Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja Pakiet
1 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 4,3 km A
2 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
3 Magda Wittula-Prejs 1977 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
4 Łukasz Paszkowski 1979 Poznań bieg 10km A
5 magdalena jakubowska 1973 Poznań bieg 10km A
6 Karolina Sztuba 1996 Rogoźno bieg 4,3 km A
7 Agnieszka Flis 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
8 Renata Rożkowska 1965 ŚREM Nordic Walking 4,3km B
9 Lucyna Siatecka 1968 Poznań bieg 10km A
10 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań bieg 10km A
11 Maja Tworska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
12 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wlkp. bieg 10km A
13 Sławomir Dopierała 1976 Iwno bieg 10km B
14 Dawid Handke 1983 Swarzedz bieg 10km A
15 Marta Orłowicz 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
16 Agnieszka Michalska 1980 Poznań bieg 10km A
17 Justyna Framska 1976 Zatom Stary bieg 10km A
18 Katarzyna Prętnicka 1981 Poznań bieg 10km A
19 grzegorz gola 1971 markowo bieg 10km A
20 Paulina Witkowska 1987 Szamotuły bieg 10km A
21 Eryk Mariankowski 1994 Poznań bieg 10km A
22 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 4,3 km A
23 Paulina Tarach 1986 Poznań bieg 10km A
24 Liliana Janiak 1980 Poznań bieg 10km A
25 Lena Maksymenko 1993 Poznan bieg 10km B
26 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 4,3 km B
27 Sylweriusz Nowak 1972 Wronki bieg 10km B
28 Paweł Machnicki 1976 Poznań bieg 10km A
29 Tatiana Gajor 1980 Kostrzyn bieg 4,3 km A
30 Mateusz Szydłowski 1987 Luboń bieg 10km A
31 Michał Szarycz 1985 Poznań bieg 10km A
32 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km A
33 Agnieszka Krzewińska 1990 Poznań bieg 10km A
34 Agnieszka Ślebioda 1985 Środa Wielkopolska bieg 10km A
35 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
36 Jaś Kolanowski 1984 Poznań bieg 10km A
37 Krystian Króliczak 1995 Buk bieg 10km A
38 Andrzej Miszczuk 1980 Poznań bieg 10km A
39 Agnieszka Mroskowiak - Wylegała 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km A
40 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
41 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań Nordic Walking 4,3km A
42 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań bieg 10km A
43 Iza Kownacka 1972 Śrem Nordic Walking 4,3km B
44 Zuzanna Nadobnik 1997 Kaźmierz bieg 10km B
45 Bartosz Bednarkiewicz 1976 suchy las bieg 10km A
46 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz bieg 4,3 km B
47 Agnieszka Gaweł-Wróbel 1980 Miękowo bieg 4,3 km B
48 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km A
49 Agnieszka Kołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
50 TOMASZ PARYS 1982 Poznań bieg 10km B
51 Kinga Tomaszewska 1974 Poznań bieg 10km B
52 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 4,3 km B
53 Tatiana Verevkina 1993 Poznan bieg 4,3 km B
54 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 10km B
55 Witold Dzitkowski 1985 Gowarzewo bieg 10km A
56 Henryk Lubawy 1959 Poznań Nordic Walking 4,3km A
57 Iwona Rybacka 1975 Poznań bieg 10km A
58 Agnieszka Kostusiak 1980 Mosina bieg 4,3 km A
59 Ewa Pięta - Świderska 1979 Poznań bieg 4,3 km A
60 Paula Pęk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
61 Marysia Nizińska 1997 Poznań bieg 4,3 km A
62 Mateusz Drzazgowski 2000 Nowa Wieś bieg 4,3 km B
63 GRAŻYNA Grocholewska 1971 POZNAŃ bieg 4,3 km B
64 Magdalena Małecka 1972 Czarnków bieg 4,3 km B
65 Marcin Tupaj 1991 Poznań bieg 10km A
66 Michał Sypniewski 1972 Poznan bieg 10km A
67 Paulina Kania 1981 Luboń bieg 10km A
68 Agnieszka Szymańska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
69 Agnieszka Witczak- Flajszer 1986 Międzychód bieg 10km A
70 Paulina Wolgetan 1996 Poznań bieg 10km A
71 Marcia Glapa 1991 Poznań bieg 10km A
72 Michał Stempski 1984 Poznań bieg 10km A
73 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 4,3 km A
74 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
75 Piotr Zachoszcz 1985 Poznań bieg 10km B
76 Rafał Sadowy 1974 sUCHY lAS bieg 10km A
77 Piotr Jaroszewski 1993 Lubraniec bieg 4,3 km A
78 Magdalena Grynaszko 1979 Swarzędz bieg 4,3 km A
79 Mariusz Nowak 1967 Dąbrówka bieg 10km B
80 Małgorzata Wojtaszek 1981 Koło bieg 10km A
81 Agnieszka Pawlak 1986 Oborniki bieg 10km A
82 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 4,3 km A
83 Magdalena Pacholska 1977 Luboń bieg 4,3 km A
84 Krystyna Konieczna 1961 Rawicz Nordic Walking 4,3km A
85 Marta Paprzycka 1982 Poznań bieg 4,3 km A
86 Karolina Zięba 1996 Pniewy bieg 10km A
87 Jacek Schmidt 1966 Poznań bieg 10km A
88 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
89 Zdzisław Szukała 1962 Poznań bieg 10km A
90 Paulina Janowicz 1986 Leszno bieg 10km A
91 Robert Szypura 1970 Opalenica bieg 10km A
92 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 4,3 km A
93 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
94 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 4,3 km A
95 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
96 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 4,3 km B
97 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan bieg 10km A
98 Sylwia Małachowska-Zgoła 1973 Komorowo Nordic Walking 4,3km A
99 Paulina Zawadzka 1995 Poznań bieg 4,3 km A
100 Piotr Lepczynski 1987 Poznan bieg 4,3 km A
101 Katarzyna Karaś 1976 Międzychód bieg 10km B
102 Justyna Weltrowska 1969 Poznań bieg 4,3 km A
103 Joanna Mazur-Łuczak 1978 Poznań bieg 4,3 km A
104 Piotr Orłowicz 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
105 Mikołaj Michalski 1977 Poznań bieg 10km A
106 Joanna Śliwińska 1985 Obrzycko bieg 4,3 km A
107 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
108 Aneta Paszczak 1995 Poznań bieg 4,3 km A
109 Tomasz Tamul 1988 Poznań bieg 10km A
110 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A
111 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
112 Wojciech Majchrzak 1986 Jarocin bieg 10km B
113 Joanna Mamys 1976 Poznań bieg 10km A
