Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
201 Alicja Stępień 1994 Żagań
202 Tomasz Stępak 1981 Wrocław
203 Tomek Stempniewicz 1987 Wroclaw
204 SYLWIA STEMPIN 1988 KĘPNO
205 Ewa Stelmaszak 1979 Wrocław
206 Piotr Stelmaszak 2007 Wrocław
207 Ewa Stelmach 1975 Chojnów
208 Paweł Stefański 1973 Wrocław BUMWRO 2019
209 ALICJA STEFAŃSKA 1973 Wrocław BUMWRO 2019
210 Anna Stęchły 1978 Radomierzyce
211 Aleksandra Stebel 1982 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
212 Tomasz Stawicki 1973 Kamieniec Wrocławski EFL
213 Jakub Statuch 1990 Wałbrzych Bombardier
214 Urszula Staszek-Szewczyk 1977 Tyniec Mały Dolnośląskie Centrum Onkologii
215 Adam Starzyk 1990 Wrocław MPWiK Wrocław
216 Kornelia Starzec 1988 Wrocław
217 Artur Starkowicz 1967 Kłodzko
218 Angelika Stanik 1994 Radomsko
219 EUGENIUSZ STANIEWSKI 1951 ZGORZELEC
220 Daniel Stańczyk 1980 Opole
221 Marta Stachowiak 1974 Wroclaw Wrocław Maraton Team
222 Wojtek Stachańczyk 1975 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
223 Maciej Środa 1988 Wrocław
224 Natalia Środa 1988 Wrocław
225 Arkadiusz Sroczyński 1978 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
226 Robert Sołtys 1979 Opole pozyczkiprywatne.org
227 Basia Sosnowa 1981 Wroclaw
228 Michał Sosiński 1992 Bukowina
229 Paulina Soluch 1992 Wrocław
230 Davide Solbiati 1971 Wroclaw
231 Przemek Sojka 1980 Wrocław
232 Paweł Sodo 1979 Wrocław
233 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
234 Malgorzata Socha-Zub 1982 Wroclaw BUMWRO 2019
235 Rafał Socha 1986 Dębica 2XS ARCHITECTURE
236 Leszek Sobolewski 1967 Wrocław
237 Tomasz Sobczyk 1977 Wrocław MKS SIECHNICE
238 Anna Smyk 1989 Wrocław
239 Karolina Smolarczyk 1998 Wrocław
240 Anna Smolana-Frycz 1975 Wrocław
241 Jagoda Smal 1994 Wrocław
242 Wojciech ślusarski 1981 Wrocław
243 Marcin Ślizowski 1991 Oleśnica
244 Grzegorz Skwarek 1983 Wrocław Abriss Team
245 Barbara Skwarek 1992 Wrocław
246 Anna Skurnica 1987 Wrocław
247 Anna Skudlarska 1975 Wrocław DNA Crew
248 Artur Skrzypczyk 1984 Iwiny pozyczkiprywatne.org
249 Michał Skrzek 1997 Wrocław
250 Aneta Skrobuk 1986 Wrocław
251 Justyna Skowrońska 1995 Wrocław
252 Sandra Skotarczak 1991 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
253 Anna Skoracka 1992 Wrocław Run Vegan!
254 Katarzyna Skiemisz 1972 Jelenia Góra -
255 Małgorzata Skibińska 1984 Wrocław
256 Sebastian Silmanowicz 1980 Kiełczów Team Intersport
257 Robert Sikorski 1986 Wrocław BD - Becton Dickinson
258 Julia Sikora 2003 Wrocław MKS PARASOL WROCŁAW
259 Anna Sikora 1990 Wrocław
260 Radosław Sikora 1988 Wrocław
261 Jakub Sierszuła 1996 Kiełczów
262 Łukasz Siembiot 1982 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
263 Michał Siekierski 1987 Wrocław
264 Joanna Siedlecka 1979 Oleśnica
265 ANNA SIEBIELEC 1971 GARNCARSKO KORFF TEAM
266 Jakub Shokerin 2008 Wrocław
267 Ewa Sewerniak 1975 Brzezia Łąka
268 Ewa Serafinowicz 1970 Wrocław
269 Paweł Serafinowicz 1969 Wrocław
270 ALINA SERAFIN 1980 BIELAWA
271 Piotr Sędzik 1994 Wrocław Applover Running Club
272 Tomasz Sebzda 1984 Wrocław
273 Natalia Ścisłowska 1988 Wrocław
274 Agnieszka Scholz 1985 Wrocław
275 Sebastiano Scandolara 1988 Wroclaw DNA Crew
276 Piotr Sawicz 1983 Wrocław
277 Damian Sawicki 1992 Siechnice
278 Justyna Sas 1983 Oława
279 Paweł Sanecki 1973 Wrocław Bombardier
280 Adam Samuel 1967 Wrocław
281 Maksym Salitra 2003 Wrocław FC Ja
282 Krzysztof Salitra 1968 Wrocław FC Ja
283 Agnieszka Salamon 1990 Wrocław
284 Kajetan Sadowski 1979 Wrocław Aga&Kaj
285 Agnieszka Sadowska 1979 Wrocław Aga&Kaj
286 Ewa Sadkowska 1984 Wrocław ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
287 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław
288 Bartłomiej Rzepecki 1988 Wrocław Elektrony Walencyjne
289 Aleksander Rybicki 1988 Brzeg Dolny Służba Więzienna
290 Anna Rybicka 1959 Wrocław
291 Katarzyna Rutkowska 1987 Wroclaw
292 Małgorzata Rusin 1980 Wrocław
293 Piotr Rozłąkowski 1974 Smolec
294 Kacper Rozłąkowski 2004 SMOLEC
295 Ala Rozłąkowska 2001 SMOLEC
296 Joanna Różyczka 1981 Serwitut
297 Sławomir Różycki 1975 Wrocław
298 Oskar Różycki 2006 Wrocław
299 Ida Rozmarynowicz 1980 Brzeg Dolny
300 Aleksandra Rożalska 1991 Wrocław