Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 MONIKA WĘTRYS 1985 WROCŁAW
102 DARIUSZ WĘTRYS 1985 WROCŁAW
103 Maciej Wesołowski 1970 Wrocław
104 Urszula Wesołowska 1971 Wrocław
105 Kinga Wesołowska 1995 Wrocław #55team
106 Katarzyna Węglewska-Tylki 1984 Trzebnica
107 Denis Wczesny 1996 Wrocław
108 Agnieszka Wawszczyk 1980 Wrocław
109 Katarzyna Wawrzynow 1989 Wroclaw
110 Katarzyna Waszkiewicz 1974 Piaseczno Piki & Miki
111 Angelika Wasilewska 1988 Kobierzyce Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
112 Jarosław Wąsik 1995 Oborniki Śląskie OSP BIEGA
113 Patrycja Warzycha 1992 Wrocław
114 Magda Waryszak 1991 Wrocław
115 Krzysztof Wargocki 1974 Bielany Wrocławskie brak klubu
116 Elżbieta Wańczyk 1986 Wrocław
117 Wacław Wanat 1946 Wrocław PRO RUN WROCŁAW
118 Paulina Waleszczak 1993 Wrocław BD - Becton Dickinson
119 DOROTA WACHOWSKA 1979 WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW/ KB HARCOWNIK J-L
120 Kamil Wabnic 1995 Wroclaw EFL
121 Jan Vitasek 1990 Novy Knin
122 Mikołaj Visentin 2008 Wrocław TMTeam
123 Radosława Uss 1983 Wrocław
124 Izabela Urynowicz 1979 Krępice
125 Izabela Urbańska-Krawczyk 1958 Kamieniec Wrocławski
126 Joanna Urban 1975 Wrocław BUMWRO 2019
127 Maciej Urban 1975 Wrocław BUMWRO 2019
128 Krzysztof Urban 2002 Wrocław BUMWRO 2019
129 Hanna Urban 2004 Wrocław BUMWRO 2019
130 Olgierd Unold 1965 Wrocław
131 Krzysztof Tylki 1981 Trzebnica
132 Mariusz TYCZKOWSKi 1967 Wrocław Wrocław Marathon Team
133 Magdalena Turajska 1985 Wrocław EFL
134 Katarzyna Tubielewicz 1985 Wrocław
135 GRZEGORZ TRZEBSKI 1980 Żarów
136 Monika Trzebowska 1981 Wrocław Usain Bolt Team
137 Blanka Trykowska 1982 Wrocław GT RAT
138 Wojciech Tomczak 1997 Wrocław Studenci UMED-u
139 Magdalena Tomasik 1978 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
140 Marta Todek 1982 Wrocław
141 Łukasz Tobys 1991 Wrocław
142 Jakub Tobolski 1981 Wrocław Klub Karate Kyokushin - Wrocław
143 Maciej Tobjasz 1970 Wrocław
144 Małgorzata Tobjasz 1970 Wrocław
145 Daniel Terek 1991 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
146 Laura Tarkowska 1979 Kąty Wrocławskie
147 Mirosław Tadrała 1967 Wrocław
148 Marcin Słowik 1984 Golasowice
149 Kamila Słoń Uryasz 1984 Świdnica
150 Anna Słobodzian-Puła 1973 Wrocław BUMWRO 2019
151 Anna Słobodzian 1971 Wrocław
152 Joanna Szyszka 1982 Wrocław
153 Grzegorz Szyszka 1978 Wrocław
154 Aleksandra Szyrwiel 1989 Wrocław FLOW Wrocław
155 Anna Szymczyk 1991 Wrocław
156 Julia Szymczyk 2000 Iwiny
157 Hubert Szymczewski 2004 Wrocław Rodzina BB
158 Justyna Szymańska 1993 Wrocław
159 Martyna Szymanska 1993 Gluszyna
160 Andrzej Szydłowski 1959 Wrocław
161 Anna Szyba 1968 Wrocław
162 Mariusz Szumielewicz 1979 Wrocław Twin Peaks Team
163 Dominik Szkwarek 1982 Wrocław Bombardier
164 Tomasz Szkolny 1972 Szewce Klub Biegowy Sukces Żmigród
165 Jolanta Szkolna 1971 Szewce KBS Żmigrod
166 Agata Szerszeń 1983 Wysoki Kościół RUN WISZNIA RUN
167 Krzysztof Szczyglewski 1957 Kłodzko
168 Iga Szczyglewska-Mielczarek 1982 Wrocław
169 Michał Szczęsnowicz 1983 Oleśnica
170 Michał Szcześniak 1987 Wrocław
171 Paweł Szczepański 1981 Wrocław
172 Bożena Szczepańska 1976 Opole Morsy Opole Aktywni
173 Martyna Szczepaniak 1989 Wrocław
174 Sabina Szałkowska 1988 Wrocław DNA Crew
175 Agnieszka Szałęga 1977 Wrocław
176 Adam Szałęga 2009 Wrocław
177 Bartosz Szałęga 1983 Wroclaw
178 Bożena Szaynok 1965 ramiszow kocia drużyna
179 Tomek Szaynok 1963 ramiszow kocia drużyna
180 Tymek Szaynok 2001 Ramiszow kocia drużyna
181 Faustyna Szaynok 1994 ramiszow kocia drużyna
182 Krzysztof Szafraniec 1982 Wroclaw Lean-Tech Run
183 Marta Szafraniec 1977 Wrocław
184 Rafał Szafraniec 1975 Wrocław
185 Dorota Szafran 1980 Wrocław
186 Damian Szafran 1992 Wrocław
187 Anna Szadura 1970 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
188 Dorota Szadejko 1981 Wrocław
189 DOROTA Sypień 1971 Wrocław
190 Radosław Switalski 1982 Smolec
191 Jakub Świst 1986 Wrocław Abriss Team
192 Stanisław Świerk 1956 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
193 AGNIESZKA SULMA 1981 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
194 Wojciech Sulima 1994 Ciepłowody #poBIEGNIJzaJEZUSEM
195 Maciej Suder 1987 Wrocław 3M Running Team
196 Tomasz Styrna 1981 Wroclaw
197 Malgorzata Styblinska 1992 Wroclaw BD - Becton Dickinson
198 Patryk Stulczewski 1993 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
199 Alicja Strzelecka 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
200 Paulina Stoparek 1991 Syców BD - Becton Dickinson