B
100 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 4,3 km B
101 Agnieszka Czeczko 1983 Kaźmierz bieg 10km A
102 Agnieszka Siwczak 1989 Rokietnica nielubięwbłocie bieg 10km A
103 AGNIESZKA PIECHOCKA 1984 OBORNIKI bieg 4,3 km B
104 Agnieszka Przybylska 1981 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
105 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 4,3 km B
106 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 4,3 km A
107 Agnieszka Warkocka 1979 Złotniki bieg 4,3 km A
108 Agnieszka Pietrusiak 1981 Poznan #Drużyna M bieg 10km A
109 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run bieg 10km A
110 Agnieszka Goryczka 1980 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km B
111 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki www.jakucjatrail.pl bieg 10km A
112 Agnieszka Wawrzyniak 1988 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
113 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A
114 Agnieszka Zaworska 1974 Jarocin bieg 4,3 km A
115 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz #Drużyna M bieg 10km A
116 Agnieszka Bursiak 1976 Poznań After Party Team bieg 4,3 km A
117 Agnieszka Bączyk 1979 Kórnik bieg 10km A
118 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners bieg 10km A
119 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
120 Agnieszka Czerwińska 1982 Krotoszyn Night Runers bieg 10km A
121 Agnieszka Ratajczak 1983 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
122 Agnieszka Budziak 1977 Krzyszkowo bieg 4,3 km B
123 AGNIESZKA KUNC 1974 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km B
124 Agnieszka Barczykowska 1976 Poznań Strefa Komfortu bieg 10km A
125 Agnieszka Dunkowska 1981 Lipno bieg 10km A
126 Agnieszka Marszałek 1987 Poznań bieg 10km A
127 Agnieszka Gozdur 1978 Stobno o co tu biega ? bieg 10km A
128 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km B
129 Albert Pona 1980 Wiry bieg 4,3 km A
130 Albin Kowaliński 1956 Poznań Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10km A
131 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp bieg 10km A
132 Aldona Nowicka 1972 Poznań Rupotki bieg 10km A
133 Aldona Górna 1978 Śrem bieg 10km B
134 Aleksander Hołoga 1980 Poznań bieg 4,3 km A
135 Aleksander Guzik 1992 Poznań bieg 10km A
136 Aleksandra Banak 1989 Leszno bieg 4,3 km A
137 Aleksandra Fedorów 1990 Poznań Fedorki bieg 10km A
138 Aleksandra Araszkiewicz 1985 Poznań Klub Sportowy Lamia Reno bieg 10km A
139 Aleksandra Zawadzka 1998 Kutno bieg 4,3 km A
140 Aleksandra Dworska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
141 Aleksandra Wawrzkowicz 1983 Poznań bieg 4,3 km B
142 Aleksandra Paukszta 1992 Poznan bieg 10km A
143 Alicja Strzelecka 1985 Swarzędz bieg 10km A
144 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
145 Alicja Czerwińska 1985 Lusowo bieg 4,3 km A
146 Alicja Południak 1987 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 4,3 km A
147 Alicja Przybyłowicz 1993 Włoszakowice bieg 4,3 km A
148 Alina Kudlińska 1967 Gruszczyn bieg 4,3 km A
149 Alina Wieczorek 1965 Poznań bieg 4,3 km A
150 Alina Kluk 1991 poznan bieg 10km B
151 Anastasia Titova 1988 Poznań bieg 10km B
152 Andrzej Miszczuk 1980 Poznań bieg 10km A
153 Andrzej Marcinkowski 1972 Kicin bieg 10km A
154 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bieg 10km B
155 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las bieg 10km A
156 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy bieg 4,3 km A
157 Andrzej Żuchlewski 1975 Poznań bieg 10km A
158 Andrzej Mankowski 1965 Oborniki Wlkp bieg 4,3 km A
159 ANDRZEJ BARTKOWIAK 1972 WĄGROWIEC bieg 10km A
160 Andrzej Walczak 1969 Śrem bieg 10km A
161 Andrzej Wojciechowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
162 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 4,3 km B
163 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 4,3 km A
164 Andrzej Skubiszak 1966 Poznań BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 4,3 km A
165 Andrzej Galasiński 1963 Luboń Grupa Sigmeo bieg 10km A
166 Andrzej Dylewski 1961 Poznań bieg 10km A
167 Andrzej Karlak 1976 Śrem bieg 10km A
168 Andrzej Paetz 1981 Poznań bieg 10km A
169 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
170 Andrzej Jakubowski 1980 Kaźmierz bieg 4,3 km A
171 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
172 Aneta Paszczak 1995 Poznań bieg 4,3 km A
173 Aneta Szyja 1990 Poznan bieg 10km B
174 Aneta Skrzypczak 1978 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km B
175 Aneta Wencel 1974 Gniezno Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
176 Anetta Leporowska 1978 Poznan bieg 4,3 km A
177 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 4,3 km A
178 Angelika Jankowiak 1983 Kostrzyn EKOTEL Active Team bieg 10km A
179 Ania Śmigowska 1995 Jarnatów Dziku i Spółka bieg 10km A
180 Ania Matusiak 1980 Krosno bieg 4,3 km B
181 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km A
182 Anita Owsiana 1987 Oporówko GemuStudio.com bieg 10km B
183 Anita Orzechowska 1985 Zlotniki mycha Nordic Walking 4,3km A
184 Anita Michalak 1974 Poznań bieg 4,3 km A
185 Anita Kędziora 1976 Poznań Strefa Komfortu bieg 10km A
186 Anita Brdys 1986 Kiekrz bieg 10km A
187 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
188 Anita Waszyk 1985 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
189 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 4,3 km B
190 Anna Mensfeld 1985 Poznań Concordia Runners Team bieg 4,3 km A
191 Anna Andrzejewska 1979 Koziegłowy 1979 bieg 4,3 km A
192 Anna Michalak 1979 Poznań bieg 4,3 km A
193 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
194 Anna Rudy 1986 Poznań Keviny bieg 10km B
195 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
196 Anna Gawron 1997 Poznań bieg 4,3 km A
197 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km A
198 Anna Bracław-Ogórkiewicz 1976 Kłecko bieg 4,3 km B
199 Anna Pilch 1982 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
200 Anna Jessa 1975 Mosina bieg 4,3 km A
201 Anna MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 4,3 km B
202 Anna Karnaś 1987 Poznań bieg 10km A
