Lista startowa - I Bieg Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Miasto Klub sportowy Rywalizacja Mieszkaniec Gminy Gołańcz
1 Adam Winkel Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
2 Adam Młynarczyk Jastrowie bieg 5km nie
3 Adam Durski Gołańcz bieg 10km tak
4 Adam Kabaciński Czeszewo bieg 10km tak
5 Adam Widziński Poznań bieg 10km nie
6 ADRIAN DREWS POPOWO KOŚCIELNE Nowak Run bieg 5km nie
7 Adrian Waszak Lubasz bieg 5km nie
8 Agata Szmania Margonin WATAHA bieg 5km nie
9 agata pol Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km tak
10 Agnieszka Rospendowska Wągrowiec marsz NW 5km tak
11 Agnieszka Kozłowska Wągrowiec bieg 10km nie
12 Agnieszka Bukowska Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 10km nie
13 Agnieszka Banach Wągrowiec bieg 10km nie
14 Agnieszka Borkowska Wągrowiec WATAHA bieg 10km nie
15 Agnieszka Wandel Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km nie
16 Agnieszka Sierocka Szydłowo bieg 5km nie
17 Agnieszka Góra Okonek #ZabieganiNocą bieg 10km nie
18 Agnieszka Borakiewicz Gołańcz bieg 5km tak
19 Agnieszka Kordubska Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km tak
20 Aldona Skibińska Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km nie
21 Aldona Sobczak Gołańcz bieg 10km tak
22 Aleksandra Kotkowska Gołańcz marsz NW 5km tak
23 Aleksandra Tecław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
24 Alina Cieślik Gołańcz marsz NW 5km tak
25 Andrzej Wojciechowski Poznań bieg 10km nie
26 Andrzej Kowalczyk Łekno LKS Pałuki Łekno bieg 10km nie
27 ANDRZEJ PIJANOWSKI GOLAŃCZ bieg 5km tak
28 Andrzej Cieślik Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
29 Aneta Superczyńska Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 5km nie
30 Ania Jakubiak Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
31 Anna Cerańska Poznań Night Runners Poznań bieg 10km nie
32 Anna Kaźmierczak Margonin WATAHA bieg 5km nie
33 Anna Glazer Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km nie
34 Anna Kiwertz Poznań Run Vegan TEAM bieg 10km nie
35 Anna Zmudzińska Kcynia bieg 5km nie
36 Anna Kiwertz Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km nie
37 ANNA WÓJTYCH GOŁAŃCZ marsz NW 5km nie
38 Anna Czabańska Poznań bieg 5km nie
39 Arek Sobczak Gołańcz bieg 10km tak
40 Arkadiusz Borakiewicz Chawłodno bieg 10km tak
41 Arkadiusz Kolendo Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 10km nie
42 Arkadiusz Werbliński Wągrowiec bieg 5km nie
43 Arkadiusz Głowski Wągrowiec bieg 5km nie
44 Arkadiusz Tomecki Witkowo Witkowo Biega bieg 10km nie
45 Artur Grzywaczyk Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km nie
46 Artur Prokop Gołańcz bieg 5km tak
47 Bartosz Fryske Wągrowiec Wągrowiec bieg 5km nie
48 Bartosz Reis Wągrowiec bieg 10km nie
49 Bartosz Puweł Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km tak
50 Bartosz Nowicki wagrowiec bieg 10km nie
51 Bartłomiej Siwiak Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
52 Bartłomiej Ślot Gołańcz bieg 5km tak
53 Beata Puweł Gołańcz bieg 5km tak
54 Beata Marcinkowska Oborniki Rajbud Oborniki bieg 10km nie
55 BEATA PIOTROWSKA GOLAŃCZ bieg 5km tak
56 Beata Sajewska Wągrowiec bieg 5km nie
57 Borys Kuraszkiewicz Gołańcz bieg 10km tak
58 Bożena Łuc Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo bieg 10km nie
59 Błażej Kozłowski Gniezno bieg 5km nie
60 Błażej Czerwiński Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
61 Błażej Banach Wągrowiec bieg 10km nie
62 Błażej Kocoń Gołańcz bieg 5km tak
63 Cezary Kaniewski Jędrzejewo bieg 5km nie
64 Damian Sierocki Szydłowo bieg 10km nie
65 Damian Szudrowicz Żoń bieg 5km nie
66 Damian Pawłowski Gołańcz brak klubu bieg 5km tak
67 Damian Broniecki Wągrowiec bieg 5km nie
68 Daniel Nowak Wągrowiec TS Wągrowiec bieg 5km nie
69 Daniel Chołody Gołańcz bieg 10km tak
70 Daniel Jurek Gołańcz bieg 10km tak
71 Daniel Hajduk Gołańcz bieg 5km tak
72 Daniel Berka Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
73 Danuta Nowak Czarnków marsz NW 5km nie
74 Danuta Mazur Skoki Beiersdorf sport team bieg 10km nie
75 Danuta Strychalska-Rysz gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
76 Darek Kosiorek Poznań amator - niezrzeszony bieg 10km nie
77 Darek Dziuma Golancz bieg 5km tak
78 Daria Agacińska Wągrowiec TS Wągrowiec bieg 5km nie
79 Daria Kocoń Gołańcz bieg 5km tak
80 Dariusz Newski Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
81 dariusz bilski Wapno db club bieg 5km nie
82 Dariusz Iwaniak Ujście bieg 10km nie
83 Dariusz Bąk Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 10km nie
84 Dariusz Wandel Poznań bieg 10km nie
85 Dawid Kleszcz Wągrowiec bieg 10km nie
86 Dawid Gruchała Siedleczko bieg 10km nie
87 Dawid Dittmajer Gołańcz bieg 5km tak
88 Dionizy Chołody Gołańcz bieg 10km tak
89 Dominik Sierszchuła Skoki bieg 10km nie
90 Dominik Krajniak Gołańcz bieg 5km tak
91 Dominik Pituła Bydgoszcz bieg 10km nie
92 Dominika Gawron Lipa bieg 10km nie
93 Dorota Poprawska-Sielecka Gołańcz marsz NW 5km tak
94 Dorota Baczyńska Wapno WJS Rosomak bieg 5km nie
95 Dorota Durska Gołańcz bieg 5km tak
96 Dorota Burzyńska Golańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km tak
97 Edyta Newska Gołańcz marsz NW 5km tak
98 Elżbieta Stachowiak Wągrowiec marsz NW 5km nie
99 Elżbieta Kaczmarek Kcynia bieg 10km nie
100 Eugeniusz Mielniczek Gołańcz bieg 5km tak