Lista startowa - V LISEWSKI BIEG JASZCZURCZY

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy ID GP Woj. Kuj.o-Pom. Gmina Lisewo
1 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega 627 Nie
2 Oleksandr Bahinskyi 1977 BYDGOSZCZ 722 Nie
3 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 Nie
4 Przemysław Brzóskiewicz 1982 Lisewo 181 Tak
5 GRZEGORZ CHOJNICKI 1976 TORUŃ Nie
6 Cecylia Chrzanowska 1959 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
7 Arkadiusz Dąbrowski 1974 Świerkocin Nie
8 Beata Dądelska 1986 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
9 Mariusz Dądelski 1978 Toruń Parkrun Toruń 36 Nie
10 Marcin Daniszewski 2000 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
11 RAFAŁ DOBEK 1985 STOLNO Nie
12 Andrzej Dziełak 1969 Lubicz Parkrun Toruń 76 Nie
13 Jarosław Frączyk 1976 Toruń Parkrun Toruń 60 Nie
14 DOROTA GAŁUSZKA 1979 Grudziądz Wtorkowy Trening 495 Nie
15 Grzegorz Gola 1971 markowo 18 Nie
16 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega Nie
17 Bartosz Jaworski 1974 Lisewo Tak
18 Edyta Jeżewska 1993 Stolno 326 Nie
19 Łukasz Jeżewski 1987 Stolno 327 Nie
20 Stefan Kamiński 1947 Toruń Rekreacja Toruń 192 Nie
21 Marzena Konopacka 1989 Chełmno Nie
22 SLAWOMIR KRYSZTOFIAK 1965 BYDGOSZCZ 721 Nie
23 Łukasz Kwiatkowski 1979 Toruń Orlen Running Team Nie
24 Lidia Kłos 1974 Papowo Biskupie Sport i Rekreacja START (Chełmno) Nie
25 Malgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 31 Nie
26 Marta Miraszewska 1992 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
27 Lidia Mucha 1991 Toruń Nie
28 Piotr Nawrot 1977 Grudziądz Nie
29 Emilia Piasecka 1990 Lisewo Tak
30 Katarzyna Pilecka 1979 Lisewo Aktywne Tak
31 Marcin Pilecki 1982 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
32 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Biegam Dla Zdrowia 16 Nie
33 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo biegam Dla zdrowia' 16 Nie
34 Katarzyna Rumińska 1987 WAŁDOWO Nie
35 Wiesław Stankowski 1966 Wąbrzeźno 144 Nie
36 Ewelina Stawicka 1991 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
37 Katarzyna Stefaniak 1977 Kwidzyn Kwidzyn Biega / Cyklo Kwidzyn Nie
38 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń 33 Nie
39 Łukasz Talma 1989 Grudziądz Nie
40 Przemysław Tymiński 1982 Grudziądz LA RIVE TEAM Nie
41 Adrian Wesołowski 1990 Gródek Nie
42 Justyna Wieczorek 1975 Inowrocław BBL Inowrocław 102 Nie
43 Dariusz Wiśniewski 1965 Toruń Orange Polska 28 Nie
44 Natalia Wojnowska 1986 Lisewo Tak
45 Dariusz Wszelak 1968 Grudziądz Nie
46 Teresa Łepek 1993 Płąchawy Nie
47 Maciej Łucyk 1983 poznań Nie