Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
701 Kamil Wabnic 1995 Wroclaw EFL
702 Marta Stachowiak 1974 Wroclaw Wrocław Maraton Team
703 Beata Malinowska 1992 Wroclaw
704 Krzysztof Szafraniec 1982 Wroclaw Lean-Tech Run
705 Aleksandra Mallick 1973 Wroclaw
706 Renata Andrzejewska-Tylman 1966 Wroclaw
707 Magdalena Nawrocka 1986 Wroclaw
708 Monika Kulesza 1985 Wroclaw
709 Malgorzata Styblinska 1992 Wroclaw BD - Becton Dickinson
710 Tomek Stempniewicz 1987 Wroclaw
711 Sylwia Kolaczek 1980 Wroclaw
712 Magdalena Czekaj 1998 Wroclaw #poBIEGNIJzaJEZUSEM
713 Marzena Zankowska-Iskrzynska 1974 Wroclaw
714 Michal Drapikowski 1986 Wroclaw
715 Vitalii Kravchuk 1987 Wroclaw
716 Bartosz Ramotowski 1990 Wroclaw PRO-RUN WROCŁAW
717 Rafal Makowiecki 1975 Wroclaw Running Academy
718 Sagar Nesarikar 1987 Wroclaw Volvo Polska Sp. z o.o.
719 Leslaw Zalenski 1959 Wroclaw Maraton Team
720 Dawid Ratajczyk 1989 Wroclaw
721 Anna Laskowska 1990 Wroclaw
722 Sebastiano Scandolara 1988 Wroclaw DNA Crew
723 Jakub Radecki 1975 Wroclaw Kubutek Running Team Wrocław
724 Dmitriy Bossenko 1983 Wroclaw VOLVO POLSKA
725 Martyna Kuklinska 1993 Wroclaw BD - Becton Dickinson
726 Marcin Bożek 1978 Wroclaw Adrian Danilewicz Group
727 Jerzy Pietrzak 1970 Wroclaw
728 Justyna Zalewska 1993 Wroclaw
729 Agnieszka Konieczna 1991 Wroclaw DNA Crew
730 Davide Solbiati 1971 Wroclaw
731 Miriam Młynarczyk 1993 Wroclaw
732 Paweł Jarosz 1989 Wroclaw AmatorWrocław
733 Katarzyna Wawrzynow 1989 Wroclaw
734 Zuzanna Bęś 1985 Wroclaw
735 Basia Sosnowa 1981 Wroclaw
736 Katarzyna Rutkowska 1987 Wroclaw
737 Jacek Kamyk 1985 Wroclaw
738 Marianna Olech 1982 Wroclaw
739 Tomasz Styrna 1981 Wroclaw
740 Katarzyna Wolczynska 1979 Wroclaw
741 Zbigniew Niewierkiewicz 1951 Wroclaw
742 Ewa Cedrowicz 1982 Wroclaw
743 Malgorzata Socha-Zub 1982 Wroclaw BUMWRO 2019
744 Agata Woźniak 1980 Wroclaw
745 Aleksandra Gąsior 1988 Wroclaw
746 Bartosz Szałęga 1983 Wroclaw
747 Jacek Owczarek 1968 Wroclaw
748 Joanna Kawka 1973 Wroclaw
749 NUWAN GUNATHILAKA 1986 Wroclaw SINHALA WARRIORS
750 Marek Jaroszek 1986 Wroclaw
751 Marta Proksz 1987 Wróblowice
752 Paulina Cyrankowska 1993 Wołów
753 Martyna Żarczyńska 1995 Wołów MKS SIECHNICE\ Sobczyk team
754 Damian Cyrankowski 1989 Wołów
755 Rafał Hossa 1980 Wołów
756 Elżbieta Kozubal 1990 Wojnowice RS Różowe Saneczki
757 Maciej Kozubal 1990 Wojnowice RS Różowe Saneczki
758 Edyta Głowacka 1979 Wilkszyn MATNER RUNNING TEAM
759 Maciej Głowacki 1978 Wilkszyn MATNER RUNNING TEAM
760 Agnieszka Osińska 1985 Wilkszyn
761 Joanna Fudali 1981 Wilkszyn
762 Maciej Puterko 2001 Wilkszyn MKS PARASOL WROCŁAW
763 WIOLETTA DOROCIAK 1974 WILKÓW DOROCIAK TEAM
764 Barbara Zielińska-Woźnica 1970 Wilczyce Wróg sportu
765 Olgierd Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
766 Kamil Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
767 Czesław Wilk 1958 węgrów PRO RUN WROCŁAW
768 Jakub Statuch 1990 Wałbrzych Bombardier
769 Bartosz Dankowski 1984 Wąsosz Endorfiny Wasosz
770 Ewelina Dankowska 1981 Wąsosz Endorfiny Wasosz
771 Katarzyna Bursztyńska 1982 Wąsosz Endorfiny Wasosz
772 Karolina Noga 1985 Wąsosz
773 Agnieszka Olejnik 1984 Wąsosz Endorfiny Wasosz
774 Iza Kosarzycka 1979 Warszawa Kabaty
775 Piotr Kosarzycki 1979 Warszawa Kabaty
776 Bartosz Kniefel 1988 Warszawa
777 Urszula Staszek-Szewczyk 1977 Tyniec Mały Dolnośląskie Centrum Onkologii
778 Joanna Woźniak 1984 Twardogóra
779 Ewa Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
780 Danusia Kowalska 1978 Trzebnica BSC
781 Krzysztof Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
782 Zbigniew Krzak 1975 Trzebnica Sanko Run
783 Katarzyna Węglewska-Tylki 1984 Trzebnica
784 Krzysztof Tylki 1981 Trzebnica
785 DARIUSZ NIETREBA 1971 TRZEBNICA
786 Zuzanna Zinczenko 2001 Trzebnica SS MKS Parasol Wrocław
787 Marcin Domagała 1979 Trzebnica Bombardier
788 Dawid Amanowicz 1996 Trzebnica
789 Rafał Gałkiewicz 1996 Szpetal Górny
790 Tomasz Szkolny 1972 Szewce Klub Biegowy Sukces Żmigród
791 Jolanta Szkolna 1971 Szewce KBS Żmigrod
792 Magdalena Kalczyńska 1993 Szczecin
793 Maja Jędrasiak 1992 Syców
794 Zuzanna Kluska 2002 Syców
795 Katarzyna Biernacka 1991 Syców MKS SIECHNICE
796 Paulina Stoparek 1991 Syców BD - Becton Dickinson
797 Jakub Chmielowiec 1992 Świdnica
798 MARIUSZ BŁASZCZYK 1981 Świdnica Aktywny Wałbrzych
799 Joanna Gadzińska 1961 Swidnica Świdnicka Grupa biegową
800 Kamila Słoń Uryasz 1984 Świdnica