Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
201 Krzysztof Mielnik 1987 Namysłów Diehl Controls Runing Team
202 Karolina Wojciechowska 1982 Wrocław Szkoła Podstawowa nr 50
203 Bartek Malec 1980 OSOLIN Klub Taekwon-Do ITF
204 Anna Krzyszowska-Kamińska 1971 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
205 Magdalena Bitner-Bieleszuk 1987 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
206 Anna Szadura 1970 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
207 Bożena Szczepańska 1976 Opole Morsy Opole Aktywni
208 Marzena Żymańczyk 1974 Opole Morsy Opole Aktywni
209 Oliwia Żymańczyk 2005 Opole Morsy Opole Aktywni
210 Leszek Lesinski 1972 Opole Morsy Opole Aktywni
211 Agnieszka Klecz 1985 Łany Gugu&Lord
212 Sławomir Klecz 1971 Wrocław Gugu&Lord
213 Anna Borkiewicz 1976 Wrocław #ruszd***krolowo
214 Jarosław Wąsik 1995 Oborniki Śląskie OSP BIEGA
215 Rafal Makowiecki 1975 Wroclaw Running Academy
216 Anna Karolewicz 1970 Brzeg Łaziki/Morsy Brzeg
217 DOROTA WACHOWSKA 1979 WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW/ KB HARCOWNIK J-L
218 Bartłomiej Michalak 1990 Oleśnica debesto.com
219 Anna Korgól 1983 Rogoż RUN WISZNIA RUN
220 Agata Szerszeń 1983 Wysoki Kościół RUN WISZNIA RUN
221 Maciej Malak 1991 Wrocław koledzy.pl
222 Dominik Broda 1986 Wrocław Positive Vibration
223 Michal Danielak 1986 Wrocław Stukot ortalionu
224 Łukasz Orłowski 1987 Wrocław GET RUN
225 Paweł Ferkaluk 1976 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
226 Kamil Janik 1990 Wrocław Jeszcze Kawałeczek
227 Sylwia Kwiatkowska 1992 Wrocław Jeszcze Kawałeczek
228 Aleksandra Nowacka 1976 Wrocław Adrian Danilewicz Group
229 Marcin Bożek 1978 Wroclaw Adrian Danilewicz Group
230 Adrianna Dudek 1977 Siechnice Adrian Danilewicz Group
231 Dominika Hebda 1990 Wrocław Adrian Danilewicz Group
232 Edyta Kopacka 1985 Wrocław Adrian Danilewicz Group
233 Andrzej Lisowski 1959 Wrocław Adrian Danilewicz Group
234 Katarzyna Fedorczuk 1973 Legnica MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA
235 Mariusz Ociesa 1970 Wrocław Old Pistoleros
236 Małgorzata Kowaliszyn 1976 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
237 Ryszard Rodewald 1973 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
238 Paweł Nowak 1986 Wrocław Land Rower Wrocław
239 Malgorzata Palus 1967 Brzeg Kotwica Brzeg
240 Jolanta Szkolna 1971 Szewce KBS Żmigrod
241 Sylwia NAWROCKA 1974 ŻMIGRÓd KBS Żmigrod
242 Dariusz Zajdel 1961 Zawadzkie Zawadzkie Biegnie
243 Mirosław Matusiak 1985 WROCŁAW Ślęzak Team
244 Katarzyna Biernacka 1991 Syców MKS SIECHNICE
245 Tomasz Sobczyk 1977 Wrocław MKS SIECHNICE
246 Jakub Radecki 1975 Wroclaw Kubutek Running Team Wrocław
247 Maciej Martowski 1976 Wrocław Europa Ubezpieczenia
248 JAN HAŁKA 1972 WROCŁAW Jachu
249 WIKTOR HAŁKA 2007 WROCŁAW Jachu
250 MAŁGORZATA HAŁKA 1974 WROCŁAW Jachu
251 Wojciech Tomczak 1997 Wrocław Studenci UMED-u
252 Mateusz Kruczkiewicz 1979 Wrocław KRUKI