203 Anna Wajda 1988 Zalasewo Lewa Strona Korytarza bieg 4,3 km A
204 Anna Pietrzak 1994 Złocieniec bieg 4,3 km A
205 Anna Cerańska 1967 Poznań Night Runners bieg 10km A
206 Anna Bubacz 1983 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
207 Anna Capelik 1985 Poznań OLX Group bieg 10km B
208 Anna Dysarz 1979 Poznań Nordic Walking 4,3km A
209 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A
210 Anna Szymczak 1989 Poznań Hot Librarians bieg 4,3 km B
211 Anna Korek 1988 Poznań bieg 10km A
212 Anna Skorupinska 1969 Poznań bieg 10km A
213 Anna Kowalik 1978 Kasinka Mała Biegam i co z tego? bieg 4,3 km A
214 Anna Michałowska 1986 Poznań bieg 10km A
215 Anna Błaszczyk 1987 Nowe Skalmierzyce bieg 4,3 km A
216 Anna Majerowicz 1981 Poznań bieg 4,3 km B
217 Anna Gendera 1976 Poznań bieg 4,3 km A
218 Anna Grześnik 1985 Plewiska Mama Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
219 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
220 Anna Stengert 1993 Poznań bieg 4,3 km A
221 Anna GOstomczyk 1967 POZNAŃ bieg 10km A
222 Anna Pawlicka 1977 Poznań bieg 4,3 km A
223 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 10km A
224 Anna Bartkowiak 1980 Ostroróg bieg 10km B
225 Anna Brust 1976 Borówiec Sportowy Team Żabki bieg 10km A
226 Anna Mytko 1967 Poznań bieg 4,3 km A
227 Anna Strykowska 1979 Poznań Speed Szuracz bieg 4,3 km A
228 Anna Musialska 1980 Poznań PnB bieg 4,3 km A
229 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km B
230 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 4,3 km A
231 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A
232 Anna Szwed-Kopyto 1979 Swarzędz bieg 4,3 km A
233 Anna Szambelan 1976 Poznań AMMM TEAM bieg 4,3 km A
234 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 4,3 km A
235 Anna Brzezińska 1983 Poznań bieg 10km A
236 Anna Ćwiklińska 1977 Poznań KaxuPixu bieg 10km B
237 Anna Kien 1977 Poznań bieg 10km A
238 Anna Wielechowska 1990 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
239 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team bieg 10km A
240 Anna Piechocka 1992 Oborniki CEDC bieg 4,3 km A
241 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
242 Ariel Lecky 1992 Poznań bieg 10km B
243 Arkadiusz Miliński 1971 Kostrzyn Nordic Walking 4,3km A
244 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 10km A
245 Arkadiusz Illmann 1988 Poznań Dzika Drużyna bieg 4,3 km A
246 Arkadiusz Rogalski 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
247 Arkadiusz Nowak 1999 Poznań bieg 10km A
248 Arkadiusz Marchwicki 1981 Poznań bieg 10km A
249 Arkadiusz Bernaczyk 1994 Poznań bieg 10km A
250 Arleta Pawłowska 1972 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
251 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km B
252 Arleta Bącik 1976 Brodnica Team Iłówiec bieg 4,3 km A
253 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz bieg 4,3 km A
254 ARLETA CZERWIŃSKA 1959 CZERWONAK #Drużyna M bieg 10km A
255 Artur Schaefer 1969 Poznań Borant Team bieg 10km A
256 Artur Kędzierski 1982 Poznań bieg 10km A
257 Artur Grzybek 1973 LUBOŃ FORTECA bieg 10km A
258 Artur Cichy 1978 Luboń bieg 10km A
259 Artur Owczarek 1970 Komorniki bieg 10km A
260 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las bieg 4,3 km B
261 Artur Adamski 1973 Wągrowiec Rowerażka & Roweraż Nordic Walking 4,3km B
262 Artur Błaszak 1970 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
263 Artur Bartkowiak 1994 Ruchocice bieg 10km A
264 Artur Medel 1984 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km B
265 Artur Podolski 1990 Poznań PDO biega bieg 10km A
266 Artur Wiesner 1974 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 4,3 km A
267 Artur Banach 1975 Poznan osoba indywidualna bieg 10km A
268 Artur Trzciński 1978 Kazimierz Biskupi Osp Tokarki bieg 10km A
269 Artur dubert 1979 poznan bieg 10km A
270 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 4,3 km A
271 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 10km A
272 aureliusz wyrębek 1993 gniezno Night Runners Gniezno bieg 10km A
273 Barbara Miękisiak 1982 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
274 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km A
275 Barbara Stefańska 1988 Kościan bieg 4,3 km B
276 Barbara Drewnowska 1972 Trzcianka zaSAPA:ni Nordic Walking 4,3km A
277 Barbara Wójciak 1993 Środa Wielkopolska Wkurw Team bieg 10km B
278 Barbara Jankowska 1975 Poznań KaxuPixu bieg 10km B
279 Barbara Sobczak 1971 Oborniki bieg 10km A
280 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
281 Bart Krist 1987 Poznan Drużyna Jezusa bieg 10km A
282 Bartek Czarnecki 1978 Poznań MUAY Runnig Team bieg 10km A
283 Bartek Rupociński 1998 Poznań Rupotki bieg 10km A
284 Bartosz Menz 1989 Gniezno Sportowy Team Żabka bieg 4,3 km A
285 Bartosz Bednarkiewicz 1976 suchy las bieg 10km A
286 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team bieg 10km A
287 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 4,3 km B
288 Bartosz Michalak 1985 Biedrusko Łasuchy bieg 10km A
289 Bartosz Grzybek 1978 Lubon FORTEC bieg 10km A
290 Bartosz Dahlke 1984 Poznań Team BartDee bieg 10km A
291 Bartosz Machonski 1974 Poznań Zabawki HitCena.pl bieg 10km A
292 bartosz żyła 1985 poznan bieg 10km A
293 Bartosz Berłowski 1986 Plewiska Albeco Team bieg 10km A
294 Bartosz Kaiiser 1978 plewiska Winter is coming bieg 10km A
295 Bartosz Gurzęda 1989 Poznań bieg 10km A
296 Bartosz Kowalski 1981 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
297 Bartosz Piotrowski 1987 Wągrowiec bieg 10km A
298 Bartosz Tabat 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
299 Bartosz Wiercioch 1978 Poznań bieg 10km A
300 Bartosz Napieralski 1981 Bydgoszcz Hator bieg 10km A
301 Bartłomiej Grobelski 1988 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 10km A
302 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 4,3 km A
303 Basia Czarnecka 1976 Poznań MUAY Runnig Team bieg 10km A
304 Basia Malińska 1976 Poznań bieg 4,3 km B
305 Beata Porzuckowiak 1981 Poznań bieg 4,3 km A
306 BEATA TELEGA 1970 Środa Wlkp Nordic Walking 4,3km A
