Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
601 Rafał Bednarz 1988 Wrocław
602 Łukasz Gołąbek 1993 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
603 Wojciech Doroszkiewicz 1976 Wrocław BudowlaniTeam
604 Paweł Fidelak 1973 Wrocław
605 KRYSTYNA GADZIŃSKA 1964 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
606 Katarzyna Jaworska 1987 Wrocław
607 Adam Nawrot 1991 Wrocław
608 Piotr Stelmaszak 2007 Wrocław
609 Anetta Kirszak 1971 Wrocław Slow Jogging Wrocław
610 Katarzyna Paluch 1986 WROCŁAW
611 Sandra Skotarczak 1991 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
612 Aleksandra Balczewska 1995 Wrocław
613 Emilia Makaro 1984 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
614 Paweł Podlasiński 1989 Wrocław
615 Aleksandra Kupinska 1994 Wrocław BD - Becton Dickinson
616 Stanisław Wołczyński 2007 Wrocław
617 Elżbieta Kurowska 1962 Wrocław
618 Jakub Burczyński 1987 Wrocław
619 Denis Wczesny 1996 Wrocław
620 ROBERT BARANOWSKI 1971 WROCŁAW
621 Alicja Orczykowska 1996 Wrocław
622 Tomasz Jaworski 1980 Wrocław
623 Piotr Gdaniec 1981 Wrocław DNA Crew
624 Leszek Sobolewski 1967 Wrocław
625 Martyna Ziemba-Zięba 1990 Wrocław
626 Mateusz Grzegorczyk 1991 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
627 Monika Lewandowska 1980 Wrocław NOA
628 Magdalena Kozik 1987 Wrocław
629 Mariusz Zajęcki 1978 Wrocław
630 Dominik Broda 1986 Wrocław Positive Vibration
631 Dominika Hebda 1990 Wrocław Adrian Danilewicz Group
632 Patryk Czarnecki 1991 Wrocław Wrocław Marathon Team
633 Aleksandra Droń 1966 Wrocław
634 Justyna Hachoł 1981 Wrocław
635 Joanna Borowska 1993 Wrocław
636 Dorota Błażewicz 1969 Wrocław
637 Anna Gruhn 1982 Wrocław
638 Wojtek Stachańczyk 1975 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
639 Dominika Jabłońska 1992 Wrocław
640 Marta Kühnbeck 1990 Wrocław
641 Renata Pokojowczyk 1968 Wrocław Piki & Miki
642 Joanna Płocharz 1977 Wrocław Medicsoft
643 Radosław Kida 1974 Wrocław
644 Kaja Korczowska 1979 Wrocław
645 Marcin Danielewicz 1986 Wrocław
646 Bożena Podyma 1966 Wrocław
647 Krzysztof Jaworski 1987 Wrocław
648 Rafał Dąbrowski 1991 Wrocław A TO BYŁ ON
649 Agata Pawęzowska 1990 Wrocław
650 Karol Wojtkowski 1989 Wrocław
651 Malgorzata Herman 1968 Wrocław
652 Piotrek Wójcik 1977 wrocław bsk
653 Paweł Dzieruk 1990 Wrocław
654 Justyna Baca 1990 Wrocław Luźna Łyda Team
655 Andrzej Makaro 1981 Wrocław
656 Katarzyna Zych-Podlasińska 1990 Wrocław
657 Robert Sikorski 1986 Wrocław BD - Becton Dickinson
658 Michał Wołczyński 1975 Wrocław
659 Paweł Grys 1988 Wrocław #Wk_Team
660 Maciej Jarecki 1985 Wrocław
661 Agata Pieprzyk 1985 Wrocław MAco Productions polonia
662 Marek Piotrowski 1984 Wrocław
663 Manuela Robak 1989 Wrocław
664 Małgorzata Całka 1993 Wrocław
665 Sylwia Kwiatkowska 1992 Wrocław Jeszcze Kawałeczek
666 Szymon Frydrych 1993 Wrocław
667 Kornelia Żukrowska 1988 Wrocław
668 Michał Zięba 1987 Wrocław
669 Anna Florek 1979 Wrocław End or fina(ł) Team
670 Martyna Mróz 1988 Wrocław
671 Małgorzata Tobjasz 1970 Wrocław
672 Andrzej Lisowski 1959 Wrocław Adrian Danilewicz Group
673 Piotr Pilecki 1954 Wrocław
674 Krzysztof Zub 1982 Wrocław BUMWRO 2019
675 Aleksander Pindral 1966 Wrocław
676 Aleksandra Rożalska 1991 Wrocław
677 ANNA NAKONECZNA 1979 wrocław
678 Alina Kovalets 1999 Wrocław
679 Ela Frankowska 1982 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
680 Maciej Manikowski 1966 Wrocław
681 Mateusz Benedyk 1986 Wrocław
682 Radosław Orszewski 1980 Wrocław
683 Edyta Jurkiewicz 1975 Wrocław Piki & Miki
684 Elżbieta Hebzda 1976 Wrocław
685 Izabela Diduszko 1968 Wrocław Medicsoft
686 Aleksandra Kida 1976 Wrocław
687 Malwina Gembara 1985 Wrocław
688 Barbara Danielewicz 1991 Wrocław
689 Maria Kołecka 1987 Wrocław
690 Joanna Michałek 1990 Wrocław USP Zdrowie
691 Edyta Kopacka 1985 Wrocław Adrian Danilewicz Group
692 Lidia Golec 1978 Wrocław
693 Izabela Guzdek 1984 Wrocław NBC Sp. z o.o.
694 Joanna Drewnicka-Ogrodnik 1967 Wroclaw/Przemiłów Deviniti
695 Andrew Jochelson 1982 Wroclaw
696 Mikołaj Owczarek 2003 Wroclaw
697 Halina Kubczak 1978 wroclaw Dobry pomysł.
698 Andrii Kozynskyi 1993 Wroclaw BD - Becton Dickinson
699 Joanna Kaleta 1996 Wroclaw
700 Kamil Wabnic 1995 Wroclaw EFL