Lista startowa - I Bieg Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja Mieszkaniec Gminy Gołańcz
1 Milena Łukaszewska Gołańcz bieg 10km tak
2 Sylwia Łudczak Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe bieg 10km nie
3 Krzysztof Łudczak Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe bieg 10km nie
4 Bożena Łuc Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo bieg 10km nie
5 Paula Łęga Gołańcz bieg 5km tak
6 Anna Zmudzińska Kcynia bieg 5km nie
7 Krzysia Zielińska Gołańcz bieg 5km tak
8 Jakub Zadroga Wągrowiec bieg 5km nie
9 Robert Wójtych Golancz bieg 5km tak
10 ANNA WÓJTYCH GOŁAŃCZ marsz NW 5km nie
11 Andrzej Wojciechowski Poznań bieg 10km nie
12 Radosław Wochal Czeszewo bieg 10km tak
13 Kamila Wiórkowska Gołańcz bieg 5km tak
14 Adam Winkel Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
15 Piotr Winkel Gołańcz bieg 5km tak
16 Urszula Wierzbicka Gołańcz marsz NW 5km tak
17 Adam Widziński Poznań bieg 10km nie
18 Łukasz Wiatrowski Wągrowiec bieg 5km nie
19 Justyna Wesołowska Lipa bieg 10km nie
20 Arkadiusz Werbliński Wągrowiec bieg 5km nie
21 Adrian Waszak Lubasz bieg 5km nie
22 Agnieszka Wandel Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km nie
23 Dariusz Wandel Poznań bieg 10km nie
24 Michał Wajer Osiek nad/Notecia Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
25 Radosław Wachowiak Gołańcz bieg 5km tak
26 Martyna Wachowiak Gołańcz bieg 5km tak
27 Weronika Tylec Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km nie
28 Iwona Troczyńska Wągrowiec bieg 5km nie
29 Robert Torz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
30 Sebastian Tomecki Wapno bieg 5km nie
31 Arkadiusz Tomecki Witkowo Witkowo Biega bieg 10km nie
32 Wojciech Tomecki Kcynia bieg 10km nie
33 Aleksandra Tecław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
34 Mateusz Szymkowski Poznań bieg 5km nie
35 Monika Szymczyk Wągrowiec bieg 10km nie
36 Krzysztof Szwed Kiszewo bieg 10km nie
37 Damian Szudrowicz Żoń bieg 5km nie
38 Agata Szmania Margonin WATAHA bieg 5km nie
39 Mariusz Szmania Margonin WATAHA bieg 10km nie
40 Monika Szmania Margonin WATAHA bieg 10km nie
41 Sławomir Szmania Margonin WATAHA bieg 10km nie
42 Mirosław Szlenger Gołańcz bieg 10km tak
43 Krzysztof Szczepankiewicz Murowana Goślina bieg 5km nie
44 Rafał Szałek Piła bieg 5km nie
45 Jarosław SYGNECKI Murowana Goslina Mila bieg 5km nie
46 Aneta Superczyńska Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 5km nie
47 Oktawiusz Sudoł Wągrowiec bieg 10km nie
48 Zbigniew Strzelecki Wągrowiec Wągrowiec bieg 5km nie
49 Danuta Strychalska-Rysz gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
50 Marek Stożek Skoki bieg 10km nie
51 Sylwia Stożek Skoki bieg 10km nie
52 Oliwier Stożek Skoki bieg 10km nie
53 Marcin Starszak Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
54 Robert Stachowiak Uchorowo bieg 10km nie
55 Elżbieta Stachowiak Wągrowiec marsz NW 5km nie
56 Sławomir Stachowiak Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km nie
57 Mariusz Śramski Gołańćz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km tak
58 Piotr Śramski Poznań bieg 5km nie
59 wojciech Śramski gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
60 Natalia Sonnenberg Murowana Goślina bieg 5km nie
61 Mateusz Sobek Strykowo Kung fu małpy : od chlania do biegania bieg 5km nie
62 Aldona Sobczak Gołańcz bieg 10km tak
63 Arek Sobczak Gołańcz bieg 10km tak
64 Bartłomiej Ślot Gołańcz bieg 5km tak
65 Wiesław Ślęzak Wągrowiec TS Wągrowiec bieg 5km nie
66 Marta Ślęzak Wągrowiec Wągrowiec bieg 10km nie
67 Wiesław Ślęzak Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km nie
68 Inga Skotarczak Wągrowiec bieg 10km nie
69 Sławomir Skibiński Czarnków Czarnków bieg 10km nie
70 Łukasz Skibiński Chodzież Fensterbau bieg 5km nie
71 Aldona Skibińska Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km nie
72 Bartłomiej Siwiak Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
73 Dominik Sierszchuła Skoki bieg 10km nie
74 Damian Sierocki Szydłowo bieg 10km nie
75 Agnieszka Sierocka Szydłowo bieg 5km nie
76 Grzegorz Siedlecki Margonin WATAHA bieg 10km nie
77 Weronika Siedecka Margonin WATAHA bieg 10km nie
78 Norbert Sałata Niemczyn bieg 5km nie
79 Łukasz Sawiński Kcynia 1991 bieg 5km nie
80 Beata Sajewska Wągrowiec bieg 5km nie
81 Marcin Safian Przeźmierowo Extreme Hobby bieg 10km nie
82 Kleofas Rychlicki Gołańcz bieg 5km tak
83 Marika Rychlicka Gołańcz bieg 5km tak
84 Magdalena Rybak Kcynia bieg 5km nie
85 Jan Rudzki Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km nie
86 Norbert Rozmarynowski Koninek bieg 5km nie
87 Roman Rożkowski Śrem Runner's Power Śrem / Dendrorunners bieg 10km nie
88 Magda Rozental Miasteczko Krajeńskie marsz NW 5km nie
89 Agnieszka Rospendowska Wągrowiec marsz NW 5km tak
90 Magdalena Rosińska Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno marsz NW 5km nie
91 Joanna Romel Gołańcz bieg 5km tak
92 Weronika Rola Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek marsz NW 5km nie
93 Waldemar Rojtek Wągrowiec bieg 10km nie
94 Jakub Rewoliński Margonin bieg 10km nie
95 Bartosz Reis Wągrowiec bieg 10km nie
96 Piotr Płowens Margonin bieg 10km nie
97 Beata Puweł Gołańcz bieg 5km tak
98 Bartosz Puweł Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km tak
99 Grzegorz Przybysz Popowo Kościelne marsz NW 5km nie
100 Marcin Przybylski Gołańcz bieg 10km tak