253 Joanna Gadzińska 1961 Swidnica Świdnicka Grupa biegową
254 Bartosz Dankowski 1984 Wąsosz Endorfiny Wasosz
255 Ewelina Dankowska 1981 Wąsosz Endorfiny Wasosz
256 Katarzyna Bursztyńska 1982 Wąsosz Endorfiny Wasosz
257 Agnieszka Olejnik 1984 Wąsosz Endorfiny Wasosz
258 Paweł Hałas 1969 Wrocław San Escobar Team
259 Maciej Zielonka 1966 Wrocław San Escobar Team
260 Magdalena Kurczyna Głuszczak 1991 Ząbkowice Śląskie ABY DO METY
261 Jakub Głuszczak 1991 Ząbkowice Śląskie ABY DO METY
262 MARIUSZ BŁASZCZYK 1981 Świdnica Aktywny Wałbrzych
263 Marcin Kornaś 1978 Braszowice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
264 Franciszek Kornaś 2008 Braszowice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
265 Łukasz Nowak 1984 Wrocław CS Running Team / NOA
266 Bożena Szaynok 1965 ramiszow kocia drużyna
267 Tomek Szaynok 1963 ramiszow kocia drużyna
268 Tymek Szaynok 2001 Ramiszow kocia drużyna
269 Faustyna Szaynok 1994 ramiszow kocia drużyna
270 Anna Bochniarz 1982 Oława Idea Getin Leasing
271 Maria Mac 1991 Wrocław Idea Getin Leasing
272 Łukasz Gachowski 1976 Wrocław Idea Getin Leasing
273 Justyna Machocka-Nowak 1988 Dobroszyce Idea Getin Leasing
274 Anna Więcek 1980 Wrocław Idea Getin Leasing
275 DARIA JANUKOWICZ 1991 Wrocław Idea Getin Leasing
276 Małgorzata Bugajna 1978 Oborniki Śląskie Idea Getin Leasing
277 Magdalena Jarząbek 1987 Wrocław Idea Getin Leasing
278 Dorota Bryda 1971 Brzeg Eurodent Łosiów
279 Dmitriy Bossenko 1983 Wroclaw VOLVO POLSKA
280 Magda Witkowska 1994 oborniki slaskie VOLVO POLSKA
281 Arkadiusz Sroczyński 1978 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
282 Joanna Kalinowska-Sroczyńska 1981 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
283 Mateusz Grzegorczyk 1991 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
284 Edyta Głowacka 1979 Wilkszyn MATNER RUNNING TEAM
285 Maciej Głowacki 1978 Wilkszyn MATNER RUNNING TEAM
286 Małgorzata Kawalec 1966 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
287 Katarzyna Jagiełło-Kolawa 1977 Kobierzyce MATNER RUNNING TEAM
288 Zdzisław Florczak 1952 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
289 Wojtek Stachańczyk 1975 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
290 Ela Frankowska 1982 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
291 Ewa Baran 1978 Wrocław Wrocław Marathon Team
292 Mariusz TYCZKOWSKi 1967 Wrocław Wrocław Marathon Team
293 Malwina Kołodziej 1987 Wrocław Wrocław Marathon Team
294 Patryk Czarnecki 1991 Wrocław Wrocław Marathon Team
295 Ewa Sadkowska 1984 Wrocław ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
296 Magdalena Osika 1993 Wrocław BD - Becton Dickinson
297 Klaudia Czerwinska 1996 Dobroszów Oleśnicki BD - Becton Dickinson
298 Andrii Kozynskyi 1993 Wroclaw BD - Becton Dickinson
299 Malgorzata Mokrynka 1991 Wrocław BD - Becton Dickinson
300 Malgorzata Styblinska 1992 Wroclaw BD - Becton Dickinson