114 Artur Kędzierski 1982 Poznań bieg 10km A
115 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły bieg 10km A
116 Adam Błaszczyk 1994 Jarocin bieg 10km B
117 Krzysztof Grewling 1988 Rogoźno bieg 10km B
118 Anna Michalak 1979 Poznań bieg 4,3 km A
119 Beata Porzuckowiak 1981 Poznań bieg 4,3 km A
120 Magda Laufer 1984 Dąbrówka bieg 10km A
121 Michal Korzeniewski 1980 Baranowo bieg 10km A
122 Lucyna Pauszek-Substyk 1977 Wągrowiec bieg 4,3 km A
123 Jacek Mituta 1978 Połajewo bieg 10km A
124 Mariusz Łoboda 1953 Pozanń bieg 10km A
125 Natalia Siwek 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km A
126 Tomasz Witaszek 1981 Poznań bieg 10km A
127 Karolina Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 4,3 km A
128 Mariola Korbas 1980 Sady bieg 10km A
129 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne Nordic Walking 4,3km A
130 Katarzyna Budziak 1985 Lusówko bieg 4,3 km B
131 Marcin Oleś 1982 Swarzędz bieg 10km B
132 Krzysztof Zimny 1985 Poznań bieg 4,3 km A
133 Grzegorz Zawadzki 1963 Koło bieg 4,3 km A
134 Małgorzata Talarczyk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
135 Joanna Konieczna 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
136 Marta Mikołajczyk 1984 Poznań bieg 10km A
137 Szymon Gatner 1983 Poznań bieg 4,3 km A
138 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 10km A
139 Arkadiusz Miliński 1971 Kostrzyn Nordic Walking 4,3km A
140 Milena Pawlak 1987 Pamiątkowo bieg 10km A
141 Tomasz Wozniak 1957 Poznan bieg 10km A
142 Ewa Chmiel 1963 Suchy Las bieg 4,3 km A
143 Tomasz Puchowicz 1997 Promnice bieg 10km A
144 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie Nordic Walking 4,3km A
145 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań bieg 4,3 km A
146 Emil Skitek 1988 Poznań bieg 10km A
147 Magdalena Rosińska 1995 Książ Wielkopolski bieg 10km B
148 Tomasz Grocholewski 1970 Poznań bieg 4,3 km B
149 Mikołaj Babiak 1962 Poznań bieg 4,3 km A
150 Szymon Małecki 1971 Czarnków bieg 4,3 km A
151 Jolanta Knop 1991 Nowy Tomyśl bieg 10km A
152 Andrzej Marcinkowski 1972 Kicin bieg 10km A
153 Karolina Olasinska 1990 Poznan bieg 4,3 km A
154 Dariusz Pajchrowski 1986 Przeźmierowo bieg 10km A
155 Tomasz Chasiński 1986 Komorniki bieg 4,3 km A
156 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
157 Elżbieta Tobis 1961 Poznań bieg 4,3 km B
158 Monika Biała 1975 Poznań bieg 10km A
159 Adam Omieczyński 1986 Nowe Kramsko bieg 10km A
160 Adam Snuszka 1970 Kiszkowo bieg 10km A
161 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
162 Luca Casadio 1992 Poznan bieg 10km B
163 Aneta Szyja 1990 Poznan bieg 10km B
164 Konrad Szułczyński 1973 Rokietnica bieg 10km A
165 Dariusz Pawłowski 1978 Wągrowiec bieg 4,3 km A
166 Magdalena Humerska 1972 Nowa Sól bieg 4,3 km A
167 Waldemar Klauze 1989 Poznań bieg 10km A
168 Marcin Żerko 1980 Oborniki bieg 10km A
169 Krzysztof Pawski 1987 Poznań bieg 10km A
170 Artur Cichy 1978 Luboń bieg 10km A
171 BEATA TELEGA 1970 Środa Wlkp Nordic Walking 4,3km A
172 Piotr Stachowiak 1971 Poznań bieg 10km A
173 Krzysztof Jakubowski 1977 SZRENIAWA bieg 10km A
174 Marek Habersack 1973 Poznań bieg 4,3 km A
175 Anna Gawron 1997 Poznań bieg 4,3 km A
176 Tomasz Sojkin 1983 Poznań bieg 4,3 km A
177 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
178 Agnieszka Jasiczak 1991 Poznań bieg 10km A
179 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
180 Katarzyna Szypura 1972 Opalenica bieg 10km A
181 Magdalena Dziergwa 1983 Tulce bieg 4,3 km B
182 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec bieg 10km B
183 Kinga Łuczkiewicz 1990 Oława bieg 4,3 km A
184 Irina Wojnarowska 1987 Poznań bieg 10km A
185 Lucyna Białkowska 1973 Komorowo bieg 10km A
186 Radosław Tomczak 1961 Dolsk bieg 4,3 km A
187 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km A
188 Emilia Fechner 1995 Międzychód bieg 10km A
189 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp bieg 10km A
190 Agnieszka Häuser 1988 Poznań Nordic Walking 4,3km B
191 Anna Bracław-Ogórkiewicz 1976 Kłecko bieg 4,3 km B
192 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A
193 Beata Kosicka 1968 Rokietnica bieg 4,3 km A
194 Joanna Gawrońska 1990 Niechanowo bieg 4,3 km A
195 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km A
196 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bieg 10km B
197 Monika Gagolewicz-Wilk 1977 Kiekrz bieg 4,3 km A
198 Oskar Matuszewski 1991 Poznań bieg 10km B
199 Jakub Mozolewski 1987 Poznań bieg 10km A
200 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
201 Małgorzata Dolna 1992 Góreczki bieg 10km A
202 Łukasz Bartkowiak 1994 Środa Wielkopolska bieg 10km B
203 MONIKA FLORKOWSKA 1974 WOLSZTYN Nordic Walking 4,3km A
204 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 4,3 km A
205 Joanna Grewling 1988 Rogoźno bieg 10km A
206 Marta Janke 1985 Poznań bieg 4,3 km A
207 Piotr Bielejewski 1984 Kaźmierz bieg 10km A
208 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 4,3 km A
209 Artur Owczarek 1970 Komorniki bieg 10km A
210 Jakub Trawiński 1985 Poznań bieg 4,3 km A
211 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las bieg 4,3 km B
212 Alina Kudlińska 1967 Gruszczyn bieg 4,3 km A
213 Łukasz Sędłak 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
214 Monika Łapińska 1991 Poznań bieg 10km A
215 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
216 Anna MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 4,3 km B
217 Filip Borowczak 1992 Września bieg 10km A
218 Elżbieta Zawadzka 1967 Koło Nordic Walking 4,3km A
219 Kamil Bilicki 1991 Poznań bieg 4,3 km A
220 Piotr Wanielista 1980 Poznań bieg 10km A
221 Dominika Czermak 1991 Poznań bieg 10km B
222 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 4,3 km A
223 Magdalena Kaczmarek 1984 Poznań bieg 10km A
224 Joanna Przybylska 1987 Poznań bieg 10km A
225 Paweł Olejniczak 1969 Poznań bieg 10km B
226 Aldona Górna 1978 Śrem bieg 10km B
227 IZABELA KUJAWA 1987 WĄGROWIEC bieg 10km A
228 Anna Jessa 1975 Mosina bieg 4,3 km A
229 Marek Adam 1975 Skózrewo bieg 10km A
