Lista startowa - Wykuwamy biegową moc - bieg dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Ola Abramczyk 2011 Olsztyn Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
2 Maksymuilian Aleksandrowicz 2014 Lidzbark Warmiński Dagmara
3 Aleksander Aleksandrowicz 2017 Lidzbark Warmiński
4 Pola Awiżeń 2014 Olsztyn są wolniejsi
5 Dawid Azarewicz 2014 Suwałki
6 Jakub Bednarski 2016 Stare Włóki
7 Alicja Białczak 2011 Rogóż Lekkoatletyka dla Każdego
8 Konrad Białek 2011 Olsztyn Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
9 Wojciech Białek 2013 Olsztyn Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
10 Olga Biesiekierska 2009 Olsztyn Drużyna Wilka
11 Jadwiga Chećko - Zaremba 2011 Olsztyn Olsztyńska Szkółka Triathlonu
12 Jerzy Dąbrowski 2008 Olsztyn Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
13 Szymon Daszuta 2012 Ruś BRBK - biegli w podatkach
14 Aleksandra Daszuta 2009 Ruś BRBK - biegli w podatkach
15 Paweł Dietrich 2009 Gąsiorowo WYDRY Olsztyńska Szkółka Traiathlonu
16 Kacper Dolot 2009 Wilczęta KS Piast Wilczęta
17 Artur Dubielecki 2009 Barczewo
18 Igor Dublanka 2007 Olsztyn Olsztyńska Szkółka Triathlonu
19 Zofia Dublanka 2011 Olsztyn Olsztyńska Szkółka Triathlonu
20 Aniela Dziczek 2015 Biskupiec
21 Bartosz Gąsecki 2010 Wilczęta Piotr Michałek
22 Michał Jagiełło 2013 Olsztyn
23 Maksymilian Jagiełło 2015 Olsztyn
24 Miłosz Jagiełło 2018 Olsztyn
25 Barbara Jakacka 2015 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
26 Stanisław Jakacki 2013 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
27 Damian Jankowski 2011 Jeziorany
28 Magda Januszewska 2014 Olsztyn
29 Aleksandra Jędruszczak 2007 Wójtowo UKSJ Nippon Olsztyn
30 Łukasz Jędruszczak 2010 Wójtowo UKSJ Nippon Olsztyn
31 Gabrierla Jelińska 2014 Olsztyn BJ SPORTS Bartosz Jeliński
32 Maksymilian Jeliński 2016 Olsztyn BJ SPORTS Bartosz Jeliński
33 Wojtek Kaniuga 2017 Jeziorany
34 Oliwia Kaniuga 2015 Jeziorany
35 Weronika Karolewska 2011 Olsztyn Olsztyńska szkółka triathlonu WYDERKI
36 Julia Karolewska 2011 Olsztyn Olsztyńska szkółka triathlonu WYDERKI
37 Hania Karwacka 2012 Gąsiorowo WYDRY Olsztyńska Szkółka Traiathlonu
38 Lilianna Konopińska 2014 Olsztyn
39 Dominika Koper 2009 Olsztyn
40 Dominik Korzeniowski 2012 Olsztyn
41 Liliana Kowalska 2013 Jeziorany
42 Oliwia Kozłowska 2008 Wilczęta KS Piast Wilczęta
43 Michalina Kozłowska 2018 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
44 Szymon Kozłowski 2006 Wilczęta KS Piast Wilczęta
45 Michał Kryszpin 2015 Biskupiec
46 Natalia Kryszpin 2017 Biskupiec
47 Zosia Kukielska 2008 Gąsiorowo WYDRY Olsztyńska Szkółka Traiathlonu
48 Aleksander Kulas 2011 Ketrzyn
49 Krzysztof Kulas 2016 Kętrzyn
50 Magdalena Lewicka 2011 Wilczęta KS Piast Wilczęta
51 Alicja Mańkowska 2010 Olsztyn Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
52 Konrad Matracki 2008 Gąsiorowo WYDRY Olsztyńska Szkółka Traiathlonu
53 Maja Michałek 2013 Jeziorany
54 Julian Naruszewicz 2010 Olsztyn
55 Kalina Niedbała 2009 Wilczęta KS Piast Wilczęta
56 Leon Olender 2012 Olsztyn
57 Michalina Olszewska 2015 Barczewo
58 Szymon Olszewski 2014 Ostróda
59 Zofia Panikowska 2014 Bartąg Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
60 Adam Panikowski 2011 Bartąg Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
61 Maja Peczyńska 2015 Olsztyn
62 Alicja Peczyńska 2018 Olsztyn
63 Nikola Rożnowska 2010 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
64 Olga Skibel 2011 Jeziorany
65 Andrzej Strąk 2007 Wilczęta KS Piast Wilczęta
66 Filip Stuczyński 2008 Gąsiorowo WYDRY Olsztyńska Szkółka Traiathlonu
67 Natalia Suchodolska 2010 Olsztyn Szkoła lekkiej
68 Wojtek Suchodolski 2013 Olsztyn Szkoła lekkiej
69 Kaja Sulewska 2015 Barczewo
70 Antoni Święconek 2012 Jeziorany
71 Barbara Szczebiot 2015 Lidzbark Warminski
72 Joanna Szewczyk 2009 Wilczęta KS Piast Wilczęta
73 Tymoteusz Tyborski 2018 Barczewo
74 PAULA URBAN 2012 DYWITY BRBK - biegli w podatkach
75 Marcel Urbanowicz 2011 Bartąg Olsztyńska Szkółka Triathlonu
76 Oliwia Wiórkowska 2009 Sząbruk
77 Liliana Wiórkowska 2013 Sząbruk
78 LENA WÓJTOWICZ 2012 Olsztyn Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
79 Jagoda Zień 2008 Wójtówko
80 Jakub Zybert 2011 Barczewo SP 3 Barczewo
81 Maksymilian Zybert 2013 Barczewo