Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
901 Krzysztof Mielnik 1987 Namysłów Diehl Controls Runing Team
902 DARIA CISICKA 1987 Namysłów Patole
903 Bogdan Kurzawiński 1988 Miłoszyce
904 Anna Żebranowicz 1979 Minkowice
905 Paweł Żebranowicz 1980 Minkowice
906 Szczepan Lenart 1979 Milicz
907 Marlena Chałupa 1985 Miękinia
908 Joanna Ochej 1979 Miękinia
909 Boguslawa Jedziniak 1975 Miekinia
910 Jagoda Iwańska 1991 Małkowice
911 Anna Dobrowolska 1976 Marcinkowice ATM GRUPA S.A.
912 Agnieszka Klimkowska 1993 Legnica
913 Katarzyna Fedorczuk 1973 Legnica MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA
914 Krzysztof Szczyglewski 1957 Kłodzko
915 Artur Starkowicz 1967 Kłodzko
916 Aneta Jakubik 1988 Kuropatnik
917 MAREK FEDORCZUK 1969 Kunice Matner Running Team/ Fitness Piekary Legnica
918 ELŻBIETA MADEJ 1978 KUNICE FITNESS PIEKARY LEGNICA
919 Mariusz Foryś 1987 Kryniczno Bombardier
920 Izabela Urynowicz 1979 Krępice
921 Jarosław Altewegier 1978 Kraków
922 Maciej Rapciak 1975 Kraków
923 Marcin Kubiak 1993 Koźminek
924 Bartłomiej Nowak 1983 Komorowice
925 Kamila Makówka-Nowak 1984 Komorowice Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
926 Małgorzata Górska 1963 Kobierzyce Bialeny Wrocławskie ATM GRUPA S.A.
927 Emilia Witwicka 1992 Kobierzyce ATM GRUPA S.A.
928 Katarzyna Jagiełło-Kolawa 1977 Kobierzyce MATNER RUNNING TEAM
929 Piotr Kolawa 1976 Kobierzyce Trenujznami.pl
930 Angelika Wasilewska 1988 Kobierzyce Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
931 Jagna Zarzeczna-Szewczyk 1978 Kiełczówek
932 Krzysztof Żarnowski 1984 Kiełczów EFL
933 Sebastian Silmanowicz 1980 Kiełczów Team Intersport
934 Jakub Sierszuła 1996 Kiełczów
935 Robert Winiarski 1973 Kiełczów
936 Bartłomiej Białuch 1995 Kielce
937 Klaudia Michlik 1999 Kępno
938 Bogumiła Pruchnicka 2000 Kępno
939 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
940 Renata Pruchnicka 1969 Kępno
941 SYLWIA STEMPIN 1988 KĘPNO
942 Jan Cebula 1958 Kępno RUNNERS TEAM KĘPNO
943 Robert Cudniewicz 1969 Kępno
944 Bernadetta Kotowicz 1971 Kędzierzyn-Koźle
945 Marcin Lizak 1979 Kąty Wrocławskie
946 Joanna Żygadło 1988 Kąty Wrocławskie
947 Alicja Lizak 1979 Kąty Wrocławskie
948 Laura Tarkowska 1979 Kąty Wrocławskie
949 Grzegorz Garbacz 1976 Karwiany
950 Agnieszka Garbacz 1977 Karwiany
951 Ewa Marzec 1967 Kamieniec Wrocławski
952 Maria Marzec 2007 Kamieniec Wrocławski
953 Tomasz Stawicki 1973 Kamieniec Wrocławski EFL
954 Izabela Urbańska-Krawczyk 1958 Kamieniec Wrocławski
955 Monika Kozak 1992 Kamień WROCLAW MARATHON TEAM
956 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra
957 Małgorzata Kowaliszyn 1976 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
958 Katarzyna Skiemisz 1972 Jelenia Góra -
959 Ryszard Rodewald 1973 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
960 Dorota Bartyzel 1964 Jelcz-Laskowice
961 Marzena Kurzawińska 1966 Jelcz-Laskowice RS Różowe Saneczki
962 MAŁGORZATA KOWALSKA 1971 Jelcz-Laskowice Ronal Polska Sp z o.o
963 Łukasz Lewicki 1979 Jelcz Laskowice Bombardier
964 Stanisław Świerk 1956 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
965 Piotr Chorąży 1971 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
966 Tomasz Mydłowski 1973 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
967 Dominik Buk 1975 Iwiny MKS Parasol
968 Julia Szymczyk 2000 Iwiny
969 Artur Skrzypczyk 1984 Iwiny pozyczkiprywatne.org
970 Sylwia Ozga-Kobiałka 1974 Iwiny
971 Matylda Buk 2005 Iwiny MKS PARASOL
972 Malwina Peglau 1992 Henryków BD - Becton Dickinson
973 Maciej Galik 1993 Henryków brak klubu
974 Judyta Bartnicka 1995 Głogów
975 Marcin Słowik 1984 Golasowice
976 Martyna Szymanska 1993 Gluszyna
977 Anna Malczewska 1978 Gliwice Malczusia Team
978 Elżbieta Kromer 1972 Gdańsk
979 ANNA SIEBIELEC 1971 GARNCARSKO KORFF TEAM
980 Radosław Kociński 1989 Garki
981 Ewa Miszkowska 1976 Gajków
982 Andrzej Gęgała 1961 Gajków
983 Igor Banach 1978 Długołęka EFL
984 Katarzyna Bartoszewska 1981 Długołęka Wataha Grupa Treningowa
985 Mariusz Miernicki 1959 Dzierżoniów
986 STANISŁAW GIL 1956 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
987 Czesław Lisowski 1945 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
988 Tomasz Mieczkowski 1990 Dzierżoniów
989 Barbara Godszling 1995 Działoszyn
990 Robert Górak 1968 Duszniki-Zdrój
991 Pawel FRACKIEWICZ 1979 Domasław BD - Becton Dickinson
992 Łukasz Grzeszczak 1983 Domasław
993 Dominika Łukaszewicz 1980 Domaszczyn
994 Marta Kasza-Czerwińska 1979 domaszczyn
995 Natalia Pędziwiatr 2002 Dobrzykowice Wrocławskie
996 Justyna Machocka-Nowak 1988 Dobroszyce Idea Getin Leasing
997 Klaudia Czerwinska 1996 Dobroszów Oleśnicki BD - Becton Dickinson
998 Rafał Socha 1986 Dębica 2XS ARCHITECTURE
999 Aleksandra Marek 1989 Dankowice
1000 Wojciech Sulima 1994 Ciepłowody #poBIEGNIJzaJEZUSEM