Lista startowa - IV Lubaski Cross ,,Szlakiem Bursztynowym"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 10km
2 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 10km
3 Joanna Antczak 1987 Chodzież bieg 5km
4 Kacper Bakota 1998 Czarnków bieg 5km
5 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory bieg 10km
6 Waldemar Barkowski 1986 Piła bieg 5km
7 Janusz Bartela 1957 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 5km
8 Katarzyna Baryczkowska 1978 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km
9 Grzegorz Bodziony 1985 Jastrowie bieg 5km
10 Piotr Bok 1997 Wiele bieg 10km
11 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km
12 Maciej Buśko 2001 Lubasz UKS Lubasz bieg 5km
13 Magda Ceglarz 1983 Czarnków bieg 5km
14 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km
15 Bolesław Chwarścianek 1955 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
16 Piotr Cichała 1987 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 5km
17 Mikołaj Cyrulik 1994 Lubasz bieg 5km
18 Andrzej Czarnecki 1965 Czarnków bieg 10km
19 Karolina Czekala 1984 Wronki POLDAR S.J bieg 5km
20 Iwona Czekala 1966 Wronki POLDAR S.J bieg 5km
21 Daria Czekalska 1985 Chodzież PCH_ RUN bieg 10km
22 Piotr Czekalski 1981 Chodzież PCH_ RUN bieg 10km
23 Jakub Derkowski 2002 lubasz bieg 10km
24 Marek Derkowski 1970 Romanowo bieg 10km
25 Adam Derkowski 1978 lubasz bieg 10km
26 Grzegorz Dobiegała 1985 Rosko bieg 5km
27 Joanna Dominikowska-Obst 1975 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
28 Rafał Woźnica Drawsko 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 5km
29 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 10km
30 Małgorzata Duks 1980 Czarnków bieg 5km
31 Krzysztof Dymek 1994 Lubasz Cafe 15 bieg 5km
32 Katarzyna Fiałkowska 1968 Lubasz bieg 5km
33 Natalia Fiebig 1992 Leszno www.fiebig.pl bieg 10km
34 Stefan Fiebig 1968 Poniec www.fiebig.pl bieg 10km
35 Tomasz Filoda 1977 Lubasz MM bieg 5km
36 Piotr Filoda 2001 Lubasz UKS Lubasz bieg 5km
37 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 5km
38 Karina Fręśko 1974 Poznan bieg 10km
39 Mirosław Fręśko 1976 Poznań bieg 10km
40 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
41 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
42 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 5km
43 Anna Garbowska 1980 Trzcianka bieg 10km
44 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KB Gmina Czarnków bieg 5km
45 Sara Gawlak 1996 Kaczory bieg 5km
46 MARCIN GAŁKOWSKI 1970 POZNAŃ PARKRUN POZNAŃ ŻABKA TEAM bieg 10km
47 Robert Gehrke 1987 Chodzież bieg 5km
48 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
49 Dorota Gościniak 1990 Lubasz UKS Optimum Lubasz bieg 5km
50 Adam Gołąb 1988 Barlinek bieg 10km
51 Łukasz Gołębiewski 1992 Lidzbark bieg 5km
52 Michał Grabicki 1986 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 5km
53 Wojciech Grabiński 1994 Rogoźno gRUNwald Team Poznań bieg 10km
54 Damian Graj 1982 Brzeźno KB Gmina Czarnków bieg 10km
55 Damian Grenadier 1987 Lubasz Edukacja Lubasz bieg 5km
56 Mateusz Gromadziński 1989 Obrzycko bieg 10km
57 Michał Grupiński 1995 Lubasz bieg 5km
58 Adrian Gruszczyński 1988 Szamotuły Szamotuły KKS bieg 5km
59 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB Aktywni Krzyż bieg 10km
60 Paulina Haupa 1984 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 5km
61 Bartłomiej Helak 1989 Rosko bieg 5km
62 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
63 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 5km
64 Małgorzata Hoffmann 1970 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
65 Mariusz Hoffmann 1968 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
66 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Wolf Team/Wataha Wałcz bieg 10km
67 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław bieg 5km
68 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław bieg 5km
69 Krystian Jach 1984 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
70 Maksymilian Jaskólski 1995 Lubasz Lubasz bieg 5km
71 Rozalia Jechalik 1987 Zielonagóra bieg 5km
72 Łukasz Jessa 1988 Lubasz bieg 5km
73 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
74 Marta Jessa 1997 Lubasz bieg 5km
75 Daniel Kamiński 1976 Dębe ADRENALINA bieg 5km
76 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km
77 Marek Kasprzycki 1976 Chodzież PCH_ RUN bieg 10km
78 Natalia Kazińska-Helak 1992 Lubasz bieg 10km
79 Paulina Kędzierska 1988 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 5km
80 Mateusz Kędzior 1973 Poznań Żaglica Poznań bieg 10km
81 Mateusz Klingsport 1988 Ryczywół M&M Run bieg 5km
82 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN bieg 5km
83 MAREK KOPLIN 1982 LUBASZ Team Herbalife bieg 10km
84 Tomasz Kordy 1975 Czarnków KLUB WESOŁYCH bieg 10km
85 Piotr Korytek 1973 Witkowo Witkowo Biega bieg 10km
86 Zbigniew Kosiński 1975 Poznań Żabka team bieg 10km
87 IZABELA KOSMIDER 1979 PNIEWY bieg 10km
88 IZABELA KOŚMIDER 1979 PNIEWY bieg 10km
89 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko bieg 10km
90 Grażyna Kowal 1971 Lubasz bieg 5km
91 Łukasz Kowalicki 1990 Drezdenko bieg 10km
92 Mariusz Kozera 1975 Kaczory bieg 10km
93 Katarzyna Kołaczkowska-Szcześniak 1975 Potasze bieg 5km
94 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN bieg 10km
95 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY bieg 10km
96 Honorata Kołodziej 1994 Ludomy BIEGOŻERCY bieg 5km
97 Damian Krotecki 1990 Ludomy BIEGOŻERCY bieg 10km
98 Daniel Kruszona 1982 Obrzycko Armia Krajowa bieg 10km
99 Szczepan Krystek 1959 Sokołowo bieg 5km
100 Łukasz Kujawa 1989 Ryczywół BIEGOŻERCY bieg 5km