307 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 4,3 km A
308 Beata Kosicka 1968 Rokietnica bieg 4,3 km A
309 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
310 Beata Lisiecka 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
311 Beata Piechota 1985 Poznań Grupa OLX bieg 10km B
312 Beata Stanisz 1965 Poznań bieg 4,3 km A
313 Beata Przybysławska 1989 Działyń bieg 4,3 km A
314 Beata Krzyżagórska 1967 Plewiska bieg 10km A
315 Beata Pieczyńska 1962 Luboń Moto-Centrala Nordic Walking 4,3km A
316 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
317 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
318 beata wejman 1977 swarzędz bieg 4,3 km A
319 Beata Brukwicka 1986 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 4,3 km A
320 BEATA KURYŁO 1972 Pyszczyn/gm.Gniezno Night Runners Gniezno bieg 4,3 km A
321 Beata Skotnicka 1972 Golęczewo KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
322 Beata Bojek 1976 Rydzyna Zakwasy Team bieg 10km A
323 Beata Łącka 1976 Poznań bieg 4,3 km A
324 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/KLAS Szpot Swarzędz bieg 10km A
325 Betina Kele-Bajerska 1981 Złotniki bieg 10km A
326 Bogdan Zapała 1970 Sulechow OKI Team Sulechów bieg 10km B
327 Bogumił Kostka 1980 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn bieg 10km A
328 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 4,3 km A
329 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 4,3 km A
330 BORYS BYKOWSKI 1982 poznań bieg 10km B
331 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km A
332 Bożena Kałka 1988 Rawicz bieg 4,3 km B
333 Bożena Krolikowska 1975 Poznan Nordic Walking 4,3km B
334 Błażej Nowakowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
335 Cezary Kamiński 1986 Poznań bieg 10km B
336 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
337 Dagmara Gierasińska 1997 Pobiedziska AZS UAM Poznań bieg 10km A
338 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
339 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega bieg 10km A
340 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin xxx bieg 10km A
341 Dagmara Kuś 1984 Jarocin Biegacze Jaricin bieg 4,3 km A
342 Damian Górski 1988 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
343 Damian Tomas 1990 Poznań D&W bieg 10km B
344 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 4,3 km A
345 Damian Osmański 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
346 Damian Żuchowski 1979 Międzychód bieg 10km A
347 Damian Siwiński 1987 Witkowo Witkowo Biega bieg 4,3 km A
348 Damian Olejniczak 1981 POznań SPP Team bieg 10km A
349 Damian Nowacki 1987 Poznań bieg 10km A
350 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega bieg 10km A
351 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 4,3 km A
352 Daniel Bartosik 1981 Leszno Drużyna Szpiku bieg 10km A
353 Daniel Jankowiak 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
354 Daniel Mikielski 1990 Olsztynek bieg 10km A
355 Daniel Kruszona 1982 Obrzycko Armia Krajowa bieg 4,3 km A
356 Daniel Rakowski 1990 Szamotuły bieg 10km A
357 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
358 DANIEL JASIEWICZ 1999 OBORNIKI bieg 4,3 km B
359 Daniel Olejniczak 1984 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 4,3 km A
360 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno bieg 10km B
361 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 4,3 km A
362 Danuta Nowakowska 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
363 danuta okraska 1971 skierniewice bieg 4,3 km B
364 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
365 Daria Wawrzyniak 1992 Poznań bieg 10km B
366 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 4,3 km B
367 Daria Bednarczyk 1976 Poznań bieg 10km B
368 DARIA KASZTARYNDA 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
369 Daria Durczewska 1988 Poniec bieg 4,3 km A
370 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners Nordic Walking 4,3km A
371 Dariusz Mazur 1967 Poznań Vulkaneria67 bieg 10km A
372 Dariusz Matysiak 1961 Tarnowo Podgórne #5 Minut Dystansu bieg 10km A
373 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
374 Dariusz Skowera 1966 Piła ZUH MITEK PIŁA bieg 10km A
375 Dariusz Pajchrowski 1986 Przeźmierowo bieg 10km A
376 Dariusz Pawłowski 1978 Wągrowiec bieg 4,3 km A
377 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
378 Dariusz Barecki 1983 Luboń bieg 10km B
379 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Kaletka TEAM bieg 10km A
380 Dariusz Mrugalski 1979 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
381 Dariusz Kawicki 1980 Poznań Night Runners bieg 10km A
382 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 4,3 km A
383 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 10km B
384 Dariusz Warda 1970 Złotniki GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
385 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
386 DARIUSZ BIEGANEK 1973 PRZEMĘT Nordic Walking 4,3km A
387 Dariusz Piasecki 1972 Kamieniec www.kapsaicyna.eu bieg 10km A
388 Dariusz Skotnicki 1970 Golęczewo BZWBK RUNNERS TEAM bieg 4,3 km A
389 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
390 Dawid Handke 1983 Swarzedz bieg 10km A
391 Dawid Baranowski 1983 Zalasewo Kung fu małpy - od chlania do biegania bieg 4,3 km A
392 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega Nordic Walking 4,3km A
393 Dawid Kowalczyk 1989 Ponin Fit4Life bieg 10km A
394 Dawid Sworek 1988 Poznań EUROKOS bieg 10km A
395 Dawid Kubiak 1982 Poznań ASICS Polska bieg 10km A
396 Dawid Adamiak 1996 Śrem bieg 10km A
397 Dawid Jankowski 1998 stęszew bieg 4,3 km A
398 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
399 Dawid Siemion 1986 Katowice WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
400 Dawid Sibilski 1978 Poznań Kuźnia Triathlonu bieg 10km A
401 Dawid Gruchała 1977 Siedleczko - bieg 10km A
402 DAWID ROSZAK 1980 POZNAŃ bieg 10km A
403 Dawid Biernat 1986 Gostyń bieg 10km B
404 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team bieg 10km A
405 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
406 Dobrawa Dachtera - Janiuk 1983 Poznań - bieg 10km A
