Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
501 Bartłomiej Białuch 1995 Kielce
502 Bożena Podyma 1966 Wrocław
503 Paweł Podlasiński 1989 Wrocław
504 Alicja Orczykowska 1996 Wrocław
505 Magdalena Kozik 1987 Wrocław
506 Aleksandra Gąsior 1988 Wroclaw
507 Bartosz Szałęga 1983 Wroclaw
508 Denis Wczesny 1996 Wrocław
509 Dawid Amanowicz 1996 Trzebnica
510 Justyna Hachoł 1981 Wrocław
511 Malgorzata Herman 1968 Wrocław
512 Elżbieta Kurowska 1962 Wrocław
513 Beata Dębska 1981 Oleśnica
514 Agata Woźniak 1980 Wroclaw
515 Karol Wojtkowski 1989 Wrocław
516 Leszek Sobolewski 1967 Wrocław
517 Dominika Jabłońska 1992 Wrocław
518 Krzysztof Jaworski 1987 Wrocław
519 Dorota Wojtaś 1984 Chrząstawa Mała
520 Tomasz Jaworski 1980 Wrocław
521 Elżbieta Kromer 1972 Gdańsk
522 Dorota Błażewicz 1969 Wrocław
523 Kaja Korczowska 1979 Wrocław
524 Aleksandra Balczewska 1995 Wrocław
525 ROBERT BARANOWSKI 1971 WROCŁAW
526 Joanna Czyściak 1973 Żórawina
527 Kacper Rozłąkowski 2004 SMOLEC
528 Grzegorz Bryda 1970 Brzeg
529 Martyna Ziemba-Zięba 1990 Wrocław
530 Bogdan Kurzawiński 1988 Miłoszyce
531 Sylwia Ozga-Kobiałka 1974 Iwiny
532 Marta Kühnbeck 1990 Wrocław
533 Mariusz Zajęcki 1978 Wrocław
534 Anna Gruhn 1982 Wrocław
535 Marcin Danielewicz 1986 Wrocław
536 Joanna Borowska 1993 Wrocław
537 Radosław Kida 1974 Wrocław
538 Jakub Burczyński 1987 Wrocław
539 Aleksandra Droń 1966 Wrocław
540 Aleksander Pindral 1966 Wrocław
541 Bernadetta Kotowicz 1971 Kędzierzyn-Koźle
542 Michał Wołczyński 1975 Wrocław
543 Radosław Orszewski 1980 Wrocław
544 Katarzyna Zych-Podlasińska 1990 Wrocław
545 Martyna Mróz 1988 Wrocław
546 Manuela Robak 1989 Wrocław
547 ANNA NAKONECZNA 1979 wrocław
548 Paulina Dębska 2007 Oleśnica
549 Aleksandra Rożalska 1991 Wrocław
550 Agnieszka Garbacz 1977 Karwiany
551 Szymon Frydrych 1993 Wrocław
552 Piotr Pilecki 1954 Wrocław
553 Maria Kołecka 1987 Wrocław
554 Marcin Kubiak 1993 Koźminek
555 Maria Kwarciak 1965 Brzeg
556 Małgorzata Tobjasz 1970 Wrocław
557 Maciej Manikowski 1966 Wrocław
558 Malwina Gembara 1985 Wrocław
559 Michał Gronowski 1993 Wrocław, pow. Wrocław
560 Marek Jaroszek 1986 Wroclaw
561 Ala Rozłąkowska 2001 SMOLEC
562 Paweł Dzieruk 1990 Wrocław
563 Marek Piotrowski 1984 Wrocław
564 Michał Zięba 1987 Wrocław
565 Kamila Słoń Uryasz 1984 Świdnica
566 Lidia Golec 1978 Wrocław
567 Maciej Jarecki 1985 Wrocław
568 Kornelia Żukrowska 1988 Wrocław
569 Joanna Kawka 1973 Wroclaw
570 Izabela Kordus 1974 Oława
571 Mateusz Benedyk 1986 Wrocław
572 Barbara Danielewicz 1991 Wrocław
573 Andrzej Makaro 1981 Wrocław
574 Małgorzata Całka 1993 Wrocław
575 Alina Kovalets 1999 Wrocław
576 Aleksandra Kida 1976 Wrocław
577 Jacek Owczarek 1968 Wroclaw
578 Elżbieta Hebzda 1976 Wrocław
579 Jacek Pindral 2008 Wrocław
580 Marta Todek 1982 Wrocław
581 Barbara Iwanik 1987 Wrocław
582 Marek Czuchwicki 1976 Wrocław
583 Dorota Szadejko 1981 Wrocław
584 Maciej Głowacki 1969 Włocławek
585 Beata Machalska 1964 Wrocław
586 Katarzyna Janczyńska 1989 Wrocław
587 Beata Roga 1996 Wrocław
588 Daniel Stańczyk 1980 Opole
589 Przemek Sojka 1980 Wrocław
590 Krzysztof Szczyglewski 1957 Kłodzko
591 Katarzyna Czekierda 1976 Wrocław
592 Jarosław Woźniak 1993 Wrocław
593 Jakub Banaszak 1988 Wrocław
594 Małgorzata Knopek 1981 Wrocław
595 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra
596 Roman Kurowski 1964 Wrocław
597 Agnieszka Wysocka 1990 Wrocław
598 Zdzisław Iwanicki 1936 Wrocław
599 Magda Kurowska 1977 Wrocław
600 Grzegorz Garbacz 1976 Karwiany