Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
201 Jagoda Petryna 1988 Wrocław NOA
202 Magdalena Zygmunt 1988 Wrocław
203 Aleksandra Kołsut 1981 Wrocław
204 Wiktor Wołodkowicz 1977 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
205 Piotr Galewski 1969 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
206 Anna Olchawa 1971 Wrocław
207 Wiesław Nowakowski 1964 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
208 Magdalena Turajska 1985 Wrocław EFL
209 Małgorzata Kuligowska 1989 Wrocław
210 Piotr Królikowski 1980 Wrocław BERGSON TEAM RUN
211 Piotr Wójcik 1982 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
212 Klaudia Kowalska 1993 Wrocław
213 Marek Kamiński 1972 Wrocław
214 Jarosław Łukasiewicz 1986 Wrocław Trenujznami.pl
215 Ines Możejko 1987 Wrocław STREFA-DOBREJ-FORMY.COM
216 Katarzyna Florek 1988 Wrocław
217 Bartek Gędłek 1981 Wrocław
218 AGNIESZKA SULMA 1981 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
219 Jan Pryjda 1999 Wrocław Pobiegnij za Jezusem
220 Andrzej Pytel 1962 Wrocław Dozamel Solidarnosc
221 Joanna Woźniak 1968 Wrocław
222 Magdalena Naleśniak-Kubicka 1978 Wrocław Hospicjum Bonifratrów
223 Anna Izydorczyk 1987 Wrocław
224 Anna Szymczyk 1991 Wrocław
225 Kacper Kaczor 2002 Wrocław
226 Iga Szczyglewska-Mielczarek 1982 Wrocław
227 Justyna Wojciechowicz 1974 Wrocław Bieg dla Hospicjów
228 Maciej Malak 1991 Wrocław koledzy.pl
229 Filip Zilbert 1993 Wrocław Elektony Walencyjne
230 Alina Krasnosielska 1977 Wrocław
231 Henryk Koczan 1961 Wrocław
232 Beata Ocha 1978 Wrocław Wataha Grupa Treningowa
233 Elżbieta Zdanowicz 1974 Wrocław
234 Karol Kwiecień 1988 Wrocław
235 Karol Miszczyk 1989 Wrocław
236 Joanna Mildyn 1976 Wrocław
237 Michał Szcześniak 1987 Wrocław
238 Joanna Jewsiewicka 1986 Wrocław
239 Adam Nolbert 1970 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
240 Anita Chryplewicz 1981 Wrocław
241 Radosława Uss 1983 Wrocław
242 Ewa Kozłowska 1986 Wrocław
243 Grzegorz Skwarek 1983 Wrocław Abriss Team
244 Alicja Pichlak 1992 Wrocław
245 Olgierd Unold 1965 Wrocław
246 Paulina Chodorska 1995 wrocław WKB Piast Wroclaw
247 Maciej Zielonka 1966 Wrocław San Escobar Team
248 Alicja Cały 1987 WROCŁAW
249 Monika Lebek 1993 Wrocław
250 Agnieszka Fedyk 1970 Wrocław
251 Justyna Skowrońska 1995 Wrocław
252 Przemysław Jóźwik 1987 Wrocław DNA Crew
253 Bogumił Iskrzynski 1956 Wrocław
254 Bogdan Matkowski 1972 Wrocław żaden
255 Bartosz Czuchwicki 2006 Wrocław
256 Aleksandra Nowacka 1976 Wrocław Adrian Danilewicz Group
257 Andrzej Łobodziński 1985 Wrocław
258 Piotr Sawicz 1983 Wrocław
259 Maria Mac 1991 Wrocław Idea Getin Leasing
260 Małgorzata Koralewska 1984 Wrocław
261 Artur Bilski 1988 Wrocław EFL
262 Monika Łuczkowska 1986 Wrocław
263 Magdalena Malinowska 1967 Wrocław RUN WILCZYCE
264 Karolina Brenzak 1993 Wrocław
265 Izabela Garaszczuk 1990 Wrocław
266 Anna Zawadzka 1988 Wrocław Maraton Team
267 Dominik Kubicki 1980 Wrocław Hospicjum Bonifratrów
268 Agnieszka Ratajczyk 1987 Wrocław
269 MAREK DZIUGIEŁ 1980 WROCŁAW
270 Marcin Kaczor 2004 Wrocław
271 Anna Smyk 1989 Wrocław
272 Teresa Bednarz 1964 Wrocław Rodzina BB
273 Łukasz Podolski 1993 Wrocław Elektrony Walencyjne
274 Ewelina Krawczyk 1989 Wrocław
275 Jarosław Mularczyk 1961 Wrocław
276 Michał Rodobolski 1992 Wrocław
277 Aleksander Wroński 1988 Wrocław
278 Patryk Stulczewski 1993 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
279 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
280 Jolanta Guziołek 1967 Wrocław
281 Urszula Wesołowska 1971 Wrocław
282 Bożena Dyjak 1963 Wrocław
283 Alicja Pużyńska 1975 Wrocław MAXIMUS Wrocław Boxing Klub
284 Aleksandra Borodynko 1992 Wrocław
285 Adrian Kulczak 1989 Wrocław
286 Agnieszka Nasiłowska 1979 WROCŁAW
287 Bartosz Kałuziński 1993 Wrocław
288 Kamil Janik 1990 Wrocław Jeszcze Kawałeczek
289 Filip Lebek 1992 Wrocław
290 Małgorzata Zając 1970 Wrocław
291 Małgorzata Kawalec 1966 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
292 Anna Skudlarska 1975 Wrocław DNA Crew
293 Wojciech Kowalczyk 1997 Wrocław
294 Renata Kruszewska 1972 Wrocław
295 Paweł Szczepański 1981 Wrocław
296 Agnieszka Scholz 1985 Wrocław
297 Anna Heine 1962 Wrocław
298 Ewelina Kurpas 1979 Wrocław
299 Marta Szafraniec 1977 Wrocław
300 Damian Malinowski 1988 Wrocław RUN WILCZYCE