Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
201 Anna Brysz 1991 Radwanice
202 Michał Leniart 1983 Radwanice
203 Anna Feliszek 1974 Radwanice End or fina(ł) Team
204 Bożena Szaynok 1965 ramiszow kocia drużyna
205 Tomek Szaynok 1963 ramiszow kocia drużyna
206 Tymek Szaynok 2001 Ramiszow kocia drużyna
207 Faustyna Szaynok 1994 ramiszow kocia drużyna
208 Irena Gałkiewicz 1974 Ramiszów
209 Wojciech Lemiowski 1973 Ratowice KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
210 Paweł Ratajczak 1989 Rawicz
211 Monika Wójcik-Bednarz 1970 Rogów Opolski
212 Anna Korgól 1983 Rogoż RUN WISZNIA RUN
213 Klaudia Jankowska 2002 Sadków
214 Joanna Różyczka 1981 Serwitut
215 Kamil Moczulski 1986 Siechnice
216 Damian Sawicki 1992 Siechnice
217 PAWEŁ FLANK 1974 SIECHNICE
218 Adrianna Dudek 1977 Siechnice Adrian Danilewicz Group
219 Marta Kowal 1981 Smolec
220 Radosław Switalski 1982 Smolec
221 Monika Hernik-Oko 1972 Smolec
222 Tomasz Oko 1962 Smolec
223 Piotr Rozłąkowski 1974 Smolec
224 Kacper Rozłąkowski 2004 SMOLEC
225 Ala Rozłąkowska 2001 SMOLEC
226 Janusz CZAPLIŃSKI 1960 SOBÓTKA Amator
227 Ida Cieślak 1996 Środa Śląska
228 Michał Bolek 1999 Sroda Śląska Magnus Medical
229 Lukasz Bolek 2006 Sroda Śląska Magnus Medical
230 Marcin Pawłowski 1995 Starachowice
231 Emilia Białczak 1993 Stare Bogaczowice Fresenius Medical Care SSC
232 Maciej Mnitowski 1993 Strzegom UKS GOKIS Kąty Wrocławskie
233 Norbet Baran 1979 Strzelin
234 Joanna Baran 1978 Strzelin
235 Monika Hajdas 1979 Suchy Dwór
236 Domminika Hładik 2002 Sulęcin
237 Sylwia Hładik 2004 Sulęcin
238 Dariusz Atlak 1996 Sulików Złośliwe delfiny
239 Piotr Bienkiewicz 1972 Sułów
240 Jakub Chmielowiec 1992 Świdnica
241 MARIUSZ BŁASZCZYK 1981 Świdnica Aktywny Wałbrzych
242 Joanna Gadzińska 1961 Swidnica Świdnicka Grupa biegową
243 Kamila Słoń Uryasz 1984 Świdnica
244 Maja Jędrasiak 1992 Syców
245 Zuzanna Kluska 2002 Syców
246 Paulina Stoparek 1991 Syców BD - Becton Dickinson
247 Katarzyna Biernacka 1991 Syców MKS SIECHNICE
248 Magdalena Kalczyńska 1993 Szczecin
249 Tomasz Szkolny 1972 Szewce Klub Biegowy Sukces Żmigród
250 Jolanta Szkolna 1971 Szewce KBS Żmigrod
251 Rafał Gałkiewicz 1996 Szpetal Górny
252 Ewa Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
253 Danusia Kowalska 1978 Trzebnica BSC
254 Krzysztof Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
255 Zbigniew Krzak 1975 Trzebnica Sanko Run
256 Katarzyna Węglewska-Tylki 1984 Trzebnica
257 Krzysztof Tylki 1981 Trzebnica
258 DARIUSZ NIETREBA 1971 TRZEBNICA
259 Zuzanna Zinczenko 2001 Trzebnica SS MKS Parasol Wrocław
260 Dawid Amanowicz 1996 Trzebnica
261 Marcin Domagała 1979 Trzebnica Bombardier
262 Joanna Woźniak 1984 Twardogóra
263 Urszula Staszek-Szewczyk 1977 Tyniec Mały Dolnośląskie Centrum Onkologii
264 Iza Kosarzycka 1979 Warszawa Kabaty
265 Piotr Kosarzycki 1979 Warszawa Kabaty
266 Bartosz Kniefel 1988 Warszawa
267 Bartosz Dankowski 1984 Wąsosz Endorfiny Wasosz
268 Ewelina Dankowska 1981 Wąsosz Endorfiny Wasosz
269 Katarzyna Bursztyńska 1982 Wąsosz Endorfiny Wasosz
270 Karolina Noga 1985 Wąsosz
271 Agnieszka Olejnik 1984 Wąsosz Endorfiny Wasosz
272 Jakub Statuch 1990 Wałbrzych Bombardier
273 Czesław Wilk 1958 węgrów PRO RUN WROCŁAW
274 Barbara Zielińska-Woźnica 1970 Wilczyce Wróg sportu
275 Olgierd Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
276 Kamil Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
277 WIOLETTA DOROCIAK 1974 WILKÓW DOROCIAK TEAM
278 Edyta Głowacka 1979 Wilkszyn MATNER RUNNING TEAM
279 Maciej Głowacki 1978 Wilkszyn MATNER RUNNING TEAM
280 Agnieszka Osińska 1985 Wilkszyn
281 Joanna Fudali 1981 Wilkszyn
282 Maciej Puterko 2001 Wilkszyn MKS PARASOL WROCŁAW
283 Elżbieta Kozubal 1990 Wojnowice RS Różowe Saneczki
284 Maciej Kozubal 1990 Wojnowice RS Różowe Saneczki
285 Martyna Żarczyńska 1995 Wołów MKS SIECHNICE\ Sobczyk team
286 Paulina Cyrankowska 1993 Wołów
287 Damian Cyrankowski 1989 Wołów
288 Rafał Hossa 1980 Wołów
289 Marta Proksz 1987 Wróblowice
290 Halina Kubczak 1978 wroclaw Dobry pomysł.
291 Andrew Jochelson 1982 Wroclaw
292 Mikołaj Owczarek 2003 Wroclaw
293 Andrii Kozynskyi 1993 Wroclaw BD - Becton Dickinson
294 Joanna Kaleta 1996 Wroclaw
295 Hemn Hussein 1991 Wroclaw
296 Kamil Wabnic 1995 Wroclaw EFL
297 Marta Stachowiak 1974 Wroclaw Wrocław Maraton Team
298 Beata Malinowska 1992 Wroclaw
299 Krzysztof Szafraniec 1982 Wroclaw Lean-Tech Run
300 Aleksandra Mallick 1973 Wroclaw