Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
901 Bartosz Dankowski 1984 Wąsosz Endorfiny Wasosz
902 Ewelina Dankowska 1981 Wąsosz Endorfiny Wasosz
903 Marcin Danielewicz 1986 Wrocław
904 Barbara Danielewicz 1991 Wrocław
905 Katarzyna Danielak 1989 Żary Team Danlak
906 Krzysztof Danielak 1960 Żary Team Danlak
907 Michal Danielak 1986 Wrocław Stukot ortalionu
908 Rafał Dąbrowski 1991 Wrocław A TO BYŁ ON
909 Krzysztof Czyściak 1973 Żórawina
910 Joanna Czyściak 1973 Żórawina
911 Robert Czupryniak 1994 Zieleniewo Politechnika Wrocławska
912 Marek Czuchwicki 1976 Wrocław
913 Bartosz Czuchwicki 2006 Wrocław
914 Iwona Czuchwicka 1979 Wrocław
915 Mikołaj Czuba 2006 Wrocław bieganie zBliża
916 Katarzyna Czochara 1979 Wrocław
917 Klaudia Czerwinska 1996 Dobroszów Oleśnicki BD - Becton Dickinson
918 Katarzyna Czekierda 1976 Wrocław
919 Magdalena Czekaj 1998 Wroclaw #poBIEGNIJzaJEZUSEM
920 Paweł Czarny 1975 Wrocław Harpagan ZG
921 Dawid Czarnecki 1991 Wrocław
922 Patryk Czarnecki 1991 Wrocław Wrocław Marathon Team
923 Janusz CZAPLIŃSKI 1960 SOBÓTKA Amator
924 Damian Cyrankowski 1989 Wołów
925 Paulina Cyrankowska 1993 Wołów
926 Kamila Cybulska 1982 Wrocław
927 Jacek Cybruch 1986 Wrocław
928 Tomasz Cyborowski 1981 Wrocław
929 Damian Cwynar 1995 Wrocław Night Runners Wrocław
930 Robert Cudniewicz 1969 Kępno
931 Aleksandra Ciukaj 1989 Wrocław
932 Kalina Ciszewska 1982 Wrocław Klemens team
933 DARIA CISICKA 1987 Namysłów Patole
934 Ida Cieślak 1996 Środa Śląska
935 Ewelina Cieślak 1996 Wrocław
936 Katarzyna Cieśla 1993 Wrocław
937 Olgierd Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
938 Kamil Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
939 Piotr Cichoracki 1975 Wrocław
940 Anita Chryplewicz 1981 Wrocław
941 Przemysław Chrobot 1988 Wrocław
942 Piotr Chorąży 1971 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
943 Joanna Cholewa 1992 Wrocław Trenujznami.pl
944 Ryszard Chojnacki 1947 Wrocław WKB Piast Wroclaw
945 Piotr Chodorski 1973 Wrocław WKB Piast Wroclaw
946 Paulina Chodorska 1995 wrocław WKB Piast Wroclaw
947 Magdalena Chodorek 1993 Wrocław
948 Jakub Chmielowiec 1992 Świdnica
949 Kalina Chlebowicz 1986 Bolesławiec
950 Bartosz Chlebowicz 1985 Bolesławiec
951 Marlena Chałupa 1985 Miękinia
952 Jędrzej Ceglarek 1987 Wrocław
953 Joanna Cegielska 1982 Chrząstawa Mała
954 Ewa Cedrowicz 1982 Wroclaw
955 Jan Cebula 1958 Kępno RUNNERS TEAM KĘPNO
956 Alicja Cały 1987 WROCŁAW
957 Małgorzata Całka 1993 Wrocław
958 Dorota Błażewicz 1969 Wrocław
959 MARIUSZ BŁASZCZYK 1981 Świdnica Aktywny Wałbrzych
960 Feliks Błaszczyk 1969 Wrocław
961 Aleksander Błachut 1987 Wrocław
962 Katarzyna Bytner 1970 wrocław mdlz
963 Tomasz Burzec 1979 Wrocław
964 Katarzyna Bursztyńska 1982 Wąsosz Endorfiny Wasosz
965 Jakub Burczyński 1987 Wrocław
966 Janusz Bukała 1975 Otmuchów Ślęzak Team/ Otm.b
967 Dominik Buk 1975 Iwiny MKS Parasol
968 Matylda Buk 2005 Iwiny MKS PARASOL
969 Małgorzata Bugajna 1978 Oborniki Śląskie Idea Getin Leasing
970 Anna Brysz 1991 Radwanice
971 Dorota Bryda 1971 Brzeg Eurodent Łosiów
972 Grzegorz Bryda 1970 Brzeg
973 Dominik Broda 1986 Wrocław Positive Vibration
974 Dagmara Bretyn 1988 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
975 Karolina Brenzak 1993 Wrocław
976 Paulina Braniewska 1992 Oława
977 Arkadiusz Brandys 1989 Wrocław Scandic Wrocław
978 Marcin Bożek 1978 Wroclaw Adrian Danilewicz Group
979 Bishoy Botros 1979 Wrocław BD - Becton Dickinson
980 Dmitriy Bossenko 1983 Wroclaw VOLVO POLSKA
981 Joanna Borowska 1993 Wrocław
982 Zuzanna Borówka 1993 Wrocław DNA Crew
983 Aleksandra Borodynko 1992 Wrocław
984 Robert Borkowski 1978 Wrocław
985 Eryk BORKOWSKI 2007 Wrocław Fc Wrocław
986 Anna Borkiewicz 1976 Wrocław #ruszd***krolowo
987 Michał Bolek 1999 Sroda Śląska Magnus Medical
988 Lukasz Bolek 2006 Sroda Śląska Magnus Medical
989 Ewa Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
990 Krzysztof Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
991 Anna Bochniarz 1982 Oława Idea Getin Leasing
992 Natalia Bloch 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
993 Magdalena Bitner-Bieleszuk 1987 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
994 Paulina Biniek 1998 Wrocław
995 Andrii Bilyk 1982 Wrocław DNA Crew
996 Artur Bilski 1988 Wrocław EFL
997 Mariusz Bigos 1965 Wrocław Wrocław Samo Południe
998 Katarzyna Biernacka 1991 Syców MKS SIECHNICE
999 Piotr Bienkiewicz 1972 Sułów
1000 Agata Bidzińska 1981 Wrocław