230 Joanna Klak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
231 Bożena Kałka 1988 Rawicz bieg 4,3 km B
232 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy bieg 4,3 km A
233 Piotr Szymański 1992 Poznań bieg 10km B
234 Urszula Małecka 1998 Czarnków bieg 4,3 km A
235 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
236 Patrycja Nowak 1998 Daszewice bieg 4,3 km B
237 Izabela Kasprowiak 1991 Poznań bieg 4,3 km A
238 Rozalia Ignerska 1982 Poznań bieg 10km A
239 Magdalena Kowalska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
240 Justyna Bednarek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
241 Rafał Ławniczak 1978 Poznań bieg 10km A
242 Anna Karnaś 1987 Poznań bieg 10km A
243 Przemysław Pioterek 1975 Błażejewo bieg 4,3 km B
244 Magdalena Mańczak 1979 Poznań bieg 4,3 km B
245 Wioleta Snuszka 1973 Kiszkowo Nordic Walking 4,3km A
246 Szymon Wajer 1986 Wrocław bieg 10km A
247 Jolanta Mrotek 1992 Poznań bieg 4,3 km A
248 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las bieg 10km A
249 Sofya Iskakova 1993 Poznań bieg 10km B
250 Izabela Drost 1983 Poznań bieg 4,3 km A
251 Agata Grabowska 1997 Mogilno bieg 10km A
252 Sylwia Krzemińska-Słowek 1973 Poznań bieg 10km A
253 Krzysztof Krzesaj 1971 Suchy Las bieg 10km A
254 Marcin Czeczko 1978 Kaźmierz bieg 10km A
255 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 4,3 km A
256 Tomasz Choinski 1980 Poznan bieg 10km A
257 Hanna Jakubowska 1978 SZRENIAWA bieg 4,3 km A
258 Ryszard Nowicki 1960 Wągrowiec bieg 4,3 km A
259 Wioleta Sojkin 1979 Poznań bieg 4,3 km A
260 Maja Krause 1980 Złotniki bieg 10km A
261 Beata Lisiecka 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
262 Łukasz Żak 1980 Poznań bieg 10km A
263 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
264 Karol Szypura 2001 Opalenica bieg 10km A
265 Artur Bartkowiak 1994 Ruchocice bieg 10km A
266 Łukasz Gruchot 1984 ostrow wlkp bieg 10km A
267 Marek Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
268 Paweł Grześkowiak 1981 Komorowo bieg 10km A
269 Andrzej Mankowski 1965 Oborniki Wlkp bieg 4,3 km A
270 Ewa Lecka 1987 Poznan bieg 4,3 km A
271 Magdalena Kałos 1985 Poznań bieg 10km B
272 Rafał Mandziak 1979 Poznań bieg 4,3 km A
273 Cezary Kamiński 1986 Poznań bieg 10km B
274 Halina Kamińska-Marciniak 1955 Poznań Nordic Walking 4,3km B
275 Joanna Białek-Opas 1984 Kamionki bieg 4,3 km A
276 Zuzanna Binda 1994 Poznan bieg 4,3 km B
277 Łukasz MIELCAREK 1986 krotoszyn bieg 10km A
278 Przemysław Dysarz 1981 Poznań bieg 10km A
279 Dominika Hofman 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
280 Mariusz Jagła 1989 Poznań bieg 10km A
281 Marzena Skolarus-Tomczak 1959 Poznań bieg 4,3 km A
282 Anastasia Titova 1988 Poznań bieg 10km B
283 Maciej Dorna 1992 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
284 Daria Wawrzyniak 1992 Poznań bieg 10km B
285 Natalia Niedziela 1990 Pleszew bieg 4,3 km A
286 jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
287 MONIKA BORKA 1979 WOLSZTYN Nordic Walking 4,3km A
288 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 4,3 km A
289 Lidia Szymiczek-Łysak 1975 Rokietnica Nordic Walking 4,3km B
290 Monika Hajdamowicz 1988 Plewiska bieg 10km B
291 Andrzej Żuchlewski 1975 Poznań bieg 10km A
292 maria maloszczyk 1957 poznan Nordic Walking 4,3km A
293 Daniel Mikielski 1990 Olsztynek bieg 10km A
294 Patryk Pośpieszyński 1992 Poznań bieg 10km A
295 Agnieszka Szenknecht 1980 Poznań bieg 10km A
296 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
297 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 4,3 km A
298 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 4,3 km A
299 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km B
300 Natalia Czerwiec 1997 Mogilno bieg 10km A
301 Maciej Ogórkiewicz 1976 Poznań bieg 10km A
302 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km B
303 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A
304 Marcin Machyński 1980 Poznań bieg 10km B
305 Emilia Wawrzyniak 1988 Poznań bieg 4,3 km B
306 Michalina Pelińska 1984 Poznań bieg 10km A
307 Olga Skiba 1983 Stęszew bieg 10km A
308 Justyna Leciejewska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
309 Agata Kaszub 1967 Dopiewo bieg 4,3 km A
310 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
311 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
312 Maria Walenciak 1957 Kowanówko Nordic Walking 4,3km A
313 Jolanta Paluch 1964 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
314 Klaudia Smulkowska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
315 Grzegorz Gomulec 1973 ROGOŹNO bieg 4,3 km A
316 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 4,3 km A
317 TOMASZ GŁOWACKI 1980 Poznań bieg 10km B
318 Adam Przybylski 1985 Poznań bieg 10km A
319 łukasz kaczmarek 1973 poznań bieg 10km A
320 Przemyslaw Kliks 1981 Poznań bieg 10km A
321 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 4,3 km A
322 Anna Pietrzak 1994 Złocieniec bieg 4,3 km A
323 Patrycjusz Siarkiewicz 1982 Skórzewo bieg 10km A
324 Maciej Fronda 1983 Czarnków bieg 10km A
325 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 4,3 km B
326 Dorota Kaliszuk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
327 Marcin Kałka 1984 Rawicz bieg 10km B
328 Krystian Kozajda 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km A
329 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy bieg 4,3 km A
330 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 4,3 km A
331 Dominika Waś 1985 Elbląg bieg 10km B
332 Agata Stermula 1982 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
333 Michał Będźmierowski 1986 Swarzędz bieg 10km A
334 Agnieszka Brodzińska 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
335 Paweł Stefański 1988 Poznań bieg 4,3 km B
336 Gian Andrea Baretton 1995 Poznan bieg 4,3 km B
337 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 10km A
338 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
339 Magdalena Glapiak 1984 Poznań bieg 10km A
340 Justyna Tracz 1976 Swarzędz bieg 4,3 km A
341 Marzena Kruczkowska 1985 Poznań bieg 10km A
