Lista startowa - II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
101 Aleksandra Kotkowska 1988 Gołańcz marsz NW 5km
102 Michał Kowal 1978 Nakło nad Notecią REC-STAL bieg 10km
103 Angelika Kołak 1994 Szamocin Nova Term bieg 5km
104 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN bieg 10km
105 Dominik Krajniak 1986 Gołańcz bieg 5km
106 Wojciech Kuciński 1961 Oborniki bieg 10km
107 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Running Team bieg 10km
108 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Running Team bieg 10km
109 Szymon Kukuła 1994 Oborniki bieg 10km
110 Maciej Kuraszkiewicz 1971 Gołańcz bieg 10km
111 Iwona Kurzawa 1994 Chwaliszewo bieg 5km
112 Magdalena Laskowska 1985 Gołańcz marsz NW 5km
113 Kamila Lichocka 1981 Piła Nova Term bieg 5km
114 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Kcynia bieg 5km
115 Grzegorz Mączyński 1968 Margonin Wataha-Łączy nas bieganie bieg 10km
116 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km
117 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec Dąbrowski Team bieg 10km
118 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
119 Martyna Martyńska 1996 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 10km
120 Kasia Maślankiewicz 1973 Poznań bieg 10km
121 Sylwia Mazurowska 1985 Gołańcz bieg 5km
122 Ewa Mielniczek 1966 Gołańcz bieg 5km
123 Eugeniusz Mielniczek 1966 Gołańcz bieg 5km
124 Małgorzata Mielniczek 1993 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km
125 Michal Mielniczek 1996 Gołańcz bieg 5km
126 Adam Młynarczyk 1990 Jastrowie bieg 5km
127 Weronika Nadolińska 1995 Gołańcz bieg 5km
128 Amelia Nadolińska 2004 Gołańcz bieg 5km
129 Edyta Newska 1972 Gołańcz marsz NW 5km
130 Dariusz Newski 1972 Gołańcz Run Team Gołańcz bieg 10km
131 ŁUKASZ NOWAK 1982 Kcynia #BIEGACZE bieg 5km
132 Magdalena Nowak 1978 Gołańcz marsz NW 5km
133 Bartosz Nowicki 1989 Wągrowiec bieg 10km
134 Agnieszka Okuniewska 1978 Gołańcz - bieg 10km
135 Sabina Olejniczak 1978 Golancz marsz NW 5km
136 Justyna Paszek 1958 Wągrowiec Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina marsz NW 5km
137 Karolina Paszkiet 1980 Wągrowiec bieg 5km
138 Patryk Patro 2001 Łekno bieg 5km
139 Magdalena Patro 1999 Łekno bieg 5km
140 Stanisław Piechnik 1989 Poznań bieg 5km
141 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
142 Paweł Piechowiak 1983 Gołańcz bieg 5km
143 Agnieszka Pieróg 1987 Wągrowiec bieg 5km
144 Andrzej Pijanowski 1981 Gołańcz bieg 5km
145 Beata Piotrowska 1985 Gołańcz bieg 5km
146 Wiesława Piotrowska 1962 Gołańcz bieg 5km
147 Ania Piotrowska 1986 Gołańcz bieg 5km
148 Kamil Piotrowski 2003 Gołańcz bieg 5km
149 Dominik Pituła 2001 Bydgoszcz bieg 10km
150 Hubert Poechowiak 2006 Gołańcz Zamek Gołanvz bieg 5km
151 Agata Pol 1992 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
152 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
153 Dorota Poprawska-Sielecka 1984 Gołańcz marsz NW 5km
154 Gosia Posłuszna 1978 Oborniki Walk & Run Team Oborniki bieg 10km
155 Przemek Posłuszny 1970 Oborniki Walk & Run Team Oborniki bieg 10km
156 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
157 Artur Prokop 1990 Gołańcz bieg 5km
158 Marcin Pryszczewski 1976 Czarnków Team Wesołych Tetryków bieg 10km
159 Bartosz Puweł 2000 Gołańćz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km
160 Beata Puweł 1981 Gołańcz marsz NW 5km
161 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 10km
162 Weronika Rola 1989 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 5km
163 Joanna Romel 1998 Gołańcz bieg 5km
164 JANEK RUDZKI 1977 KOZIEGŁOWY Czerwonak Biega bieg 10km
165 LIDIA RYBCZYNSKA-BULMAN 1975 GOLANCZ brak bieg 5km
166 Łukasz Sawiński 1991 Kcynia bieg 5km
167 Norbert Sałata 1993 Damasławek bieg 5km
168 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 5km
169 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km
170 Agnieszka Sierocka 1981 Szydlowo bieg 10km
171 Damian Sierocki 1982 Szydlowo TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
172 Liliana Siwka 1998 Gołańcz bieg 5km
173 Bartlomiej Ślot 1997 Gołańcz bieg 5km
174 Patrycja Śmiełowska 1994 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km
175 Arek Sobczak 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
176 Joanna Sobkowiak Wągrowiec marsz NW 5km
177 Natalia Sonnenberg 1987 Rakownia bieg 5km
178 Wojciech Śramski 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
179 Mariusz Śramski 1958 Gołańcz bieg 5km
180 Piotr Śramski 1990 Poznań bieg 5km
181 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
182 Ewa Stempniak 1984 Szamocin bieg 5km
183 Miłosz Stępień 1999 Turza bieg 10km
184 Michael Störk 1966 Poznań bieg 10km
185 Danuta Strychalska Rysz 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
186 Ewa Sturma 1984 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 10km
187 Tomasz Sudyka 1994 Gołańcz bieg 10km
188 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km
189 Mariusz Szala 1980 Gołańcz bieg 10km
190 Joanna Szala 1988 Gołańcz bieg 10km
191 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Murowana Goślina bieg 5km
192 Szymon Szewczak 1982 Dąbrówka Ludomska bieg 5km
193 Monika Szmania 19811981 Margonin WATAHA bieg 5km
194 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km
195 Damian Szudrowicz 2002 Margonin bieg 5km
196 Katarzyna Szymańska 1992 Krostkowo Nova Term bieg 5km
197 Ewa Szynczowska-Gapińska Wągrowiec marsz NW 5km
198 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega bieg 10km
199 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
200 Dominika Urbańska 1982 Wągrowiec bieg 5km