Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Mirosław Marczak 1977 Bagno Tieto Running Team
2 Krzysztof Wargocki 1974 Bielany Wrocławskie brak klubu
3 ALINA SERAFIN 1980 BIELAWA
4 LENA HYRLIK 2005 BIELAWA
5 Sara Bajura 1995 Bieruń AZS Umed Wroc
6 Kalina Chlebowicz 1986 Bolesławiec
7 Bartosz Chlebowicz 1985 Bolesławiec
8 Natalia Ziółkowska 1992 Bolków Medicsoft
9 Marcin Kornaś 1978 Braszowice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
10 Franciszek Kornaś 2008 Braszowice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
11 Joanna Grudzińska 1970 BRZEG
12 Anna Karolewicz 1970 Brzeg Łaziki/Morsy Brzeg
13 Elzbieta Pruciak 1966 Brzeg
14 Wieslaw Piontkowski 1966 Brzeg
15 Anna Krysiuk 1971 Brzeg
16 Malgorzata Palus 1967 Brzeg Kotwica Brzeg
17 Dorota Bryda 1971 Brzeg Eurodent Łosiów
18 Jarosław Kic 1984 Brzeg LZS Mameluchy
19 Elżbieta Młynarczyk 1962 Brzeg
20 Grzegorz Bryda 1970 Brzeg
21 Maria Kwarciak 1965 Brzeg
22 Agata Pirek 1965 Brzeg Dolny FAT BAT TEAM
23 Paweł Pirek 1955 Brzeg Dolny FAT BAT TEAM
24 Celina Zioła 1978 Brzeg Dolny
25 Ida Rozmarynowicz 1980 Brzeg Dolny
26 Aleksander Rybicki 1988 Brzeg Dolny Służba Więzienna
27 Ewa Sewerniak 1975 Brzezia Łąka
28 Szymon Drwal 1977 Brzezia Łąka
29 Miłosz Drwal 2007 Brzezia Łąka
30 Michał Sosiński 1992 Bukowina
31 Andrzej Masło 1972 Bystrzyca
32 Maria Masło 2002 Bystrzyca
33 Helena Maslo 1971 Bystrzyca
34 Ewa Stelmach 1975 Chojnów
35 Joanna Cegielska 1982 Chrząstawa Mała
36 Daria Kaczor 1981 Chrząstawa Mała
37 Justyna Palica 1984 Chrzastawa Mała
38 Dorota Wojtaś 1984 Chrząstawa Mała
39 WIKTOR KIPCZAK 1948 CHWAŁOWICE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
40 Wojciech Sulima 1994 Ciepłowody #poBIEGNIJzaJEZUSEM
41 Aleksandra Marek 1989 Dankowice
42 Rafał Socha 1986 Dębica 2XS ARCHITECTURE
43 Klaudia Czerwinska 1996 Dobroszów Oleśnicki BD - Becton Dickinson
44 Justyna Machocka-Nowak 1988 Dobroszyce Idea Getin Leasing
45 Natalia Pędziwiatr 2002 Dobrzykowice Wrocławskie
46 Dominika Łukaszewicz 1980 Domaszczyn
47 Marta Kasza-Czerwińska 1979 domaszczyn
48 Pawel FRACKIEWICZ 1979 Domasław BD - Becton Dickinson
49 Łukasz Grzeszczak 1983 Domasław
50 Robert Górak 1968 Duszniki-Zdrój
51 Barbara Godszling 1995 Działoszyn
52 Mariusz Miernicki 1959 Dzierżoniów
53 STANISŁAW GIL 1956 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
54 Czesław Lisowski 1945 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
55 Tomasz Mieczkowski 1990 Dzierżoniów
56 Igor Banach 1978 Długołęka EFL
57 Katarzyna Bartoszewska 1981 Długołęka Wataha Grupa Treningowa
58 Ewa Miszkowska 1976 Gajków
59 Andrzej Gęgała 1961 Gajków
60 Radosław Kociński 1989 Garki
61 ANNA SIEBIELEC 1971 GARNCARSKO KORFF TEAM
62 Elżbieta Kromer 1972 Gdańsk
63 Anna Malczewska 1978 Gliwice Malczusia Team
64 Martyna Szymanska 1993 Gluszyna
65 Marcin Słowik 1984 Golasowice
66 Judyta Bartnicka 1995 Głogów
67 Malwina Peglau 1992 Henryków BD - Becton Dickinson
68 Maciej Galik 1993 Henryków brak klubu
69 Dominik Buk 1975 Iwiny MKS Parasol
70 Julia Szymczyk 2000 Iwiny
71 Artur Skrzypczyk 1984 Iwiny pozyczkiprywatne.org
72 Sylwia Ozga-Kobiałka 1974 Iwiny
73 Matylda Buk 2005 Iwiny MKS PARASOL
74 Stanisław Świerk 1956 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
75 Piotr Chorąży 1971 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
76 Tomasz Mydłowski 1973 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
77 Łukasz Lewicki 1979 Jelcz Laskowice Bombardier
78 Dorota Bartyzel 1964 Jelcz-Laskowice
79 Marzena Kurzawińska 1966 Jelcz-Laskowice RS Różowe Saneczki
80 MAŁGORZATA KOWALSKA 1971 Jelcz-Laskowice Ronal Polska Sp z o.o
81 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra
82 Małgorzata Kowaliszyn 1976 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
83 Katarzyna Skiemisz 1972 Jelenia Góra -
84 Ryszard Rodewald 1973 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
85 Monika Kozak 1992 Kamień WROCLAW MARATHON TEAM
86 Ewa Marzec 1967 Kamieniec Wrocławski
87 Tomasz Stawicki 1973 Kamieniec Wrocławski EFL
88 Maria Marzec 2007 Kamieniec Wrocławski
89 Izabela Urbańska-Krawczyk 1958 Kamieniec Wrocławski
90 Grzegorz Garbacz 1976 Karwiany
91 Agnieszka Garbacz 1977 Karwiany
92 Marcin Lizak 1979 Kąty Wrocławskie
93 Alicja Lizak 1979 Kąty Wrocławskie
94 Joanna Żygadło 1988 Kąty Wrocławskie
95 Laura Tarkowska 1979 Kąty Wrocławskie
96 Bernadetta Kotowicz 1971 Kędzierzyn-Koźle
97 Klaudia Michlik 1999 Kępno
98 Bogumiła Pruchnicka 2000 Kępno
99 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
100 Renata Pruchnicka 1969 Kępno