342 Joanna Lulka 1972 Poznań bieg 4,3 km A
343 Małgorzata Dutkiewicz 1971 Mrowino bieg 4,3 km A
344 Patrycja Snuszka 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
345 Weronika Dudzińska 1981 Dąbrówka bieg 4,3 km A
346 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 10km A
347 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl bieg 10km A
348 Sabina Rydzyńska 1992 Niechorze bieg 10km A
349 Jakub Ryniecki 1986 Poznań bieg 10km A
350 Marcin Rożek 1983 Budzyń bieg 10km A
351 Joanna Rzeszutek 1995 Lwówek bieg 10km A
352 Magda Sabiniewicz 1992 Poznań bieg 10km A
353 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
354 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz bieg 4,3 km A
355 Małgorzata Nita 1971 Poznań bieg 10km A
356 Beata Stanisz 1965 Poznań bieg 4,3 km A
357 Róża Mądrawska 1991 Koziegłowy bieg 10km A
358 NATALIA ROŻEK 1984 WIRY Nordic Walking 4,3km A
359 bartosz żyła 1985 poznan bieg 10km A
360 maciej siejek 1984 Obrzycko bieg 10km A
361 Beata Przybysławska 1989 Działyń bieg 4,3 km A
362 Dawid Jankowski 1998 stęszew bieg 4,3 km A
363 Małgorzata Polarok 1980 Poznan Nordic Walking 4,3km B
364 Mateusz Janicki 1988 Poznań bieg 4,3 km A
365 Paweł Zaremba 1982 Borek Wlkp bieg 4,3 km A
366 Piotr Kaczmarek 1984 Poznań bieg 10km A
367 Ewa Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
368 Weronika Nowaczyk 1985 Poznań bieg 10km A
369 Ilona Korda 1989 Poznań bieg 4,3 km A
370 Przemysław Zgoła 1976 Komorowo bieg 10km A
371 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 4,3 km A
372 Piotr Szmyt 1977 Poznan bieg 10km A
373 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
374 Izabela Górska - Machyńska 1980 Poznań bieg 10km A
375 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 4,3 km A
376 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki bieg 10km B
377 Krzysztof Bartkowiak 1997 Poznań bieg 10km A
378 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 4,3 km A
379 Tymoteusz Szrejbrowski 1980 Poznań bieg 4,3 km A
380 Filip Hubert Wróbel 2001 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
381 Anna Dysarz 1979 Poznań Nordic Walking 4,3km A
382 Tomasz Wawrzkowicz 1981 Poznań bieg 10km B
383 Marcin Pawlicki 1982 Poznań bieg 4,3 km A
384 Katarzyna Łabuzińska 1983 Poznań bieg 4,3 km A
385 KATARYZNA SOLAREK 1989 POZNAŃ bieg 4,3 km B
386 Marta Wojtkowiak 1985 Wolsztyn bieg 10km A
387 Łukasz Frankowski 1984 Poznań bieg 10km A
388 Dawid Adamiak 1996 Śrem bieg 10km A
389 Beata Krzyżagórska 1967 Plewiska bieg 10km A
390 Kosma Bednarski 1989 Plewiska bieg 4,3 km A
391 Wioleta Zając 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
392 Włodzimierz Malujdy 1958 Poznań bieg 10km A
393 Julia Jałowska 2001 Poznań bieg 4,3 km A
394 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 4,3 km A
395 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
396 Joanna Daleszyńska 1986 Poznań bieg 10km A
397 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań bieg 10km A
398 Betina Kele-Bajerska 1981 Złotniki bieg 10km A
399 Michał Szymański 1996 Czempiń bieg 4,3 km A
400 Aleksander Hołoga 1980 Poznań bieg 4,3 km A
401 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
402 Aleksandra Banak 1989 Leszno bieg 4,3 km A
403 Joanna Hermann 1988 Poznań bieg 10km A
404 Piotr Buszta 1989 Poznań bieg 4,3 km A
405 Anna Korek 1988 Poznań bieg 10km A
406 Regina Panek 1955 Poznań bieg 4,3 km A
407 Wiesława Karkowska 1960 Baranowo bieg 10km A
408 Sebastian Krzewiński 1989 Poznań bieg 10km A
409 Karolina Kawczyn 1981 Poznań Nordic Walking 4,3km A
410 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
411 Marcin Przebierała 1983 Poznań bieg 4,3 km A
412 Michał Walerczyk 1982 Rokietnica bieg 10km A
413 Julita Kazimierczak 1983 Poznań bieg 10km A
414 WOJCIECH PRYSIAŻNY 1981 LUBOŃ bieg 10km B
415 Emilia Kuśnierczak 1987 Śmigiel bieg 4,3 km A
416 Ania Matusiak 1980 Krosno bieg 4,3 km B
417 Magdalena Woźny 1974 Kłecko bieg 4,3 km A
418 Tomasz Filut 1978 Poznań bieg 4,3 km A
419 Mateusz Moroń 1994 Poznań bieg 10km A
420 Wojciech Buczkowski 2001 Swarzędz Nordic Walking 4,3km A
421 Mateusz Wosiński 1993 Poznań bieg 4,3 km A
422 robert gadziński 1975 krosno bieg 10km A
423 Dominik Zbrowski 1974 Poznań bieg 10km A
424 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
425 Joanna Będźmierowska 1987 Swarzędz bieg 10km A
426 Marcin Kaczor 1975 Święciechowa bieg 10km A
427 PAWEŁ KAROLCZAK 1974 Poznań bieg 10km A
428 Karina Lisiak 1990 kostrzyn wlkp bieg 4,3 km A
429 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski Nordic Walking 4,3km B
430 Kinga Mirecka 1984 Poznań bieg 4,3 km A
431 Ada Ślusarczyk 1991 Bolechowo-Osiedle bieg 10km A
432 Zdzisław Zawal 1954 Mosina bieg 4,3 km A
433 Nancy Garcia 1989 poznan bieg 10km B
434 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 4,3 km A
435 Olga Morawska 1975 Puszczykowo bieg 4,3 km A
436 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Nordic Walking 4,3km A
437 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A
438 Olga Ulbrich 1956 Poznan Nordic Walking 4,3km A
439 Jonathan Facer 1966 Oborniki bieg 10km A
440 Jakub Steinke 1977 POZNAŃ bieg 10km B
441 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
442 Mariusz Pawlak 1986 Luboń bieg 10km A
443 Mateusz Ratajski 1992 Lwówek bieg 10km A
444 Anna Skorupinska 1969 Poznań bieg 10km A
445 Magdalena Tumidaj 1989 Poznań bieg 4,3 km A
446 Grzegorz Przerwa 1975 Poznań bieg 4,3 km B
447 Mikołaj Śmigielski 2000 Swarzędz bieg 4,3 km A
448 Maciej Haufa 1977 Poznań bieg 4,3 km A
449 Dorota Grochowska 1979 Poznań bieg 4,3 km A
450 Marek Flejszman 1972 Poznań bieg 10km A
451 Wiktoria Król 1991 Komorniki Nordic Walking 4,3km A
452 Rafał Grzywacz 1985 Poznan bieg 10km A
453 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław bieg 4,3 km A
454 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
455 Wojciech Dolata 1993 Poznań bieg 10km A
456 Kamila Grotowska 1983 Poznań bieg 10km A
457 Adrian Szulc 1987 ROKIETNICA bieg 4,3 km A
458 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo bieg 10km A