407 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 4,3 km A
408 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki bieg 10km B
409 Dominik Zbrowski 1974 Poznań bieg 10km A
410 DOMINIK ZIMMER 1988 ZALASEWO bieg 10km A
411 Dominik Dunkowski 1981 Lipno bieg 10km A
412 Dominik Lorenc 1989 Oborniki bieg 4,3 km B
413 Dominika Czermak 1991 Poznań bieg 10km B
414 Dominika Litwiniuk 1991 poznań PRZETRUCHTANE bieg 10km A
415 Dominika Hofman 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
416 Dominika Waś 1985 Elbląg bieg 10km B
417 Dominika Olejniczak 1992 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
418 Dominika Kuster 1998 Poznań bieg 10km A
419 DORITA GRĘDA 1994 Poznań #doritarun bieg 10km A
420 Dorota Sobczak 1977 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
421 Dorota Pakulska 1963 Poznań DC Puśkówka Tośkówka Nikodem United bieg 10km A
422 Dorota Szaj 1970 Kobylniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
423 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km B
424 Dorota Kaliszuk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
425 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 4,3 km A
426 Dorota Grochowska 1979 Poznań bieg 4,3 km A
427 Dorota Baczyńska 1968 Wapno bieg 4,3 km A
428 dorota wozna 1972 Brodnica baksterzy bieg 10km A
429 Dorota Łagowska 1977 Poznań Night Runners bieg 10km A
430 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 10km A
431 Edmundc Jurdziński 1941 Przeźmierowo UKS gimnazion suchy las Nordic Walking 4,3km A
432 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań Nordic Walking 4,3km A
433 Edyta Józefowicz 1974 Koscian Kościan Team bieg 10km A
434 Edyta Faltyńska 1972 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 4,3 km A
435 Edyta Kepinska 1964 Murowana Goslina bieg 4,3 km A
436 Ela Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
437 Ela Łukaszewska 1982 Luboń FOCH bieg 4,3 km A
438 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań Rozmiary bieg 4,3 km A
439 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Stasiu Team Nordic Walking 4,3km A
440 Elżbieta Nekanda-Trepka 1973 Pobiedziska Pro366 bieg 4,3 km A
441 Elżbieta Tobis 1961 Poznań bieg 4,3 km B
442 Elżbieta Frątczak 1969 Poznań Drużyna od serca Nordic Walking 4,3km A
443 Elżbieta Zawadzka 1967 Koło Nordic Walking 4,3km A
444 Elżbieta Cybulska 1983 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
445 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km B
446 Elżbieta Tomaszyk 1986 Poznań bieg 10km A
447 Elżbieta Klimaszyk 1965 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
448 Elżbieta Kornacka 1964 Chocz bieg 4,3 km B
449 Emil Skitek 1988 Poznań bieg 10km A
450 Emilia Fechner 1995 Międzychód bieg 10km A
451 Emilia Wawrzyniak 1988 Poznań bieg 4,3 km B
452 Emilia Kuśnierczak 1987 Śmigiel bieg 4,3 km A
453 Emilia Szczepaniak 1990 Poznań Nordic Walking 4,3km A
454 Ernest Heller 1997 Sędziny Sędziny Team bieg 10km A
455 Eryk Mariankowski 1994 Poznań bieg 10km A
456 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 4,3 km A
457 Estera Bartol 1974 Piła Policja bieg 10km A
458 Evita Golik 1982 Gowarzewo bieg 10km A
459 Ewa Bartkowiak 1979 Poznań Arena Ruchu Nordic Walking 4,3km A
460 Ewa Pięta - Świderska 1979 Poznań bieg 4,3 km A
461 Ewa Suplicka 1988 Konin #Drużyna M bieg 10km A
462 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
463 Ewa Chmiel 1963 Suchy Las bieg 4,3 km A
464 Ewa Graj 1972 Poznań KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
465 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
466 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 4,3 km A
467 Ewa Lecka 1987 Poznan bieg 4,3 km A
468 Ewa Susmarska 1996 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
469 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 4,3 km A
470 Ewa Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
471 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
472 Ewa Majchrzak 1975 Dolsk bieg 4,3 km A
473 Ewa Drzcimska 1968 Piła Nordic Walking 4,3km A
474 Ewa Gendera 1971 Poznań Drużyna od serca... Nordic Walking 4,3km A
475 Ewa Białkowska 1971 Środa Wielkopolska Super Grupa Nordic Walking Nordic Walking 4,3km A
476 Ewa Felkel 1973 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
477 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec bieg 4,3 km A
478 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
479 Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
480 Ewa Grzebiela 1984 Poznań bieg 10km A
481 Ewa Buda 1992 Blizanów bieg 4,3 km B
482 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
483 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy biegamy bieg 4,3 km B
484 Ewa Grunwald 1989 Mieleszyn PDO biega bieg 10km A
485 Ewelina Środa 1988 Słupsk Stasiu Team bieg 10km A
486 Ewelina Opala 1985 Zielona Gora bieg 4,3 km B
487 Ewelina Burnicka 1991 Poznań bieg 4,3 km B
488 Ewelina Szymańska 1985 Poznań bieg 4,3 km A
489 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
490 EWELINA GULAJEW 1986 POZNAŃ MATRIX bieg 4,3 km B
491 EWELINA LUBAWA 1976 ROGOŹNO bieg 10km B
492 Ewelina Jaśkowiak 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
493 Ewelina Kraus 1981 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec bieg 10km B
494 Ewelina Cieśla 1986 Dębno bieg 4,3 km A
495 Filip Borowczak 1992 Września bieg 10km A
496 Filip Zieliński 1988 Poznań BODY CHIEF bieg 10km A
497 Filip Goździewicz 1991 Poznań Filip&Paula Team bieg 10km A
498 Filip Ellmann 1989 Poznań Pijanego Mistrza Styl bieg 10km A
499 Filip Hubert Wróbel 2001 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
500 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
501 Gabriela Bartkowiak 2000 Wągrowiec bieg 10km A
502 Gaja TRZASKOWSKA 2001 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
503 Gerard Paczkowski 1976 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
504 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód bieg 10km A
505 Gian Andrea Baretton 1995 Poznan bieg 4,3 km B
506 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań bieg 10km A
507 GRAŻYNA Grocholewska 1971 POZNAŃ bieg 4,3 km B
