Lista startowa - II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja
1 Paweł Konieczka 1991 Jastrowie bieg 5km
2 Łukasz Sawiński 1991 Kcynia bieg 5km
3 Artur Prokop 1990 Gołańcz bieg 5km
4 Andrzej Pijanowski 1981 Gołańcz bieg 5km
5 Sebastian Dobrzykowski 2003 Gołańcz bieg 5km
6 Patryk Patro 2001 Łekno bieg 5km
7 Natalia Sonnenberg 1987 Rakownia bieg 5km
8 Łukasz Wiatrowski 1987 Wągrowiec bieg 5km
9 Magdalena Laskowska 1985 Gołańcz marsz NW 5km
10 Ewa Hałas 1980 Kcynia marsz NW 5km
11 Mariusz Szala 1980 Gołańcz bieg 10km
12 Mariola Koczorowska 1968 Gołańcz marsz NW 5km
13 SYLWIA KOLIŃSKA 1977 Gołańcz bieg 5km
14 Wiktoria Buksakowska 2004 Gołańcz bieg 5km
15 Weronika Nadolińska 1995 Gołańcz bieg 5km
16 Natalia Andrzejczak 1992 Kcynia bieg 5km
17 Tomazz Czabański 1958 Poznań bieg 5km
18 Norbert Sałata 1993 Damasławek bieg 5km
19 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław bieg 10km
20 Arkadiusz Głowski 2001 Wągrowiec bieg 10km
21 Agnieszka Berka 1978 Gołańcz marsz NW 5km
22 Bartosz Burzynski 2007 Gołańcz bieg 5km
23 Zbigniwe Bukowski 1975 Golancz marsz NW 5km
24 Joanna Szala 1988 Gołańcz bieg 10km
25 Ewa Stempniak 1984 Szamocin bieg 5km
26 Anna Czabańska 1992 Poznań bieg 5km
27 Amelia Nadolińska 2004 Gołańcz bieg 5km
28 Adrian Buksakowski 1995 Gołancz bieg 10km
29 Maciej Kuraszkiewicz 1971 Gołańcz bieg 10km
30 Agnieszka Sierocka 1981 Szydlowo bieg 10km
31 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław bieg 10km
32 Mirosław Gawkowski 1960 Gołańcz bieg 5km
33 Andrzej Borakiewicz 1983 Gołańcz bieg 5km
34 Małgorzata Chołody 1983 Gołańcz bieg 10km
35 Radosław Wachowiak 1990 Gołańcz bieg 5km
36 Patrycja Kolińska 1993 Gołańcz bieg 5km
37 Katarzyna Wachowska 1972 Gołańcz bieg 5km
38 Mariusz Śramski 1958 Gołańcz bieg 5km
39 Sandra Janecka 1992 Gołańcz bieg 10km
40 Izabella Zmudzińska 1973 Gołańcz bieg 5km
41 Liliana Siwka 1998 Gołańcz bieg 5km
42 Edyta Newska 1972 Gołańcz marsz NW 5km
43 Sonia Fryske 1995 Tarnowo Pałuckie bieg 10km
44 Martyna Wachowiak 1997 Gołańcz bieg 5km
45 Iwona Kurzawa 1994 Chwaliszewo bieg 5km
46 Ewa Mielniczek 1966 Gołańcz bieg 5km
47 Patryk Burzyński 1975 Poznań bieg 10km
48 Damian Szudrowicz 2002 Margonin bieg 5km
49 Kasia Maślankiewicz 1973 Poznań bieg 10km
50 Paweł Borkowski 1993 Bydgoszcz bieg 5km
51 Eugeniusz Mielniczek 1966 Gołańcz bieg 5km
52 Natalia Borakiewicz 1991 Gołańcz bieg 5km
53 Sylwia Mazurowska 1985 Gołańcz bieg 5km
54 Kamil Buksakowski 1999 Gołańcz bieg 10km
55 Kinga Czerwińska 1983 Swarzędz bieg 5km
56 Marcin Daraż 1981 Stargard bieg 10km
57 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko bieg 10km
58 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km
59 Beata Piotrowska 1985 Gołańcz bieg 5km
60 Aleksandra Kotkowska 1988 Gołańcz marsz NW 5km
61 Agnieszka Pieróg 1987 Wągrowiec bieg 5km
62 Przemysław Abram 1996 Gołańcz bieg 5km
63 Florentyna Burzyńska 1990 Gołańcz bieg 5km
64 Ewa Szynczowska-Gapińska Wągrowiec marsz NW 5km
65 Stanisław Piechnik 1989 Poznań bieg 5km
66 Daria Kocoń 1992 Gołańcz bieg 5km
67 Anita Wachowiak-Domżał 1992 Poznań bieg 5km
68 KATARZYNA Wachowska 1972 Gołańcz marsz NW 5km
69 Maria Kolińska 1967 Gołańcz marsz NW 5km
70 Błażej Dzierbiński 1977 Rokietnica bieg 10km
71 Dawid Borakiewicz 2003 Gołańcz bieg 5km
72 Joanna Romel 1998 Gołańcz bieg 5km
73 Marcin Czerwiński 1982 Swarzędz bieg 5km
74 Wiesława Piotrowska 1962 Gołańcz bieg 5km
75 Dominika Urbańska 1982 Wągrowiec bieg 5km
76 Adam Młynarczyk 1990 Jastrowie bieg 5km
77 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec bieg 10km
78 Szymon Kukuła 1994 Oborniki bieg 10km
79 Miłosz Stępień 1999 Turza bieg 10km
80 Dorota Janicka 1991 Pińsko bieg 5km
81 Kamila Wiórkowska 1987 Gołańcz bieg 5km
82 Sabina Olejniczak 1978 Golancz marsz NW 5km
83 Dorota Durska 1999 Gołańcz bieg 5km
84 Michał Wachowiak 1989 Gołańcz bieg 5km
85 Raul Antkowiak 1973 Poznań bieg 10km
86 Marika Kordubska 1991 Gołańcz bieg 5km
87 Adam Widziński 1985 Poznań bieg 10km
88 Paweł Piechowiak 1983 Gołańcz bieg 5km
89 Daria Koczorowska 1997 Gołańcz bieg 5km
90 Wojciech Kuciński 1961 Oborniki bieg 10km
91 Adam Durski 1991 Gołańcz bieg 5km
92 Karolina Paszkiet 1980 Wągrowiec bieg 5km
93 Radosław Biskupski 1997 Gołańcz bieg 5km
94 Magdalena Nowak 1978 Gołańcz marsz NW 5km
95 Tomasz Sudyka 1994 Gołańcz bieg 10km
96 Weronika Hanyżewska 2001 Gołańcz bieg 5km
97 Malgorzata Dobrzykowska 1982 Golancz bieg 5km
98 Hanna Chołody 1995 Gołańcz bieg 5km
99 Bartlomiej Ślot 1997 Gołańcz bieg 5km
100 Ilona Koralewska 1984 Gołańcz bieg 10km