Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
101 Mariusz Foryś 1987 Kryniczno Bombardier
102 Jakub Statuch 1990 Wałbrzych Bombardier
103 Dominik Szkwarek 1982 Wrocław Bombardier
104 Marek Jędrzejuk 1985 Wrocław Bombardier
105 Paweł Sanecki 1973 Wrocław Bombardier
106 Łukasz Lewicki 1979 Jelcz Laskowice Bombardier
107 Marcin Domagała 1979 Trzebnica Bombardier
108 Marcin Młynarczuk 1983 Żarów Bombardier
109 Tomasz Klupa 1980 Ząbkowice Śląskie Boni
110 Jarosław Kic 1984 Brzeg LZS Mameluchy
111 Igor Banach 1978 Długołęka EFL
112 Jan Kibler 1983 Wrocław EFL
113 Robert Polak-Grudziński 1988 Wrocław EFL
114 Kamil Wabnic 1995 Wroclaw EFL
115 Krzysztof Jarek 1982 Wrocław EFL
116 Marcin Musiał 1978 Wrocław EFL
117 Magdalena Turajska 1985 Wrocław EFL
118 Tomasz Stawicki 1973 Kamieniec Wrocławski EFL
119 Artur Bilski 1988 Wrocław EFL
120 Krzysztof Żarnowski 1984 Kiełczów EFL
121 Aleksandra Dobaczewska 1987 Wrocław DNA Crew
122 Przemysław Jóźwik 1987 Wrocław DNA Crew
123 Anna Skudlarska 1975 Wrocław DNA Crew
124 Katarzyna Miecznikowska 1990 Wrocław DNA Crew
125 Sebastiano Scandolara 1988 Wroclaw DNA Crew
126 Sabina Szałkowska 1988 Wrocław DNA Crew
127 Andrii Bilyk 1982 Wrocław DNA Crew
128 Zuzanna Borówka 1993 Wrocław DNA Crew
129 Katarzyna Źróbek 1991 Wrocław DNA Crew
130 Agnieszka Konieczna 1991 Wroclaw DNA Crew
131 Piotr Gdaniec 1981 Wrocław DNA Crew
132 Zuzanna Ohia 1983 Wrocław Luźna Łyda Team
133 Justyna Baca 1990 Wrocław Luźna Łyda Team
134 Joanna Antoniak 1992 Wrocław 140minut.pl
135 Magdalena Malinowska 1967 Wrocław RUN WILCZYCE
136 Damian Malinowski 1988 Wrocław RUN WILCZYCE
137 Bogdan Matkowski 1972 Wrocław żaden
138 Łukasz Juszczak 1989 Oława Ścinawa
139 Eryk BORKOWSKI 2007 Wrocław Fc Wrocław
140 Andzelina Pomian 1997 Złocieniec AWL WROCŁAW
141 Jarek Musiałek 1986 Oleśnica Penny Gondek Team Oleśnica
142 Maciej Mnitowski 1993 Strzegom UKS GOKIS Kąty Wrocławskie
143 Paweł Grys 1988 Wrocław #Wk_Team
144 Teresa Bednarz 1964 Wrocław Rodzina BB
145 Mikołaj Bednarz 2001 Wrocław Rodzina BB
146 Jakub Bednarz 1992 Wrocław Rodzina BB
147 Hubert Szymczewski 2004 Wrocław Rodzina BB
148 Tomasz Szkolny 1972 Szewce Klub Biegowy Sukces Żmigród
149 Anna Zawadzka 1988 Wrocław Maraton Team
150 Leslaw Zalenski 1959 Wroclaw Maraton Team
151 Piotr Wysok 1977 Wrocław Maraton Team
152 Kinga Wesołowska 1995 Wrocław #55team
153 Zbigniew Krzak 1975 Trzebnica Sanko Run
154 Robert Czupryniak 1994 Zieleniewo Politechnika Wrocławska
155 Czesław Wilk 1958 węgrów PRO RUN WROCŁAW
156 Wacław Wanat 1946 Wrocław PRO RUN WROCŁAW
157 Joanna Helman 1986 Wrocław PRO RUN WROCŁAW
158 Monika Trzebowska 1981 Wrocław Usain Bolt Team
159 Marek Kędziora 1958 Wrocław DANCELAND WROCŁAW
160 Jolanta Bernat 1963 Wrocław Danceland
161 Joanna Lis 1979 Wrocław Piki & Miki
162 Katarzyna Waszkiewicz 1974 Piaseczno Piki & Miki
163 Renata Pokojowczyk 1968 Wrocław Piki & Miki
164 Edyta Jurkiewicz 1975 Wrocław Piki & Miki
165 Emilia Białczak 1993 Stare Bogaczowice Fresenius Medical Care SSC
166 Agnieszka Kiersnowska 1974 Wrocław CYBER ŁANIA
167 Kalina Ciszewska 1982 Wrocław Klemens team
168 Marcin Ptak 1985 Wrocław Ptaki team
169 Anita Ptak 1985 Wrocław Ptaki team
170 Agata Pieprzyk 1985 Wrocław MAco Productions polonia
171 Rafał Wojtko 1989 Wrocław wk_team
172 Dariusz Atlak 1996 Sulików Złośliwe delfiny
173 Agnieszka Kopiasz 1991 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
174 Wojciech Kubiak 1984 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
175 Daniel Terek 1991 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
176 Zuzanna Wynalek 1998 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
177 Piotr Wójcik 1982 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
178 Iryna Kukharuk 1992 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
179 Izabela Guzdek 1984 Wrocław NBC Sp. z o.o.
180 Anetta Kirszak 1971 Wrocław Slow Jogging Wrocław
181 Krzysztof Majder 1991 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
182 Magdalena Czekaj 1998 Wroclaw #poBIEGNIJzaJEZUSEM
183 Michał Olko 1994 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
184 Wojciech Sulima 1994 Ciepłowody #poBIEGNIJzaJEZUSEM
185 Łukasz Gołąbek 1993 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
186 Jan Cebula 1958 Kępno RUNNERS TEAM KĘPNO
187 Łukasz Lech 1991 Postomino #u_mnie_działa
188 Damian Kądziela 1991 Wrocław #u_mnie_działa
189 Andrzej Kosioł 1964 Wrocław Tri Mission
190 Michał Łukasik 1983 Wrocław #ruszd***krolu
191 MAŁGORZATA KOWALSKA 1971 Jelcz-Laskowice Ronal Polska Sp z o.o
192 Jakub Jablonski 1990 Wrocław Ultimate Krav Maga Wrocław
193 Magdalena Mendyka 1993 Wrocław go go power rangers
194 Jakub Świst 1986 Wrocław Abriss Team
195 Grzegorz Skwarek 1983 Wrocław Abriss Team
196 NUWAN GUNATHILAKA 1986 Wroclaw SINHALA WARRIORS
197 Barbara Zielińska-Woźnica 1970 Wilczyce Wróg sportu
198 DARIA CISICKA 1987 Namysłów Patole
199 Beata Grajdek 1974 Namysłów Dorociakteam
200 Piotr Miś 1990 Namysłów Diehl Controls Runing Team