Lista startowa - II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Dawid Borakiewicz 2003 Gołańcz bieg 5km
2 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko bieg 10km
3 Sonia Fryske 1995 Tarnowo Pałuckie bieg 10km
4 Oktawia Chmielewska 1986 Poznań Amelka&Agatka bieg 10km
5 Ewa Stempniak 1984 Szamocin bieg 5km
6 Tomasz Kordy 1975 Czarnków KLUB WESOŁ bieg 10km
7 Adrian Drews 1992 POPOWO KOŚCIELNE Nowak Run bieg 5km
8 Anna Zmudzińska 1976 Kcynia Team Run Kcynia bieg 5km
9 Szymon Szewczak 1982 Dąbrówka Ludomska bieg 5km
10 Wojciech Kuciński 1961 Oborniki bieg 10km
11 Miłosz Stępień 1999 Turza bieg 10km
12 Anita Wachowiak-Domżał 1992 Poznań bieg 5km
13 Kamil Buksakowski 1999 Gołańcz bieg 10km
14 Joanna Hlożek 1979 Skoki 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej bieg 10km
15 Mirosław Gawkowski 1960 Gołańcz bieg 5km
16 Agnieszka Góra 1977 Okonek #ZabieganiNocą bieg 10km
17 Michał Kowal 1978 Nakło nad Notecią REC-STAL bieg 10km
18 Oliwia Borakiewicz 2007 Gołańcz bieg 5km
19 Sławek Borakiewicz 1998 Gołańcz bieg 5km
20 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km
21 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
22 Dominika Urbańska 1982 Wągrowiec bieg 5km
23 Agnieszka Pieróg 1987 Wągrowiec bieg 5km
24 Kasia Maślankiewicz 1973 Poznań bieg 10km
25 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 10km
26 Adrian Buksakowski 1995 Gołancz bieg 10km
27 Natalia Andrzejczak 1992 Kcynia bieg 5km
28 Łukasz Sawiński 1991 Kcynia bieg 5km
29 Kamil Kalka 1981 Gołańcz Zamek Gołańcz bieg 5km
30 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km
31 Patrycja Śmiełowska 1994 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km
32 Raul Antkowiak 1973 Poznań bieg 10km
33 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km
34 Angelika Kołak 1994 Szamocin Nova Term bieg 5km
35 Kamila Lichocka 1981 Piła Nova Term bieg 5km
36 Mateusz Dąbrowski 1993 złotów Nova Term bieg 5km
37 Katarzyna Szymańska 1992 Krostkowo Nova Term bieg 5km
38 Kinga Łada 1997 złotów Nova Term bieg 5km
39 GABRYSIA DEMBSKA 2004 GOŁAŃCZ bieg 5km
40 Mariola Koczorowska 1968 Gołańcz marsz NW 5km
41 Karolina Kocoń 1988 Gołańcz bieg 5km
42 Błażej Kocoń 1990 Gołańcz bieg 5km
43 Zofia Kocoń 1969 Gołańcz marsz NW 5km
44 Daria Koczorowska 1997 Gołańcz bieg 5km
45 Szymon Kukuła 1994 Oborniki bieg 10km
46 Daria Kocoń 1992 Gołańcz bieg 5km
47 Sylwia Mazurowska 1985 Gołańcz bieg 5km
48 Sandra Janecka 1992 Gołańcz bieg 10km
49 Justyna Paszek 1958 Wągrowiec Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina marsz NW 5km
50 Arkadiusz Głowski 2001 Wągrowiec bieg 10km
51 Natalia Sonnenberg 1987 Rakownia bieg 5km
52 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Murowana Goślina bieg 5km
53 Ewa Sturma 1984 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 10km
54 Anna Wójtych 1976 Gołańcz Team Run Golancz marsz NW 5km
55 Damian Szudrowicz 2002 Margonin bieg 5km
56 Adam Widziński 1985 Poznań bieg 10km
57 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Running Team bieg 10km
58 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Running Team bieg 10km
59 Leszek Chmielewski 1982 Poznań FABRYKA FORMY bieg 10km
60 Amelia Nadolińska 2004 Gołańcz bieg 5km
61 Weronika Nadolińska 1995 Gołańcz bieg 5km
62 Dariusz Newski 1972 Gołańcz Run Team Gołańcz bieg 10km
63 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER marsz NW 5km
64 Magdalena Nowak 1978 Gołańcz marsz NW 5km
65 Michał Wachowiak 1989 Gołańcz bieg 5km
66 Błażej Dzierbiński 1977 Rokietnica bieg 10km
67 Marcin Daraż 1981 Stargard bieg 10km
68 Edyta Newska 1972 Gołańcz marsz NW 5km
69 Małgorzata Chołody 1983 Gołańcz bieg 10km
70 Joanna Szala 1988 Gołańcz bieg 10km
71 Mariusz Szala 1980 Gołańcz bieg 10km
72 Weronika Rola 1989 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg 5km
73 Krzysztof Hak 1987 Gołańcz bieg 10km
74 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Kcynia bieg 5km
75 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km
76 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 10km
77 Stanisław Piechnik 1989 Poznań bieg 5km
78 Martyna Martyńska 1996 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 10km
79 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
80 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega bieg 10km
81 Marcin Pryszczewski 1976 Czarnków Team Wesołych Tetryków bieg 10km
82 Patryk Patro 2001 Łekno bieg 5km
83 Magdalena Patro 1999 Łekno bieg 5km
84 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin WATAHA bieg 5km
85 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
86 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km
87 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 5km
88 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km
89 Monika Szmania 19811981 Margonin WATAHA bieg 5km
90 Patryk Burzyński 1975 Poznań bieg 10km
91 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN bieg 10km
92 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg 5km
93 Wiktoria Buksakowska 2004 Gołańcz bieg 5km
94 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
95 Marek Kasprzak 1961 Szczecin bieg 10km
96 Radosław Biskupski 1997 Gołańcz bieg 5km
97 Dorota Durska 1999 Gołańcz bieg 5km
98 Arek Sobczak 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
99 Michał Brzeziński 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
100 Liliana Siwka 1998 Gołańcz bieg 5km