508 Grażyna Eliasz 1954 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km A
509 Grażyna Szalona 1964 Śrem Nordic Walking 4,3km B
510 Grażyna Wirbał 1993 Kobylniki bieg 10km A
511 grzegorz gola 1971 markowo bieg 10km A
512 Grzegorz Zawadzki 1963 Koło bieg 4,3 km A
513 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km B
514 Grzegorz Gomulec 1973 ROGOŹNO bieg 4,3 km A
515 Grzegorz Przerwa 1975 Poznań bieg 4,3 km B
516 Grzegorz Grześnik 1981 Plewiska Drużyna Tata Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
517 Grzegorz Okupski 2001 Kargowa bieg 4,3 km B
518 grzegorz prętki 1979 nowy tomyśl bieg 4,3 km B
519 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo Samochodówka bieg 10km A
520 Grzegorz Pucek 1995 Szamotuły bieg 4,3 km B
521 Grzegorz Pańczak 1977 Pięczkowo bieg 10km A
522 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
523 Grzegorz Barczykowski 1975 Poznań bieg 10km A
524 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km B
525 Grzegorz Kuczmaja 1988 Chodecz Kroku23 Running Team bieg 10km A
526 Grzegorz Ciźla 1986 Oborniki bieg 10km A
527 Grzegorz Maniak 1983 Wrocław bieg 10km B
528 Grzegorz Lemański 1967 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
529 Halina Garniewicz 1938 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA Nordic Walking 4,3km A
530 Halina Kamińska-Marciniak 1955 Poznań Nordic Walking 4,3km B
531 Hanna Jakubowska 1978 SZRENIAWA bieg 4,3 km A
532 Hanna Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
533 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
534 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
535 Hanna Kuligowska 1990 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
536 Hanna Bandosz 1977 Swarzędz Pro366 bieg 4,3 km B
537 Hanna Kałka 1955 Rawicz Nordic Walking 4,3km A
538 Hanna Idzikowska 1957 Komorniki Nordic Walking 4,3km A
539 Hanna Mazurkiewicz 1971 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
540 Hanna Rzeszut 1995 Poznań bieg 10km B
541 Henryk Lubawy 1959 Poznań Nordic Walking 4,3km A
542 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 4,3 km A
543 Henryka Kubiak 1973 Każmierz bieg 4,3 km A
544 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN bieg 10km A
545 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan Nordic Walking 4,3km A
546 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg 10km A
547 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km B
548 Hubert Stanislawski 1993 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 10km A
549 Hubert Bilski 1989 Damasławek bieg 10km B
550 Iga Kąkolewska 1996 Parkowa 8 bieg 10km B
551 Igor Schramm 1992 Poznań bieg 10km A
552 Igor Zataj 1980 Poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
553 Ilona Potok 1973 Swarzędz 620020 bieg 4,3 km A
554 Ilona Korda 1989 Poznań bieg 4,3 km A
555 Ilona Krzyżaniak 1977 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
556 Ilona Golańska 1985 Zalasewo bieg 4,3 km A
557 Ilona Starosta 1978 Poznań Nordic Walking 4,3km A
558 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 4,3 km A
559 Irena Kubacka 1989 Antonin BEBS Sport Club bieg 10km A
560 Irena Rupocińska 1972 Poznań Rupotki bieg 10km A
561 Irena Najdek 1971 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
562 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Samotny Wilk bieg 10km B
563 Ireneusz Męczykowski 1980 Poznań gRUNwal team Poznań bieg 10km A
564 Irina Wojnarowska 1987 Poznań bieg 10km A
565 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
566 Iwona Rybacka 1975 Poznań bieg 10km A
567 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 4,3 km A
568 Iwona Matysiak 1955 Tarnowo Podgórne #5 Minut Dystansu Nordic Walking 4,3km A
569 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
570 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
571 Iwona Mrugalska 1981 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
572 IWONA MAJEWSKA 1962 ZŁOTNIKI bieg 4,3 km A
573 Iwona Chmielarczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km A
574 Iwona Sobczak 1972 Wągrowiec Nordic Walking 4,3km B
575 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km B
576 Iza Kownacka 1972 Śrem Nordic Walking 4,3km B
577 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZsers bieg 10km A
578 Izabela Rybacka 1979 Szczytniki RybaTeam bieg 4,3 km A
579 Izabela Adamska 1977 Wągrowiec Rowerażka & Roweraż Nordic Walking 4,3km B
580 IZABELA KUJAWA 1987 WĄGROWIEC bieg 10km A
581 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
582 Izabela Drost 1983 Poznań bieg 4,3 km A
583 Izabela Kasprowiak 1991 Poznań bieg 4,3 km A
584 Izabela Górska - Machyńska 1980 Poznań bieg 10km A
585 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 4,3 km A
586 Izabela Dachtera-Walędziak 1975 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
587 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń ZS Rosko Nordic Walking 4,3km A
588 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 4,3 km B
589 Izabela Wyrwas-Zygarłowska 1980 Poznań Kobiety Biegają bieg 10km A
590 Izabela Brzęczek 1971 Leszno bieg 4,3 km B
591 Izabela Zielinska Czerbniak 1977 Skorzewo Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
592 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań Klub Ludzi AKtywnych Sportowo Szpot Swarzędz bieg 10km A
593 Izabela Olszewska 1982 Oborniki Mamy biegamy bieg 4,3 km A
594 Izabela Tarnowska 1991 Janowiec Wielkopolski PDO biega Nordic Walking 4,3km A
595 Izabela Sendecka 1984 Luboń bieg 10km A
596 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy Open bieg 4,3 km A
597 JACEK WOLAK 1970 POZNAŃ #Drużyna M bieg 10km A
598 Jacek Jajeśnica 1975 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
599 Jacek Schmidt 1966 Poznań bieg 10km A
600 Jacek Ratajczak 1978 SWARZĘDZ Bieganie przez Anię bieg 4,3 km B
601 Jacek Mituta 1978 Połajewo bieg 10km A
602 Jacek Pawelski 1976 Krosno Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
603 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
604 Jacek Postaremczak 1981 Poznań TKKF MPK Poznań bieg 10km B
