Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
601 Magdalena Jarząbek 1987 Wrocław Idea Getin Leasing
602 Kinga Mazur 1974 Wrocław
603 Ewelina Cieślak 1996 Wrocław
604 Radosław Józefowicz 1989 Wrocław
605 Hanna Urban 2004 Wrocław BUMWRO 2019
606 Dominika Gałecka 1981 Wrocław
607 Adam Lewiński 1989 Wrocław
608 Malwina Kołodziej 1987 Wrocław Wrocław Marathon Team
609 Marian Droń 1964 Wrocław
610 Tomasz Sobczyk 1977 Wrocław MKS SIECHNICE
611 Joanna Borowska 1993 Wrocław
612 Dorota Błażewicz 1969 Wrocław
613 Anna Gruhn 1982 Wrocław
614 Wojtek Stachańczyk 1975 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
615 Dominika Jabłońska 1992 Wrocław
616 Marta Kühnbeck 1990 Wrocław
617 Renata Pokojowczyk 1968 Wrocław Piki & Miki
618 Joanna Płocharz 1977 Wrocław Medicsoft
619 Radosław Kida 1974 Wrocław
620 Kaja Korczowska 1979 Wrocław
621 Marcin Danielewicz 1986 Wrocław
622 Bożena Podyma 1966 Wrocław
623 Krzysztof Jaworski 1987 Wrocław
624 Rafał Dąbrowski 1991 Wrocław A TO BYŁ ON
625 Agata Pawęzowska 1990 Wrocław
626 Karol Wojtkowski 1989 Wrocław
627 Malgorzata Herman 1968 Wrocław
628 Piotrek Wójcik 1977 wrocław bsk
629 Sandra Skotarczak 1991 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
630 Aleksandra Balczewska 1995 Wrocław
631 Emilia Makaro 1984 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
632 Paweł Podlasiński 1989 Wrocław
633 Aleksandra Kupinska 1994 Wrocław BD - Becton Dickinson
634 Stanisław Wołczyński 2007 Wrocław
635 Elżbieta Kurowska 1962 Wrocław
636 Jakub Burczyński 1987 Wrocław
637 Denis Wczesny 1996 Wrocław
638 ROBERT BARANOWSKI 1971 WROCŁAW
639 Alicja Orczykowska 1996 Wrocław
640 Tomasz Jaworski 1980 Wrocław
641 Piotr Gdaniec 1981 Wrocław DNA Crew
642 Leszek Sobolewski 1967 Wrocław
643 Martyna Ziemba-Zięba 1990 Wrocław
644 Mateusz Grzegorczyk 1991 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
645 Monika Lewandowska 1980 Wrocław NOA
646 Magdalena Kozik 1987 Wrocław
647 Mariusz Zajęcki 1978 Wrocław
648 Dominik Broda 1986 Wrocław Positive Vibration
649 Dominika Hebda 1990 Wrocław Adrian Danilewicz Group
650 Patryk Czarnecki 1991 Wrocław Wrocław Marathon Team
651 Aleksandra Droń 1966 Wrocław
652 Justyna Hachoł 1981 Wrocław
653 Alina Kovalets 1999 Wrocław
654 Ela Frankowska 1982 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
655 Maciej Manikowski 1966 Wrocław
656 Mateusz Benedyk 1986 Wrocław
657 Radosław Orszewski 1980 Wrocław
658 Edyta Jurkiewicz 1975 Wrocław Piki & Miki
659 Elżbieta Hebzda 1976 Wrocław
660 Izabela Diduszko 1968 Wrocław Medicsoft
661 Aleksandra Kida 1976 Wrocław
662 Malwina Gembara 1985 Wrocław
663 Barbara Danielewicz 1991 Wrocław
664 Maria Kołecka 1987 Wrocław
665 Joanna Michałek 1990 Wrocław USP Zdrowie
666 Edyta Kopacka 1985 Wrocław Adrian Danilewicz Group
667 Lidia Golec 1978 Wrocław
668 Izabela Guzdek 1984 Wrocław NBC Sp. z o.o.
669 Paweł Dzieruk 1990 Wrocław
670 Justyna Baca 1990 Wrocław Luźna Łyda Team
671 Andrzej Makaro 1981 Wrocław
672 Katarzyna Zych-Podlasińska 1990 Wrocław
673 Robert Sikorski 1986 Wrocław BD - Becton Dickinson
674 Michał Wołczyński 1975 Wrocław
675 Paweł Grys 1988 Wrocław #Wk_Team
676 Maciej Jarecki 1985 Wrocław
677 Agata Pieprzyk 1985 Wrocław MAco Productions polonia
678 Marek Piotrowski 1984 Wrocław
679 Manuela Robak 1989 Wrocław
680 Małgorzata Całka 1993 Wrocław
681 Sylwia Kwiatkowska 1992 Wrocław Jeszcze Kawałeczek
682 Szymon Frydrych 1993 Wrocław
683 Kornelia Żukrowska 1988 Wrocław
684 Michał Zięba 1987 Wrocław
685 Anna Florek 1979 Wrocław End or fina(ł) Team
686 Martyna Mróz 1988 Wrocław
687 Małgorzata Tobjasz 1970 Wrocław
688 Andrzej Lisowski 1959 Wrocław Adrian Danilewicz Group
689 Piotr Pilecki 1954 Wrocław
690 Krzysztof Zub 1982 Wrocław BUMWRO 2019
691 Aleksander Pindral 1966 Wrocław
692 Aleksandra Rożalska 1991 Wrocław
693 ANNA NAKONECZNA 1979 wrocław
694 Joanna Drewnicka-Ogrodnik 1967 Wroclaw/Przemiłów Deviniti
695 Halina Kubczak 1978 wroclaw Dobry pomysł.
696 Andrew Jochelson 1982 Wroclaw
697 Mikołaj Owczarek 2003 Wroclaw
698 Andrii Kozynskyi 1993 Wroclaw BD - Becton Dickinson
699 Joanna Kaleta 1996 Wroclaw
700 Hemn Hussein 1991 Wroclaw