Lista startowa - V LISEWSKI BIEG JASZCZURCZY

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy ID GP Woj. Kuj.o-Pom. Gmina Lisewo
1 Karolina Albekier 1987 Grudziądz Nie
2 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega 627 Nie
3 Oleksandr Bahinskyi 1977 BYDGOSZCZ 722 Nie
4 Marek Bartosz 1979 Kikół 382 Nie
5 Joanna Bauerfeind 1987 Poznań Team Kazik Nie
6 Przemysław Bednarczyk 1983 Grudziądz Nie
7 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN 283 Nie
8 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 Nie
9 Tomasz Bojakowski 1971 Toruń TBM 22 Nie
10 MIROSLAW BOJKE 1973 CHEŁMNO Nie
11 ANDRZEJ BRATEK 1959 bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 531 Nie
12 Przemysław Brzóskiewicz 1982 Lisewo 181 Tak
13 Iwona Brzozowska 1969 Unisław Przebiegli Unisław i okolice Nie
14 Adam Butrym 1984 Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ 153 Nie
15 Stanisław Błaszczak 1946 Skępe Biegam-Zapobiegam 107 Nie
16 GRZEGORZ CHOJNICKI 1976 TORUŃ Nie
17 Cecylia Chrzanowska 1959 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
18 Alicja Ciehowska 1971 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
19 Arkadiusz Dąbrowski 1974 Świerkocin Nie
20 Leszek Dąbrowski 1977 Wąbrzezno Nie
21 Beata Dądelska 1986 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
22 Mariusz Dądelski 1978 Toruń Parkrun Toruń 36 Nie
23 Angelika Dalmer 1995 Grudziądz Nie
24 Marcin Daniszewski 2000 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
25 RAFAŁ DOBEK 1985 STOLNO Nie
26 Ewa Drawert 1977 Łubki 622 Nie
27 Mariusz Dudek 1969 Wąbrzeźno 631 Nie
28 Adam Dyczko 1967 Brąchnowo 85 Nie
29 Alicja Dyczko 2003 Brąchnowo 656 Nie
30 Andrzej Dziełak 1969 Lubicz Parkrun Toruń 76 Nie
31 Edmund Dłoniak 1945 Gniewkowo T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 19 Nie
32 Michał Ferliński 1983 Chełmża SKWARMAT Nie
33 Jarosław Frączyk 1976 Toruń Parkrun Toruń 60 Nie
34 Marcin Gabryelski 1982 włocławek WKB Maratończyk Włocławek 417 Nie
35 Kamil Gadziński 1988 Chełmno Nie
36 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno BORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAM 20 Nie
37 DOROTA GAŁUSZKA 1979 Grudziądz Wtorkowy Trening 495 Nie
38 Grzegorz Gola 1971 markowo 18 Nie
39 Janusz Gołębiewski 1961 Rogóźno Nie
40 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega Nie
41 Marcin Gralak 1978 Inowrocław T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 105 Nie
42 Piotr Grapatyn 1976 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start 226 Nie
43 Grzegorz Groskop 1991 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie Nie
44 Damian Grubich 1975 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ Nie
45 Dawid Hachaj 1981 Lisewo HACHAJ TEAM Tak
46 Marcin Hernik 1988 Grudziądz Nie
47 Marcin Horeglad 1984 Warszawa Nie
48 Jerzy Hołda 1951 Stolno Nie
49 Patryk Hołtyn 1988 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 277 Nie
50 Małgorzata Jabłońska 1968 Grudziądz Wtorkowy Trening 493 Nie
51 Jarosław Jabłoński 1975 Ciechocinek Ciechocinek Biega 321 Nie
52 Piotr Janowski 1964 Nowawieś Chełmińska TKKF Chełmno Nie
53 Adam Janowski 1969 Lisewo 332 Tak
54 Bartosz Jaworski 1974 Lisewo Tak
55 Marek Jaworski 1959 Toruń niezrzeszpny Nie
56 Michał Jereczek 1994 Toruń Agrolok sport team 434 Nie
57 Piotr Jetter 1971 Fabianki UKS 143 Nie
58 Edyta Jeżewska 1993 Stolno 326 Nie
59 Łukasz Jeżewski 1987 Stolno 327 Nie
60 Magdalena Jeziorska 1995 Chełmno Nie
61 Jakub Kabat 2002 Sępólno Krajeńskie Run Team Sęp Nie
62 Magdalena Kamińska 2000 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
63 Stefan Kamiński 1947 Toruń Rekreacja Toruń 192 Nie
64 Maciej Kannenberg 1994 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie Nie
65 Anna Karaś 1981 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
66 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM 161 Nie
67 Beata Kędziorska 1970 Wąbrzeźno Nie
68 Marek Kędziorski 1964 Wąbrzeźno Nie
69 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław BBL INOWROCŁAW 617 Nie
70 Adrian Kijewski 1985 Rypin Nie
71 Joanna Kilkowska 1969 Warszawa Nie
72 Jarosław Kilkowski 1966 Toruń Nie
73 Adam Klatecki 1985 Pruszcz 369 Nie
74 Krzysztof Kmieciak 1983 Krąplewice MCŚTeam Nie
75 Tobiasz Kochalski 1985 Grudziądz Nie
76 Jakub Kochowicz 1993 Lisewo Tak
77 Bartłomiej Kochowicz 1981 Lisewo Tak
78 Marzena Konopacka 1989 Chełmno Nie
79 kasper korczak 1985 Klamry Nie
80 Daniel Korycki 1994 Grudziądz Nie
81 Paweł Kowal 1978 Lisewo Tak
82 Marta Kozłowska 1991 Lisewo Aktywne Lisewo Tak
83 Zbigniew Kozłowski 1984 Toruń Biegoholicy 395 Nie
84 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna 282 Nie
85 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna 1978 281 Nie
86 Sebastian Kryczka 1995 Toruń Nie
87 Michał Krysztofiak 1978 Bydgoszcz Ulung Team Nie
88 SLAWOMIR KRYSZTOFIAK 1965 BYDGOSZCZ 721 Nie
89 Wojciech Krześniak 1983 Gródek Nie
90 Julian Kubarski 1971 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 664 Nie
91 Angelika Kuciak 1985 Pluskowęsy CHMIELARZ TEAM Nie
92 Angelika Kuciak 1985 Chełmża CHMIELARZ TEAM Nie
93 Bogusław Kujawa 1955 Osie Nie
94 Tomasz Kunicki 1982 Toruń Parkrun Toruń 61 Nie
95 Mieczysław Kunz 1972 Toruń 688 Nie
96 Adam Kwiatkowski 1995 Grudziądz Nie
97 Łukasz Kwiatkowski 1979 Toruń Orlen Running Team Nie
98 Lidia Kłos 1974 Papowo Biskupie Sport i Rekreacja START (Chełmno) Nie
99 Przemysław Lada 1984 Zalesie Stale Biegam - Nova Trading 216 Nie
100 Dariusz Leba 1975 Unisław Nie