Lista startowa - II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Przemysław Abram 1996 Gołańcz bieg 5km
2 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km
3 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km
4 Szymon Adamski 2002 Panigródz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
5 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Rąbczyn bieg 10km
6 Marcin Andryszak 1996 Rąbczyn Rąbczyn bieg 5km
7 Natalia Andrzejczak 1992 Kcynia bieg 5km
8 Raul Antkowiak 1973 Poznań bieg 10km
9 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km
10 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 10km
11 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km
12 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
13 Agnieszka Berka 1978 Gołańcz marsz NW 5km
14 Daniel Berka 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
15 Radosław Biskupski 1997 Gołańcz bieg 5km
16 Andrzej Borakiewicz 1983 Gołańcz bieg 5km
17 Natalia Borakiewicz 1991 Gołańcz bieg 5km
18 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
19 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
20 Sławek Borakiewicz 1998 Gołańcz bieg 5km
21 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km
22 Oliwia Borakiewicz 2007 Gołańcz bieg 5km
23 Maria Borakiewicz 1958 Gołańcz marsz NW 5km
24 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
25 Paweł Borkowski 1993 Bydgoszcz bieg 5km
26 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
27 Damian Broniecki 2001 Wągrowiec bieg 10km
28 Michał Brzeziński 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
29 Zbigniwe Bukowski 1975 Golancz marsz NW 5km
30 Wiktoria Buksakowska 2004 Gołańcz bieg 5km
31 Adrian Buksakowski 1995 Gołancz bieg 10km
32 MARCIN BULMAN 1981 GOLANCZ brak bieg 5km
33 Dorota Burzyńska 1978 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
34 Florentyna Burzyńska 1990 Gołańcz bieg 5km
35 Bartosz Burzynski 2007 Gołańcz bieg 5km
36 Patryk Burzyński 1975 Poznań bieg 10km
37 Leszek Chmielewski 1982 Poznań FABRYKA FORMY bieg 10km
38 Małgorzata Chołody 1983 Gołańcz bieg 10km
39 Hanna Chołody 1995 Gołańcz bieg 5km
40 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER marsz NW 5km
41 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
42 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
43 Anna Czabańska 1992 Poznań bieg 5km
44 Tomazz Czabański 1958 Poznań bieg 5km
45 Kinga Czerwińska 1983 Swarzędz bieg 5km
46 Marcin Czerwiński 1982 Swarzędz bieg 5km
47 Mateusz Dąbrowski 1993 złotów Nova Term bieg 5km
48 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
49 Marcin Daraż 1981 Stargard bieg 10km
50 GABRYSIA DEMBSKA 2004 GOŁAŃCZ bieg 5km
51 Malgorzata Dobrzykowska 1982 Golancz bieg 5km
52 Sebastian Dobrzykowski 2003 Gołańcz bieg 5km
53 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg 5km
54 Patrycja Dudzińska 1990 Jastrowie ZASAPANI - HYDRO Trzcianka bieg 5km
55 Dorota Durska 1999 Gołańcz bieg 5km
56 Adam Durski 1991 Gołańcz bieg 5km
57 Błażej Dzierbiński 1977 Rokietnica bieg 10km
58 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 10km
59 Robert Gehrke 1987 Chodzież bieg 10km
60 Agnieszka Góra 1977 Okonek #ZabieganiNocą bieg 10km
61 Dawid Gruchała 1977 Siedleczko QUAY POZNAŃ bieg 10km
62 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las #BIEGACZE bieg 5km
63 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE bieg 10km
64 Arkadiusz Głowski 2001 Wągrowiec bieg 10km
65 Krzysztof Hak 1987 Gołańcz bieg 10km
66 Weronika Hanyżewska 2001 Gołańcz bieg 5km
67 Ewa Hałas 1980 Kcynia marsz NW 5km
68 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław bieg 10km
69 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław bieg 10km
70 Sandra Janecka 1992 Gołańcz bieg 10km
71 Dorota Janicka 1991 Pińsko bieg 5km
72 Patryk Kaczmarek 1996 Poznań KBK UDS bieg 5km
73 Kamil Kalka 1981 Gołańcz Zamek Gołańcz bieg 5km
74 Marek Kasprzak 1961 Szczecin bieg 10km
75 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin WATAHA bieg 5km
76 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec bieg 10km
77 Jan Kocoń 1936 Gołańcz Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych bieg 5km
78 Daria Kocoń 1992 Gołańcz bieg 5km
79 Zofia Kocoń 1969 Gołańcz marsz NW 5km
80 Błażej Kocoń 1990 Gołańcz bieg 5km
81 Karolina Kocoń 1988 Gołańcz bieg 5km
82 Mariola Koczorowska 1968 Gołańcz marsz NW 5km
83 Daria Koczorowska 1997 Gołańcz bieg 5km
84 SYLWIA KOLIŃSKA 1977 Gołańcz bieg 5km
85 Patrycja Kolińska 1993 Gołańcz bieg 5km
86 Maria Kolińska 1967 Gołańcz marsz NW 5km
87 Krystian Koliński 1996 Kujawki KBK UDS bieg 5km
88 Paweł Konieczka 1991 Jastrowie bieg 5km
89 Ilona Koralewska 1984 Gołańcz bieg 10km
90 Marika Kordubska 1991 Gołańcz bieg 5km
91 Agnieszka Kordubska 1986 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km
92 Aleksandra Kotkowska 1988 Gołańcz marsz NW 5km
93 Michał Kowal 1978 Nakło nad Notecią REC-STAL bieg 10km
94 Angelika Kołak 1994 Szamocin Nova Term bieg 5km
95 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN bieg 10km
96 Dominik Krajniak 1986 Gołańcz bieg 5km
97 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Running Team bieg 10km
98 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Running Team bieg 10km
99 Szymon Kukuła 1994 Oborniki bieg 10km
100 Maciej Kuraszkiewicz 1971 Gołańcz bieg 10km