Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
201 Tomasz Żmuda 1995 Pakoslawice
202 Agnieszka Lach 1974 Wrocław
203 Alicja Białobłocka 1984 Wrocław
204 Renata Kruszewska 1972 Wrocław
205 Martyna Szymanska 1993 Gluszyna
206 Wacław Kowalski 1975 Wrocław
207 Krzysztof Duliński 1969 Wrocław
208 Marta Szafraniec 1977 Wrocław
209 Andrzej Masło 1972 Bystrzyca
210 Magdalena Wrońska 1988 Wrocław
211 Ewa Serafinowicz 1970 Wrocław
212 Małgorzata Zając 1970 Wrocław
213 Anna Heine 1962 Wrocław
214 Dawid Ratajczyk 1989 Wroclaw
215 Monika Fiet 1982 Wrocław
216 Dominika Łukaszewicz 1980 Domaszczyn
217 Karolina Dębska 2004 Oleśnica
218 Grzegorz Graniczkowski 1972 Wrocław
219 Paweł Szczepański 1981 Wrocław
220 Piotr Adamski 1992 Wrocław
221 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI 1977 WROCŁAW
222 Magdalena Chodorek 1993 Wrocław
223 Michał Sosiński 1992 Bukowina
224 Małgorzata Kaszczyszyn 1966 Wrocław
225 Izabela Urynowicz 1979 Krępice
226 Michał Szczęsnowicz 1983 Oleśnica
227 JOANNA KROPIEWNICKA 1978 WROCŁAW
228 Karolina Mastalerz 1980 Wrocław
229 Filip Lebek 1992 Wrocław
230 Agnieszka Scholz 1985 Wrocław
231 Anna Szyba 1968 Wrocław
232 Piotr Nawrot 2002 Oława
233 Paweł Żebranowicz 1980 Minkowice
234 Wojciech Jodłowski 1967 Wrocław
235 Olga Jadach 1994 Wrocław
236 Domminika Hładik 2002 Sulęcin
237 Wojciech Kowalczyk 1997 Wrocław
238 Joanna Woźniak 1984 Twardogóra
239 Maja Osajda 2005 Oleśnica
240 Marcin Słowik 1984 Golasowice
241 Ewelina Kurpas 1979 Wrocław
242 Anna Bednarz 1971 Oleśnica
243 Małgorzata Skibińska 1984 Wrocław
244 Dominika Kościelak 1999 Opole
245 Aleksandra Marek 1989 Dankowice
246 MONIKA WĘTRYS 1985 WROCŁAW
247 Paweł Zieleń 1994 zgorzelec
248 Roksana Obuchowska-Waślicka 1991 Wrocław
249 Tomasz Rodkiewicz 1971 Wrocław
250 Rafał Szafraniec 1975 Wrocław
251 Maria Masło 2002 Bystrzyca
252 Malwina Ksztoń 1990 Wrocław
253 Paweł Serafinowicz 1969 Wrocław
254 Elżbieta Wańczyk 1986 Wrocław
255 Joanna Kozieł 1987 Wrocław
256 MIECZYSŁAW WOJDYŁA 1964 WROCŁAW
257 Sławomir Różycki 1975 Wrocław
258 Antoni Felczyński 2002 Wrocław
259 Wojciech Zięba 1980 Wrocław
260 DOROTA Sypień 1971 Wrocław
261 Tomasz Muszyński 1976 Wrocław
262 Olga Jadach 1987 Wrocław
263 Zbigniew Możejko 1969 Wrocław
264 Mateusz Wyrzykowski 1989 Oborniki Śląskie
265 Magdalena Jaworska 1975 Wrocław
266 Honorata Nowak 1982 Wrocław
267 Paweł Wieczyński 1984 Wrocław
268 Anna Laskowska 1990 Wroclaw
269 Norbet Baran 1979 Strzelin
270 Sylwia Hładik 2004 Sulęcin
271 Michał Skrzek 1997 Wrocław
272 Magdalena Pawluś 1989 Żary
273 Tomasz Laskowski 1992 Wrocław
274 Magdalena Kowacka 1990 Wrocław
275 Wojciech Kiełek 1987 Wrocław
276 Kalina Chlebowicz 1986 Bolesławiec
277 Bartłomiej Krawczyszyn 1983 Wrocław
278 Piotr Dobromilski 1978 Wrocław
279 Anna Słobodzian 1971 Wrocław
280 Marcin Ślizowski 1991 Oleśnica
281 Celina Zioła 1978 Brzeg Dolny
282 Monika Parfeniuk 1986 Wrocław
283 Jagoda Ociesa 1996 Wrocław
284 DARIUSZ WĘTRYS 1985 WROCŁAW
285 Bartłomiej Żak 1974 Wrocław
286 Marta Lenart 1994 Wrocław
287 Andrzej Szydłowski 1959 Wrocław
288 Małgorzata Kłepo 1982 Wrocław
289 Danuta Rodkiewicz 1971 Wrocław
290 Helena Maslo 1971 Bystrzyca
291 Izabela Ząbroń 1982 Wrocław
292 Barbara Frączek 1989 Wrocław
293 Michał Kowalów 2006 Wrocław
294 Oskar Różycki 2006 Wrocław
295 Ewelina Kędzia 1990 Wrocław
296 Damian Zięba 1987 Wrocław
297 Daria Kaczor 1981 Chrząstawa Mała
298 Tomasz Sebzda 1984 Wrocław
299 Rafał Hossa 1980 Wołów
300 Paulina Biniek 1998 Wrocław