Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
801 Zbigniew Krzak 1975 Trzebnica Sanko Run
802 Alicja Pużyńska 1975 Wrocław MAXIMUS Wrocław Boxing Klub
803 Rafał Szafraniec 1975 Wrocław
804 Katarzyna Dończyk-Karsznia 1975 Wrocław
805 Edyta Jurkiewicz 1975 Wrocław Piki & Miki
806 Maciej Rapciak 1975 Kraków
807 Kinga Mazur 1974 Wrocław
808 EWA POKORNY 1974 WROCŁAW
809 Elżbieta Zdanowicz 1974 Wrocław
810 Radosław Kida 1974 Wrocław
811 Grzegorz Kata 1974 Zachowice Bombardier
812 WIOLETTA DOROCIAK 1974 WILKÓW DOROCIAK TEAM
813 Małgorzata Hęciak 1974 Wrocław
814 Iwona Leszkiewicz 1974 wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
815 Marta Stachowiak 1974 Wroclaw Wrocław Maraton Team
816 Olga Kozdra 1974 Wrocław
817 Katarzyna Waszkiewicz 1974 Piaseczno Piki & Miki
818 Anna Feliszek 1974 Radwanice End or fina(ł) Team
819 Piotr Rozłąkowski 1974 Smolec
820 Beata Kowalów 1974 Wrocław
821 Agnieszka Kiersnowska 1974 Wrocław CYBER ŁANIA
822 Marzena Zankowska-Iskrzynska 1974 Wroclaw
823 Sylwia Ozga-Kobiałka 1974 Iwiny
824 Agnieszka Lach 1974 Wrocław
825 Marzena Żymańczyk 1974 Opole Morsy Opole Aktywni
826 Irena Gałkiewicz 1974 Ramiszów
827 Krzysztof Wargocki 1974 Bielany Wrocławskie brak klubu
828 Dominik Nowakowski 1974 Wrocław
829 MAŁGORZATA HAŁKA 1974 WROCŁAW Jachu
830 PAWEŁ FLANK 1974 SIECHNICE
831 Bartłomiej Żak 1974 Wrocław
832 Beata Grajdek 1974 Namysłów Dorociakteam
833 Monika Nita 1974 Wrocław
834 Izabela Kordus 1974 Oława
835 Sylwia NAWROCKA 1974 ŻMIGRÓd KBS Żmigrod
836 Justyna Wojciechowicz 1974 Wrocław Bieg dla Hospicjów
837 Joanna Kawka 1973 Wroclaw
838 Tomasz Stawicki 1973 Kamieniec Wrocławski EFL
839 Witold Dudek 1973 Oleśnica Cała Oleśnica Biega
840 Paweł Stefański 1973 Wrocław BUMWRO 2019
841 Paweł Sanecki 1973 Wrocław Bombardier
842 Anna Makarewicz 1973 Wrocław NOA
843 ALICJA STEFAŃSKA 1973 Wrocław BUMWRO 2019
844 Agnieszka Ratajewska 1973 Wrocław
845 Krystian Puła 1973 Wrocław BUMWRO 2019
846 Joanna Jarocka 1973 Wysoka
847 Krzysztof Czyściak 1973 Żórawina
848 Katarzyna Fedorczuk 1973 Legnica MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA
849 Piotr Chodorski 1973 Wrocław WKB Piast Wroclaw
850 Łukasz Kamiński 1973 Wrocław
851 Tomasz Mydłowski 1973 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
852 Paweł Fidelak 1973 Wrocław
853 Joanna Czyściak 1973 Żórawina
854 Robert Winiarski 1973 Kiełczów
855 Wojciech Lemiowski 1973 Ratowice KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
856 Anna Łozińska 1973 Opole
857 Joanna Nyczak 1973 Wrocław
858 Aleksandra Mallick 1973 Wroclaw
859 Anna Słobodzian-Puła 1973 Wrocław BUMWRO 2019
860 Piotr Adam 1973 Żerniki Wrocławskie WROCLAW MARATHON TEAM
861 Ryszard Rodewald 1973 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
862 Wiesława Kwaśniewska 1973 Wrocław
863 Tomasz Szkolny 1972 Szewce Klub Biegowy Sukces Żmigród
864 Grzegorz Graniczkowski 1972 Wrocław
865 Monika Hernik-Oko 1972 Smolec
866 Katarzyna Ptaszek 1972 Wrocław
867 Piotr Bienkiewicz 1972 Sułów
868 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra
869 Artur Kowalów 1972 Wrocław
870 Katarzyna Skiemisz 1972 Jelenia Góra -
871 Hubert Powałka 1972 wrocław
872 Piotr Fielek 1972 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
873 Renata Kruszewska 1972 Wrocław
874 JAN HAŁKA 1972 WROCŁAW Jachu
875 Elżbieta Kromer 1972 Gdańsk
876 Marek Kamiński 1972 Wrocław
877 Bogdan Matkowski 1972 Wrocław żaden
878 TOMASZ POKORNY 1972 WROCŁAW
879 Tomasz Koprowski 1972 Oława Nordiki
880 Ela Pindral 1972 Wrocław
881 Andrzej Masło 1972 Bystrzyca
882 Leszek Lesinski 1972 Opole Morsy Opole Aktywni
883 Anna Olchawa 1971 Wrocław
884 Urszula Wesołowska 1971 Wrocław
885 MAŁGORZATA KOWALSKA 1971 Jelcz-Laskowice Ronal Polska Sp z o.o
886 Davide Solbiati 1971 Wroclaw
887 Helena Maslo 1971 Bystrzyca
888 DOROTA Sypień 1971 Wrocław
889 Anetta Kirszak 1971 Wrocław Slow Jogging Wrocław
890 Tomasz Rodkiewicz 1971 Wrocław
891 DARIUSZ NIETREBA 1971 TRZEBNICA
892 Anna Krysiuk 1971 Brzeg
893 Anna Mielnik 1971 Oława
894 Agnieszka Musiał 1971 Wrocław
895 Alina Jarosz 1971 Wrocław
896 Anna Słobodzian 1971 Wrocław
897 ROBERT BARANOWSKI 1971 WROCŁAW
898 Jolanta Szkolna 1971 Szewce KBS Żmigrod
899 Sławomir Klecz 1971 Wrocław Gugu&Lord
900 ANNA SIEBIELEC 1971 GARNCARSKO KORFF TEAM