Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
801 Julia Novikova 1997 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
802 Adam Patyński 1990 Wrocław
803 Olga Kozdra 1974 Wrocław
804 Alicja Strzelecka 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
805 Viktoriia Onysko 1988 Wrocław
806 Anna Wieczyńska 1988 Wrocław
807 Ewa Sadkowska 1984 Wrocław ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
808 Dominik Migasiewicz 1983 Wrocław
809 JAN MATEUSIAK 1959 WROCŁAW
810 Tomasz Lagowski 1989 Wrocław BD - Becton Dickinson
811 Robert Borkowski 1978 Wrocław
812 WIKTOR HAŁKA 2007 WROCŁAW Jachu
813 Aleksandra Ciukaj 1989 Wrocław
814 Krystyna Malkiewicz 1963 Wrocław
815 Tomasz Burzec 1979 Wrocław
816 Tomasz Stępak 1981 Wrocław
817 DARIA JANUKOWICZ 1991 Wrocław Idea Getin Leasing
818 Robert Groński 1976 Wrocław
819 Michal Danielak 1986 Wrocław Stukot ortalionu
820 Anna Wybraniec 1992 Wrocław
821 Maciej Urban 1975 Wrocław BUMWRO 2019
822 Barbara Kuczyńska 1976 Wrocław
823 Krzysztof Żebrowski 1989 Wrocław
824 Marek Jędrzejuk 1985 Wrocław Bombardier
825 Mikołaj Visentin 2008 Wrocław TMTeam
826 Kamila Cybulska 1982 Wrocław
827 Paweł Marcinkiewicz 1996 Wrocław Gruszki Bieguszki
828 Ryszard Chojnacki 1947 Wrocław WKB Piast Wroclaw
829 Katarzyna Nijander 1977 Wrocław
830 Jolanta Bernat 1963 Wrocław Danceland
831 PIOTR BAWEY 1987 WROCŁAW
832 Paweł Górny 2009 Wrocław BudowlaniTeam
833 Edyta Lisowska 1971 Wrocław ATM GRUPA S.A.
834 Mirosław Tadrała 1967 Wrocław
835 MAREK GADZIŃSKI 1962 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
836 Dariusz Barylski 1976 Wrocław
837 Ewa Stelmaszak 1979 Wrocław
838 Anna Haleszczuk 1979 Wrocław
839 Jakub Jablonski 1990 Wrocław Ultimate Krav Maga Wrocław
840 Tomasz Mirosław 1990 Wrocław
841 Michał Siekierski 1987 Wrocław
842 Anna Rybicka 1959 Wrocław
843 Adam Kozdra 1975 Wrocław
844 Dagmara Wrona 1990 Wrocław BD - Becton Dickinson
845 Marek Kiełbik 1957 Wrocław DWAMARKI
846 Joanna Kurowska 1990 Wrocław
847 Agnieszka Wawszczyk 1980 Wrocław
848 Anna Szadura 1970 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
849 Weronika Domańska 1989 Wrocław
850 Tomasz Pawelski 1984 Wrocław
851 Benjamin Horler 1977 Wrocław BD - Becton Dickinson
852 MAŁGORZATA HAŁKA 1974 WROCŁAW Jachu
853 Michał Jarząbek 1988 Wrocław
854 Lucyna Fonał 1987 Wrocław
855 Magdalena Frąckowiak 1979 Wrocław
856 Radosław Sikora 1988 Wrocław
857 Aleksandra Przygoda-Szyszka 1983 Wrocław
858 Anita Józefowicz 1989 Wrocław
859 Krzysztof Urban 2002 Wrocław BUMWRO 2019
860 Michał Hamela 1985 Wrocław
861 Agnieszka Kiersnowska 1974 Wrocław CYBER ŁANIA
862 Marcin Kuliberda 1984 Wrocław GOPR Karkonosze
863 Andrzej Kosioł 1964 Wrocław Tri Mission
864 Paweł Sanecki 1973 Wrocław Bombardier
865 Karolina Zjawin 1992 Wrocław ATM GRUPA S.A.
866 Aleksandra Kamecka 1996 Wrocław Gruszki Bieguszki
867 Barbara Skwarek 1992 Wrocław
868 Paweł Nowak 1986 Wrocław Land Rower Wrocław
869 Marek Kędziora 1958 Wrocław DANCELAND WROCŁAW
870 Jakub Tobolski 1981 Wrocław Klub Karate Kyokushin - Wrocław
871 Grzegorz Kiełczewski 1960 Wrocław
872 Szymon Piotrowski 2009 Wrocław BudowlaniTeam
873 Anna Sikora 1990 Wrocław
874 Martyna Gawłowska 1996 Wrocław
875 Eryk BORKOWSKI 2007 Wrocław Fc Wrocław
876 Katarzyna Jaworska 1987 Wrocław
877 Adam Nawrot 1991 Wrocław
878 Piotr Stelmaszak 2007 Wrocław
879 Anetta Kirszak 1971 Wrocław Slow Jogging Wrocław
880 Katarzyna Paluch 1986 WROCŁAW
881 Zdzisław Florczak 1952 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
882 Anna Borkiewicz 1976 Wrocław #ruszd***krolowo
883 Tomasz Kozdra 2008 Wrocław
884 Natalia Bloch 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
885 Anna Słobodzian-Puła 1973 Wrocław BUMWRO 2019
886 Sylwia Królikowska 1980 Wrocław
887 Małgorzata Piekarz 1987 Wrocław
888 Sławomir Klecz 1971 Wrocław Gugu&Lord
889 Paulina Waleszczak 1993 Wrocław BD - Becton Dickinson
890 Kinga Wesołowska 1995 Wrocław #55team
891 Katarzyna Tubielewicz 1985 Wrocław
892 Hubert Powałka 1972 wrocław
893 Marcin Winiarski 1984 WROCŁAW
894 Mariusz Bigos 1965 Wrocław Wrocław Samo Południe
895 Arkadiusz Frąckowiak 1977 Wrocław
896 Aneta Skrobuk 1986 Wrocław
897 Magdalena Jarząbek 1987 Wrocław Idea Getin Leasing
898 Kinga Mazur 1974 Wrocław
899 Ewelina Cieślak 1996 Wrocław
900 Radosław Józefowicz 1989 Wrocław