Lista startowa - II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja
1 Paweł Borkowski 1993 Bydgoszcz bieg 5km
2 Dominik Pituła 2001 Bydgoszcz bieg 10km
3 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km
4 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 10km
5 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN bieg 10km
6 Robert Gehrke 1987 Chodzież bieg 10km
7 Iwona Kurzawa 1994 Chwaliszewo bieg 5km
8 Tomasz Kordy 1975 Czarnków KLUB WESOŁ bieg 10km
9 Marcin Pryszczewski 1976 Czarnków Team Wesołych Tetryków bieg 10km
10 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
11 Szymon Szewczak 1982 Dąbrówka Ludomska bieg 5km
12 Norbert Sałata 1993 Damasławek bieg 5km
13 Krzysztof Łudczak 1975 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe bieg 10km
14 Sylwia Łudczak 1973 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe bieg 10km
15 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER marsz NW 5km
16 Zbigniwe Bukowski 1975 Golancz marsz NW 5km
17 MARCIN BULMAN 1981 GOLANCZ brak bieg 5km
18 LIDIA RYBCZYNSKA-BULMAN 1975 GOLANCZ brak bieg 5km
19 Sabina Olejniczak 1978 Golancz marsz NW 5km
20 Malgorzata Dobrzykowska 1982 Golancz bieg 5km
21 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
22 Hubert Poechowiak 2006 Gołańcz Zamek Gołanvz bieg 5km
23 Agata Pol 1992 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
24 Dariusz Newski 1972 Gołańcz Run Team Gołańcz bieg 10km
25 Artur Prokop 1990 Gołańcz bieg 5km
26 Sebastian Dobrzykowski 2003 Gołańcz bieg 5km
27 Andrzej Pijanowski 1981 Gołańcz bieg 5km
28 Magdalena Laskowska 1985 Gołańcz marsz NW 5km
29 Mariola Koczorowska 1968 Gołańcz marsz NW 5km
30 Mariusz Szala 1980 Gołańcz bieg 10km
31 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
32 SYLWIA KOLIŃSKA 1977 Gołańcz bieg 5km
33 Wiktoria Buksakowska 2004 Gołańcz bieg 5km
34 Weronika Nadolińska 1995 Gołańcz bieg 5km
35 Agnieszka Berka 1978 Gołańcz marsz NW 5km
36 Bartosz Burzynski 2007 Gołańcz bieg 5km
37 Joanna Szala 1988 Gołańcz bieg 10km
38 Bartosz Puweł 2000 Gołańćz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km
39 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
40 Adrian Buksakowski 1995 Gołancz bieg 10km
41 Amelia Nadolińska 2004 Gołańcz bieg 5km
42 Mirosław Gawkowski 1960 Gołańcz bieg 5km
43 Maciej Kuraszkiewicz 1971 Gołańcz bieg 10km
44 Andrzej Borakiewicz 1983 Gołańcz bieg 5km
45 Wojciech Śramski 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
46 Małgorzata Chołody 1983 Gołańcz bieg 10km
47 Danuta Strychalska Rysz 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
48 Jan Kocoń 1936 Gołańcz Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych bieg 5km
49 Radosław Wachowiak 1990 Gołańcz bieg 5km
50 Patrycja Kolińska 1993 Gołańcz bieg 5km
51 Sandra Janecka 1992 Gołańcz bieg 10km
52 Katarzyna Wachowska 1972 Gołańcz bieg 5km
53 Agnieszka Okuniewska 1978 Gołańcz - bieg 10km
54 Mariusz Śramski 1958 Gołańcz bieg 5km
55 Izabella Zmudzińska 1973 Gołańcz bieg 5km
56 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
57 Liliana Siwka 1998 Gołańcz bieg 5km
58 Edyta Newska 1972 Gołańcz marsz NW 5km
59 Martyna Wachowiak 1997 Gołańcz bieg 5km
60 Ewa Mielniczek 1966 Gołańcz bieg 5km
61 Sylwia Mazurowska 1985 Gołańcz bieg 5km
62 Kamil Buksakowski 1999 Gołańcz bieg 10km
63 Eugeniusz Mielniczek 1966 Gołańcz bieg 5km
64 Natalia Borakiewicz 1991 Gołańcz bieg 5km
65 Dorota Burzyńska 1978 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
66 Michał Brzeziński 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
67 Aleksandra Kotkowska 1988 Gołańcz marsz NW 5km
68 Beata Piotrowska 1985 Gołańcz bieg 5km
69 Daria Kocoń 1992 Gołańcz bieg 5km
70 Przemysław Abram 1996 Gołańcz bieg 5km
71 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
72 Florentyna Burzyńska 1990 Gołańcz bieg 5km
73 Maria Kolińska 1967 Gołańcz marsz NW 5km
74 Daria Wojtkowiak-Szwedziak 1987 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km
75 Arek Sobczak 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
76 Dawid Borakiewicz 2003 Gołańcz bieg 5km
77 KATARZYNA Wachowska 1972 Gołańcz marsz NW 5km
78 Joanna Romel 1998 Gołańcz bieg 5km
79 Wiesława Piotrowska 1962 Gołańcz bieg 5km
80 Paula Łęga 2001 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km
81 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
82 Dorota Durska 1999 Gołańcz bieg 5km
83 Kamila Wiórkowska 1987 Gołańcz bieg 5km
84 Michał Wachowiak 1989 Gołańcz bieg 5km
85 Marika Kordubska 1991 Gołańcz bieg 5km
86 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
87 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
88 Daria Koczorowska 1997 Gołańcz bieg 5km
89 Małgorzata Mielniczek 1993 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km
90 Paweł Piechowiak 1983 Gołańcz bieg 5km
91 Daniel Berka 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
92 Adam Durski 1991 Gołańcz bieg 5km
93 Radosław Biskupski 1997 Gołańcz bieg 5km
94 Magdalena Nowak 1978 Gołańcz marsz NW 5km
95 Tomasz Sudyka 1994 Gołańcz bieg 10km
96 Hanna Chołody 1995 Gołańcz bieg 5km
97 Weronika Hanyżewska 2001 Gołańcz bieg 5km
98 Ilona Koralewska 1984 Gołańcz bieg 10km
99 Zofia Kocoń 1969 Gołańcz marsz NW 5km
100 Bartlomiej Ślot 1997 Gołańcz bieg 5km