605 Jacek Lipiński 1975 Kiekrz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
606 Jacek Rzeszut 1966 Poznań bieg 10km B
607 Jacek Soska 1979 Biedrusko bieg 4,3 km B
608 Jacek Sauer 1969 Poznań bieg 10km A
609 Jacek Waloszczyk 1979 Poznań bieg 10km A
610 Jacek Pewiński 1961 Poznań Nordic Walking 4,3km A
611 Jacek Wieliński 1974 Poznań BZ WBK Runners Team bieg 10km A
612 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 4,3 km A
613 Jadwiga Pietrzak 1964 Piła Nordic Walking 4,3km A
614 Jagoda Gaik-Gilka 1987 Poznań bieg 4,3 km A
615 Jakub Krych 1976 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
616 Jakub Buśko 2001 Swarzędz Dopiero zaczynam :) bieg 4,3 km A
617 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA bieg 4,3 km B
618 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec bieg 10km B
619 Jakub Trawiński 1985 Poznań bieg 4,3 km A
620 Jakub Ciesiołka 1980 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
621 Jakub Mozolewski 1987 Poznań bieg 10km A
622 Jakub Pińczak 1991 Kostrzyn Sportowy Team Żabka bieg 4,3 km A
623 Jakub Wiśniewski 1986 Poznań Zabiegani bieg 4,3 km B
624 Jakub Geppert 1984 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A
625 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań bieg 10km B
626 Jakub Ryniecki 1986 Poznań bieg 10km A
627 Jakub Wojciechowski 1985 Przeźmierowo Lion Group bieg 10km B
628 Jakub Faron 1982 Oborniki Just4Fun bieg 10km B
629 Jakub Steinke 1977 POZNAŃ bieg 10km B
630 Jakub Oliwiecki 1980 Poznań bieg 10km B
631 Jakub Hływa 1993 Piła bieg 10km A
632 Jakub Czarnecki 1978 Rokietnica bieg 10km A
633 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km B
634 Jakub Kurowski 2000 Wągrowiec POW bieg 4,3 km B
635 Jakub Łukaszewski 1996 Poznań Husaria Race Team bieg 10km A
636 Jakub Bajer 1971 Suchy Las Hot Librarians bieg 4,3 km A
637 Jan Magnuszewski 1981 Dąbrówka Klub Miłosników Białej bieg 10km A
638 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
639 Jan Deckert 1954 Poznań --- bieg 10km A
640 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 4,3 km A
641 JAN MIKOŁAJCZAK 1954 Legnica Nordic Walking 4,3km A
642 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
643 JANUSZ JANOWSKI 1983 wierzonka BIEGAM BO LUBIĘ ;) bieg 10km A
644 Janusz Judek 1982 Radzyny bieg 10km A
645 Janusz Konieczny 1958 Rawicz Nordic Walking 4,3km A
646 Jarek Dura 1972 Szamotuły Drużyna Szpiku bieg 10km A
647 Jarek Matusiak 1975 Poznań SOBIE BIEGAM bieg 10km A
648 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
649 Jarosław Szygenda 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
650 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl bieg 10km A
651 Jarosław Wieczorek 1976 Trzcianka Aktywni PCnet bieg 10km A
652 Jarosław Szaj 1970 Kobylniki Słynni Kenijczyczy bieg 10km A
653 Jarosław Galanty 1977 Poznań Galuś Poznań bieg 10km A
654 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
655 Jaś Kolanowski 1984 Poznań bieg 10km A
656 Jaub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17 WBZ Miedzyrzecz bieg 4,3 km A
657 Jean-Marie Lallouet 1975 Poznań bieg 10km B
658 Joanna Plesińska 1978 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km B
659 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
660 Joanna Mróz 1975 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
661 Joanna Mamys 1976 Poznań bieg 10km A
662 Joanna Śliwińska 1985 Obrzycko bieg 4,3 km A
663 Joanna Mazur-Łuczak 1978 Poznań bieg 4,3 km A
664 Joanna Danielczak 1982 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
665 Joanna Konieczna 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
666 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
667 Joanna Grewling 1988 Rogoźno bieg 10km A
668 Joanna Gawrońska 1990 Niechanowo bieg 4,3 km A
669 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
670 Joanna Gałczyńska 1985 Poznań Drużyna od serca bieg 10km A
671 Joanna Przybylska 1987 Poznań bieg 10km A
672 Joanna Klak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
673 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
674 Joanna Białek-Opas 1984 Kamionki bieg 4,3 km A
675 Joanna Rzeszutek 1995 Lwówek bieg 10km A
676 Joanna Skąpska 1977 Poznań Biegowe ADHD bieg 10km A
677 Joanna Lulka 1972 Poznań bieg 4,3 km A
678 Joanna Nowakowska 1990 Palędzie Stasiu Team bieg 10km A
679 Joanna Daleszyńska 1986 Poznań bieg 10km A
680 Joanna Hermann 1988 Poznań bieg 10km A
681 Joanna Będźmierowska 1987 Swarzędz bieg 10km A
682 Joanna Skowrońska 1987 Dąbrówka bieg 4,3 km A
683 Joanna Jamborska 1989 Pleszew Pryzmat Team bieg 10km B
684 Joanna Szelerska 1983 Radzyny Nordic Walking 4,3km A
685 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
686 Joanna Gozdur 1979 Poznań O co tu biega? bieg 4,3 km A
687 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 10km A
688 Joanna Goździerska 1989 Baranowo bieg 4,3 km A
689 Joanna Kuczyńska-Smura 1979 Lubon bieg 4,3 km A
690 Joanna Soska 1979 Biedrusko bieg 4,3 km B
691 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
692 Joanna Celuch 1996 Poznań bieg 10km A
693 Joanna Kurowiak 1987 Poznań bieg 4,3 km A
694 Joanna Bartkowiak 1978 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
695 Joanna Pasternak-Jurkiewicz 1977 Plewiska bieg 4,3 km A
696 Joanna Kurek 1978 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
697 Joanna Skiba 1973 Poznań Przylądek Małych Odkrywców bieg 10km B
698 Joanna Zuza Markiewicz 1976 Poznań Kobiety Biegają bieg 10km B
699 Jolanta Kusza 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
700 Jolanta Knop 1991 Nowy Tomyśl bieg 10km A
701 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Marsz po Zdrowie Poznań Nordic Walking 4,3km A
702 Jolanta Mrotek 1992 Poznań bieg 4,3 km A
703 jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
704 Jolanta Paluch 1964 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
705 Jolanta Bąkowska 1966 Więcbork TKKFWODNIK Więcbork bieg 10km A
706 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno K3 bieg 10km A
707 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km A
708 Jonathan Facer 1966 Oborniki bieg 10km A
709 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A
