Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
301 Monika Rogoś 1987 Wrocław
302 Beata Roga 1996 Wrocław
303 Piotr Rodziewicz 1986 Wrocław
304 Michał Rodobolski 1992 Wrocław
305 Tomasz Rodkiewicz 1971 Wrocław
306 Danuta Rodkiewicz 1971 Wrocław
307 Mikołaj Rodkiewicz 2003 Wrocław
308 Ryszard Rodewald 1973 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
309 Manuela Robak 1989 Wrocław
310 Agnieszka Ratajewska 1973 Wrocław
311 Agnieszka Ratajczyk 1987 Wrocław
312 Dawid Ratajczyk 1989 Wroclaw
313 Paweł Ratajczak 1989 Rawicz
314 Maciej Rapciak 1975 Kraków
315 Bartosz Ramotowski 1990 Wroclaw PRO-RUN WROCŁAW
316 Olimpia Radwan 1978 Wrocław
317 Jakub Radecki 1975 Wroclaw Kubutek Running Team Wrocław
318 Roberta Raczyńska 1995 Wrocław
319 MARCIN PŁOCICA 1976 ZGORZELEC
320 Joanna Płocharz 1977 Wrocław Medicsoft
321 Andrzej Pytel 1962 Wrocław Dozamel Solidarnosc
322 Krystian Puła 1973 Wrocław BUMWRO 2019
323 Alicja Pużyńska 1975 Wrocław MAXIMUS Wrocław Boxing Klub
324 Maciej Puterko 2001 Wilkszyn MKS PARASOL WROCŁAW
325 Katarzyna Ptaszek 1972 Wrocław
326 Marcin Ptak 1985 Wrocław Ptaki team
327 Anita Ptak 1985 Wrocław Ptaki team
328 Aleksandra Przygoda-Szyszka 1983 Wrocław
329 Jan Pryjda 1999 Wrocław Pobiegnij za Jezusem
330 Elzbieta Pruciak 1966 Brzeg
331 Witold Pruchnicki 1996 Wrocław
332 Bogumiła Pruchnicka 2000 Kępno
333 Renata Pruchnicka 1969 Kępno
334 Marta Proksz 1987 Wróblowice
335 Hubert Powałka 1972 wrocław
336 Andzelina Pomian 1997 Złocieniec AWL WROCŁAW
337 Marek Poloczek 1955 Wrocław WKB Piast Wrocław
338 Robert Polak-Grudziński 1988 Wrocław EFL
339 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni
340 TOMASZ POKORNY 1972 WROCŁAW
341 EWA POKORNY 1974 WROCŁAW
342 Renata Pokojowczyk 1968 Wrocław Piki & Miki
343 Bożena Podyma 1966 Wrocław
344 Łukasz Podolski 1993 Wrocław Elektrony Walencyjne
345 Paweł Podlasiński 1989 Wrocław
346 Anna Piszczałka 1987 Wrocław
347 Danuta Piskorowska 1980 Wrocław
348 Natalia Pirek 1986 Wrocław FAT BAT TEAM
349 Agata Pirek 1965 Brzeg Dolny FAT BAT TEAM
350 Paweł Pirek 1955 Brzeg Dolny FAT BAT TEAM
351 Szymon Piotrowski 2009 Wrocław BudowlaniTeam
352 Marek Piotrowski 1984 Wrocław
353 Wieslaw Piontkowski 1966 Brzeg
354 Jacek Pindral 2008 Wrocław
355 Ela Pindral 1972 Wrocław
356 Aleksander Pindral 1966 Wrocław
357 BEATA Pilichowska 1984 WROCŁAW
358 Piotr Pilecki 1954 Wrocław
359 Jerzy Pietrzak 1970 Wroclaw
360 Agata Pieprzyk 1985 Wrocław MAco Productions polonia
361 Małgorzata Piekarz 1987 Wrocław
362 Alicja Pichlak 1992 Wrocław
363 Jagoda Petryna 1988 Wrocław NOA
364 Paweł Pelc 1978 Wrocław LoMag SOFTWARE
365 Malwina Peglau 1992 Henryków BD - Becton Dickinson
366 Natalia Pędziwiatr 2002 Dobrzykowice Wrocławskie
367 Patrycja Peda 1999 Zalesie Gorne Malaga
368 Mateusz Pawłucki 1991 Wrocław AKS Augusta Running Team
369 Marcin Pawłowski 1995 Starachowice
370 Magdalena Pawluś 1989 Żary
371 Agata Pawluś 1988 Żary
372 Jolanta Pawliszyn 1966 Wrocław Wrocławskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Im. Dr Jerzego Szkarłata
373 Agata Pawęzowska 1990 Wrocław
374 Tomasz Pawelski 1984 Wrocław
375 Adam Patyński 1990 Wrocław
376 Damian Paterak 1991 Prusy BD - Becton Dickinson
377 ZBIGNIEW PATER 1940 WROCŁAW WKB Piast Wroclaw
378 Anna Pasierb 1970 Wrocław
379 Monika Parfeniuk 1986 Wrocław
380 Malgorzata Palus 1967 Brzeg Kotwica Brzeg
381 Katarzyna Paluch 1986 WROCŁAW
382 Justyna Palica 1984 Chrzastawa Mała
383 Marek Pakuła 1988 Wrocław
384 Hubert Ozimina 1977 Oborniki Śląskie ATM GRUPA S.A.
385 Sylwia Ozga-Kobiałka 1974 Iwiny
386 Mikołaj Owczarek 2003 Wroclaw
387 Magdalena Owczarek 1976 Wrocław
388 Jacek Owczarek 1968 Wroclaw
389 Aleksandra Osińska 1982 Wrocław
390 Agnieszka Osińska 1985 Wilkszyn
391 Magdalena Osika 1993 Wrocław BD - Becton Dickinson
392 Mirosława Osajda 1978 Oleśnica
393 Maja Osajda 2005 Oleśnica
394 Łukasz Orłowski 1987 Wrocław GET RUN
395 Radosław Orszewski 1980 Wrocław
396 Alicja Orczykowska 1996 Wrocław
397 Viktoriia Onysko 1988 Wrocław
398 Michał Olko 1994 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
399 Jadwiga Oleksy 1986 Wrocław
400 Marta Olejnik 1993 Wrocław