Lista startowa - II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj malejąco
1 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
2 Agata Pol 1992 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
3 Dariusz Newski 1972 Gołańcz Run Team Gołańcz bieg 10km
4 Michał Kowal 1978 Nakło nad Notecią REC-STAL bieg 10km
5 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Rąbczyn bieg 10km
6 Tomasz Kordy 1975 Czarnków KLUB WESOŁ bieg 10km
7 Mariusz Szala 1980 Gołańcz bieg 10km
8 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
9 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km
10 Arkadiusz Głowski 2001 Wągrowiec bieg 10km
11 Krzysztof Łudczak 1975 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe bieg 10km
12 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław bieg 10km
13 Agnieszka Góra 1977 Okonek #ZabieganiNocą bieg 10km
14 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega bieg 10km
15 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 10km
16 Joanna Szala 1988 Gołańcz bieg 10km
17 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
18 Adrian Buksakowski 1995 Gołancz bieg 10km
19 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko MEXYK RUN TEAM bieg 10km
20 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław bieg 10km
21 Maciej Kuraszkiewicz 1971 Gołańcz bieg 10km
22 Marcin Pryszczewski 1976 Czarnków Team Wesołych Tetryków bieg 10km
23 Agnieszka Sierocka 1981 Szydlowo bieg 10km
24 Gosia Posłuszna 1978 Oborniki Walk & Run Team Oborniki bieg 10km
25 Oktawia Chmielewska 1986 Poznań Amelka&Agatka bieg 10km
26 Wojciech Śramski 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
27 Małgorzata Chołody 1983 Gołańcz bieg 10km
28 Danuta Strychalska Rysz 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
29 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 10km
30 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN bieg 10km
31 Leszek Chmielewski 1982 Poznań FABRYKA FORMY bieg 10km
32 Sandra Janecka 1992 Gołańcz bieg 10km
33 Agnieszka Okuniewska 1978 Gołańcz - bieg 10km
34 Joanna Hlożek 1979 Skoki 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej bieg 10km
35 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
36 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
37 Sonia Fryske 1995 Tarnowo Pałuckie bieg 10km
38 Dawid Gruchała 1977 Siedleczko QUAY POZNAŃ bieg 10km
39 Grzegorz Mączyński 1968 Margonin Wataha-Łączy nas bieganie bieg 10km
40 Kasia Maślankiewicz 1973 Poznań bieg 10km
41 Patryk Burzyński 1975 Poznań bieg 10km
42 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
43 Kamil Buksakowski 1999 Gołańcz bieg 10km
44 Martyna Martyńska 1996 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 10km
45 Dorota Burzyńska 1978 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
46 Michał Brzeziński 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
47 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko bieg 10km
48 Marcin Daraż 1981 Stargard bieg 10km
49 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km
50 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km
51 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Running Team bieg 10km
52 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
53 Daria Wojtkowiak-Szwedziak 1987 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km
54 Arek Sobczak 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
55 Błażej Dzierbiński 1977 Rokietnica bieg 10km
56 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Running Team bieg 10km
57 Damian Sierocki 1982 Szydlowo TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
58 Szymon Kukuła 1994 Oborniki bieg 10km
59 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec bieg 10km
60 Miłosz Stępień 1999 Turza bieg 10km
61 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 10km
62 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
63 Raul Antkowiak 1973 Poznań bieg 10km
64 Adam Widziński 1985 Poznań bieg 10km
65 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
66 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
67 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
68 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km
69 JANEK RUDZKI 1977 KOZIEGŁOWY Czerwonak Biega bieg 10km
70 Małgorzata Mielniczek 1993 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km
71 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec Dąbrowski Team bieg 10km
72 Wojciech Kuciński 1961 Oborniki bieg 10km
73 Przemek Posłuszny 1970 Oborniki Walk & Run Team Oborniki bieg 10km
74 Daniel Berka 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
75 Tomasz Sudyka 1994 Gołańcz bieg 10km
76 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km
77 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
78 Ilona Koralewska 1984 Gołańcz bieg 10km
79 Marek Kasprzak 1961 Szczecin bieg 10km
80 Ewa Sturma 1984 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 10km
81 Szymon Adamski 2002 Panigródz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
82 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE bieg 10km
83 Dominik Pituła 2001 Bydgoszcz bieg 10km
84 Robert Gehrke 1987 Chodzież bieg 10km
85 Bartosz Nowicki 1989 Wągrowiec bieg 10km
86 Krzysztof Hak 1987 Gołańcz bieg 10km
87 Sylwia Łudczak 1973 Gdańsk Parkrun Gdańsk-Południe bieg 10km
88 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
89 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
90 Damian Broniecki 2001 Wągrowiec bieg 10km
91 Michael Störk 1966 Poznań bieg 10km
92 Hubert Poechowiak 2006 Gołańcz Zamek Gołanvz bieg 5km
93 Łukasz Sawiński 1991 Kcynia bieg 5km
94 Monika Szmania 19811981 Margonin WATAHA bieg 5km
95 Paweł Konieczka 1991 Jastrowie bieg 5km
96 Natalia Sonnenberg 1987 Rakownia bieg 5km
97 Artur Prokop 1990 Gołańcz bieg 5km
98 Sebastian Dobrzykowski 2003 Gołańcz bieg 5km
99 Patryk Patro 2001 Łekno bieg 5km
100 Andrzej Pijanowski 1981 Gołańcz bieg 5km