Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
401 Iryna Kukharuk 1992 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
402 Zuzanna Borówka 1993 Wrocław DNA Crew
403 Krzysztof Dróżdż 1984 Wrocław
404 Justyna Łukaszewicz 1961 Wrocław niezrzeszona
405 Maciej Martowski 1976 Wrocław Europa Ubezpieczenia
406 Maksym Salitra 2003 Wrocław FC Ja
407 DARIUSZ WĘTRYS 1985 WROCŁAW
408 Piotr Chodorski 1973 Wrocław WKB Piast Wroclaw
409 Maciej Wesołowski 1970 Wrocław
410 Oskar Różycki 2006 Wrocław
411 Joanna Ickiewicz 1976 Wrocław
412 Martyna Szczepaniak 1989 Wrocław
413 Arkadiusz Sroczyński 1978 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
414 Dariusz Wysokiński 1970 Wrocław Marathon Team
415 Magdalena Mendyka 1993 Wrocław go go power rangers
416 Anna Komarnicka 1984 Wrocław
417 Łukasz Siembiot 1982 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
418 Marta Kępa 1991 Wrocław BD - Becton Dickinson
419 Alina Jarosz 1971 Wrocław
420 Mikołaj Rodkiewicz 2003 Wrocław
421 Katarzyna Źróbek 1991 Wrocław DNA Crew
422 Mikołaj Czuba 2006 Wrocław bieganie zBliża
423 Aleksandra Lenart 1990 Wrocław
424 ANNA MATEUSIAK 1985 WROCŁAW
425 Katarzyna Kundys 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
426 Edyta Zych 1975 Wrocław
427 Adam Starzyk 1990 Wrocław MPWiK Wrocław
428 Stanisław Luźniak 1958 Wrocław
429 Anita Ptak 1985 Wrocław Ptaki team
430 Anna Pasierb 1970 Wrocław
431 Magdalena Bitner-Bieleszuk 1987 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
432 Aleksandra Szyrwiel 1989 Wrocław FLOW Wrocław
433 Anna Krzyszowska-Kamińska 1971 Wrocław Grupa Lekarzy Rodzinnych
434 Aleksander Błachut 1987 Wrocław
435 Katarzyna Bagińska 1988 Wrocław
436 Beata Zięba 1989 Wrocław
437 Arkadiusz Brandys 1989 Wrocław Scandic Wrocław
438 Artur Kowalów 1972 Wrocław
439 Joanna Szyszka 1982 Wrocław
440 Martyna Zagórska 1992 Wrocław
441 Agnieszka Ratajewska 1973 Wrocław
442 Maciej Koła 1980 Wrocław
443 Marcin Kosik 1979 Wrocław Medicsoft
444 Kajetan Sadowski 1979 Wrocław Aga&Kaj
445 Danuta Piskorowska 1980 Wrocław
446 Mateusz Nowicki 1995 Wrocław
447 Joanna Lis 1979 Wrocław Piki & Miki
448 Zbigniew Iwańczuk 1969 Wrocław
449 Wojciech Barański 1996 Wrocław Rozrabiaki
450 Mateusz Pawłucki 1991 Wrocław AKS Augusta Running Team
451 Katarzyna Łata 1975 Wrocław BudowlaniTeam
452 Anna Janiczek 1998 Wrocław
453 Feliks Błaszczyk 1969 Wrocław
454 Piotr Cichoracki 1975 Wrocław
455 DOROTA WACHOWSKA 1979 WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW/ KB HARCOWNIK J-L
456 Katarzyna Górowska 1981 Wrocław
457 Natalia Środa 1988 Wrocław
458 Joanna Kalinowska-Sroczyńska 1981 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
459 MIRO Gudz 1980 Wrocław
460 Magdalena Tomasik 1978 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
461 Anna Piszczałka 1987 Wrocław
462 Bishoy Botros 1979 Wrocław BD - Becton Dickinson
463 Katarzyna Beker 1992 Wrocław MPWiK Wrocław
464 Artur Kraska 1990 Wrocław biegam bo umiem
465 Damian Szafran 1992 Wrocław
466 Mariusz Szumielewicz 1979 Wrocław Twin Peaks Team
467 Ilona Niemiec 1975 Wrocław
468 Róża Gieniec-Czuba 1977 Wrocław bieganie zBliża
469 Dawid Czarnecki 1991 Wrocław
470 Natalia Marchut 1985 Wrocław
471 JAN HAŁKA 1972 WROCŁAW Jachu
472 Patrycja Wittenbeck 1993 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
473 Aleksandra Stebel 1982 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
474 Barbara Lenart 1960 Wrocław
475 Paweł Milanowicz 1989 Wrocław FLOW Wrocław
476 Marcin Kluz 1990 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
477 Anna Więcek 1980 Wrocław Idea Getin Leasing
478 Barbara Kmiecik 1988 Wrocław
479 Izabela Dulęba 1977 Wrocław
480 Joanna Urban 1975 Wrocław BUMWRO 2019
481 Mateusz Janecki 1994 Wrocław Bziegacze
482 Beata Kowalów 1974 Wrocław
483 Grzegorz Szyszka 1978 Wrocław
484 Piotr Młynarski 1988 Wrocław
485 Dominik Szkwarek 1982 Wrocław Bombardier
486 Adam Samuel 1967 Wrocław
487 Krzysztof Salitra 1968 Wrocław FC Ja
488 Anna Krakowska 1985 Wrocław
489 Ewa Bawey 1984 WROCŁAW
490 Monika Nita 1974 Wrocław
491 Wojciech Lang 1982 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
492 Marcin Wojciechowski 1980 Wrocław
493 Krzysztof Drab 2004 Wrocław
494 Monika Malyszek 1987 Wrocław
495 Michał Olko 1994 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
496 Julia Novikova 1997 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
497 Adam Patyński 1990 Wrocław
498 Olga Kozdra 1974 Wrocław
499 Alicja Strzelecka 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
500 Viktoriia Onysko 1988 Wrocław