Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
601 JOANNA KROPIEWNICKA 1978 WROCŁAW
602 Joanna Kozieł 1987 Wrocław
603 Joanna Antoniak 1992 Wrocław 140minut.pl
604 Joanna Gadzińska 1961 Swidnica Świdnicka Grupa biegową
605 Joanna Jakubowska 1990 Wrocław
606 Joanna Baran 1978 Strzelin
607 Joanna Nowak 1976 Oława
608 Joanna Helman 1986 Wrocław PRO RUN WROCŁAW
609 Joanna Cholewa 1992 Wrocław Trenujznami.pl
610 Joanna Szyszka 1982 Wrocław
611 Joanna Lis 1979 Wrocław Piki & Miki
612 Joanna Ickiewicz 1976 Wrocław
613 Joanna Urban 1975 Wrocław BUMWRO 2019
614 Joanna Fudali 1981 Wilkszyn
615 Joanna Jarocka 1973 Wysoka
616 Joanna Kalinowska-Sroczyńska 1981 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
617 Joanna Drewnicka-Ogrodnik 1967 Wroclaw/Przemiłów Deviniti
618 Joanna Kurowska 1990 Wrocław
619 Joanna Czyściak 1973 Żórawina
620 Joanna Borowska 1993 Wrocław
621 Joanna Płocharz 1977 Wrocław Medicsoft
622 Joanna Kawka 1973 Wroclaw
623 Joanna Michałek 1990 Wrocław USP Zdrowie
624 Jerzy Pietrzak 1970 Wroclaw
625 Jędrzej Ceglarek 1987 Wrocław
626 Jarosław Woźniak 1993 Wrocław
627 Jarosław Altewegier 1978 Kraków
628 Jarosław Łukasiewicz 1986 Wrocław Trenujznami.pl
629 Jarosław Mularczyk 1961 Wrocław
630 JAROSŁAW ŁAZARSKI 1981 WROCŁAW WROCLAW MARATHON TEAM
631 Jarosław Wąsik 1995 Oborniki Śląskie OSP BIEGA
632 Jarosław Kic 1984 Brzeg LZS Mameluchy
633 Jarek Musiałek 1986 Oleśnica Penny Gondek Team Oleśnica
634 Janusz Bukała 1975 Otmuchów Ślęzak Team/ Otm.b
635 Janusz CZAPLIŃSKI 1960 SOBÓTKA Amator
636 Janek Mandat 1959 Oleśnica KB LUPUS Oleśnica
637 Jan Droń 2001 Wrocław
638 Jan Kibler 1983 Wrocław EFL
639 Jan Pryjda 1999 Wrocław Pobiegnij za Jezusem
640 Jan Cebula 1958 Kępno RUNNERS TEAM KĘPNO
641 JAN HAŁKA 1972 WROCŁAW Jachu
642 JAN MATEUSIAK 1959 WROCŁAW
643 Jan Vitasek 1990 Novy Knin
644 Jakub Banaszak 1988 Wrocław
645 Jakub Shokerin 2008 Wrocław
646 Jakub Marczak 1992 Wrocław
647 Jakub Kamiński 2000 Wrocław
648 Jakub Chmielowiec 1992 Świdnica
649 Jakub Świst 1986 Wrocław Abriss Team
650 Jakub Statuch 1990 Wałbrzych Bombardier
651 Jakub Bednarz 1992 Wrocław Rodzina BB
652 Jakub Radecki 1975 Wroclaw Kubutek Running Team Wrocław
653 Jakub Tobolski 1981 Wrocław Klub Karate Kyokushin - Wrocław
654 Jakub Jablonski 1990 Wrocław Ultimate Krav Maga Wrocław
655 Jakub Sierszuła 1996 Kiełczów
656 Jakub Burczyński 1987 Wrocław
657 Jakub Głuszczak 1991 Ząbkowice Śląskie ABY DO METY
658 Jagoda Smal 1994 Wrocław
659 Jagoda Iwańska 1991 Małkowice
660 Jagoda Łaba 1994 Wrocław Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
661 Jagoda Petryna 1988 Wrocław NOA
662 Jagoda Ociesa 1996 Wrocław
663 Jagna Zarzeczna-Szewczyk 1978 Kiełczówek
664 Jadwiga Oleksy 1986 Wrocław
665 Jacek Pindral 2008 Wrocław
666 Jacek Droń 1991 Wrocław
667 Jacek Cybruch 1986 Wrocław
668 Jacek Kozieł 1976 Olesnica
669 Jacek Kamyk 1985 Wroclaw
670 Jacek Owczarek 1968 Wroclaw
671 Izabela Białokryty 1986 Wrocław
672 Izabela Garaszczuk 1990 Wrocław
673 Izabela Urynowicz 1979 Krępice
674 Izabela Ząbroń 1982 Wrocław
675 Izabela Dulęba 1977 Wrocław
676 Izabela Urbańska-Krawczyk 1958 Kamieniec Wrocławski
677 Izabela Kordus 1974 Oława
678 Izabela Diduszko 1968 Wrocław Medicsoft
679 Izabela Guzdek 1984 Wrocław NBC Sp. z o.o.
680 Iza Kosarzycka 1979 Warszawa Kabaty
681 Iwona Czuchwicka 1979 Wrocław
682 Iwona Leszkiewicz 1974 wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
683 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
684 Iwona Jelonek 1976 Żerniki Wrocławskie #BROŚRO
685 Iryna Kukharuk 1992 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
686 Irena Gałkiewicz 1974 Ramiszów
687 Ines Możejko 1987 Wrocław STREFA-DOBREJ-FORMY.COM
688 Ilona Niemiec 1975 Wrocław
689 Igor Banach 1978 Długołęka EFL
690 Iga Szczyglewska-Mielczarek 1982 Wrocław
691 Ida Cieślak 1996 Środa Śląska
692 Ida Rozmarynowicz 1980 Brzeg Dolny
693 Hubert Ozimina 1977 Oborniki Śląskie ATM GRUPA S.A.
694 Hubert Szymczewski 2004 Wrocław Rodzina BB
695 Hubert Powałka 1972 wrocław
696 Honorata Nowak 1982 Wrocław
697 Henryk Koczan 1961 Wrocław
698 Hemn Hussein 1991 Wroclaw
699 Helena Maslo 1971 Bystrzyca
700 Hanna Kmieć 1996 Wrocław