Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
101 Aleksandra Osińska 1982 Wrocław
102 Anna Kaczor 1975 Wrocław
103 Szymon Kobyłt 1978 Wrocław
104 Łukasz Kamiński 1973 Wrocław
105 Karolina Smolarczyk 1998 Wrocław
106 Magdalena Zator 1992 Wrocław
107 Blanka Trykowska 1982 Wrocław GT RAT
108 Ela Pindral 1972 Wrocław
109 Agata Bidzińska 1981 Wrocław
110 Jacek Cybruch 1986 Wrocław
111 Mateusz Kruczkiewicz 1979 Wrocław KRUKI
112 Mateusz Łyko 1991 Wrocław Bombardier
113 Dominika Krzak 1988 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
114 Rafał Wojtko 1989 Wrocław wk_team
115 Piotr Sędzik 1994 Wrocław Applover Running Club
116 Witold Machalski 1960 Wrocław
117 Wiesława Kwaśniewska 1973 Wrocław
118 Jakub Shokerin 2008 Wrocław
119 Roberta Raczyńska 1995 Wrocław
120 Krzysztof Majder 1991 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
121 EWA POKORNY 1974 WROCŁAW
122 Adam Szałęga 2009 Wrocław
123 magda bartoszewska 1984 wrocław
124 Maciej Suder 1987 Wrocław 3M Running Team
125 Anna Skoracka 1992 Wrocław Run Vegan!
126 Iwona Leszkiewicz 1974 wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
127 Marta Olejnik 1993 Wrocław
128 Wojciech Kubiak 1984 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
129 Paweł Sodo 1979 Wrocław
130 Barbara Hladíková 1991 Wrocław
131 Aleksandra Gumkowska 1989 Wrocław
132 Jakub Marczak 1992 Wrocław
133 Aleksandra Karczmarska 1994 Wrocław
134 Klaudia Hęciak 1995 Wrocław
135 Wojciech ślusarski 1981 Wrocław
136 Agnieszka Salamon 1990 Wrocław
137 Michał Giedziun 1980 Wrocław M.P.P.D.
138 Patrycja Dwojak 1994 Wrocław
139 Jan Droń 2001 Wrocław
140 Michał Łukasik 1983 Wrocław #ruszd***krolu
141 Robert Polak-Grudziński 1988 Wrocław EFL
142 Witold Pruchnicki 1996 Wrocław
143 Malgorzata Mokrynka 1991 Wrocław BD - Becton Dickinson
144 Magda Waryszak 1991 Wrocław
145 Maciej Środa 1988 Wrocław
146 Sandra Nowak 1988 Wrocław
147 Adam Zuzel 1981 Wrocław
148 Piotr Kaczor 1976 Wrocław
149 Izabela Białokryty 1986 Wrocław
150 Jakub Kamiński 2000 Wrocław
151 Konstanty Miękus 1998 Wrocław
152 Ewa Kamyk 1983 Wrocław
153 Justyna Minorczyk 1977 Wrocław
154 Agnieszka Musiał 1971 Wrocław
155 Łukasz Tobys 1991 Wrocław
156 Piotr Rodziewicz 1986 Wrocław
157 Agnieszka Drozd 1977 Wrocław
158 Małgorzata Rusin 1980 Wrocław
159 Anna Smolana-Frycz 1975 Wrocław
160 Monika Trzebowska 1981 Wrocław Usain Bolt Team
161 Natalia Ścisłowska 1988 Wrocław
162 Michał Lisowski 2003 Wrocław
163 Dominik Nowakowski 1974 Wrocław
164 Jędrzej Ceglarek 1987 Wrocław
165 Jan Kibler 1983 Wrocław EFL
166 Zuzanna Kołacz 2000 Wrocław Marahon Team
167 Olimpia Radwan 1978 Wrocław
168 Anna Skurnica 1987 Wrocław
169 ZBIGNIEW PATER 1940 WROCŁAW WKB Piast Wroclaw
170 Patryk Kuligowski 1992 Wrocław
171 Monika Rogoś 1987 Wrocław
172 Daniel Terek 1991 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
173 Kornelia Starzec 1988 Wrocław
174 Marta Kurczyńska 1989 Wrocław
175 Patrycja Warzycha 1992 Wrocław
176 Łukasz Nowak 1984 Wrocław CS Running Team / NOA
177 Dorota Szafran 1980 Wrocław
178 Marcin Musiał 1978 Wrocław EFL
179 Mariusz TYCZKOWSKi 1967 Wrocław Wrocław Marathon Team
180 Krzysztof Jarek 1982 Wrocław EFL
181 Natalia Pirek 1986 Wrocław FAT BAT TEAM
182 Piotr Fielek 1972 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
183 Anna Makarewicz 1973 Wrocław NOA
184 Alicja Matusiak 1984 WROCŁAW
185 Jagoda Łaba 1994 Wrocław Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
186 Paulina Soluch 1992 Wrocław
187 Jakub Świst 1986 Wrocław Abriss Team
188 Katarzyna Drzewińska 1989 Wrocław
189 Karolina Wojciechowska 1982 Wrocław Szkoła Podstawowa nr 50
190 Paweł Hałas 1969 Wrocław San Escobar Team
191 Tadeusz Kołodziej 1978 Wrocław
192 Joanna Hypiak 1985 Wrocław TriActiv Ridley
193 Justyna Szymańska 1993 Wrocław
194 Jadwiga Oleksy 1986 Wrocław
195 Damian Kądziela 1991 Wrocław #u_mnie_działa
196 Tomasz Hadryś 1987 Wrocław TMTeam
197 Jagoda Petryna 1988 Wrocław NOA
198 Magdalena Zygmunt 1988 Wrocław
199 Aleksandra Kołsut 1981 Wrocław
200 Wiktor Wołodkowicz 1977 Wrocław DIL - Dajemy Im Love