Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
601 Tomasz Sobczyk 1977 Wrocław MKS SIECHNICE
602 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław
603 Anna Wilczyńska 1983 Wrocław
604 Beata Wojciechowska 1979 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
605 Mateusz Makedoński 2004 Wrocław
606 Rafał Bednarz 1988 Wrocław
607 Łukasz Gołąbek 1993 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
608 Wojciech Doroszkiewicz 1976 Wrocław BudowlaniTeam
609 Paweł Fidelak 1973 Wrocław
610 KRYSTYNA GADZIŃSKA 1964 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
611 Krzysztof Jaworski 1987 Wrocław
612 Rafał Dąbrowski 1991 Wrocław A TO BYŁ ON
613 Agata Pawęzowska 1990 Wrocław
614 Karol Wojtkowski 1989 Wrocław
615 Malgorzata Herman 1968 Wrocław
616 Piotrek Wójcik 1977 wrocław bsk
617 Sandra Skotarczak 1991 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
618 Aleksandra Balczewska 1995 Wrocław
619 Emilia Makaro 1984 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
620 Paweł Podlasiński 1989 Wrocław
621 Aleksandra Kupinska 1994 Wrocław BD - Becton Dickinson
622 Stanisław Wołczyński 2007 Wrocław
623 Elżbieta Kurowska 1962 Wrocław
624 Jakub Burczyński 1987 Wrocław
625 Denis Wczesny 1996 Wrocław
626 ROBERT BARANOWSKI 1971 WROCŁAW
627 Alicja Orczykowska 1996 Wrocław
628 Tomasz Jaworski 1980 Wrocław
629 Piotr Gdaniec 1981 Wrocław DNA Crew
630 Leszek Sobolewski 1967 Wrocław
631 Martyna Ziemba-Zięba 1990 Wrocław
632 Mateusz Grzegorczyk 1991 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
633 Monika Lewandowska 1980 Wrocław NOA
634 Magdalena Kozik 1987 Wrocław
635 Mariusz Zajęcki 1978 Wrocław
636 Dominik Broda 1986 Wrocław Positive Vibration
637 Dominika Hebda 1990 Wrocław Adrian Danilewicz Group
638 Patryk Czarnecki 1991 Wrocław Wrocław Marathon Team
639 Aleksandra Droń 1966 Wrocław
640 Justyna Hachoł 1981 Wrocław
641 Joanna Borowska 1993 Wrocław
642 Dorota Błażewicz 1969 Wrocław
643 Anna Gruhn 1982 Wrocław
644 Wojtek Stachańczyk 1975 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
645 Dominika Jabłońska 1992 Wrocław
646 Marta Kühnbeck 1990 Wrocław
647 Renata Pokojowczyk 1968 Wrocław Piki & Miki
648 Joanna Płocharz 1977 Wrocław Medicsoft
649 Radosław Kida 1974 Wrocław
650 Kaja Korczowska 1979 Wrocław
651 Marcin Danielewicz 1986 Wrocław
652 Bożena Podyma 1966 Wrocław
653 Barbara Danielewicz 1991 Wrocław
654 Maria Kołecka 1987 Wrocław
655 Joanna Michałek 1990 Wrocław USP Zdrowie
656 Edyta Kopacka 1985 Wrocław Adrian Danilewicz Group
657 Lidia Golec 1978 Wrocław
658 Izabela Guzdek 1984 Wrocław NBC Sp. z o.o.
659 Paweł Dzieruk 1990 Wrocław
660 Justyna Baca 1990 Wrocław Luźna Łyda Team
661 Andrzej Makaro 1981 Wrocław
662 Katarzyna Zych-Podlasińska 1990 Wrocław
663 Robert Sikorski 1986 Wrocław BD - Becton Dickinson
664 Michał Wołczyński 1975 Wrocław
665 Paweł Grys 1988 Wrocław #Wk_Team
666 Maciej Jarecki 1985 Wrocław
667 Agata Pieprzyk 1985 Wrocław MAco Productions polonia
668 Marek Piotrowski 1984 Wrocław
669 Manuela Robak 1989 Wrocław
670 Małgorzata Całka 1993 Wrocław
671 Sylwia Kwiatkowska 1992 Wrocław Jeszcze Kawałeczek
672 Szymon Frydrych 1993 Wrocław
673 Kornelia Żukrowska 1988 Wrocław
674 Michał Zięba 1987 Wrocław
675 Anna Florek 1979 Wrocław End or fina(ł) Team
676 Martyna Mróz 1988 Wrocław
677 Małgorzata Tobjasz 1970 Wrocław
678 Andrzej Lisowski 1959 Wrocław Adrian Danilewicz Group
679 Piotr Pilecki 1954 Wrocław
680 Krzysztof Zub 1982 Wrocław BUMWRO 2019
681 Aleksander Pindral 1966 Wrocław
682 Aleksandra Rożalska 1991 Wrocław
683 ANNA NAKONECZNA 1979 wrocław
684 Alina Kovalets 1999 Wrocław
685 Ela Frankowska 1982 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
686 Maciej Manikowski 1966 Wrocław
687 Mateusz Benedyk 1986 Wrocław
688 Radosław Orszewski 1980 Wrocław
689 Edyta Jurkiewicz 1975 Wrocław Piki & Miki
690 Elżbieta Hebzda 1976 Wrocław
691 Izabela Diduszko 1968 Wrocław Medicsoft
692 Aleksandra Kida 1976 Wrocław
693 Malwina Gembara 1985 Wrocław
694 Joanna Drewnicka-Ogrodnik 1967 Wroclaw/Przemiłów Deviniti
695 Andrew Jochelson 1982 Wroclaw
696 Mikołaj Owczarek 2003 Wroclaw
697 Halina Kubczak 1978 wroclaw Dobry pomysł.
698 Andrii Kozynskyi 1993 Wroclaw BD - Becton Dickinson
699 Joanna Kaleta 1996 Wroclaw
700 Kamil Wabnic 1995 Wroclaw EFL