Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Renata Pokojowczyk 1968 Wrocław Piki & Miki
102 Zbigniew Iwańczuk 1969 Wrocław
103 Paweł Hałas 1969 Wrocław San Escobar Team
104 Zbigniew Możejko 1969 Wrocław
105 Renata Pruchnicka 1969 Kępno
106 Piotr Galewski 1969 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
107 Maciej Głowacki 1969 Włocławek
108 Krzysztof Duliński 1969 Wrocław
109 MAREK FEDORCZUK 1969 Kunice Matner Running Team/ Fitness Piekary Legnica
110 Robert Cudniewicz 1969 Kępno
111 Feliks Błaszczyk 1969 Wrocław
112 Dorota Błażewicz 1969 Wrocław
113 Paweł Serafinowicz 1969 Wrocław
114 Joanna Grudzińska 1970 BRZEG
115 Mariusz Ociesa 1970 Wrocław Old Pistoleros
116 Grzegorz Bryda 1970 Brzeg
117 Maciej Wesołowski 1970 Wrocław
118 Ewa Serafinowicz 1970 Wrocław
119 Małgorzata Tobjasz 1970 Wrocław
120 Anna Szadura 1970 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
121 Anna Karolewicz 1970 Brzeg Łaziki/Morsy Brzeg
122 Adam Nolbert 1970 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
123 Monika Wójcik-Bednarz 1970 Rogów Opolski
124 Maciej Tobjasz 1970 Wrocław
125 Anna Pasierb 1970 Wrocław
126 Katarzyna Bytner 1970 wrocław mdlz
127 Jerzy Pietrzak 1970 Wroclaw
128 Barbara Zielińska-Woźnica 1970 Wilczyce Wróg sportu
129 Dariusz Wysokiński 1970 Wrocław Marathon Team
130 Agnieszka Fedyk 1970 Wrocław
131 Małgorzata Zając 1970 Wrocław
132 Danuta Rodkiewicz 1971 Wrocław
133 Dorota Bryda 1971 Brzeg Eurodent Łosiów
134 Ryszard Gronowicz 1971 Łódź
135 Anna Krzyszowska-Kamińska 1971 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
136 Anna Bednarz 1971 Oleśnica
137 Bernadetta Kotowicz 1971 Kędzierzyn-Koźle
138 Edyta Lisowska 1971 Wrocław ATM GRUPA S.A.
139 Piotr Chorąży 1971 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
140 ANNA SIEBIELEC 1971 GARNCARSKO KORFF TEAM
141 Sławomir Klecz 1971 Wrocław Gugu&Lord
142 Jolanta Szkolna 1971 Szewce KBS Żmigrod
143 ROBERT BARANOWSKI 1971 WROCŁAW
144 Anna Słobodzian 1971 Wrocław
145 Alina Jarosz 1971 Wrocław
146 Agnieszka Musiał 1971 Wrocław
147 Anna Mielnik 1971 Oława
148 Anna Krysiuk 1971 Brzeg
149 DARIUSZ NIETREBA 1971 TRZEBNICA
150 Tomasz Rodkiewicz 1971 Wrocław
151 Anetta Kirszak 1971 Wrocław Slow Jogging Wrocław
152 DOROTA Sypień 1971 Wrocław
153 Helena Maslo 1971 Bystrzyca
154 Davide Solbiati 1971 Wroclaw
155 MAŁGORZATA KOWALSKA 1971 Jelcz-Laskowice Ronal Polska Sp z o.o
156 Urszula Wesołowska 1971 Wrocław
157 Anna Olchawa 1971 Wrocław
158 Leszek Lesinski 1972 Opole Morsy Opole Aktywni
159 Andrzej Masło 1972 Bystrzyca
160 Ela Pindral 1972 Wrocław
161 Tomasz Koprowski 1972 Oława Nordiki
162 TOMASZ POKORNY 1972 WROCŁAW
163 Bogdan Matkowski 1972 Wrocław żaden
164 Marek Kamiński 1972 Wrocław
165 Elżbieta Kromer 1972 Gdańsk
166 JAN HAŁKA 1972 WROCŁAW Jachu
167 Renata Kruszewska 1972 Wrocław
168 Piotr Fielek 1972 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
169 Hubert Powałka 1972 wrocław
170 Katarzyna Skiemisz 1972 Jelenia Góra -
171 Artur Kowalów 1972 Wrocław
172 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra
173 Piotr Bienkiewicz 1972 Sułów
174 Katarzyna Ptaszek 1972 Wrocław
175 Monika Hernik-Oko 1972 Smolec
176 Grzegorz Graniczkowski 1972 Wrocław
177 Tomasz Szkolny 1972 Szewce Klub Biegowy Sukces Żmigród
178 Wiesława Kwaśniewska 1973 Wrocław
179 Ryszard Rodewald 1973 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
180 Piotr Adam 1973 Żerniki Wrocławskie WROCLAW MARATHON TEAM
181 Anna Słobodzian-Puła 1973 Wrocław BUMWRO 2019
182 Aleksandra Mallick 1973 Wroclaw
183 Joanna Nyczak 1973 Wrocław
184 Anna Łozińska 1973 Opole
185 Wojciech Lemiowski 1973 Ratowice KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
186 Robert Winiarski 1973 Kiełczów
187 Joanna Czyściak 1973 Żórawina
188 Paweł Fidelak 1973 Wrocław
189 Tomasz Mydłowski 1973 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
190 Łukasz Kamiński 1973 Wrocław
191 Piotr Chodorski 1973 Wrocław WKB Piast Wroclaw
192 Katarzyna Fedorczuk 1973 Legnica MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA
193 Joanna Jarocka 1973 Wysoka
194 Krzysztof Czyściak 1973 Żórawina
195 Krystian Puła 1973 Wrocław BUMWRO 2019
196 Agnieszka Ratajewska 1973 Wrocław
197 ALICJA STEFAŃSKA 1973 Wrocław BUMWRO 2019
198 Anna Makarewicz 1973 Wrocław NOA
199 Paweł Sanecki 1973 Wrocław Bombardier
200 Paweł Stefański 1973 Wrocław BUMWRO 2019