Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
101 SYLWIA STEMPIN 1988 KĘPNO
102 Jan Cebula 1958 Kępno RUNNERS TEAM KĘPNO
103 Robert Cudniewicz 1969 Kępno
104 Bartłomiej Białuch 1995 Kielce
105 Krzysztof Żarnowski 1984 Kiełczów EFL
106 Sebastian Silmanowicz 1980 Kiełczów Team Intersport
107 Jakub Sierszuła 1996 Kiełczów
108 Robert Winiarski 1973 Kiełczów
109 Jagna Zarzeczna-Szewczyk 1978 Kiełczówek
110 Emilia Witwicka 1992 Kobierzyce ATM GRUPA S.A.
111 Katarzyna Jagiełło-Kolawa 1977 Kobierzyce MATNER RUNNING TEAM
112 Piotr Kolawa 1976 Kobierzyce Trenujznami.pl
113 Angelika Wasilewska 1988 Kobierzyce Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
114 Małgorzata Górska 1963 Kobierzyce Bialeny Wrocławskie ATM GRUPA S.A.
115 Bartłomiej Nowak 1983 Komorowice
116 Kamila Makówka-Nowak 1984 Komorowice Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
117 Marcin Kubiak 1993 Koźminek
118 Jarosław Altewegier 1978 Kraków
119 Maciej Rapciak 1975 Kraków
120 Izabela Urynowicz 1979 Krępice
121 Mariusz Foryś 1987 Kryniczno Bombardier
122 MAREK FEDORCZUK 1969 Kunice Matner Running Team/ Fitness Piekary Legnica
123 ELŻBIETA MADEJ 1978 KUNICE FITNESS PIEKARY LEGNICA
124 Aneta Jakubik 1988 Kuropatnik
125 Krzysztof Szczyglewski 1957 Kłodzko
126 Artur Starkowicz 1967 Kłodzko
127 Agnieszka Klimkowska 1993 Legnica
128 Katarzyna Fedorczuk 1973 Legnica MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA
129 Anna Dobrowolska 1976 Marcinkowice ATM GRUPA S.A.
130 Jagoda Iwańska 1991 Małkowice
131 Marlena Chałupa 1985 Miękinia
132 Joanna Ochej 1979 Miękinia
133 Boguslawa Jedziniak 1975 Miekinia
134 Szczepan Lenart 1979 Milicz
135 Anna Żebranowicz 1979 Minkowice
136 Paweł Żebranowicz 1980 Minkowice
137 Bogdan Kurzawiński 1988 Miłoszyce
138 Piotr Miś 1990 Namysłów Diehl Controls Runing Team
139 Beata Grajdek 1974 Namysłów Dorociakteam
140 Krzysztof Mielnik 1987 Namysłów Diehl Controls Runing Team
141 DARIA CISICKA 1987 Namysłów Patole
142 Jan Vitasek 1990 Novy Knin
143 Tomasz Klauziński 1985 Nysa
144 Hubert Ozimina 1977 Oborniki Śląskie ATM GRUPA S.A.
145 Mateusz Wyrzykowski 1989 Oborniki Śląskie
146 Jarosław Wąsik 1995 Oborniki Śląskie OSP BIEGA
147 Magda Witkowska 1994 oborniki slaskie VOLVO POLSKA
148 Małgorzata Bugajna 1978 Oborniki Śląskie Idea Getin Leasing
149 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni
150 Ela Gliszczynska 1978 Olesnica
151 Jarek Musiałek 1986 Oleśnica Penny Gondek Team Oleśnica
152 Joanna Siedlecka 1979 Oleśnica
153 Mirosława Osajda 1978 Oleśnica
154 Bartłomiej Michalak 1990 Oleśnica debesto.com
155 Maja Osajda 2005 Oleśnica
156 Karolina Dębska 2004 Oleśnica
157 Michał Szczęsnowicz 1983 Oleśnica
158 Anna Bednarz 1971 Oleśnica
159 Marcin Ślizowski 1991 Oleśnica
160 Jacek Kozieł 1976 Olesnica
161 Janek Mandat 1959 Oleśnica KB LUPUS Oleśnica
162 Witold Dudek 1973 Oleśnica Cała Oleśnica Biega
163 Gabriela Lewicka 1978 Oleśnica
164 Eliza Jezierska 1992 Oleśnica
165 Beata Dębska 1981 Oleśnica
166 Paulina Dębska 2007 Oleśnica
167 Daniel Stańczyk 1980 Opole
168 Bożena Szczepańska 1976 Opole Morsy Opole Aktywni
169 Anna Łozińska 1973 Opole
170 Marzena Żymańczyk 1974 Opole Morsy Opole Aktywni
171 Oliwia Żymańczyk 2005 Opole Morsy Opole Aktywni
172 Leszek Lesinski 1972 Opole Morsy Opole Aktywni
173 Dominika Kościelak 1999 Opole
174 Robert Sołtys 1979 Opole pozyczkiprywatne.org
175 Bartek Malec 1980 OSOLIN Klub Taekwon-Do ITF
176 Janusz Bukała 1975 Otmuchów Ślęzak Team/ Otm.b
177 Edyta Nawrot 1976 Oława
178 Tomasz Koprowski 1972 Oława Nordiki
179 Anna Bochniarz 1982 Oława Idea Getin Leasing
180 Ewa Małek 1980 Oława
181 Katarzyna Ferkaluk 1979 Oława
182 Anna Mielnik 1971 Oława
183 Piotr Nawrot 2002 Oława
184 Paweł Ferkaluk 1976 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
185 Joanna Nowak 1976 Oława
186 Paulina Braniewska 1992 Oława
187 Łukasz Juszczak 1989 Oława Ścinawa
188 Justyna Sas 1983 Oława
189 Izabela Kordus 1974 Oława
190 Tomasz Żmuda 1995 Pakoslawice
191 Katarzyna Waszkiewicz 1974 Piaseczno Piki & Miki
192 Krzysztof Machajek 1954 Polkowice
193 Krystyna Kasińska-Machajek 1960 Polkowice
194 MICHAŁ KRZYSZKOWSKI 1978 Poniatowice
195 Łukasz Lech 1991 Postomino #u_mnie_działa
196 Anna Kostecka 1979 Prusice
197 Damian Paterak 1991 Prusy BD - Becton Dickinson
198 Anna Stęchły 1978 Radomierzyce
199 Angelika Stanik 1994 Radomsko
200 Aleksandra Leniart 1987 Radwanice