Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
1 Ryszard Gronowicz 1971 Łódź
2 Krzysztof Koziarski 1989 Łódź
3 Grzegorz Gowin 1993 Łodygowice # DRUŻYNA SZPIKU
4 Agnieszka Klecz 1985 Łany Gugu&Lord
5 Andzelina Pomian 1997 Złocieniec AWL WROCŁAW
6 Krzysztof Czyściak 1973 Żórawina
7 Joanna Czyściak 1973 Żórawina
8 Krystyna Musielak 1964 Żmigród
9 Sylwia NAWROCKA 1974 ŻMIGRÓd KBS Żmigrod
10 Ewelina Gawłowska 1994 Zielona Góra
11 Robert Czupryniak 1994 Zieleniewo Politechnika Wrocławska
12 Paweł Zieleń 1994 zgorzelec
13 MARCIN PŁOCICA 1976 ZGORZELEC
14 EUGENIUSZ STANIEWSKI 1951 ZGORZELEC
15 Piotr Adam 1973 Żerniki Wrocławskie WROCLAW MARATHON TEAM
16 Edyta Załuska 1977 Żerniki Wrocławskie
17 Rafał Załuski 1975 Żerniki Wrocławskie
18 Piotr Jelonek 1976 Żerniki Wrocławskie #BROŚRO
19 Iwona Jelonek 1976 Żerniki Wrocławskie #BROŚRO
20 Dariusz Zajdel 1961 Zawadzkie Zawadzkie Biegnie
21 Katarzyna Danielak 1989 Żary Team Danlak
22 Magdalena Pawluś 1989 Żary
23 Agata Pawluś 1988 Żary
24 Krzysztof Danielak 1960 Żary Team Danlak
25 GRZEGORZ TRZEBSKI 1980 Żarów
26 Marcin Młynarczuk 1983 Żarów Bombardier
27 Patrycja Peda 1999 Zalesie Gorne Malaga
28 Alicja Stępień 1994 Żagań
29 Grzegorz Kata 1974 Zachowice Bombardier
30 Tomasz Klupa 1980 Ząbkowice Śląskie Boni
31 Magdalena Kurczyna Głuszczak 1991 Ząbkowice Śląskie ABY DO METY
32 Jakub Głuszczak 1991 Ząbkowice Śląskie ABY DO METY
33 Maciej Głowacki 1969 Włocławek
34 Agata Szerszeń 1983 Wysoki Kościół RUN WISZNIA RUN
35 Karina Wietrzykowska 1993 Wysoka
36 Roman Wietrzykowski 1990 Wysoka
37 Joanna Jarocka 1973 Wysoka
38 Barbara Janus 1980 Wysoka
39 Zbigniew Janus 1979 Wysok
40 Karolina Woźniak 1995 Wrocław/Mirków
41 Michał Gronowski 1993 Wrocław, pow. Wrocław
42 Piotr Martyna 1992 Wrocław Bombardier
43 Joanna Hager 1992 Wrocław
44 Ewa Baran 1978 Wrocław Wrocław Marathon Team
45 Julia Iwanow 1992 Wrocław
46 Beata Machalska 1964 Wrocław
47 Marta Todek 1982 Wrocław
48 Magda Kurowska 1977 Wrocław
49 Katarzyna Bytner 1970 wrocław mdlz
50 TOMASZ POKORNY 1972 WROCŁAW
51 Agnieszka Szałęga 1977 Wrocław
52 Katarzyna Czekierda 1976 Wrocław
53 Justyna Lewicka 1988 Wrocław
54 Arkadiusz Kołacz 1966 Wrocław Marathon Team
55 Katarzyna Janczyńska 1989 Wrocław
56 Katarzyna Ptaszek 1972 Wrocław
57 BEATA Pilichowska 1984 WROCŁAW
58 Barbara Iwanik 1987 Wrocław
59 Agnieszka Kopiasz 1991 Wrocław NBC Sp. z o.o. www.nbc.com.pl
60 Wojciech Mandziuk 1985 Wrocław brak
61 Dagmara Bretyn 1988 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
62 Jarosław Woźniak 1993 Wrocław
63 Zuzanna Ohia 1983 Wrocław Luźna Łyda Team
64 Beata Roga 1996 Wrocław
65 Małgorzata Hęciak 1974 Wrocław
66 Magdalena Osika 1993 Wrocław BD - Becton Dickinson
67 Marek Czuchwicki 1976 Wrocław
68 Aleksandra Dobaczewska 1987 Wrocław DNA Crew
69 Roman Kurowski 1964 Wrocław
70 Jakub Banaszak 1988 Wrocław
71 Katarzyna Cieśla 1993 Wrocław
72 Hanna Kmieć 1996 Wrocław
73 Dorota Szadejko 1981 Wrocław
74 Karolina Woźniczka 1994 Wrocław
75 Paweł Stefański 1973 Wrocław BUMWRO 2019
76 Agnieszka Wysocka 1990 Wrocław
77 Tomasz Cyborowski 1981 Wrocław
78 Paweł Duda 1985 Wrocław
79 Małgorzata Knopek 1981 Wrocław
80 Marek Pakuła 1988 Wrocław
81 Marta Iwańska 1989 Wrocław
82 Przemek Sojka 1980 Wrocław
83 Maciej Tobjasz 1970 Wrocław
84 Nikodem Zalewski 1989 Wrocław
85 Bartłomiej Rzepecki 1988 Wrocław Elektrony Walencyjne
86 Jacek Pindral 2008 Wrocław
87 Zdzisław Iwanicki 1936 Wrocław
88 Jolanta Pawliszyn 1966 Wrocław Wrocławskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Im. Dr Jerzego Szkarłata
89 Mateusz Kruczkiewicz 1979 Wrocław KRUKI
90 Mateusz Łyko 1991 Wrocław Bombardier
91 Dominika Krzak 1988 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
92 Rafał Wojtko 1989 Wrocław wk_team
93 Piotr Sędzik 1994 Wrocław Applover Running Club
94 Witold Machalski 1960 Wrocław
95 Wiesława Kwaśniewska 1973 Wrocław
96 Jakub Shokerin 2008 Wrocław
97 Roberta Raczyńska 1995 Wrocław
98 Krzysztof Majder 1991 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
99 EWA POKORNY 1974 WROCŁAW
100 Adam Szałęga 2009 Wrocław