Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
101 Przemysław Chrobot 1988 Wrocław
102 Krzysztof Kurowski 1987 Wrocław
103 Jacek Droń 1991 Wrocław
104 Joanna Nyczak 1973 Wrocław
105 Marta Grześkowiak 1996 Wrocław
106 Jagoda Smal 1994 Wrocław
107 Mirosław Matusiak 1985 WROCŁAW Ślęzak Team
108 Magdalena Owczarek 1976 Wrocław
109 ALICJA STEFAŃSKA 1973 Wrocław BUMWRO 2019
110 Kalina Ciszewska 1982 Wrocław Klemens team
111 Karolina Becker 1982 Wrocław
112 Aleksandra Osińska 1982 Wrocław
113 Anna Kaczor 1975 Wrocław
114 Szymon Kobyłt 1978 Wrocław
115 Łukasz Kamiński 1973 Wrocław
116 Karolina Smolarczyk 1998 Wrocław
117 Magdalena Zator 1992 Wrocław
118 Blanka Trykowska 1982 Wrocław GT RAT
119 Ela Pindral 1972 Wrocław
120 Agata Bidzińska 1981 Wrocław
121 Jacek Cybruch 1986 Wrocław
122 Mateusz Kruczkiewicz 1979 Wrocław KRUKI
123 Mateusz Łyko 1991 Wrocław Bombardier
124 Dominika Krzak 1988 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
125 Rafał Wojtko 1989 Wrocław wk_team
126 Piotr Sędzik 1994 Wrocław Applover Running Club
127 Witold Machalski 1960 Wrocław
128 Wiesława Kwaśniewska 1973 Wrocław
129 Jakub Shokerin 2008 Wrocław
130 Roberta Raczyńska 1995 Wrocław
131 Krzysztof Majder 1991 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
132 EWA POKORNY 1974 WROCŁAW
133 Adam Szałęga 2009 Wrocław
134 magda bartoszewska 1984 wrocław
135 Jędrzej Ceglarek 1987 Wrocław
136 Jan Kibler 1983 Wrocław EFL
137 Zuzanna Kołacz 2000 Wrocław Marahon Team
138 Olimpia Radwan 1978 Wrocław
139 Anna Skurnica 1987 Wrocław
140 ZBIGNIEW PATER 1940 WROCŁAW WKB Piast Wroclaw
141 Patryk Kuligowski 1992 Wrocław
142 Monika Rogoś 1987 Wrocław
143 Daniel Terek 1991 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
144 Kornelia Starzec 1988 Wrocław
145 Marta Kurczyńska 1989 Wrocław
146 Wojciech ślusarski 1981 Wrocław
147 Agnieszka Salamon 1990 Wrocław
148 Michał Giedziun 1980 Wrocław M.P.P.D.
149 Patrycja Dwojak 1994 Wrocław
150 Jan Droń 2001 Wrocław
151 Michał Łukasik 1983 Wrocław #ruszd***krolu
152 Robert Polak-Grudziński 1988 Wrocław EFL
153 Witold Pruchnicki 1996 Wrocław
154 Malgorzata Mokrynka 1991 Wrocław BD - Becton Dickinson
155 Magda Waryszak 1991 Wrocław
156 Maciej Środa 1988 Wrocław
157 Sandra Nowak 1988 Wrocław
158 Adam Zuzel 1981 Wrocław
159 Piotr Kaczor 1976 Wrocław
160 Izabela Białokryty 1986 Wrocław
161 Jakub Kamiński 2000 Wrocław
162 Konstanty Miękus 1998 Wrocław
163 Ewa Kamyk 1983 Wrocław
164 Justyna Minorczyk 1977 Wrocław
165 Agnieszka Musiał 1971 Wrocław
166 Łukasz Tobys 1991 Wrocław
167 Piotr Rodziewicz 1986 Wrocław
168 Agnieszka Drozd 1977 Wrocław
169 Małgorzata Rusin 1980 Wrocław
170 Anna Smolana-Frycz 1975 Wrocław
171 Monika Trzebowska 1981 Wrocław Usain Bolt Team
172 Natalia Ścisłowska 1988 Wrocław
173 Michał Lisowski 2003 Wrocław
174 Dominik Nowakowski 1974 Wrocław
175 Piotr Galewski 1969 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
176 Anna Olchawa 1971 Wrocław
177 Wiesław Nowakowski 1964 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
178 Magdalena Turajska 1985 Wrocław EFL
179 Małgorzata Kuligowska 1989 Wrocław
180 Anita Królikowska 1979 Wrocław BERGSON TEAM RUN
181 Zuzanna Wynalek 1998 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
182 Karolina Kocemba 1993 Wrocław
183 Sabina Kuczyńska 1979 Wrocław
184 Patrycja Warzycha 1992 Wrocław
185 Łukasz Nowak 1984 Wrocław CS Running Team / NOA
186 Dorota Szafran 1980 Wrocław
187 Marcin Musiał 1978 Wrocław EFL
188 Mariusz TYCZKOWSKi 1967 Wrocław Wrocław Marathon Team
189 Krzysztof Jarek 1982 Wrocław EFL
190 Natalia Pirek 1986 Wrocław FAT BAT TEAM
191 Piotr Fielek 1972 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
192 Anna Makarewicz 1973 Wrocław NOA
193 Alicja Matusiak 1984 WROCŁAW
194 Jagoda Łaba 1994 Wrocław Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
195 Paulina Soluch 1992 Wrocław
196 Jakub Świst 1986 Wrocław Abriss Team
197 Katarzyna Drzewińska 1989 Wrocław
198 Karolina Wojciechowska 1982 Wrocław Szkoła Podstawowa nr 50
199 Paweł Hałas 1969 Wrocław San Escobar Team
200 Tadeusz Kołodziej 1978 Wrocław