459 Grzegorz Okupski 2001 Kargowa bieg 4,3 km B
460 Piotr Ligęza 1974 Poznań bieg 10km B
461 Justyna Piosik 1971 Bolewice Nordic Walking 4,3km A
462 Natalia Komorowska 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
463 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 4,3 km A
464 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 4,3 km A
465 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań bieg 10km A
466 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A
467 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
468 Kamilla Wróbel 1978 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
469 Paulina Wower 1981 Poznań bieg 4,3 km A
470 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 4,3 km A
471 Zdzislaw Zataj 1956 Poznań bieg 4,3 km B
472 IWONA MAJEWSKA 1962 ZŁOTNIKI bieg 4,3 km A
473 monika józefczak 1980 mrowino bieg 4,3 km A
474 Agnieszka Liczak 1975 Oborniki bieg 4,3 km B
475 Bożena Krolikowska 1975 Poznan Nordic Walking 4,3km B
476 Joanna Skowrońska 1987 Dąbrówka bieg 4,3 km A
477 Mariusz Janiak 1975 Poznań bieg 10km B
478 Dariusz Barecki 1983 Luboń bieg 10km B
479 Anita Michalak 1974 Poznań bieg 4,3 km A
480 Paweł Zborowski 1969 Plewiska bieg 10km A
481 Marzena Wiśniewska 1959 Poznań bieg 4,3 km A
482 Marlena Aleksandrowicz 1977 Luboń bieg 10km A
483 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 4,3 km A
484 Kamila Fajkiel 1995 Wysoka bieg 4,3 km A
485 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km B
486 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km B
487 Marcin Kłoczko 1986 Poznań bieg 10km A
488 Magdalena Binkowska 1984 Poznan bieg 4,3 km A
489 Jakub Oliwiecki 1980 Poznań bieg 10km B
490 Karolina Szewczyk 1981 Poznań bieg 4,3 km A
491 Paulina Mendowska 1997 Poznań bieg 4,3 km A
492 grzegorz prętki 1979 nowy tomyśl bieg 4,3 km B
493 Agata Eliasz-Kaczmarek 1980 Suchy Las bieg 10km A
494 Monika Piechel 1996 Krzywiń bieg 4,3 km A
495 Agata Szwarc 1993 Poznań bieg 10km B
496 Magdalena Posadzy 1983 Poznan bieg 10km A
497 Katarzyna Ucińska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
498 Krzysztof Szelerski 1982 Poznań bieg 10km A
499 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
500 Sandra Czerniak 1988 Poznań bieg 10km A
501 Agnieszka Buszta 1992 Poznań bieg 4,3 km A
502 Katarzyna Strzałkowska 1979 45 bieg 10km A
503 Krzysztof Rzepa 1979 Poznań bieg 10km A
504 Anna Błaszczyk 1987 Nowe Skalmierzyce bieg 4,3 km A
505 Sylwia Fajkowska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
506 Tadeusz Banaszczyk 1998 Skierniewice bieg 4,3 km B
507 Anna Michałowska 1986 Poznań bieg 10km A
508 Urszula Smolibocka 1988 Poznań bieg 10km B
509 Wiesława Łazanowska 1969 Trzcianka Nordic Walking 4,3km A
510 Krzysztof Ratajczak 1978 Rokietnica bieg 10km A
511 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A
512 Daniel Rakowski 1990 Szamotuły bieg 10km A
513 Ilona Golańska 1985 Zalasewo bieg 4,3 km A
514 ANDRZEJ BARTKOWIAK 1972 WĄGROWIEC bieg 10km A
515 Andrzej Walczak 1969 Śrem bieg 10km A
516 Adam Dzik 1976 Poznań bieg 10km A
517 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A
518 Krystyna Kolinska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
519 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
520 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 4,3 km A
521 Barbara Stefańska 1988 Kościan bieg 4,3 km B
522 Anna Gendera 1976 Poznań bieg 4,3 km A
523 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 4,3 km A
524 Kate Koperska 1982 Rokietnica bieg 10km A
525 Alina Wieczorek 1965 Poznań bieg 4,3 km A
526 Magdalena Koziel 1986 Poznań bieg 4,3 km A
527 Ariel Lecky 1992 Poznań bieg 10km B
528 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 4,3 km A
529 Dorota Baczyńska 1968 Wapno bieg 4,3 km A
530 Karol Gramała 1993 DObieżyn bieg 4,3 km B
531 Izabela Dachtera-Walędziak 1975 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
532 Damian Żuchowski 1979 Międzychód bieg 10km A
533 Maciej Nowak 1974 Poznań bieg 10km A
534 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
535 beata wejman 1977 swarzędz bieg 4,3 km A
536 Anna Majerowicz 1981 Poznań bieg 4,3 km B
537 Agnieszka Sobocińska-filut 1978 Poznań bieg 4,3 km A
538 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań bieg 10km A
539 Sylwia Kubacka 1974 Poznań Nordic Walking 4,3km A
540 Igor Schramm 1992 Poznań bieg 10km A
541 Paweł Cerkaski 1985 Łubowo bieg 4,3 km A
542 Andrzej Wojciechowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
543 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 4,3 km A
544 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
545 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan Nordic Walking 4,3km A
546 TOMASZ SOŁTYSIAK 1971 Swarzędz bieg 10km A
547 Agnieszka Nowicka 1987 Oborniki bieg 4,3 km B
548 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
549 Tomasz Bury 1985 Bydgoszcz bieg 10km A
550 Krzysztof Okupski 1995 Kargowa bieg 10km B
551 Martyna Ligęza 1974 Poznań bieg 10km B
552 Marek Holajda 1982 Poznań bieg 10km B
553 Joanna Szelerska 1983 Radzyny Nordic Walking 4,3km A
554 Ewelina Opala 1985 Zielona Gora bieg 4,3 km B
555 Katarzyna Nowak 1989 Śmigiel bieg 10km A
556 Grzegorz Pucek 1995 Szamotuły bieg 4,3 km B
557 Agnieszka Lulka-Pawlak 1987 Poznań bieg 10km B
558 Agnieszka Dziamska 1990 Krzeszkowice bieg 4,3 km A
559 Yasamin Farbod 1992 Poznan bieg 10km B
560 Michał Kalinowski 1985 Poznań bieg 10km A
561 Justyna Terlecka 1982 Poznań bieg 10km A
562 Leszek Wróbel 1975 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
563 Przemysław Twardowski 1977 Kozieglowy bieg 10km A
564 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
565 Magdalena Wlaź 1992 Dąbrówka bieg 4,3 km B
566 Karolina Baczyk 1985 poznan bieg 4,3 km A
567 Przemysław Deigsler 1974 Poznań bieg 10km B
568 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina bieg 10km A
569 Mateusz Kierzkowski 1995 Września bieg 10km A
570 Marek Milanowski 1976 Potasze bieg 4,3 km A
571 Robert Michalak 1972 Poznań bieg 4,3 km A
572 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A
