Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
901 Anna Heine 1962 Wrocław
902 Anna Szyba 1968 Wrocław
903 Anna Bednarz 1971 Oleśnica
904 Anna Ogrodnik 1983 Wrocław Scandic Wrocław
905 Anna Korgól 1983 Rogoż RUN WISZNIA RUN
906 Anna Laskowska 1990 Wroclaw
907 Anna Malczewska 1978 Gliwice Malczusia Team
908 Anna Słobodzian 1971 Wrocław
909 Anna Komarnicka 1984 Wrocław
910 ANNA MATEUSIAK 1985 WROCŁAW
911 Anna Pasierb 1970 Wrocław
912 Anna Krzyszowska-Kamińska 1971 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
913 Anna Janiczek 1998 Wrocław
914 Anna Krysiuk 1971 Brzeg
915 Anna Piszczałka 1987 Wrocław
916 Anna Więcek 1980 Wrocław Idea Getin Leasing
917 Anna Krakowska 1985 Wrocław
918 Anna Dobrowolska 1976 Marcinkowice ATM GRUPA S.A.
919 Anna Brysz 1991 Radwanice
920 Anna Wieczyńska 1988 Wrocław
921 Anna Wybraniec 1992 Wrocław
922 Anna Haleszczuk 1979 Wrocław
923 Anna Rybicka 1959 Wrocław
924 Anna Szadura 1970 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
925 Anna Sikora 1990 Wrocław
926 Anna Borkiewicz 1976 Wrocław #ruszd***krolowo
927 ANNA SIEBIELEC 1971 GARNCARSKO KORFF TEAM
928 Anna Słobodzian-Puła 1973 Wrocław BUMWRO 2019
929 Anna Feliszek 1974 Radwanice End or fina(ł) Team
930 Anna Wilczyńska 1983 Wrocław
931 Anna Gruhn 1982 Wrocław
932 Anna Florek 1979 Wrocław End or fina(ł) Team
933 ANNA NAKONECZNA 1979 wrocław
934 Anita Królikowska 1979 Wrocław BERGSON TEAM RUN
935 Anita Chryplewicz 1981 Wrocław
936 Anita Ptak 1985 Wrocław Ptaki team
937 Anita Józefowicz 1989 Wrocław
938 Angelika Stanik 1994 Radomsko
939 Angelika Wasilewska 1988 Kobierzyce Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
940 Anetta Kirszak 1971 Wrocław Slow Jogging Wrocław
941 Aneta Jakubik 1988 Kuropatnik
942 Aneta Skrobuk 1986 Wrocław
943 Andzelina Pomian 1997 Złocieniec AWL WROCŁAW
944 Andrzej Pytel 1962 Wrocław Dozamel Solidarnosc
945 Andrzej Łobodziński 1985 Wrocław
946 Andrzej Masło 1972 Bystrzyca
947 Andrzej Szydłowski 1959 Wrocław
948 Andrzej Kosioł 1964 Wrocław Tri Mission
949 Andrzej Gęgała 1961 Gajków
950 Andrzej Makaro 1981 Wrocław
951 Andrzej Lisowski 1959 Wrocław Adrian Danilewicz Group
952 Andrii Kozynskyi 1993 Wroclaw BD - Becton Dickinson
953 Andrii Bilyk 1982 Wrocław DNA Crew
954 Andrew Jochelson 1982 Wroclaw
955 ALINA SERAFIN 1980 BIELAWA
956 Alina Krasnosielska 1977 Wrocław
957 Alina Jarosz 1971 Wrocław
958 Alina Kovalets 1999 Wrocław
959 ALICJA STEFAŃSKA 1973 Wrocław BUMWRO 2019
960 Alicja Lizak 1979 Kąty Wrocławskie
961 Alicja Matusiak 1984 WROCŁAW
962 Alicja Pichlak 1992 Wrocław
963 Alicja Pużyńska 1975 Wrocław MAXIMUS Wrocław Boxing Klub
964 Alicja Cały 1987 WROCŁAW
965 Alicja Białobłocka 1984 Wrocław
966 Alicja Strzelecka 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
967 Alicja Stępień 1994 Żagań
968 Alicja Orczykowska 1996 Wrocław
969 Aleksandra Dobaczewska 1987 Wrocław DNA Crew
970 Aleksandra Gumkowska 1989 Wrocław
971 Aleksandra Karczmarska 1994 Wrocław
972 Aleksandra Osińska 1982 Wrocław
973 Aleksandra Mallick 1973 Wroclaw
974 Aleksandra Kołsut 1981 Wrocław
975 Aleksandra Borodynko 1992 Wrocław
976 Aleksandra Nowacka 1976 Wrocław Adrian Danilewicz Group
977 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
978 Aleksandra Marek 1989 Dankowice
979 Aleksandra Fuławka 1991 Wrocław 2XS ARCHITECTURE
980 Aleksandra Lenart 1990 Wrocław
981 Aleksandra Szyrwiel 1989 Wrocław FLOW Wrocław
982 Aleksandra Stebel 1982 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
983 Aleksandra Ciukaj 1989 Wrocław
984 Aleksandra Leniart 1987 Radwanice
985 Aleksandra Przygoda-Szyszka 1983 Wrocław
986 Aleksandra Kamecka 1996 Wrocław Gruszki Bieguszki
987 Aleksandra Balczewska 1995 Wrocław
988 Aleksandra Kupinska 1994 Wrocław BD - Becton Dickinson
989 Aleksandra Droń 1966 Wrocław
990 Aleksandra Gąsior 1988 Wroclaw
991 Aleksandra Rożalska 1991 Wrocław
992 Aleksandra Kida 1976 Wrocław
993 Aleksander Wroński 1988 Wrocław
994 Aleksander Błachut 1987 Wrocław
995 Aleksander Rybicki 1988 Brzeg Dolny Służba Więzienna
996 Aleksander Pindral 1966 Wrocław
997 Ala Rozłąkowska 2001 SMOLEC
998 Agnieszka Kopiasz 1991 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
999 Agnieszka Wysocka 1990 Wrocław
1000 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra