Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
801 Anna Gruhn 1982 Wrocław
802 Joanna Grudzińska 1970 BRZEG
803 Robert Groński 1976 Wrocław
804 Michał Gronowski 1993 Wrocław, pow. Wrocław
805 Ryszard Gronowicz 1971 Łódź
806 Grzegorz Graniczkowski 1972 Wrocław
807 Beata Grajdek 1974 Namysłów Dorociakteam
808 Łukasz Gołąbek 1993 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
809 Grzegorz Gowin 1993 Łodygowice # DRUŻYNA SZPIKU
810 Małgorzata Górska 1963 Kobierzyce Bialeny Wrocławskie ATM GRUPA S.A.
811 Katarzyna Górowska 1981 Wrocław
812 Paweł Górny 2009 Wrocław BudowlaniTeam
813 Robert Górak 1968 Duszniki-Zdrój
814 Lidia Golec 1978 Wrocław
815 Barbara Godszling 1995 Działoszyn
816 Ela Gliszczynska 1978 Olesnica
817 STANISŁAW GIL 1956 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
818 Róża Gieniec-Czuba 1977 Wrocław bieganie zBliża
819 Michał Giedziun 1980 Wrocław M.P.P.D.
820 Malwina Gembara 1985 Wrocław
821 Andrzej Gęgała 1961 Gajków
822 Bartek Gędłek 1981 Wrocław
823 Piotr Gdaniec 1981 Wrocław DNA Crew
824 Irena Gałkiewicz 1974 Ramiszów
825 Rafał Gałkiewicz 1996 Szpetal Górny
826 Dominika Gałecka 1981 Wrocław
827 Ewelina Gawłowska 1994 Zielona Góra
828 Martyna Gawłowska 1996 Wrocław
829 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
830 Aleksandra Gąsior 1988 Wroclaw
831 Grzegorz Garbacz 1976 Karwiany
832 Agnieszka Garbacz 1977 Karwiany
833 Izabela Garaszczuk 1990 Wrocław
834 Maciej Galik 1993 Henryków brak klubu
835 Piotr Galewski 1969 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
836 MAREK GADZIŃSKI 1962 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
837 Joanna Gadzińska 1961 Swidnica Świdnicka Grupa biegową
838 KRYSTYNA GADZIŃSKA 1964 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
839 Łukasz Gachowski 1976 Wrocław Idea Getin Leasing
840 Aleksandra Fuławka 1991 Wrocław 2XS ARCHITECTURE
841 Joanna Fudali 1981 Wilkszyn
842 Szymon Frydrych 1993 Wrocław
843 Karolina Frydel 1997 Wrocław Gruszki Bieguszki
844 Ela Frankowska 1982 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
845 Barbara Frączek 1989 Wrocław
846 Dawid Frączek 1991 Wrocław ATM GRUPA S.A.
847 Magdalena Frąckowiak 1979 Wrocław
848 Arkadiusz Frąckowiak 1977 Wrocław
849 Pawel FRACKIEWICZ 1979 Domasław BD - Becton Dickinson
850 Mariusz Foryś 1987 Kryniczno Bombardier
851 Lucyna Fonał 1987 Wrocław
852 Katarzyna Florek 1988 Wrocław
853 Anna Florek 1979 Wrocław End or fina(ł) Team
854 Zdzisław Florczak 1952 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
855 PAWEŁ FLANK 1974 SIECHNICE
856 Monika Fiet 1982 Wrocław
857 Piotr Fielek 1972 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
858 Paweł Fidelak 1973 Wrocław
859 Katarzyna Ferkaluk 1979 Oława
860 Paweł Ferkaluk 1976 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
861 Anna Feliszek 1974 Radwanice End or fina(ł) Team
862 Antoni Felczyński 2002 Wrocław
863 Agnieszka Fedyk 1970 Wrocław
864 Katarzyna Fedorczuk 1973 Legnica MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA
865 MAREK FEDORCZUK 1969 Kunice Matner Running Team/ Fitness Piekary Legnica
866 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra
867 MAREK DZIUGIEŁ 1980 WROCŁAW
868 Paweł Dzieruk 1990 Wrocław
869 Bożena Dyjak 1963 Wrocław
870 Patrycja Dwojak 1994 Wrocław
871 Elena Dunin-Barkowska 1985 Wrocław Scandic Wrocław
872 Krzysztof Duliński 1969 Wrocław
873 Izabela Dulęba 1977 Wrocław
874 Adrianna Dudek 1977 Siechnice Adrian Danilewicz Group
875 Witold Dudek 1973 Oleśnica Cała Oleśnica Biega
876 Paweł Duda 1985 Wrocław
877 Katarzyna Drzewińska 1989 Wrocław
878 Szymon Drwal 1977 Brzezia Łąka
879 Miłosz Drwal 2007 Brzezia Łąka
880 Krzysztof Dróżdż 1984 Wrocław
881 Agnieszka Drozd 1977 Wrocław
882 Jacek Droń 1991 Wrocław
883 Jan Droń 2001 Wrocław
884 Marian Droń 1964 Wrocław
885 Aleksandra Droń 1966 Wrocław
886 Joanna Drewnicka-Ogrodnik 1967 Wroclaw/Przemiłów Deviniti
887 Michal Drapikowski 1986 Wroclaw
888 Krzysztof Drab 2004 Wrocław
889 Wojciech Doroszkiewicz 1976 Wrocław BudowlaniTeam
890 WIOLETTA DOROCIAK 1974 WILKÓW DOROCIAK TEAM
891 Katarzyna Dończyk-Karsznia 1975 Wrocław
892 Weronika Domańska 1989 Wrocław
893 Marcin Domagała 1979 Trzebnica Bombardier
894 Anna Dobrowolska 1976 Marcinkowice ATM GRUPA S.A.
895 Piotr Dobromilski 1978 Wrocław
896 Aleksandra Dobaczewska 1987 Wrocław DNA Crew
897 Izabela Diduszko 1968 Wrocław Medicsoft
898 Karolina Dębska 2004 Oleśnica
899 Beata Dębska 1981 Oleśnica
900 Paulina Dębska 2007 Oleśnica