Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
601 Katarzyna Bartoszewska 1981 Długołęka Wataha Grupa Treningowa
602 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni
603 Krzysztof Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
604 Monika Trzebowska 1981 Wrocław Usain Bolt Team
605 Katarzyna Górowska 1981 Wrocław
606 Joanna Kalinowska-Sroczyńska 1981 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
607 Tomasz Klupa 1980 Ząbkowice Śląskie Boni
608 Sylwia Kolaczek 1980 Wroclaw
609 Michał Giedziun 1980 Wrocław M.P.P.D.
610 Małgorzata Rusin 1980 Wrocław
611 Paweł Żebranowicz 1980 Minkowice
612 Agata Woźniak 1980 Wroclaw
613 Dorota Szafran 1980 Wrocław
614 Marcin Wojciechowski 1980 Wrocław
615 Bartek Malec 1980 OSOLIN Klub Taekwon-Do ITF
616 Karolina Mastalerz 1980 Wrocław
617 Maciej Koła 1980 Wrocław
618 Radosław Orszewski 1980 Wrocław
619 MAREK DZIUGIEŁ 1980 WROCŁAW
620 Ida Rozmarynowicz 1980 Brzeg Dolny
621 GRZEGORZ TRZEBSKI 1980 Żarów
622 Danuta Piskorowska 1980 Wrocław
623 Daniel Stańczyk 1980 Opole
624 Piotr Królikowski 1980 Wrocław BERGSON TEAM RUN
625 ALINA SERAFIN 1980 BIELAWA
626 Barbara Janus 1980 Wysoka
627 Ewa Małek 1980 Oława
628 Tomasz Jaworski 1980 Wrocław
629 Monika Lewandowska 1980 Wrocław NOA
630 Dominika Łukaszewicz 1980 Domaszczyn
631 Rafał Hossa 1980 Wołów
632 Anna Więcek 1980 Wrocław Idea Getin Leasing
633 MIRO Gudz 1980 Wrocław
634 Agnieszka Wawszczyk 1980 Wrocław
635 Przemek Sojka 1980 Wrocław
636 Wojciech Zięba 1980 Wrocław
637 Sebastian Silmanowicz 1980 Kiełczów Team Intersport
638 Dominik Kubicki 1980 Wrocław Hospicjum Bonifratrów
639 Sylwia Królikowska 1980 Wrocław
640 Hanna Naleśniak 1980 Wrocław
641 Agnieszka Lipińska 1980 Wrocław WKB Piast Wrocław
642 Iza Kosarzycka 1979 Warszawa Kabaty
643 Paweł Sodo 1979 Wrocław
644 Łukasz Lewicki 1979 Jelcz Laskowice Bombardier
645 Iwona Czuchwicka 1979 Wrocław
646 Anna Żebranowicz 1979 Minkowice
647 ANNA NAKONECZNA 1979 wrocław
648 Ewelina Kurpas 1979 Wrocław
649 Sabina Kuczyńska 1979 Wrocław
650 Katarzyna Czochara 1979 Wrocław
651 Monika Hajdas 1979 Suchy Dwór
652 Joanna Ochej 1979 Miękinia
653 Edyta Głowacka 1979 Wilkszyn MATNER RUNNING TEAM
654 Beata Wojciechowska 1979 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
655 Anita Królikowska 1979 Wrocław BERGSON TEAM RUN
656 Agnieszka Sadowska 1979 Wrocław Aga&Kaj
657 Ewa Stelmaszak 1979 Wrocław
658 Anna Haleszczuk 1979 Wrocław
659 Tomasz Burzec 1979 Wrocław
660 Katarzyna Ferkaluk 1979 Oława
661 Anna Florek 1979 Wrocław End or fina(ł) Team
662 Marcin Lizak 1979 Kąty Wrocławskie
663 Kajetan Sadowski 1979 Wrocław Aga&Kaj
664 DOROTA WACHOWSKA 1979 WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW/ KB HARCOWNIK J-L
665 Alicja Lizak 1979 Kąty Wrocławskie
666 Marcin Kosik 1979 Wrocław Medicsoft
667 Izabela Urynowicz 1979 Krępice
668 Joanna Siedlecka 1979 Oleśnica
669 Robert Sołtys 1979 Opole pozyczkiprywatne.org
670 Zbigniew Janus 1979 Wysok
671 Marcin Domagała 1979 Trzebnica Bombardier
672 Pawel FRACKIEWICZ 1979 Domasław BD - Becton Dickinson
673 Anna Kostecka 1979 Prusice
674 Kaja Korczowska 1979 Wrocław
675 Szczepan Lenart 1979 Milicz
676 Katarzyna Wolczynska 1979 Wroclaw
677 Mateusz Kruczkiewicz 1979 Wrocław KRUKI
678 Piotr Kosarzycki 1979 Warszawa Kabaty
679 Bishoy Botros 1979 Wrocław BD - Becton Dickinson
680 Norbet Baran 1979 Strzelin
681 Joanna Lis 1979 Wrocław Piki & Miki
682 Laura Tarkowska 1979 Kąty Wrocławskie
683 Magdalena Frąckowiak 1979 Wrocław
684 Mariusz Szumielewicz 1979 Wrocław Twin Peaks Team
685 Marta Kasza-Czerwińska 1979 domaszczyn
686 Agnieszka Nasiłowska 1979 WROCŁAW
687 Halina Kubczak 1978 wroclaw Dobry pomysł.
688 Ewa Baran 1978 Wrocław Wrocław Marathon Team
689 Joanna Baran 1978 Strzelin
690 Mariusz Zajęcki 1978 Wrocław
691 Arkadiusz Sroczyński 1978 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
692 Mirosława Osajda 1978 Oleśnica
693 Lidia Golec 1978 Wrocław
694 Robert Borkowski 1978 Wrocław
695 Tadeusz Kołodziej 1978 Wrocław
696 Jagna Zarzeczna-Szewczyk 1978 Kiełczówek
697 Beata Ocha 1978 Wrocław Wataha Grupa Treningowa
698 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
699 Marcin Kornaś 1978 Braszowice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
700 Olimpia Radwan 1978 Wrocław