Lista startowa - I Bieg Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imię Nazwisko Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja Mieszkaniec Gminy Gołańcz
1 Radosław Wachowiak Gołańcz bieg 5km tak
2 Dominika Gawron Lipa bieg 10km nie
3 Jolanta Ewa Bielecka Smogulec marsz NW 5km tak
4 Beata Puweł Gołańcz bieg 5km tak
5 Piotr Płowens Margonin bieg 10km nie
6 Martyna Wachowiak Gołańcz bieg 5km tak
7 Łukasz Antkiewicz Wągrowiec bieg 5km nie
8 Oktawia Chmielewska Poznań bieg 10km nie
9 Danuta Nowak Czarnków marsz NW 5km nie
10 Olga Janicka gołańcz bieg 5km tak
11 Arkadiusz Borakiewicz Chawłodno bieg 10km tak
12 Dominik Sierszchuła Skoki bieg 10km nie
13 Marcin Daraż Stargard bieg 10km nie
14 Tomasz Ortyl Popowo Koscielne marsz NW 5km nie
15 Marika Rychlicka Gołańcz bieg 5km tak
16 Sebastian Tomecki Wapno bieg 5km nie
17 Agnieszka Rospendowska Wągrowiec marsz NW 5km tak
18 Irmina Nowak Murowana Goślina bieg 5km nie
19 Kinga Poprawska Gołańcz marsz NW 5km tak
20 Błażej Kozłowski Gniezno bieg 5km nie
21 Michał Wincenty Bielecki Smogulec marsz NW 5km tak
22 Kornelia Januchowska Gołańcz bieg 5km tak
23 Marek Stożek Skoki bieg 10km nie
24 Damian Sierocki Szydłowo bieg 10km nie
25 Łukasz Fąka Gębice bieg 10km tak
26 Piotr Gruchała Siedleczko marsz NW 5km nie
27 Paweł Kaczmarek Wrocław bieg 10km nie
28 Iwona Troczyńska Wągrowiec bieg 5km nie
29 Robert Stachowiak Uchorowo bieg 10km nie
30 Malgorzata Dobrzykowska Golancz bieg 5km tak
31 Krzysztof Bratek Chodzież bieg 10km nie
32 Dorota Poprawska-Sielecka Gołańcz marsz NW 5km tak
33 Małgosia Fabiańska Wągrowiec marsz NW 5km nie
34 Karolina Paszkiet Wągrowiec bieg 5km nie
35 Tomasz Adamowski Wągrowiec bieg 10km nie
36 Sylwia Stożek Skoki bieg 10km nie
37 Agnieszka Kozłowska Wągrowiec bieg 10km nie
38 Radosław Mazurowski Gołańcz bieg 5km tak
39 Andrzej Wojciechowski Poznań bieg 10km nie
40 Marta Belter Gołańcz bieg 5km tak
41 Jakub Rewoliński Margonin bieg 10km nie
42 Ilona Koralewska Gołańcz bieg 10km tak
43 Kamila Wiórkowska Gołańcz bieg 5km tak
44 Magdalena Rybak Kcynia bieg 5km nie
45 Elżbieta Stachowiak Wągrowiec marsz NW 5km nie
46 Milena Łukaszewska Gołańcz bieg 10km tak
47 Krzysztof Hak Gołańcz bieg 10km tak
48 Milena Januchowska Gołańcz bieg 5km tak
49 Damian Szudrowicz Żoń bieg 5km nie
50 Oliwier Stożek Skoki bieg 10km nie
51 Maciej Chojnacki chodzież bieg 10km nie
52 Tymoteusz Kozłowski Wągrowiec bieg 5km nie
53 Sylwia Mazurowska Gołańcz bieg 5km tak
54 Karolina Jurek Gołańcz bieg 10km tak
55 Magdalena Laskowska Gołańcz bieg 5km tak
56 EWA HAŁAS Kcynia marsz NW 5km nie
57 Norbert Sałata Niemczyn bieg 5km nie
58 Anna Zmudzińska Kcynia bieg 5km nie
59 Urszula Wierzbicka Gołańcz marsz NW 5km tak
60 Mateusz Kroll Gołańcz bieg 5km tak
61 Szymon Kukuła Oborniki bieg 10km nie
62 Arkadiusz Werbliński Wągrowiec bieg 5km nie
63 Krzysztof Szczepankiewicz Murowana Goślina bieg 5km nie
64 Żanetta Czerniak Poznań bieg 10km nie
65 Eugeniusz Mielniczek Gołańcz bieg 5km tak
66 Grzegorz Przybysz Popowo Kościelne marsz NW 5km nie
67 Arkadiusz Głowski Wągrowiec bieg 5km nie
68 Krzysztof Szwed Kiszewo bieg 10km nie
69 Monika Fąka Gębice bieg 5km nie
70 Wojciech Tomecki Kcynia bieg 10km nie
71 Norbert Rozmarynowski Koninek bieg 5km nie
72 Dawid Kleszcz Wągrowiec bieg 10km nie
73 Justyna Wesołowska Lipa bieg 10km nie
74 Bartosz Reis Wągrowiec bieg 10km nie
75 Leszek Chmielewski Gołańcz bieg 10km tak
76 Sandra Kutka Gołańcz bieg 5km tak
77 Wioletta Iwaniak Ujście bieg 10km nie
78 Łukasz Wiatrowski Wągrowiec bieg 5km nie
79 Sonia Klimaszewska Gołańcz bieg 5km tak
80 Adam Młynarczyk Jastrowie bieg 5km nie
81 Natalia Sonnenberg Murowana Goślina bieg 5km nie
82 Edyta Newska Gołańcz marsz NW 5km tak
83 Inga Skotarczak Wągrowiec bieg 10km nie
84 Martyna Martyńska Wągrowiec bieg 10km nie
85 Marcin Czerwiński Swarzędz bieg 5km nie
86 Damian Broniecki Wągrowiec bieg 5km nie
87 Magda Rozental Miasteczko Krajeńskie marsz NW 5km nie
88 Adam Durski Gołańcz bieg 10km tak
89 weronika hanyzewska gołańcz bieg 5km tak
90 Daniel Chołody Gołańcz bieg 10km tak
91 BEATA PIOTROWSKA GOLAŃCZ bieg 5km tak
92 Patryk Burzyński Poznań bieg 10km nie
93 Florentyna Burzyńska Gołańcz bieg 5km tak
94 Dawid Gruchała Siedleczko bieg 10km nie
95 Aldona Sobczak Gołańcz bieg 10km tak
96 Elżbieta Kaczmarek Kcynia bieg 10km nie
97 Daria Kocoń Gołańcz bieg 5km tak
98 Dariusz Iwaniak Ujście bieg 10km nie
99 Waldemar Rojtek Wągrowiec bieg 10km nie
100 Piotr Winkel Gołańcz bieg 5km tak