Lista startowa - IV Lubaski Cross ,,Szlakiem Bursztynowym"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Joanna Antczak 1987 Chodzież bieg 5km
2 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km
3 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km
4 Mikołaj Cyrulik 1994 Lubasz bieg 5km
5 Daria Czekalska 1985 Chodzież PCH_ RUN bieg 10km
6 Piotr Czekalski 1981 Chodzież PCH_ RUN bieg 10km
7 Krzysztof Dymek 1994 Lubasz Cafe 15 bieg 5km
8 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 5km
9 Robert Gehrke 1987 Chodzież bieg 5km
10 Damian Grenadier 1987 Lubasz Edukacja Lubasz bieg 5km
11 Michał Grupiński 1995 Lubasz bieg 5km
12 Krystian Jach 1984 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
13 Łukasz Jessa 1988 Lubasz bieg 5km
14 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN bieg 5km
15 Katarzyna Kołaczkowska-Szcześniak 1975 Potasze bieg 5km
16 Honorata Kołodziej 1994 Ludomy BIEGOŻERCY bieg 5km
17 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY bieg 10km
18 Łukasz Kujawa 1989 Ryczywół BIEGOŻERCY bieg 5km
19 Natalia Kukla 1991 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN bieg 5km
20 Jakub Kłygo 2001 Wieleń OSP Rosko bieg 10km
21 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN bieg 10km
22 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog bieg 5km
23 Robert Radomski 1977 Chodzież bieg 5km
24 Irek Rewers 1975 Chodzież PCH_ RUN bieg 5km
25 Hubert Sawiński 1989 Ryczywół BIEGOŻERCY bieg 5km
26 Tomasz Skrzypczak 1980 Murowana Goślina bieg 10km
27 Krzysztof Ślefarski 1984 Chodzież Szymonspeed bieg 5km
28 Sławomir Starosta 1973 Ostroróg Ostroróg bieg 10km
29 Danuta Strychalska Rysz 1989 GOŁAŃCZ Team Run Golancz bieg 10km
30 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież bieg 10km
31 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 5km
32 Leszek Śwital 1974 Margonin Lodołamacze Margonin bieg 10km
33 Marek Szuta 1966 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km
34 Daniel Thomas 1985 Jastrowie Precon Polska-Jastrowie bieg 5km
35 Adam Waśko 1977 Lubasz bieg 10km
36 Jan Zakielarz 1959 Sypniewko 11 Precon Polska Jastrowie bieg 5km
37 Piotr Zakielarz 1985 Jastrowie Precon Polska Jastrowie bieg 5km
38 Adriana Zakielarz 1984 Jastrowie bieg 5km
39 Michał Zielsdorf 1989 Śmieszkowo KB Gmina Czarnków bieg 5km
40 MAciej Łucyk 1983 poznań bieg 10km