573 Piotr Porzuckowiak 1980 Poznań bieg 4,3 km A
574 Michał Sroka 1981 Swarzędz bieg 10km A
575 Michał Zywar 1985 Poznań bieg 10km A
576 Marcin Hofman 1992 Dąbrówka bieg 10km A
577 Karolina Kędzia 1982 Poznań bieg 10km A
578 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa bieg 10km A
579 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 4,3 km B
580 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
581 Anna Stengert 1993 Poznań bieg 4,3 km A
582 Piotr Kowalski 1997 Kutno bieg 4,3 km A
583 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 10km A
584 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A
585 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 4,3 km B
586 Agnieszka Czeczko 1983 Kaźmierz bieg 10km A
587 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
588 magdalena frankowicz 1983 poznań bieg 10km A
589 Kadisha Danielak 1992 Poznan bieg 10km B
590 Alina Kluk 1991 poznan bieg 10km B
591 Ewa Majchrzak 1975 Dolsk bieg 4,3 km A
592 Katarzyna Strzeszyńska 1984 Rokietnica bieg 4,3 km A
593 Małgorzata Raszyńska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
594 Ewelina Burnicka 1991 Poznań bieg 4,3 km B
595 Agata Surdyk 1966 Golęczewo Nordic Walking 4,3km A
596 Karolina Płonka 1983 Poznań bieg 4,3 km B
597 Katarzyna Kiś-Świeca 1983 Warszawa bieg 10km A
598 Michał Kokoszanek 1977 Poznań bieg 10km A
599 Maciej Widerski 1971 Poznań bieg 10km A
600 Krzysztof Dolny 1979 Poznań bieg 10km B
601 Paulina Misiek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
602 Ewa Drzcimska 1968 Piła Nordic Walking 4,3km A
603 Alicja Strzelecka 1985 Swarzędz bieg 10km A
604 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica bieg 4,3 km A
605 Wojciech Piątkowski 1953 Poznań bieg 10km A
606 Anna GOstomczyk 1967 POZNAŃ bieg 10km A
607 Błażej Nowakowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
608 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
609 Piotr Szaumkessel 1995 Poznań bieg 10km B
610 Łukasz Gomółka 1983 Poznań bieg 10km A
611 Sylwia Zawadzka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
612 Miki Brudnicki 1983 Rokietnica bieg 10km A
613 Wiesław Grzywczak 1956 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
614 Paulina Tomaszewska 1982 Poznań bieg 10km A
615 Adam Czerniejewicz 1988 Suchy Las bieg 4,3 km A
616 Mariusz Wesołowski 1980 Poznań bieg 10km B
617 Anna Pawlicka 1977 Poznań bieg 4,3 km A
618 Daria Bednarczyk 1976 Poznań bieg 10km B
619 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 4,3 km B
620 Piotr Walędziak 1981 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
621 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
622 Marcin Potrawiak 1991 Mrowino bieg 10km A
623 AGNIESZKA PIECHOCKA 1984 OBORNIKI bieg 4,3 km B
624 Katarzyna Kulas 1989 Poznań bieg 10km B
625 Michał Potrawiak 1989 Poznań bieg 10km A
626 Przemysław Szymański 1978 Trzcianka bieg 10km A
627 Ilona Starosta 1978 Poznań Nordic Walking 4,3km A
628 Grzegorz Pańczak 1977 Pięczkowo bieg 10km A
629 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 4,3 km B
630 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 10km B
631 ADRIAN SOŁTYSIAK 1998 SWARZĘDZ bieg 10km A
632 Karolina Sieradzka 1991 Poznań bieg 10km A
633 Marta Piosik 1989 Buk bieg 4,3 km A
634 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 4,3 km A
635 Tatiana Kęcińska 1975 Poznań bieg 10km A
636 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 10km A
637 Iwona Sobczak 1972 Wągrowiec Nordic Walking 4,3km B
638 Magdalena Osińska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
639 Agata Nowak 1983 Poznań bieg 10km A
640 Patrycja Kowalska 1994 Słupsk bieg 4,3 km A
641 Łukasz Szeszuła 1990 Gułtowy bieg 10km A
642 Krystyna Koziara 1957 Poznań bieg 10km A
643 Marcin Pluskota 1981 Krzeszkowice bieg 4,3 km A
644 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
645 Maciej Wojtczak 1988 Krzywiń bieg 4,3 km B
646 Basia Malińska 1976 Poznań bieg 4,3 km B
647 Karina Terebelska 1979 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
648 Ewelina Szymańska 1985 Poznań bieg 4,3 km A
649 Mariusz Wojtyński 2000 Bolechowo bieg 4,3 km A
650 Jacek Rzeszut 1966 Poznań bieg 10km B
651 Joanna Goździerska 1989 Baranowo bieg 4,3 km A
652 Jacek Soska 1979 Biedrusko bieg 4,3 km B
653 Paweł Czajka 1984 Poznań bieg 4,3 km A
654 Monika Gdeczyk 1975 Kiekrz bieg 4,3 km B
655 Weronika Milanowska 1981 Potasze Nordic Walking 4,3km A
656 Marta Chojnacka 1993 Trzebiatów bieg 4,3 km A
657 Tomasz Puchowicz 1997 Promnice bieg 4,3 km A
658 Krzysztof Janke 1982 Poznań bieg 4,3 km B
659 Iga Kąkolewska 1996 Parkowa 8 bieg 10km B
660 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec bieg 4,3 km A
661 Kamil Andrzejczak 1989 Poznań bieg 4,3 km B
662 Kasia Orzałkiewicz 1981 Poznań bieg 10km A
663 Łukasz Kwieciński 1973 Poznań bieg 10km A
664 Danuta Nowakowska 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
665 Łukasz Krzyśka 1985 Dopiewiec bieg 10km B
666 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 4,3 km A
667 Monika Lipowicz 1991 Kozieglowy bieg 10km A
668 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
669 Agnieszka Warkocka 1979 Złotniki bieg 4,3 km A
670 Agata Paluszek 1982 Kazimierz Biskupi bieg 4,3 km B
671 Anna Bartkowiak 1980 Ostroróg bieg 10km B
672 Martyna Gatner 1985 Poznań bieg 4,3 km A
673 Patrycja Knop 1988 Poznań bieg 10km A
674 Kasia Ludwiczak-Olszewska 1982 Kamionki bieg 10km A
675 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
676 Jacek Sauer 1969 Poznań bieg 10km A
677 Mikołaj Majchrzak 2000 Dolsk bieg 4,3 km A
678 Monika Niedzielska 1979 Sady bieg 4,3 km A
679 Damian Nowacki 1987 Poznań bieg 10km A
680 Szymon Lochyński 1978 Kamionki bieg 10km B
681 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań bieg 10km A
682 Weronika Pelasik 1992 Poznań bieg 10km B
683 Sylwia Płonka-Siczyńska 1981 Poznań bieg 4,3 km B
684 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 4,3 km A
685 Tomasz Łukaszewski 1979 Luboń bieg 4,3 km B
686 Jadwiga Pietrzak 1964 Piła Nordic Walking 4,3km A