710 Julia Fliegner 1985 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
711 Julia Jałowska 2001 Poznań bieg 4,3 km A
712 Julia Rybakowska 1986 Śrem Teatr Nowy w Poznaniu bieg 4,3 km A
713 Julia Kubat 1999 Stobno o co tu biega ? bieg 4,3 km A
714 Julita Dziedzic 1986 Poznań Drużyna od serca bieg 4,3 km A
715 Julita Kazimierczak 1983 Poznań bieg 10km A
716 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
717 Julita Woźniak 1977 Biedrusko bieg 10km B
718 Justyna Framska 1976 Zatom Stary bieg 10km A
719 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz bieg 4,3 km B
720 Justyna Weltrowska 1969 Poznań bieg 4,3 km A
721 Justyna Kamińska 1994 Skoki Dziku i Spółka bieg 10km A
722 Justyna Bednarek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
723 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 4,3 km A
724 Justyna Leciejewska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
725 Justyna Tracz 1976 Swarzędz bieg 4,3 km A
726 Justyna Nowak 1975 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
727 Justyna Piosik 1971 Bolewice Nordic Walking 4,3km A
728 Justyna Terlecka 1982 Poznań bieg 10km A
729 Justyna Walkowiak 1997 Borowo-Młyn Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
730 JUSTYNA BOGACZ-CHOJNACKA 1974 KALISZ SKAZANI SKARSZEW bieg 10km A
731 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU bieg 4,3 km A
732 Justyna Drzazgowska 1983 Nowa Wies bieg 4,3 km B
733 Justyna Rau 1977 Poznań Ciastki.pz bieg 10km A
734 Justyna Iwanowska 1985 POZNAŃ Nice Lady Fitness bieg 10km A
735 Justyna Brycka 1979 Poznań KB ILOVEZIEMEK bieg 10km A
736 JUSTYNA JÓZEFCZYK 1990 POZNAŃ bieg 4,3 km A
737 Kacper Pawłowski 1999 Poznań Udyr Team bieg 10km A
738 Kadisha Danielak 1992 Poznan bieg 10km B
739 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wlkp. bieg 10km A
740 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 10km A
741 Kamil Bilicki 1991 Poznań bieg 4,3 km A
742 Kamil Degórski 1990 Poznań Grupa OLX bieg 10km B
743 Kamil Kopczyński 1979 Poznań HAWE Telekom bieg 10km A
744 Kamil Andrzejczak 1989 Poznań bieg 4,3 km B
745 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
746 Kamila Sołtysiak 1994 Wysogotowo Baltazary bieg 4,3 km A
747 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
748 Kamila Korytowska 1988 Sompolno BEBS Sport Club bieg 10km B
749 Kamila Fajkiel 1995 Wysoka bieg 4,3 km A
750 Kamila Grotowska 1983 Poznań bieg 10km A
751 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań bieg 4,3 km A
752 Kamila Duval 1975 Poznań bieg 4,3 km B
753 Kamilla Wróbel 1978 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
754 Kamilla Wojtczak 1987 Krzywiń bieg 4,3 km B
755 Karina Lisiak 1990 kostrzyn wlkp bieg 4,3 km A
756 Karina Terebelska 1979 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
757 Karol Szypura 2001 Opalenica bieg 10km A
758 Karol Mroczkowski 1985 Lutogniew ks krotosz krotoszyn bieg 10km A
759 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce Nordic Walking 4,3km A
760 Karol Gramała 1993 DObieżyn bieg 4,3 km B
761 Karol Walter 1989 Kokoszczyn bieg 10km B
762 Karolina Napieralska 1982 Poznań Hator bieg 4,3 km A
763 Karolina Sztuba 1996 Rogoźno bieg 4,3 km A
764 Karolina Olejniczak 1981 Gniezno PDO biega bieg 10km A
765 Karolina Lechowska 1978 Skórzewo kobietybiegaja.pl bieg 10km A
766 Karolina Zięba 1996 Pniewy bieg 10km A
767 karolina adamek 1989 Poznań Toporek bieg 4,3 km A
768 Karolina Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 4,3 km A
769 Karolina Olasinska 1990 Poznan bieg 4,3 km A
770 Karolina Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
771 Karolina Lesińska 1977 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
772 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 4,3 km A
773 Karolina Kawczyn 1981 Poznań Nordic Walking 4,3km A
774 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
775 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
776 Karolina Szewczyk 1981 Poznań bieg 4,3 km A
777 Karolina Kędzia 1982 Poznań bieg 10km A
778 Karolina Baczyk 1985 poznan bieg 4,3 km A
779 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
780 Karolina Płonka 1983 Poznań bieg 4,3 km B
781 Karolina Popławska 1975 Poznań Hot Librarians bieg 4,3 km A
782 Karolina Kozłowska 1988 Poznań HANSA-FLEX bieg 10km A
783 Karolina Sieradzka 1991 Poznań bieg 10km A
784 Karolina Kałkowska 1973 Poznań DYRRTY Sparrows bieg 4,3 km A
785 Karolina Nita 1995 Poznań bieg 10km A
786 Karolina Pigla 1995 Kuślin bieg 10km B
787 Karolina Łukasiewicz 1993 Poznań bieg 10km A
788 Karolina Rakowska 1984 Poznan OLX Group bieg 10km B
789 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 4,3 km A
790 Karolina Bilawa 1995 Nowa Wieś 17 WBZ Miedzyrzecz bieg 4,3 km A
791 Karolina Nowinowska 1982 Poznań MUAY Runnig Team bieg 4,3 km A
792 Karolina Kurzyk 1979 Luboń bieg 10km A
793 KAROLINA SZUMA 1981 PLEWISKA bieg 4,3 km A
794 Karolina Jajeśnica 1976 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
795 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 4,3 km A
796 Kasia Woźniak 1977 Koziegłowy #Drużyna M bieg 10km A
797 Kasia Skowrońska 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
798 Kasia Orzałkiewicz 1981 Poznań bieg 10km A
799 Kasia Ludwiczak-Olszewska 1982 Kamionki bieg 10km A
800 Kasia Stysiak 1985 Poznań bieg 4,3 km A
801 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 10km A
802 KATARYZNA SOLAREK 1989 POZNAŃ bieg 4,3 km B
803 Katarzyna Prętnicka 1981 Poznań bieg 10km A
804 Katarzyna Pakulska 1985 Warszawa DC Puśkówka Tośkówka United bieg 4,3 km A
805 Katarzyna Radecka 1975 Poznań Simplicity Team bieg 4,3 km A
806 Katarzyna Błaszak 1971 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
807 Katarzyna Karaś 1976 Międzychód bieg 10km B
808 Katarzyna Krasin 1986 Poznań Kasia i Paweł Team bieg 10km A
809 Katarzyna Budziak 1985 Lusówko bieg 4,3 km B
810 Katarzyna Szypura 1972 Opalenica bieg 10km A
811 Katarzyna Łazarowicz 1973 Poznań velocity bieg 10km A
812 Katarzyna Staszewska 1967 Sroda Wlkp Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp Nordic Walking 4,3km A
