Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
901 Miriam Młynarczyk 1993 Wroclaw
902 Marta Olejnik 1993 Wrocław
903 Zuzanna Borówka 1993 Wrocław DNA Crew
904 Joanna Borowska 1993 Wrocław
905 Patrycja Wittenbeck 1993 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
906 Katarzyna Cieśla 1993 Wrocław
907 Magda Witkowska 1994 oborniki slaskie VOLVO POLSKA
908 Patrycja Dwojak 1994 Wrocław
909 Aleksandra Karczmarska 1994 Wrocław
910 Jagoda Łaba 1994 Wrocław Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
911 Wojciech Sulima 1994 Ciepłowody #poBIEGNIJzaJEZUSEM
912 Jagoda Smal 1994 Wrocław
913 Karolina Woźniczka 1994 Wrocław
914 Ewelina Gawłowska 1994 Zielona Góra
915 Angelika Stanik 1994 Radomsko
916 Aleksandra Kupinska 1994 Wrocław BD - Becton Dickinson
917 Faustyna Szaynok 1994 ramiszow kocia drużyna
918 Mateusz Janecki 1994 Wrocław Bziegacze
919 Alicja Stępień 1994 Żagań
920 Piotr Sędzik 1994 Wrocław Applover Running Club
921 Robert Czupryniak 1994 Zieleniewo Politechnika Wrocławska
922 Michał Olko 1994 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
923 Marta Lenart 1994 Wrocław
924 Olga Jadach 1994 Wrocław
925 Paweł Zieleń 1994 zgorzelec
926 Mateusz Nowicki 1995 Wrocław
927 Kinga Wesołowska 1995 Wrocław #55team
928 Justyna Skowrońska 1995 Wrocław
929 Kamil Wabnic 1995 Wroclaw EFL
930 Bartłomiej Białuch 1995 Kielce
931 Martyna Żarczyńska 1995 Wołów MKS SIECHNICE\ Sobczyk team
932 Sara Bajura 1995 Bieruń AZS Umed Wroc
933 Tomasz Żmuda 1995 Pakoslawice
934 Marcin Pawłowski 1995 Starachowice
935 Aleksandra Balczewska 1995 Wrocław
936 Jarosław Wąsik 1995 Oborniki Śląskie OSP BIEGA
937 Judyta Bartnicka 1995 Głogów
938 Damian Cwynar 1995 Wrocław Night Runners Wrocław
939 Klaudia Hęciak 1995 Wrocław
940 Roberta Raczyńska 1995 Wrocław
941 Paulina Chodorska 1995 wrocław WKB Piast Wroclaw
942 Karolina Woźniak 1995 Wrocław/Mirków
943 Barbara Godszling 1995 Działoszyn
944 Ida Cieślak 1996 Środa Śląska
945 Beata Roga 1996 Wrocław
946 Martyna Gawłowska 1996 Wrocław
947 Alicja Orczykowska 1996 Wrocław
948 Marta Grześkowiak 1996 Wrocław
949 Rafał Gałkiewicz 1996 Szpetal Górny
950 Joanna Kaleta 1996 Wroclaw
951 Ewelina Cieślak 1996 Wrocław
952 Aleksandra Kamecka 1996 Wrocław Gruszki Bieguszki
953 Wojciech Barański 1996 Wrocław Rozrabiaki
954 Klaudia Czerwinska 1996 Dobroszów Oleśnicki BD - Becton Dickinson
955 Jagoda Ociesa 1996 Wrocław
956 Denis Wczesny 1996 Wrocław
957 Jakub Sierszuła 1996 Kiełczów
958 Hanna Kmieć 1996 Wrocław
959 Witold Pruchnicki 1996 Wrocław
960 Olgierd Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
961 Kamil Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
962 Paweł Marcinkiewicz 1996 Wrocław Gruszki Bieguszki
963 Dariusz Atlak 1996 Sulików Złośliwe delfiny
964 Dawid Amanowicz 1996 Trzebnica
965 Wojciech Kowalczyk 1997 Wrocław
966 Andzelina Pomian 1997 Złocieniec AWL WROCŁAW
967 Julia Novikova 1997 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
968 Wojciech Tomczak 1997 Wrocław Studenci UMED-u
969 Karolina Frydel 1997 Wrocław Gruszki Bieguszki
970 Michał Skrzek 1997 Wrocław
971 Paulina Biniek 1998 Wrocław
972 Zuzanna Wynalek 1998 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
973 Karolina Smolarczyk 1998 Wrocław
974 Magdalena Czekaj 1998 Wroclaw #poBIEGNIJzaJEZUSEM
975 Anna Janiczek 1998 Wrocław
976 Konstanty Miękus 1998 Wrocław
977 Patrycja Peda 1999 Zalesie Gorne Malaga
978 Klaudia Michlik 1999 Kępno
979 Michał Bolek 1999 Sroda Śląska Magnus Medical
980 Jan Pryjda 1999 Wrocław Pobiegnij za Jezusem
981 Alina Kovalets 1999 Wrocław
982 Dominika Kościelak 1999 Opole
983 Zuzanna Kołacz 2000 Wrocław Marahon Team
984 Bogumiła Pruchnicka 2000 Kępno
985 Jakub Kamiński 2000 Wrocław
986 Julia Szymczyk 2000 Iwiny
987 Mikołaj Bednarz 2001 Wrocław Rodzina BB
988 Tymek Szaynok 2001 Ramiszow kocia drużyna
989 Ala Rozłąkowska 2001 SMOLEC
990 Zuzanna Zinczenko 2001 Trzebnica SS MKS Parasol Wrocław
991 Jan Droń 2001 Wrocław
992 Maciej Puterko 2001 Wilkszyn MKS PARASOL WROCŁAW
993 Piotr Nawrot 2002 Oława
994 Maria Masło 2002 Bystrzyca
995 Zuzanna Jaworska 2002 Wrocław
996 Krzysztof Urban 2002 Wrocław BUMWRO 2019
997 Zuzanna Kluska 2002 Syców
998 Antoni Felczyński 2002 Wrocław
999 Domminika Hładik 2002 Sulęcin
1000 Natalia Pędziwiatr 2002 Dobrzykowice Wrocławskie