Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
801 Karolina Smolarczyk 1998 Wrocław
802 Anna Smyk 1989 Wrocław
803 Tomasz Sobczyk 1977 Wrocław MKS SIECHNICE
804 Leszek Sobolewski 1967 Wrocław
805 Rafał Socha 1986 Dębica 2XS ARCHITECTURE
806 Malgorzata Socha-Zub 1982 Wroclaw BUMWRO 2019
807 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
808 Paweł Sodo 1979 Wrocław
809 Przemek Sojka 1980 Wrocław
810 Davide Solbiati 1971 Wroclaw
811 Paulina Soluch 1992 Wrocław
812 Michał Sosiński 1992 Bukowina
813 Basia Sosnowa 1981 Wroclaw
814 Robert Sołtys 1979 Opole pozyczkiprywatne.org
815 Arkadiusz Sroczyński 1978 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
816 Maciej Środa 1988 Wrocław
817 Natalia Środa 1988 Wrocław
818 Wojtek Stachańczyk 1975 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
819 Marta Stachowiak 1974 Wroclaw Wrocław Maraton Team
820 Daniel Stańczyk 1980 Opole
821 EUGENIUSZ STANIEWSKI 1951 ZGORZELEC
822 Angelika Stanik 1994 Radomsko
823 Artur Starkowicz 1967 Kłodzko
824 Kornelia Starzec 1988 Wrocław
825 Adam Starzyk 1990 Wrocław MPWiK Wrocław
826 Urszula Staszek-Szewczyk 1977 Tyniec Mały Dolnośląskie Centrum Onkologii
827 Jakub Statuch 1990 Wałbrzych Bombardier
828 Tomasz Stawicki 1973 Kamieniec Wrocławski EFL
829 Aleksandra Stebel 1982 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
830 Anna Stęchły 1978 Radomierzyce
831 ALICJA STEFAŃSKA 1973 Wrocław BUMWRO 2019
832 Paweł Stefański 1973 Wrocław BUMWRO 2019
833 Ewa Stelmach 1975 Chojnów
834 Ewa Stelmaszak 1979 Wrocław
835 Piotr Stelmaszak 2007 Wrocław
836 SYLWIA STEMPIN 1988 KĘPNO
837 Tomek Stempniewicz 1987 Wroclaw
838 Tomasz Stępak 1981 Wrocław
839 Alicja Stępień 1994 Żagań
840 Paulina Stoparek 1991 Syców BD - Becton Dickinson
841 Alicja Strzelecka 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
842 Patryk Stulczewski 1993 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
843 Malgorzata Styblinska 1992 Wroclaw BD - Becton Dickinson
844 Tomasz Styrna 1981 Wroclaw
845 Maciej Suder 1987 Wrocław 3M Running Team
846 Wojciech Sulima 1994 Ciepłowody #poBIEGNIJzaJEZUSEM
847 AGNIESZKA SULMA 1981 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
848 Stanisław Świerk 1956 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
849 Jakub Świst 1986 Wrocław Abriss Team
850 Radosław Switalski 1982 Smolec
851 DOROTA Sypień 1971 Wrocław
852 Dorota Szadejko 1981 Wrocław
853 Anna Szadura 1970 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
854 Dorota Szafran 1980 Wrocław
855 Damian Szafran 1992 Wrocław
856 Krzysztof Szafraniec 1982 Wroclaw Lean-Tech Run
857 Marta Szafraniec 1977 Wrocław
858 Rafał Szafraniec 1975 Wrocław
859 Bożena Szaynok 1965 ramiszow kocia drużyna
860 Tomek Szaynok 1963 ramiszow kocia drużyna
861 Tymek Szaynok 2001 Ramiszow kocia drużyna
862 Faustyna Szaynok 1994 ramiszow kocia drużyna
863 Adam Szałęga 2009 Wrocław
864 Bartosz Szałęga 1983 Wroclaw
865 Agnieszka Szałęga 1977 Wrocław
866 Sabina Szałkowska 1988 Wrocław DNA Crew
867 Martyna Szczepaniak 1989 Wrocław
868 Bożena Szczepańska 1976 Opole Morsy Opole Aktywni
869 Paweł Szczepański 1981 Wrocław
870 Michał Szcześniak 1987 Wrocław
871 Michał Szczęsnowicz 1983 Oleśnica
872 Iga Szczyglewska-Mielczarek 1982 Wrocław
873 Krzysztof Szczyglewski 1957 Kłodzko
874 Agata Szerszeń 1983 Wysoki Kościół RUN WISZNIA RUN
875 Jolanta Szkolna 1971 Szewce KBS Żmigrod
876 Tomasz Szkolny 1972 Szewce Klub Biegowy Sukces Żmigród
877 Dominik Szkwarek 1982 Wrocław Bombardier
878 Mariusz Szumielewicz 1979 Wrocław Twin Peaks Team
879 Anna Szyba 1968 Wrocław
880 Andrzej Szydłowski 1959 Wrocław
881 Justyna Szymańska 1993 Wrocław
882 Martyna Szymanska 1993 Gluszyna
883 Hubert Szymczewski 2004 Wrocław Rodzina BB
884 Anna Szymczyk 1991 Wrocław
885 Julia Szymczyk 2000 Iwiny
886 Aleksandra Szyrwiel 1989 Wrocław FLOW Wrocław
887 Joanna Szyszka 1982 Wrocław
888 Grzegorz Szyszka 1978 Wrocław
889 Anna Słobodzian 1971 Wrocław
890 Anna Słobodzian-Puła 1973 Wrocław BUMWRO 2019
891 Kamila Słoń Uryasz 1984 Świdnica
892 Marcin Słowik 1984 Golasowice
893 Mirosław Tadrała 1967 Wrocław
894 Laura Tarkowska 1979 Kąty Wrocławskie
895 Daniel Terek 1991 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
896 Małgorzata Tobjasz 1970 Wrocław
897 Maciej Tobjasz 1970 Wrocław
898 Jakub Tobolski 1981 Wrocław Klub Karate Kyokushin - Wrocław
899 Łukasz Tobys 1991 Wrocław
900 Marta Todek 1982 Wrocław