813 Katarzyna Buśko 1988 Kaźmierz KASIA BIEGA :) bieg 10km A
814 Katarzyna Szulc 1967 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
815 Katarzyna Łabuzińska 1983 Poznań bieg 4,3 km A
816 Katarzyna Pittner 1983 POZNAŃ Kocham Outdoor bieg 4,3 km B
817 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław bieg 4,3 km A
818 Katarzyna Bittner 1981 Dąbrówka HugoBobik bieg 10km A
819 KATARZYNA BŁASZCZYK 1970 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ Nordic Walking 4,3km B
820 Katarzyna Ucińska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
821 Katarzyna Strzałkowska 1979 45 bieg 10km A
822 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań bieg 10km A
823 Katarzyna Nowak 1989 Śmigiel bieg 10km A
824 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
825 Katarzyna Pietrzak 1992 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km A
826 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec #zawszewpałę bieg 10km A
827 Katarzyna Liberek 1975 Tarnowo Podgórne Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
828 Katarzyna Strzeszyńska 1984 Rokietnica bieg 4,3 km A
829 Katarzyna Kiś-Świeca 1983 Warszawa bieg 10km A
830 Katarzyna Kulas 1989 Poznań bieg 10km B
831 Katarzyna Siwek 1992 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
832 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 4,3 km A
833 Katarzyna Kasprzak 1977 Poznań bieg 10km A
834 Katarzyna Skowrońska 1961 Dąbrówka bieg 4,3 km A
835 Katarzyna Czarnecka 1983 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
836 Katarzyna Piechocka 1984 Kaźmierz Kaźmierz bieg 4,3 km B
837 Katarzyna Jędzierowska 1983 Poznań Posnania bieg 10km A
838 Kate Koperska 1982 Rokietnica bieg 10km A
839 kazimierz biczyc 1949 poznan bieg 10km A
840 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 4,3 km A
841 Kinga Tomaszewska 1974 Poznań bieg 10km B
842 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 4,3 km A
843 Kinga Łuczkiewicz 1990 Oława bieg 4,3 km A
844 Kinga Mirecka 1984 Poznań bieg 4,3 km A
845 Kinga Ilnicka-Borowczyk 1977 Poznań bieg 4,3 km B
846 Kinga Bąk 1983 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
847 Klaudia Smulkowska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
848 Klaudia Kaczmarek 1996 Oborniki bieg 10km A
849 Konrad Szułczyński 1973 Rokietnica bieg 10km A
850 Konrad Trzaskowski 1975 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 10km A
851 Konrad Matuszewski 1962 Poznań KM bieg 10km A
852 Kosma Bednarski 1989 Plewiska bieg 4,3 km A
853 Krystian Króliczak 1995 Buk bieg 10km A
854 Krystian Matuszczak 2000 Środa Wielkopolska Biegowe ADHD bieg 10km A
855 Krystian Kozajda 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km A
856 Krystian Sobczyk 1988 Osiek Fit4Life bieg 10km A
857 Krystyna Konieczna 1961 Rawicz Nordic Walking 4,3km A
858 KRYSTYNA CHĘCIŃSKA 1956 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
859 Krystyna Kolinska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
860 Krystyna Koziara 1957 Poznań bieg 10km A
861 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km B
862 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 4,3 km A
863 Krzysiek Golik 1977 Gowarzewo bieg 10km A
864 Krzysztof Gierłowski 1979 Poznań Siła Marzeń bieg 10km B
865 Krzysztof Gutowski 1986 Poznań #Drużyna M bieg 10km A
866 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań AZ TEAM bieg 4,3 km A
867 Krzysztof Grewling 1988 Rogoźno bieg 10km B
868 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
869 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan bieg 10km A
870 Krzysztof Zimny 1985 Poznań bieg 4,3 km A
871 Krzysztof Jakubowski 1977 SZRENIAWA bieg 10km A
872 Krzysztof Grys 1980 Poznań Nubijscy Wojownicy bieg 10km A
873 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań bieg 4,3 km A
874 Krzysztof Pawski 1987 Poznań bieg 10km A
875 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
876 Krzysztof Owsiany 1983 Oporówko GemuStudio.com bieg 10km B
877 Krzysztof Majewski 1980 Poznań Itelligence sp. z o. o. bieg 4,3 km A
878 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
879 Krzysztof Krzesaj 1971 Suchy Las bieg 10km A
880 Krzysztof Waraczewski 1986 Poznan Party Pizza bieg 10km A
881 Krzysztof Sprenger 1980 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km A
882 Krzysztof Bartkowiak 1997 Poznań bieg 10km A
883 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku /Henrik Team bieg 10km A
884 KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI 1982 RAKONIEWICE Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
885 Krzysztof Krylle 1977 Kościan KOŚCIAN TAM bieg 10km A
886 Krzysztof Kotz 1980 Mościenica Nubijscy Wojownicy bieg 10km A
887 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań bieg 10km A
888 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER Nordic Walking 4,3km A
889 Krzysztof Szelerski 1982 Poznań bieg 10km A
890 Krzysztof Ratajczak 1978 Rokietnica bieg 10km A
891 Krzysztof Rzepa 1979 Poznań bieg 10km A
892 Krzysztof Kwacz 1976 Poznań On The Move bieg 10km A
893 Krzysztof Okupski 1995 Kargowa bieg 10km B
894 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
895 Krzysztof Dolny 1979 Poznań bieg 10km B
896 Krzysztof Łopąg 1985 Wiry OLX Group bieg 10km B
897 Krzysztof Południak 1963 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
898 Krzysztof Kowaliński 1983 Poznań Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10km A
899 Krzysztof Spychała 1954 Poznań - bieg 10km A
900 Krzysztof Janke 1982 Poznań bieg 4,3 km B
901 Krzysztof Sadowski 1976 Leszno bieg 10km B
902 Krzysztof Olejnik 1988 Tarnowo Podgórne Baltazary bieg 10km A
903 Krzysztof Tyszer 1988 Wągrowiec New Earth Runers bieg 10km A
904 Krzysztof Ochocki 1975 Krzyszkowo bieg 10km A
905 Krzysztof Królczyk 1985 Poznań bieg 10km B
906 Krzysztof Niciejewski 1975 Swarzędz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
907 Krzysztof Kaczmarek 1984 Koziegłowy bieg 4,3 km A
908 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 4,3 km A
909 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD bieg 10km A
910 Krzysztof Grajzer 1974 Poznań bieg 10km A
911