687 DAWID ROSZAK 1980 POZNAŃ bieg 10km A
688 Michał Słomczyński 1959 Poznań bieg 10km A
689 Malgorzata Panas 1975 Poznan Nordic Walking 4,3km A
690 Matylda Brudzińska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
691 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
692 Anetta Leporowska 1978 Poznan bieg 4,3 km A
693 Anna Mytko 1967 Poznań bieg 4,3 km A
694 Paweł Aszyk 1984 Poznań bieg 10km A
695 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem bieg 10km A
696 Kinga Ilnicka-Borowczyk 1977 Poznań bieg 4,3 km B
697 Krzysztof Sadowski 1976 Leszno bieg 10km B
698 Karolina Pigla 1995 Kuślin bieg 10km B
699 Nailah Hafid 1985 poznan bieg 10km A
700 danuta okraska 1971 skierniewice bieg 4,3 km B
701 Ula Pyrszel 1990 Poznań bieg 10km A
702 Bartosz Gurzęda 1989 Poznań bieg 10km A
703 Agata Kaczorowska 1988 Poznań bieg 10km B
704 Jakub Hływa 1993 Piła bieg 10km A
705 Marcin Wolniewicz 1982 Bytkowo bieg 10km A
706 Andrzej Dylewski 1961 Poznań bieg 10km A
707 DANIEL JASIEWICZ 1999 OBORNIKI bieg 4,3 km B
708 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań bieg 10km A
709 Karolina Nita 1995 Poznań bieg 10km A
710 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
711 Monika Kupińska 1975 Szczytniki bieg 4,3 km A
712 Jakub Czarnecki 1978 Rokietnica bieg 10km A
713 Agata Kania 1983 Poznań bieg 10km A
714 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km B
715 Justyna Drzazgowska 1983 Nowa Wies bieg 4,3 km B
716 Janusz Judek 1982 Radzyny bieg 10km A
717 DARIA KASZTARYNDA 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
718 Hubert Bilski 1989 Damasławek bieg 10km B
719 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km B
720 Tomasz Szczepański 1987 Poznań bieg 4,3 km A
721 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
722 Katarzyna Siwek 1992 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
723 Elżbieta Tomaszyk 1986 Poznań bieg 10km A
724 Szymon Kłosiński 1975 Wągrowiec bieg 4,3 km B
725 Agata Steinke 1979 POZNAŃ bieg 10km A
726 Arkadiusz Rogalski 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
727 Emilia Szczepaniak 1990 Poznań Nordic Walking 4,3km A
728 Violetta Fietz 1967 Obrzycko Nordic Walking 4,3km A
729 Magdalena Młynarczyk-Błaszczyk 1977 Stęszew bieg 4,3 km A
730 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
731 MARIUSZ NOWAK 1983 Poznań bieg 10km A
732 Sabina Rzewnik 1988 Poznań bieg 4,3 km A
733 Klaudia Kaczmarek 1996 Oborniki bieg 10km A
734 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 4,3 km A
735 Joanna Soska 1979 Biedrusko bieg 4,3 km B
736 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 4,3 km A
737 Jacek Waloszczyk 1979 Poznań bieg 10km A
738 Marek Piotr 1980 Poznań bieg 4,3 km A
739 Tomasz Łącki 1976 Poznań bieg 10km A
740 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
741 Karolina Łukasiewicz 1993 Poznań bieg 10km A
742 Joanna Kuczyńska-Smura 1979 Lubon bieg 4,3 km A
743 Mirka ŚNIEGOWSKA 1967 Zacharzew bieg 4,3 km A
744 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A
745 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km B
746 Izabela Brzęczek 1971 Leszno bieg 4,3 km B
747 Marta Rypińska 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km A
748 kazimierz biczyc 1949 poznan bieg 10km A
749 Magdalena Słupińska 1982 Ostroróg bieg 10km B
750 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 4,3 km A
751 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 4,3 km A
752 Elżbieta Klimaszyk 1965 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
753 Marta Kowalewska 1988 Środa Wlkp. bieg 10km A
754 Dominika Kuster 1998 Poznań bieg 10km A
755 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 10km A
756 Dawid Biernat 1986 Gostyń bieg 10km B
757 Szymon Hildebrandt 1986 Poznań bieg 10km A
758 Ewa Grzebiela 1984 Poznań bieg 10km A
759 Żaneta Szypowska 1991 Poznań bieg 4,3 km B
760 Alicja Czerwińska 1985 Lusowo bieg 4,3 km A
761 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice bieg 10km A
762 Agnieszka Zaworska 1974 Jarocin bieg 4,3 km A
763 Hanna Idzikowska 1957 Komorniki Nordic Walking 4,3km A
764 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A
765 Magdalena Roszkiewicz 1976 Rożnowo bieg 4,3 km A
766 Magdalena Mielcarska 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km A
767 Katarzyna Kasprzak 1977 Poznań bieg 10km A
768 Hanna Kałka 1955 Rawicz Nordic Walking 4,3km A
769 Tomasz Perz 1986 Opalenica bieg 10km A
770 Andrzej Karlak 1976 Śrem bieg 10km A
771 Anna Szwed-Kopyto 1979 Swarzędz bieg 4,3 km A
772 Andrzej Paetz 1981 Poznań bieg 10km A
773 Albert Pona 1980 Wiry bieg 4,3 km A
774 Katarzyna Skowrońska 1961 Dąbrówka bieg 4,3 km A
775 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 4,3 km A
776 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
777 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 4,3 km A
778 Martyna Kistowska 1984 Swarzędz bieg 4,3 km A
779 Marcin Szeląg 1973 Poznań bieg 10km A
780 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 4,3 km A
781 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 4,3 km A
782 Magdalena Sadowska 1976 Leszno bieg 10km B
783 Hanna Mazurkiewicz 1971 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
784 Natalia Horodenska 1990 Poznan bieg 4,3 km B
785 Zbigniew Okraska 1974 Skierniewice bieg 4,3 km B
786 Katarzyna Czarnecka 1983 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
787 Bartosz Piotrowski 1987 Wągrowiec bieg 10km A
788 Anna Brzezińska 1983 Poznań bieg 10km A
789 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
790 DOMINIK ZIMMER 1988 ZALASEWO bieg 10km A
791 Joanna Celuch 1996 Poznań bieg 10km A
792 DARIUSZ BIEGANEK 1973 PRZEMĘT Nordic Walking 4,3km A
793 Mariusz Makowski 1982 Kalisz bieg 10km A
794 Joanna Kurowiak 1987 Poznań bieg 4,3 km A
795 Przemysław Ludwikowski 1989 Poznań bieg 4,3 km A
796 Małgorzata Podalak 1970 Poznań bieg 10km A
797 Jacek Pewiński 1961 Poznań Nordic Walking 4,3km A
798 Mikołaj Buszkowski 1990 poznań bieg 10km A
799 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 10km A
