Lista startowa - I Bieg Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja Mieszkaniec Gminy Gołańcz
201 Marcin Przybylski Gołańcz bieg 10km tak
202 Grzegorz Przybysz Popowo Kościelne marsz NW 5km nie
203 Beata Puweł Gołańcz bieg 5km tak
204 Bartosz Puweł Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km tak
205 Piotr Płowens Margonin bieg 10km nie
206 Bartosz Reis Wągrowiec bieg 10km nie
207 Jakub Rewoliński Margonin bieg 10km nie
208 Waldemar Rojtek Wągrowiec bieg 10km nie
209 Weronika Rola Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek marsz NW 5km nie
210 Joanna Romel Gołańcz bieg 5km tak
211 Magdalena Rosińska Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno marsz NW 5km nie
212 Agnieszka Rospendowska Wągrowiec marsz NW 5km tak
213 Magda Rozental Miasteczko Krajeńskie marsz NW 5km nie
214 Roman Rożkowski Śrem Runner's Power Śrem / Dendrorunners bieg 10km nie
215 Norbert Rozmarynowski Koninek bieg 5km nie
216 Jan Rudzki Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km nie
217 Magdalena Rybak Kcynia bieg 5km nie
218 Marika Rychlicka Gołańcz bieg 5km tak
219 Kleofas Rychlicki Gołańcz bieg 5km tak
220 Marcin Safian Przeźmierowo Extreme Hobby bieg 10km nie
221 Beata Sajewska Wągrowiec bieg 5km nie
222 Łukasz Sawiński Kcynia 1991 bieg 5km nie
223 Norbert Sałata Niemczyn bieg 5km nie
224 Weronika Siedecka Margonin WATAHA bieg 10km nie
225 Grzegorz Siedlecki Margonin WATAHA bieg 10km nie
226 Agnieszka Sierocka Szydłowo bieg 5km nie
227 Damian Sierocki Szydłowo bieg 10km nie
228 Dominik Sierszchuła Skoki bieg 10km nie
229 Bartłomiej Siwiak Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
230 Aldona Skibińska Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km nie
231 Sławomir Skibiński Czarnków Czarnków bieg 10km nie
232 Łukasz Skibiński Chodzież Fensterbau bieg 5km nie
233 Inga Skotarczak Wągrowiec bieg 10km nie
234 Wiesław Ślęzak Wągrowiec TS Wągrowiec bieg 5km nie
235 Marta Ślęzak Wągrowiec Wągrowiec bieg 10km nie
236 Wiesław Ślęzak Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km nie
237 Bartłomiej Ślot Gołańcz bieg 5km tak
238 Aldona Sobczak Gołańcz bieg 10km tak
239 Arek Sobczak Gołańcz bieg 10km tak
240 Mateusz Sobek Strykowo Kung fu małpy : od chlania do biegania bieg 5km nie
241 Natalia Sonnenberg Murowana Goślina bieg 5km nie
242 Mariusz Śramski Gołańćz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km tak
243 Piotr Śramski Poznań bieg 5km nie
244 wojciech Śramski gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
245 Robert Stachowiak Uchorowo bieg 10km nie
246 Elżbieta Stachowiak Wągrowiec marsz NW 5km nie
247 Sławomir Stachowiak Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km nie
248 Marcin Starszak Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
249 Marek Stożek Skoki bieg 10km nie
250 Sylwia Stożek Skoki bieg 10km nie
251 Oliwier Stożek Skoki bieg 10km nie
252 Danuta Strychalska-Rysz gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
253 Zbigniew Strzelecki Wągrowiec Wągrowiec bieg 5km nie
254 Oktawiusz Sudoł Wągrowiec bieg 10km nie
255 Aneta Superczyńska Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 5km nie
256 Jarosław SYGNECKI Murowana Goslina Mila bieg 5km nie
257 Rafał Szałek Piła bieg 5km nie
258 Krzysztof Szczepankiewicz Murowana Goślina bieg 5km nie
259 Mirosław Szlenger Gołańcz bieg 10km tak
260 Agata Szmania Margonin WATAHA bieg 5km nie
261 Mariusz Szmania Margonin WATAHA bieg 10km nie
262 Monika Szmania Margonin WATAHA bieg 10km nie
263 Sławomir Szmania Margonin WATAHA bieg 10km nie
264 Damian Szudrowicz Żoń bieg 5km nie
265 Krzysztof Szwed Kiszewo bieg 10km nie
266 Monika Szymczyk Wągrowiec bieg 10km nie
267 Mateusz Szymkowski Poznań bieg 5km nie
268 Aleksandra Tecław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
269 Sebastian Tomecki Wapno bieg 5km nie
270 Arkadiusz Tomecki Witkowo Witkowo Biega bieg 10km nie
271 Wojciech Tomecki Kcynia bieg 10km nie
272 Robert Torz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
273 Iwona Troczyńska Wągrowiec bieg 5km nie
274 Weronika Tylec Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km nie
275 Radosław Wachowiak Gołańcz bieg 5km tak
276 Martyna Wachowiak Gołańcz bieg 5km tak
277 Michał Wajer Osiek nad/Notecia Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
278 Agnieszka Wandel Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km nie
279 Dariusz Wandel Poznań bieg 10km nie
280 Adrian Waszak Lubasz bieg 5km nie
281 Arkadiusz Werbliński Wągrowiec bieg 5km nie
282 Justyna Wesołowska Lipa bieg 10km nie
283 Łukasz Wiatrowski Wągrowiec bieg 5km nie
284 Adam Widziński Poznań bieg 10km nie
285 Urszula Wierzbicka Gołańcz marsz NW 5km tak
286 Adam Winkel Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
287 Piotr Winkel Gołańcz bieg 5km tak
288 Kamila Wiórkowska Gołańcz bieg 5km tak
289 Radosław Wochal Czeszewo bieg 10km tak
290 Andrzej Wojciechowski Poznań bieg 10km nie
291 Robert Wójtych Golancz bieg 5km tak
292 ANNA WÓJTYCH GOŁAŃCZ marsz NW 5km nie
293 Jakub Zadroga Wągrowiec bieg 5km nie
294 Krzysia Zielińska Gołańcz bieg 5km tak
295 Anna Zmudzińska Kcynia bieg 5km nie
296 Paula Łęga Gołańcz bieg 5km tak
297 Bożena Łuc Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo bieg 10km nie
298 Sylwia Łudczak Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe bieg 10km nie
299 Krzysztof Łudczak Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe bieg 10km nie
300 Milena Łukaszewska Gołańcz bieg 10km tak