Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
401 Monika Lewandowska 1980 Wrocław NOA
402 AGNIESZKA SULMA 1981 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
403 Agnieszka Lipińska 1980 Wrocław WKB Piast Wrocław
404 Marek Poloczek 1955 Wrocław WKB Piast Wrocław
405 MAREK GADZIŃSKI 1962 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
406 KRYSTYNA GADZIŃSKA 1964 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
407 Justyna Łukaszewicz 1961 Wrocław niezrzeszona
408 Janusz CZAPLIŃSKI 1960 SOBÓTKA Amator
409 Ewa Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
410 Krzysztof Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
411 Katarzyna Skiemisz 1972 Jelenia Góra -
412 Janek Mandat 1959 Oleśnica KB LUPUS Oleśnica
413 Wojciech Mandziuk 1985 Wrocław brak
414 Krzysztof Wargocki 1974 Bielany Wrocławskie brak klubu
415 Maciej Galik 1993 Henryków brak klubu
416 Jacek Pindral 2008 Wrocław
417 Marta Todek 1982 Wrocław
418 Barbara Iwanik 1987 Wrocław
419 Marek Czuchwicki 1976 Wrocław
420 Dorota Szadejko 1981 Wrocław
421 Maciej Głowacki 1969 Włocławek
422 Beata Machalska 1964 Wrocław
423 Katarzyna Janczyńska 1989 Wrocław
424 Beata Roga 1996 Wrocław
425 Daniel Stańczyk 1980 Opole
426 Przemek Sojka 1980 Wrocław
427 Krzysztof Szczyglewski 1957 Kłodzko
428 Katarzyna Czekierda 1976 Wrocław
429 Jarosław Woźniak 1993 Wrocław
430 Jakub Banaszak 1988 Wrocław
431 Małgorzata Knopek 1981 Wrocław
432 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra
433 Roman Kurowski 1964 Wrocław
434 Agnieszka Wysocka 1990 Wrocław
435 Zdzisław Iwanicki 1936 Wrocław
436 Magda Kurowska 1977 Wrocław
437 Grzegorz Garbacz 1976 Karwiany
438 Ewelina Gawłowska 1994 Zielona Góra
439 Karolina Woźniczka 1994 Wrocław
440 Nikodem Zalewski 1989 Wrocław
441 Katarzyna Ptaszek 1972 Wrocław
442 Małgorzata Hęciak 1974 Wrocław
443 Joanna Grudzińska 1970 BRZEG
444 Maciej Tobjasz 1970 Wrocław
445 Justyna Lewicka 1988 Wrocław
446 Marek Pakuła 1988 Wrocław
447 TOMASZ POKORNY 1972 WROCŁAW
448 Ida Cieślak 1996 Środa Śląska
449 Tomasz Cyborowski 1981 Wrocław
450 Marta Kowal 1981 Smolec
451 BEATA Pilichowska 1984 WROCŁAW
452 Hanna Kmieć 1996 Wrocław
453 Ela Gliszczynska 1978 Olesnica
454 Julia Iwanow 1992 Wrocław
455 Katarzyna Cieśla 1993 Wrocław
456 Marta Iwańska 1989 Wrocław
457 Joanna Hager 1992 Wrocław
458 Agnieszka Szałęga 1977 Wrocław
459 Andrew Jochelson 1982 Wroclaw
460 Paweł Duda 1985 Wrocław
461 Mikołaj Owczarek 2003 Wroclaw
462 Ela Pindral 1972 Wrocław
463 Jarosław Altewegier 1978 Kraków
464 Iwona Czuchwicka 1979 Wrocław
465 Witold Machalski 1960 Wrocław
466 Joanna Różyczka 1981 Serwitut
467 Aleksandra Karczmarska 1994 Wrocław
468 Jagoda Smal 1994 Wrocław
469 Paweł Ratajczak 1989 Rawicz
470 magda bartoszewska 1984 wrocław
471 Aleksandra Gumkowska 1989 Wrocław
472 Joanna Nyczak 1973 Wrocław
473 Aleksandra Osińska 1982 Wrocław
474 Krzysztof Kurowski 1987 Wrocław
475 Agata Bidzińska 1981 Wrocław
476 Jakub Shokerin 2008 Wrocław
477 Marta Olejnik 1993 Wrocław
478 Przemysław Chrobot 1988 Wrocław
479 Magdalena Owczarek 1976 Wrocław
480 Magdalena Zator 1992 Wrocław
481 Wiesława Kwaśniewska 1973 Wrocław
482 Klaudia Hęciak 1995 Wrocław
483 Łukasz Kamiński 1973 Wrocław
484 Krzysztof Machajek 1954 Polkowice
485 Jakub Marczak 1992 Wrocław
486 Marlena Chałupa 1985 Miękinia
487 Anna Kaczor 1975 Wrocław
488 EWA POKORNY 1974 WROCŁAW
489 Paweł Sodo 1979 Wrocław
490 Monika Hajdas 1979 Suchy Dwór
491 Karolina Becker 1982 Wrocław
492 Jacek Cybruch 1986 Wrocław
493 Roberta Raczyńska 1995 Wrocław
494 Radosław Switalski 1982 Smolec
495 Karina Wietrzykowska 1993 Wysoka
496 Jagoda Iwańska 1991 Małkowice
497 Karolina Smolarczyk 1998 Wrocław
498 Marta Grześkowiak 1996 Wrocław
499 Szymon Kobyłt 1978 Wrocław
500 Adam Szałęga 2009 Wrocław