Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
501 JAN MATEUSIAK 1959 WROCŁAW
502 Tomasz Lagowski 1989 Wrocław BD - Becton Dickinson
503 Robert Borkowski 1978 Wrocław
504 WIKTOR HAŁKA 2007 WROCŁAW Jachu
505 Aleksandra Ciukaj 1989 Wrocław
506 Krystyna Malkiewicz 1963 Wrocław
507 Tomasz Burzec 1979 Wrocław
508 Tomasz Stępak 1981 Wrocław
509 DARIA JANUKOWICZ 1991 Wrocław Idea Getin Leasing
510 Robert Groński 1976 Wrocław
511 Michal Danielak 1986 Wrocław Stukot ortalionu
512 Anna Wybraniec 1992 Wrocław
513 Maciej Urban 1975 Wrocław BUMWRO 2019
514 Barbara Kuczyńska 1976 Wrocław
515 Krzysztof Żebrowski 1989 Wrocław
516 Marek Jędrzejuk 1985 Wrocław Bombardier
517 Mikołaj Visentin 2008 Wrocław TMTeam
518 Kamila Cybulska 1982 Wrocław
519 Paweł Marcinkiewicz 1996 Wrocław Gruszki Bieguszki
520 Ryszard Chojnacki 1947 Wrocław WKB Piast Wroclaw
521 Katarzyna Nijander 1977 Wrocław
522 Jolanta Bernat 1963 Wrocław Danceland
523 PIOTR BAWEY 1987 WROCŁAW
524 Paweł Górny 2009 Wrocław BudowlaniTeam
525 Edyta Lisowska 1971 Wrocław ATM GRUPA S.A.
526 Mirosław Tadrała 1967 Wrocław
527 MAREK GADZIŃSKI 1962 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
528 Dariusz Barylski 1976 Wrocław
529 Michał Olko 1994 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
530 Julia Novikova 1997 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
531 Adam Patyński 1990 Wrocław
532 Tomasz Mirosław 1990 Wrocław
533 Michał Siekierski 1987 Wrocław
534 Anna Rybicka 1959 Wrocław
535 Adam Kozdra 1975 Wrocław
536 Dagmara Wrona 1990 Wrocław BD - Becton Dickinson
537 Marek Kiełbik 1957 Wrocław DWAMARKI
538 Joanna Kurowska 1990 Wrocław
539 Agnieszka Wawszczyk 1980 Wrocław
540 Anna Szadura 1970 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
541 Weronika Domańska 1989 Wrocław
542 Tomasz Pawelski 1984 Wrocław
543 Benjamin Horler 1977 Wrocław BD - Becton Dickinson
544 MAŁGORZATA HAŁKA 1974 WROCŁAW Jachu
545 Michał Jarząbek 1988 Wrocław
546 Lucyna Fonał 1987 Wrocław
547 Magdalena Frąckowiak 1979 Wrocław
548 Radosław Sikora 1988 Wrocław
549 Aleksandra Przygoda-Szyszka 1983 Wrocław
550 Anita Józefowicz 1989 Wrocław
551 Krzysztof Urban 2002 Wrocław BUMWRO 2019
552 Michał Hamela 1985 Wrocław
553 Agnieszka Kiersnowska 1974 Wrocław CYBER ŁANIA
554 Marcin Kuliberda 1984 Wrocław GOPR Karkonosze
555 Andrzej Kosioł 1964 Wrocław Tri Mission
556 Paweł Sanecki 1973 Wrocław Bombardier
557 Karolina Zjawin 1992 Wrocław ATM GRUPA S.A.
558 Aleksandra Kamecka 1996 Wrocław Gruszki Bieguszki
559 Barbara Skwarek 1992 Wrocław
560 Paweł Nowak 1986 Wrocław Land Rower Wrocław
561 Marek Kędziora 1958 Wrocław DANCELAND WROCŁAW
562 Jakub Tobolski 1981 Wrocław Klub Karate Kyokushin - Wrocław
563 Grzegorz Kiełczewski 1960 Wrocław
564 Szymon Piotrowski 2009 Wrocław BudowlaniTeam
565 Anna Sikora 1990 Wrocław
566 Martyna Gawłowska 1996 Wrocław
567 Eryk BORKOWSKI 2007 Wrocław Fc Wrocław
568 Ewa Stelmaszak 1979 Wrocław
569 Anna Haleszczuk 1979 Wrocław
570 Jakub Jablonski 1990 Wrocław Ultimate Krav Maga Wrocław
571 Zdzisław Florczak 1952 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
572 Anna Borkiewicz 1976 Wrocław #ruszd***krolowo
573 Tomasz Kozdra 2008 Wrocław
574 Natalia Bloch 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
575 Anna Słobodzian-Puła 1973 Wrocław BUMWRO 2019
576 Sylwia Królikowska 1980 Wrocław
577 Małgorzata Piekarz 1987 Wrocław
578 Sławomir Klecz 1971 Wrocław Gugu&Lord
579 Paulina Waleszczak 1993 Wrocław BD - Becton Dickinson
580 Kinga Wesołowska 1995 Wrocław #55team
581 Katarzyna Tubielewicz 1985 Wrocław
582 Hubert Powałka 1972 wrocław
583 Marcin Winiarski 1984 WROCŁAW
584 Mariusz Bigos 1965 Wrocław Wrocław Samo Południe
585 Arkadiusz Frąckowiak 1977 Wrocław
586 Aneta Skrobuk 1986 Wrocław
587 Magdalena Jarząbek 1987 Wrocław Idea Getin Leasing
588 Kinga Mazur 1974 Wrocław
589 Ewelina Cieślak 1996 Wrocław
590 Radosław Józefowicz 1989 Wrocław
591 Hanna Urban 2004 Wrocław BUMWRO 2019
592 Dominika Gałecka 1981 Wrocław
593 Adam Lewiński 1989 Wrocław
594 Malwina Kołodziej 1987 Wrocław Wrocław Marathon Team
595 Marian Droń 1964 Wrocław
596 Tomasz Sobczyk 1977 Wrocław MKS SIECHNICE
597 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław
598 Anna Wilczyńska 1983 Wrocław
599 Beata Wojciechowska 1979 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
600 Mateusz Makedoński 2004 Wrocław