Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
501 Barbara Kuczyńska 1976 Wrocław
502 Krzysztof Żebrowski 1989 Wrocław
503 Marek Jędrzejuk 1985 Wrocław Bombardier
504 Mikołaj Visentin 2008 Wrocław TMTeam
505 Kamila Cybulska 1982 Wrocław
506 Paweł Marcinkiewicz 1996 Wrocław Gruszki Bieguszki
507 Ryszard Chojnacki 1947 Wrocław WKB Piast Wroclaw
508 Katarzyna Nijander 1977 Wrocław
509 Jolanta Bernat 1963 Wrocław Danceland
510 PIOTR BAWEY 1987 WROCŁAW
511 Paweł Górny 2009 Wrocław BudowlaniTeam
512 Edyta Lisowska 1971 Wrocław ATM GRUPA S.A.
513 Mirosław Tadrała 1967 Wrocław
514 MAREK GADZIŃSKI 1962 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
515 Dariusz Barylski 1976 Wrocław
516 Michał Olko 1994 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
517 Julia Novikova 1997 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
518 Adam Patyński 1990 Wrocław
519 Olga Kozdra 1974 Wrocław
520 Alicja Strzelecka 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
521 Viktoriia Onysko 1988 Wrocław
522 Anna Wieczyńska 1988 Wrocław
523 Ewa Sadkowska 1984 Wrocław ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
524 Dominik Migasiewicz 1983 Wrocław
525 JAN MATEUSIAK 1959 WROCŁAW
526 Tomasz Lagowski 1989 Wrocław BD - Becton Dickinson
527 Robert Borkowski 1978 Wrocław
528 WIKTOR HAŁKA 2007 WROCŁAW Jachu
529 Aleksandra Ciukaj 1989 Wrocław
530 Krystyna Malkiewicz 1963 Wrocław
531 Tomasz Burzec 1979 Wrocław
532 Magdalena Frąckowiak 1979 Wrocław
533 Radosław Sikora 1988 Wrocław
534 Aleksandra Przygoda-Szyszka 1983 Wrocław
535 Anita Józefowicz 1989 Wrocław
536 Krzysztof Urban 2002 Wrocław BUMWRO 2019
537 Michał Hamela 1985 Wrocław
538 Agnieszka Kiersnowska 1974 Wrocław CYBER ŁANIA
539 Marcin Kuliberda 1984 Wrocław GOPR Karkonosze
540 Andrzej Kosioł 1964 Wrocław Tri Mission
541 Paweł Sanecki 1973 Wrocław Bombardier
542 Karolina Zjawin 1992 Wrocław ATM GRUPA S.A.
543 Aleksandra Kamecka 1996 Wrocław Gruszki Bieguszki
544 Barbara Skwarek 1992 Wrocław
545 Paweł Nowak 1986 Wrocław Land Rower Wrocław
546 Marek Kędziora 1958 Wrocław DANCELAND WROCŁAW
547 Jakub Tobolski 1981 Wrocław Klub Karate Kyokushin - Wrocław
548 Grzegorz Kiełczewski 1960 Wrocław
549 Szymon Piotrowski 2009 Wrocław BudowlaniTeam
550 Anna Sikora 1990 Wrocław
551 Martyna Gawłowska 1996 Wrocław
552 Eryk BORKOWSKI 2007 Wrocław Fc Wrocław
553 Ewa Stelmaszak 1979 Wrocław
554 Anna Haleszczuk 1979 Wrocław
555 Jakub Jablonski 1990 Wrocław Ultimate Krav Maga Wrocław
556 Tomasz Mirosław 1990 Wrocław
557 Michał Siekierski 1987 Wrocław
558 Anna Rybicka 1959 Wrocław
559 Adam Kozdra 1975 Wrocław
560 Dagmara Wrona 1990 Wrocław BD - Becton Dickinson
561 Marek Kiełbik 1957 Wrocław DWAMARKI
562 Joanna Kurowska 1990 Wrocław
563 Agnieszka Wawszczyk 1980 Wrocław
564 Anna Szadura 1970 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
565 Weronika Domańska 1989 Wrocław
566 Tomasz Pawelski 1984 Wrocław
567 Benjamin Horler 1977 Wrocław BD - Becton Dickinson
568 MAŁGORZATA HAŁKA 1974 WROCŁAW Jachu
569 Michał Jarząbek 1988 Wrocław
570 Lucyna Fonał 1987 Wrocław
571 Mariusz Bigos 1965 Wrocław Wrocław Samo Południe
572 Arkadiusz Frąckowiak 1977 Wrocław
573 Aneta Skrobuk 1986 Wrocław
574 Magdalena Jarząbek 1987 Wrocław Idea Getin Leasing
575 Kinga Mazur 1974 Wrocław
576 Ewelina Cieślak 1996 Wrocław
577 Radosław Józefowicz 1989 Wrocław
578 Hanna Urban 2004 Wrocław BUMWRO 2019
579 Dominika Gałecka 1981 Wrocław
580 Adam Lewiński 1989 Wrocław
581 Malwina Kołodziej 1987 Wrocław Wrocław Marathon Team
582 Marian Droń 1964 Wrocław
583 Tomasz Sobczyk 1977 Wrocław MKS SIECHNICE
584 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław
585 Anna Wilczyńska 1983 Wrocław
586 Beata Wojciechowska 1979 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
587 Mateusz Makedoński 2004 Wrocław
588 Rafał Bednarz 1988 Wrocław
589 Łukasz Gołąbek 1993 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
590 Wojciech Doroszkiewicz 1976 Wrocław BudowlaniTeam
591 Paweł Fidelak 1973 Wrocław
592 KRYSTYNA GADZIŃSKA 1964 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
593 Katarzyna Jaworska 1987 Wrocław
594 Adam Nawrot 1991 Wrocław
595 Piotr Stelmaszak 2007 Wrocław
596 Anetta Kirszak 1971 Wrocław Slow Jogging Wrocław
597 Katarzyna Paluch 1986 WROCŁAW
598 Zdzisław Florczak 1952 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
599 Anna Borkiewicz 1976 Wrocław #ruszd***krolowo
600 Tomasz Kozdra 2008 Wrocław