Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Piotr Cichoracki 1975 Wrocław
102 Olgierd Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
103 Kamil Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
104 Katarzyna Cieśla 1993 Wrocław
105 Ewelina Cieślak 1996 Wrocław
106 Ida Cieślak 1996 Środa Śląska
107 DARIA CISICKA 1987 Namysłów Patole
108 Kalina Ciszewska 1982 Wrocław Klemens team
109 Aleksandra Ciukaj 1989 Wrocław
110 Robert Cudniewicz 1969 Kępno
111 Damian Cwynar 1995 Wrocław Night Runners Wrocław
112 Tomasz Cyborowski 1981 Wrocław
113 Jacek Cybruch 1986 Wrocław
114 Kamila Cybulska 1982 Wrocław
115 Paulina Cyrankowska 1993 Wołów
116 Damian Cyrankowski 1989 Wołów
117 Janusz CZAPLIŃSKI 1960 SOBÓTKA Amator
118 Dawid Czarnecki 1991 Wrocław
119 Patryk Czarnecki 1991 Wrocław Wrocław Marathon Team
120 Paweł Czarny 1975 Wrocław Harpagan ZG
121 Magdalena Czekaj 1998 Wroclaw #poBIEGNIJzaJEZUSEM
122 Katarzyna Czekierda 1976 Wrocław
123 Klaudia Czerwinska 1996 Dobroszów Oleśnicki BD - Becton Dickinson
124 Katarzyna Czochara 1979 Wrocław
125 Mikołaj Czuba 2006 Wrocław bieganie zBliża
126 Iwona Czuchwicka 1979 Wrocław
127 Bartosz Czuchwicki 2006 Wrocław
128 Marek Czuchwicki 1976 Wrocław
129 Robert Czupryniak 1994 Zieleniewo Politechnika Wrocławska
130 Krzysztof Czyściak 1973 Żórawina
131 Joanna Czyściak 1973 Żórawina
132 Rafał Dąbrowski 1991 Wrocław A TO BYŁ ON
133 Katarzyna Danielak 1989 Żary Team Danlak
134 Krzysztof Danielak 1960 Żary Team Danlak
135 Michal Danielak 1986 Wrocław Stukot ortalionu
136 Marcin Danielewicz 1986 Wrocław
137 Barbara Danielewicz 1991 Wrocław
138 Ewelina Dankowska 1981 Wąsosz Endorfiny Wasosz
139 Bartosz Dankowski 1984 Wąsosz Endorfiny Wasosz
140 Karolina Dębska 2004 Oleśnica
141 Beata Dębska 1981 Oleśnica
142 Paulina Dębska 2007 Oleśnica
143 Izabela Diduszko 1968 Wrocław Medicsoft
144 Aleksandra Dobaczewska 1987 Wrocław DNA Crew
145 Piotr Dobromilski 1978 Wrocław
146 Anna Dobrowolska 1976 Marcinkowice ATM GRUPA S.A.
147 Marcin Domagała 1979 Trzebnica Bombardier
148 Weronika Domańska 1989 Wrocław
149 Katarzyna Dończyk-Karsznia 1975 Wrocław
150 WIOLETTA DOROCIAK 1974 WILKÓW DOROCIAK TEAM
151 Wojciech Doroszkiewicz 1976 Wrocław BudowlaniTeam
152 Krzysztof Drab 2004 Wrocław
153 Michal Drapikowski 1986 Wroclaw
154 Joanna Drewnicka-Ogrodnik 1967 Wroclaw/Przemiłów Deviniti
155 Jacek Droń 1991 Wrocław
156 Jan Droń 2001 Wrocław
157 Marian Droń 1964 Wrocław
158 Aleksandra Droń 1966 Wrocław
159 Agnieszka Drozd 1977 Wrocław
160 Krzysztof Dróżdż 1984 Wrocław
161 Szymon Drwal 1977 Brzezia Łąka
162 Miłosz Drwal 2007 Brzezia Łąka
163 Katarzyna Drzewińska 1989 Wrocław
164 Paweł Duda 1985 Wrocław
165 Witold Dudek 1973 Oleśnica Cała Oleśnica Biega
166 Adrianna Dudek 1977 Siechnice Adrian Danilewicz Group
167 Izabela Dulęba 1977 Wrocław
168 Krzysztof Duliński 1969 Wrocław
169 Elena Dunin-Barkowska 1985 Wrocław Scandic Wrocław
170 Patrycja Dwojak 1994 Wrocław
171 Bożena Dyjak 1963 Wrocław
172 Paweł Dzieruk 1990 Wrocław
173 MAREK DZIUGIEŁ 1980 WROCŁAW
174 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra
175 Katarzyna Fedorczuk 1973 Legnica MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA
176 MAREK FEDORCZUK 1969 Kunice Matner Running Team/ Fitness Piekary Legnica
177 Agnieszka Fedyk 1970 Wrocław
178 Antoni Felczyński 2002 Wrocław
179 Anna Feliszek 1974 Radwanice End or fina(ł) Team
180 Katarzyna Ferkaluk 1979 Oława
181 Paweł Ferkaluk 1976 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
182 Paweł Fidelak 1973 Wrocław
183 Piotr Fielek 1972 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
184 Monika Fiet 1982 Wrocław
185 PAWEŁ FLANK 1974 SIECHNICE
186 Zdzisław Florczak 1952 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
187 Katarzyna Florek 1988 Wrocław
188 Anna Florek 1979 Wrocław End or fina(ł) Team
189 Lucyna Fonał 1987 Wrocław
190 Mariusz Foryś 1987 Kryniczno Bombardier
191 Pawel FRACKIEWICZ 1979 Domasław BD - Becton Dickinson
192 Magdalena Frąckowiak 1979 Wrocław
193 Arkadiusz Frąckowiak 1977 Wrocław
194 Dawid Frączek 1991 Wrocław ATM GRUPA S.A.
195 Barbara Frączek 1989 Wrocław
196 Ela Frankowska 1982 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
197 Karolina Frydel 1997 Wrocław Gruszki Bieguszki
198 Szymon Frydrych 1993 Wrocław
199 Joanna Fudali 1981 Wilkszyn
200 Aleksandra Fuławka 1991 Wrocław 2XS ARCHITECTURE