800 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km B
801 Krzysztof Królczyk 1985 Poznań bieg 10km B
802 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km B
803 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań bieg 4,3 km A
804 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 10km A
805 Agnieszka Bączyk 1979 Kórnik bieg 10km A
806 Grażyna Szalona 1964 Śrem Nordic Walking 4,3km B
807 Dominik Dunkowski 1981 Lipno bieg 10km A
808 Joanna Bartkowiak 1978 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
809 Maciej Opala 1983 Zielona Gora bieg 10km B
810 Grzegorz Barczykowski 1975 Poznań bieg 10km A
811 Anna Kien 1977 Poznań bieg 10km A
812 Kamilla Wojtczak 1987 Krzywiń bieg 4,3 km B
813 Robert Tomczak 1990 Poznań bieg 10km A
814 Marta Zimna 1993 Kuślin bieg 10km B
815 Piotr Krawiec 1971 Biskupice bieg 10km A
816 Adam Kasprzak 1990 Pudliszki bieg 10km A
817 Barbara Sobczak 1971 Oborniki bieg 10km A
818 Paulina Janowicz 1986 Leszno bieg 4,3 km A
819 Hanna Rzeszut 1995 Poznań bieg 10km B
820 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód bieg 10km A
821 piotr hudowicz 1992 poznań bieg 10km A
822 Arkadiusz Nowak 1999 Poznań bieg 10km A
823 Marcin Staniek 1975 Mrowino bieg 10km A
824 Agata Milińska 1980 Kostrzyn bieg 4,3 km A
825 Marcin Defitowski 1995 Września bieg 10km A
826 Krzysztof Ochocki 1975 Krzyszkowo bieg 10km A
827 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań bieg 10km A
828 Kasia Stysiak 1985 Poznań bieg 4,3 km A
829 Arkadiusz Marchwicki 1981 Poznań bieg 10km A
830 Marta Kubiak 1990 Biedrusko bieg 10km A
831 Paulina Spadło 1984 Oborniki bieg 4,3 km A
832 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań bieg 4,3 km B
833 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km B
834 Bartosz Wiercioch 1978 Poznań bieg 10km A
835 Julita Woźniak 1977 Biedrusko bieg 10km B
836 Anita Brdys 1986 Kiekrz bieg 10km A
837 Aleksander Guzik 1992 Poznań bieg 10km A
838 Ewa Buda 1992 Blizanów bieg 4,3 km B
839 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A
840 Marek Śmigielski 1989 Poznań bieg 10km B
841 Magdalena Szymczak - Banaszczyk 1986 Kaźmierz bieg 4,3 km A
842 Alicja Przybyłowicz 1993 Włoszakowice bieg 4,3 km A
843 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
844 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 4,3 km A
845 Anna Wielechowska 1990 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
846 Sylwia Horbik 1985 Leszno bieg 4,3 km A
847 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
848 Patryk Idkowiak 1989 Poznań bieg 10km A
849 Roman Bury 1972 Karski bieg 10km A
850 Marianna Bursiak 2001 Poznań bieg 4,3 km A
851 Maria Maik 1989 Poznań bieg 4,3 km B
852 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
853 Grzegorz Ciźla 1986 Oborniki bieg 10km A
854 Karolina Kurzyk 1979 Luboń bieg 10km A
855 Evita Golik 1982 Gowarzewo bieg 10km A
856 michał Bujak 1977 Poznań bieg 10km A
857 JAN MIKOŁAJCZAK 1954 Legnica Nordic Walking 4,3km A
858 Edyta Kepinska 1964 Murowana Goslina bieg 4,3 km A
859 PIOTR GRABIAK 1977 poznań bieg 10km A
860 Jagoda Gaik-Gilka 1987 Poznań bieg 4,3 km A
861 Mariusz Pasternak 1978 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
862 Natalia Miłoś 1984 Wielichowo bieg 10km A
863 Beata Łącka 1976 Poznań bieg 4,3 km A
864 Mateusz Nowak 1997 Rudniki bieg 4,3 km B
865 Agata Pona 1981 Wiry bieg 4,3 km A
866 Małgorzata Skowrońska 1989 Dąbrówka bieg 4,3 km A
867 Kamila Duval 1975 Poznań bieg 4,3 km B
868 MARIUSZ KWAŚNIEWSKI 1987 STARGARD bieg 10km B
869 MONIKA PROSIANOWSKA 1973 Janowiec Wlkp Nordic Walking 4,3km B
870 Grażyna Wirbał 1993 Kobylniki bieg 10km A
871 Mateusz Stawski 1992 Niepruszewo bieg 10km A
872 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 4,3 km A
873 Aleksandra Dworska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
874 BORYS BYKOWSKI 1982 poznań bieg 10km B
875 Tomasz ŁYTKA 1979 Poznań bieg 4,3 km A
876 Małgorzata Michocka 1970 Poznań bieg 4,3 km B
877 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno bieg 10km B
878 Sandra Kubiak 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
879 Michał Prętnicki 1980 Poznań bieg 10km A
880 EWELINA LUBAWA 1976 ROGOŹNO bieg 10km B
881 Małgorzata Karlak 1974 Śrem bieg 10km B
882 Weronika Okraska 1998 Skierniewice bieg 4,3 km B
883 Arkadiusz Bernaczyk 1994 Poznań bieg 10km A
884 Artur dubert 1979 poznan bieg 10km A
885 Paweł Ratajczak 1992 Śrem bieg 10km A
886 Henryka Kubiak 1973 Każmierz bieg 4,3 km A
887 Grzegorz Maniak 1983 Wrocław bieg 10km B
888 Adam Kobiałka 1978 Poznań bieg 10km A
889 Norbert Zborowski 1990 Poznań bieg 4,3 km A
890 KAROLINA SZUMA 1981 PLEWISKA bieg 4,3 km A
891 Marek Rybacki 1975 Poznań bieg 10km A
892 Joanna Pasternak-Jurkiewicz 1977 Plewiska bieg 4,3 km A
893 Marcin Dreger 1977 Kiekrz bieg 10km A
894 Aleksandra Zawadzka 1998 Kutno bieg 4,3 km A
895 Gabriela Bartkowiak 2000 Wągrowiec bieg 10km A
896 Marcin Sroka 1978 Plewiska bieg 10km A
897 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 10km A
898 Maciej Modrzejewski 1972 Luboń bieg 4,3 km A
899 Waldemar Kwiatkowski 1965 Kościan bieg 10km A
900 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
901 Robert Rybarczyk 1972 Zalasewo bieg 10km A
902 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo bieg 4,3 km B
903 Agnieszka Dunkowska 1981 Lipno bieg 10km A
904 Agnieszka Budziak 1977 Krzyszkowo bieg 4,3 km B
905 Michał Paszke 1974 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
906 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 4,3 km A
907 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
908 Krzysztof Kaczmarek 1984 Koziegłowy bieg 4,3 km A
909 Andrzej Jakubowski 1980 Kaźmierz bieg 4,3 km A
910 Elżbieta Kornacka 1964 Chocz bieg 4,3 km B
911 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 4,3 km B
912 Weronika Kutek 1992 poznań bieg 4,3 km B
913 JUSTYNA JÓZEFCZYK 1990 POZNAŃ bieg 4,3 km A
914 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
915 Małgorzata Rożek 1985 Wiry bieg 4,3 km A
916 Monika Ruta 1971 Luboń bieg 4,3 km B