Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
801 Piotr Bienkiewicz 1972 Sułów
802 Dariusz Atlak 1996 Sulików Złośliwe delfiny
803 Domminika Hładik 2002 Sulęcin
804 Sylwia Hładik 2004 Sulęcin
805 Monika Hajdas 1979 Suchy Dwór
806 Norbet Baran 1979 Strzelin
807 Joanna Baran 1978 Strzelin
808 Maciej Mnitowski 1993 Strzegom UKS GOKIS Kąty Wrocławskie
809 Emilia Białczak 1993 Stare Bogaczowice Fresenius Medical Care SSC
810 Marcin Pawłowski 1995 Starachowice
811 Ida Cieślak 1996 Środa Śląska
812 Michał Bolek 1999 Sroda Śląska Magnus Medical
813 Lukasz Bolek 2006 Sroda Śląska Magnus Medical
814 Janusz CZAPLIŃSKI 1960 SOBÓTKA Amator
815 Marta Kowal 1981 Smolec
816 Radosław Switalski 1982 Smolec
817 Monika Hernik-Oko 1972 Smolec
818 Tomasz Oko 1962 Smolec
819 Piotr Rozłąkowski 1974 Smolec
820 Kacper Rozłąkowski 2004 SMOLEC
821 Ala Rozłąkowska 2001 SMOLEC
822 Kamil Moczulski 1986 Siechnice
823 Damian Sawicki 1992 Siechnice
824 Adrianna Dudek 1977 Siechnice Adrian Danilewicz Group
825 PAWEŁ FLANK 1974 SIECHNICE
826 Joanna Różyczka 1981 Serwitut
827 Klaudia Jankowska 2002 Sadków
828 Anna Korgól 1983 Rogoż RUN WISZNIA RUN
829 Monika Wójcik-Bednarz 1970 Rogów Opolski
830 Paweł Ratajczak 1989 Rawicz
831 Wojciech Lemiowski 1973 Ratowice KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
832 Bożena Szaynok 1965 ramiszow kocia drużyna
833 Tomek Szaynok 1963 ramiszow kocia drużyna
834 Tymek Szaynok 2001 Ramiszow kocia drużyna
835 Faustyna Szaynok 1994 ramiszow kocia drużyna
836 Irena Gałkiewicz 1974 Ramiszów
837 Anna Brysz 1991 Radwanice
838 Aleksandra Leniart 1987 Radwanice
839 Michał Leniart 1983 Radwanice
840 Anna Feliszek 1974 Radwanice End or fina(ł) Team
841 Angelika Stanik 1994 Radomsko
842 Anna Stęchły 1978 Radomierzyce
843 Damian Paterak 1991 Prusy BD - Becton Dickinson
844 Anna Kostecka 1979 Prusice
845 Łukasz Lech 1991 Postomino #u_mnie_działa
846 MICHAŁ KRZYSZKOWSKI 1978 Poniatowice
847 Krzysztof Machajek 1954 Polkowice
848 Krystyna Kasińska-Machajek 1960 Polkowice
849 Katarzyna Waszkiewicz 1974 Piaseczno Piki & Miki
850 Tomasz Żmuda 1995 Pakoslawice
851 Edyta Nawrot 1976 Oława
852 Tomasz Koprowski 1972 Oława Nordiki
853 Anna Bochniarz 1982 Oława Idea Getin Leasing
854 Ewa Małek 1980 Oława
855 Katarzyna Ferkaluk 1979 Oława
856 Anna Mielnik 1971 Oława
857 Piotr Nawrot 2002 Oława
858 Paweł Ferkaluk 1976 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
859 Joanna Nowak 1976 Oława
860 Łukasz Juszczak 1989 Oława Ścinawa
861 Paulina Braniewska 1992 Oława
862 Justyna Sas 1983 Oława
863 Izabela Kordus 1974 Oława
864 Janusz Bukała 1975 Otmuchów Ślęzak Team/ Otm.b
865 Bartek Malec 1980 OSOLIN Klub Taekwon-Do ITF
866 Daniel Stańczyk 1980 Opole
867 Bożena Szczepańska 1976 Opole Morsy Opole Aktywni
868 Anna Łozińska 1973 Opole
869 Marzena Żymańczyk 1974 Opole Morsy Opole Aktywni
870 Oliwia Żymańczyk 2005 Opole Morsy Opole Aktywni
871 Leszek Lesinski 1972 Opole Morsy Opole Aktywni
872 Dominika Kościelak 1999 Opole
873 Robert Sołtys 1979 Opole pozyczkiprywatne.org
874 Ela Gliszczynska 1978 Olesnica
875 Jarek Musiałek 1986 Oleśnica Penny Gondek Team Oleśnica
876 Joanna Siedlecka 1979 Oleśnica
877 Mirosława Osajda 1978 Oleśnica
878 Bartłomiej Michalak 1990 Oleśnica debesto.com
879 Karolina Dębska 2004 Oleśnica
880 Michał Szczęsnowicz 1983 Oleśnica
881 Anna Bednarz 1971 Oleśnica
882 Maja Osajda 2005 Oleśnica
883 Marcin Ślizowski 1991 Oleśnica
884 Jacek Kozieł 1976 Olesnica
885 Janek Mandat 1959 Oleśnica KB LUPUS Oleśnica
886 Witold Dudek 1973 Oleśnica Cała Oleśnica Biega
887 Gabriela Lewicka 1978 Oleśnica
888 Eliza Jezierska 1992 Oleśnica
889 Beata Dębska 1981 Oleśnica
890 Paulina Dębska 2007 Oleśnica
891 Hubert Ozimina 1977 Oborniki Śląskie ATM GRUPA S.A.
892 Mateusz Wyrzykowski 1989 Oborniki Śląskie
893 Jarosław Wąsik 1995 Oborniki Śląskie OSP BIEGA
894 Magda Witkowska 1994 oborniki slaskie VOLVO POLSKA
895 Małgorzata Bugajna 1978 Oborniki Śląskie Idea Getin Leasing
896 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni
897 Tomasz Klauziński 1985 Nysa
898 Jan Vitasek 1990 Novy Knin
899 Piotr Miś 1990 Namysłów Diehl Controls Runing Team
900 Beata Grajdek 1974 Namysłów Dorociakteam